Dylemat

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Dylemat

Postautor: kot_schrodingera » 09 lis 2005, 09:42

Dziś mam nietypowy problem. Mam znajomą. Znamy się od jakiegoś roku. Nie jest w moim typie,ale brzydka nie jest. Wczoraj zaproponowała mi kawę. Dziewxzyna jest w wieku poborowym (25 lat). Nie chce jej zwodzić, z mojej strony wielkiego uczucia niestety nie ma. Co mam zrobić? Nie mówię o sexie!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 lis 2005, 10:01

Blazej30 pisze:Nie jest w moim typie,ale brzydka nie jest.


Blazej30 pisze:Nie chce jej zwodzić, z mojej strony wielkiego uczucia niestety nie ma.


Blazej30 pisze:Nie mówię o sexie!!!!!!!!!!!!!!

No a kto Ci kaze sie z nia rżnąć od razu? Nie mozesz wypic kawy z kims kogo nie kochasz? Moze pokochasz... :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 09 lis 2005, 10:07

haha

pewnie im bardziej będzie dawał jej poznać że mu na niej nie zależy, tym bardziej ona będzie w nim "zabujana" <banan>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lis 2005, 10:07

Myślisz, że jak kobieta proponuje facetowi kawę, to od razu chce z Nim być? Chyba za dużo miałeś kontaktów z małolatkami... Rozumiem, że masz jakieś kompleksy, chcesz się dowartościować, że kolejna kobieta szaleje za Tobą, ale Ty masz inne wymagania? Albo masz wygórowane zdanie o sobie i jak kobieta coś zaproponuje, to od razu się zakochała...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 09 lis 2005, 10:40

Olivia pisze:Myślisz, że jak kobieta proponuje facetowi kawę, to od razu chce z Nim być? Chyba za dużo miałeś kontaktów z małolatkami... Rozumiem, że masz jakieś kompleksy, chcesz się dowartościować, że kolejna kobieta szaleje za Tobą, ale Ty masz inne wymagania? Albo masz wygórowane zdanie o sobie i jak kobieta coś zaproponuje, to od razu się zakochała...



no oczywiście - wcale nie jest pewne ze sie wtedy zabujała.... no ale każda znajomość się rozwija i rozwija i rozwija... i różnie może być.

Nie myślę tak jak Oliwka, ze chcesz sie dowarościować, tylko ż epo prostu kobieta nie jest w Twoim typie i dlatego nie chcesz znią być. I nie widze wtym nic dziwnego.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 09 lis 2005, 10:55

idź na kawę i pogadaj... i już :) czy to od razu musi znaczyć coś wielkiego? ot, spotkanko przy filiżance... chyba, że np. Ty wiesz o tym, że się jej podobasz czy coś...
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Ronin
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:00
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ronin » 09 lis 2005, 11:15

nie no samo umuwienie na kawe nic nie znaczy!
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 09 lis 2005, 12:23

Blazej30 pisze:Znamy się od jakiegoś roku. Nie jest w moim typie,ale brzydka nie jest. Wczoraj zaproponowała mi kawę.


czy zaproszenie na kawę musi odrazu onaczac ze sie w Tobie zabujala?? Ja tez czasmi piję kawę z moimi kolegami i wcale nie darze ich jakims wielkim uczuciem, po prostu jestesmy znajomymi wiec to chyba normalne
Ale jesli obawiasz sie ze to zaproszenie wiaze sie z czyms jeszcze, to jezeli bedzie zucac jakies aluzje co do was, to po porstu powiedz jej wprost ze nic z tego i juz!! przecierz jest juz w takim wieku ze powinna zrozumiec pewne rzeczy!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 lis 2005, 15:02

Blazej30 pisze:Dziewxzyna jest w wieku poborowym (25 lat).


To określenie jest boskie, hehehehe <browar> . A co do pytania: kawa znaczy w sumie niewiele, lecz może być początkiem czegoś bardzo ciekawego:) Może, lecz wcale a wcale nie musi. pozdr
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 lis 2005, 15:19

Blazej30 pisze:Nie jest w moim typie,ale brzydka nie jest. Wczoraj zaproponowała mi kawę. Dziewxzyna jest w wieku poborowym (25 lat). Nie chce jej zwodzić, z mojej strony wielkiego uczucia niestety nie ma. Co mam zrobić? Nie mówię o sexie!!!!!!!!!!!!!!

czytam Twoje posty i nie moge nadziwic temu "robieniu z igly widly" . Czy Ty potrafisz podjac w ogóle jakas najprostsza towarzyska decyzje bez forum? bo juz czasem o takie pierdoly pytasz ze zwala z nog. po prostu idz na kawe z nia, jak spotkanie Ci podpadnie pod wyrazne uwodzenie Cie, to