Hmm [całowanie bez emocji]

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Michalos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 21 sie 2005, 21:52
Skąd: Kielce
Płeć:

Hmm [całowanie bez emocji]

Postautor: Michalos » 02 sty 2006, 23:54

Czesc mam pewnien problem jakos nie umiem sie calowac bez obowiazan zawsze potem chce miec kontakt z osoba ktora calowalem czy to jest normalne i czy moge to jakos zmienic by sie calowac sie bez emocji ??
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 02 sty 2006, 23:55

wystarczy trochę silnej woli

ojej, źle Cię zrozumiałem, myślałem, że masz na myśli dosyć bliski kontakt cielesny:) przepraszam a co do tematu, to całowanie bez emocji jest do kitu
Ostatnio zmieniony 03 sty 2006, 22:27 przez Głęboka Purpura, łącznie zmieniany 2 razy.
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 02 sty 2006, 23:56

Michalos pisze:czy moge to jakos zmienic by sie calowac sie bez emocji ??

Kwestia indywidualnego podejścia człowieka.
Niektórzy mówią, że niezobowiązujące pocałunki przychodzą z wiekiem. Ciekawe czy to prawda? ;)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 sty 2006, 00:00

cubasa pisze:Ciekawe czy to prawda?

chyba odchodza z wiekim ;)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 03 sty 2006, 00:01

Ja nie mogę ! To są właśnie skutki promowania seksu bez zobowiązań. <belt1>

Michalos jest normalny - ale dziwi się, że jest normalny i co więcej, nie chce być normalny !

Michalos - Ty się ciesz, z tego że nie potrafisz się całować bez emocji ! <aniolek2>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
solar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2005, 12:42
Skąd: : ]
Płeć:

Postautor: solar » 03 sty 2006, 00:04

Dziwne to troche musze przyznac, calowanie to nic takiego przeciez : o .. niektorzy goscie maja panne na jedna noc czy impreze i zapominaja (osobiscie znam takich)

Chyba ze jestes bardzo uczuciowy i wrazliwy no to co innego ... ale i tak z wiekiem Ci przejdzie : )
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 03 sty 2006, 00:04

Jaki jest sens całowania się bez emocji? Jakoś nie widzę przyjemności w obojnackim wylizywaniu wnętrza obcej jamy gębowej, w której nie wiadomo co się przed chwilą walało... no ale to tylko ja. :]
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 03 sty 2006, 00:21

kwjk pisze:Jaki jest sens całowania się bez emocji? Jakoś nie widzę przyjemności w obojnackim wylizywaniu wnętrza obcej jamy gębowej, w której nie wiadomo co się przed chwilą walało...


:-D powaliło mnie _-_ Racja!

(stanowczo brakuje mi tutaj paru emotikon :) )
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 03 sty 2006, 00:24

o.O ? :) Heh.
Całowanie bez emocji...To [uwaga, teraz będzie górnolotny ton, potęgująca napięcie muzyka, et cetera] jak gdyby mistrz kuchni nie wkładał w gotowanie całego swojego serca, a przecież wiadomo, że jeśli tak się nie dzieje, to jakby się człowiek nie starał, wychodzi... kupa;) [Wymowna pointa]
Tyle w kwestii całowania bez emocji.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2006, 08:20

Nie prawda , mistrz kucharski robi wszystko machinalnie , automatycznie ! chyba ,ze gotowanie jest dla kogoś pasją , wtedy mamy dopiero to co piszesz !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 03 sty 2006, 08:33

michalos: z Toba jest jak najbardziej wszystko ok i nie staraj sie na sile tego popsuc... chyba ze tego bardzo chcesz.. za jakis czas (kilka, kilkanascie lat) bedziesz dumny ze swojej uczuciowosci i wrazliwosci...albo bedziesz zalowal ze nei uzywales zycia kiedy jeszcze miales ku temu dogodne warunki <pijak>

zaden chodzby najwiekszy wygibas z przypadkowa dziewczyna nie da Ci nigdy tyle przyjemnosci co najgorszy pod wzgledem "technicznym" pocalunek Twojej ukochanej osoby...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 sty 2006, 08:49

jabłoń pisze:Ja nie mogę ! To są właśnie skutki promowania seksu bez zobowiązań.
Michalos jest normalny - ale dziwi się, że jest normalny i co więcej, nie chce być normalny !


oczywiście, że jesteś normalny. Nie masz się co dziwić swojemu podejściu, powiem więcej - możesz być z niego dumny <browar>

Gt10 pisze:zaden chodzby najwiekszy wygibas z przypadkowa dziewczyna nie da Ci nigdy tyle przyjemnosci co najgorszy pod wzgledem "technicznym" pocalunek Twojej ukochanej osoby...


<browar> cholerna racja :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 03 sty 2006, 09:08

Andrew pisze:Nie prawda , mistrz kucharski robi wszystko machinalnie , automatycznie ! chyba ,ze gotowanie jest dla kogoś pasją , wtedy mamy dopiero to co piszesz !

Polemizowałbym - zastanów się Andrew, czy w przypadku gdy robi to machinalnie, automatycznie, to czy zasługuje na miano mistrza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2006, 09:59

Tak ! bowiem mało kto potrafi zrobic to co On potrafi
podam taki nie do konca dobry przykład , oczywiscie w nim JA <aniolek2> CHOC MISTRZEM kucharskim nie jestem .
Makówki (potrawa wigilijna ) Jak by sie w rodzinie nie starali , nikt nie zrobi ich tak dobrych jak ja , i dlatego wszyscy wolą bym je ja robił , ja zas robie je machinalnie
Liczy sie efekt smakowy i to ze wszystkim to smakuje , co z tego ze w cos włozysz serce jak klapa ? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 03 sty 2006, 10:49

Andrew pisze:Jak by sie w rodzinie nie starali , nikt nie zrobi ich tak dobrych jak ja


To już jest kwestia gustu
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2006, 11:03

Max pisze:
Andrew pisze:Jak by sie w rodzinie nie starali , nikt nie zrobi ich tak dobrych jak ja


To już jest kwestia gustu

No oczywiscie ze tak ! jednak jak ma się twój post do tego co napisałem
Wcale nie trzeba wkładac w cos serca , by to zrobic dobrze i chodzi tu o jedzenie !
Ni diabla nie rozruznisz , czy w daną potrawe ktos włozył serce czy ja zrobił machinalnie , mistrzostwo opiera sie na walorach smakowych w tym przypadku .Im wiecej ludziom to bedzie smakować , tym lepiej - jesli garstce nie bedzie , wcale nie oznacza to ze ktos mistrzem nie jest
Mistrz , to tylko papir <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 03 sty 2006, 11:24

ni diabla nie rozroznisz czy calujesz sie z osoba zaangazowana uczuciowo w Ciebie czy nie (no chyba ze robi w perfidny nieumiejetny sposob zeby na chama "wylizac")... a jednak jak masz swiadomosc ze robisz to z ukochana nabiera to zupelnie innego wydziwieku... jesli juz jestesmy przy jedzeniu to na sile mozna to porwnac do tej potrawy zrobionej przez Andrew i takiego czegos co zamawia sie przez telefon i za 5 min jest na stole.... :>

pozatym do jedzenia ni jak nie zastosujesz wzgledow moralnych i obyczajowych... dlatego to porownanie jest skazane na porazke od razu
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 sty 2006, 11:34

Mow była o mistrzostwie ..to w kwesti postów Ciekawskiego
nie ma zwiazku z całowaniem
juz sam dotyk osoby kochajacej jest inny , inaczej działa , wywołuje reakcje u nas , a co dopiero pocałunek <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 sty 2006, 11:36

darzyło się..nawet fajnie było.. :) za to teraz jest z emocjami i jest jeszcze lepiej.. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 sty 2006, 12:23

czy moge to jakos zmienic by sie calowac sie bez emocji ??

ale po co całowac bez emocji
przeciez to, ze całujesz jest spowodowane emocjami i/lub uczuciami

a bez zobowiazan sie nie ucz. Widac nie lezy to w Twojej naturze
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 sty 2006, 12:26

W moim przypadku to było ot tak pod wpływem chwili..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 03 sty 2006, 13:08

Andrew, ja myślę że na przykładzie który podałeś można to dość dobrze opisać. Jeśli ktoś jest mistrzem, rzeczywiście jest w stanie zrobić coś tak że wydaje Ci się że włożył w to całą duszę, mimo że niekoniecznie tak musi być.

Jeśli jednak mistrz nie wkłada w to pasji, niekoniecznie musi być to przyjemne dla niego samego. Może jednak sprawiać pewną satysfakcję jeśli wie że sprawia przyjemność innym.

[ Dodano: 2006-01-03, 13:16 ]
Gt10 pisze:ni diabla nie rozroznisz czy calujesz sie z osoba zaangazowana uczuciowo w Ciebie czy nie


Może rzeczywiście nie rozróżnisz... Ale chyba zawsze jest pewna różnica. Jeśli masz okazję porównać z i bez zaangażowania, raczej da się to poznać... Chyba że to tylko ja i mój przypadek ;)
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sty 2006, 17:28

Dzindzer pisze:ale po co całowac bez emocji

Ja bym powiedziała, że może ktoś lubi. Rózni ludzie.

Ale ja nie rozumiem po co sie zmuszac do całowanie bez uczucia jesli sie tego nie lubi/nie chce itd?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości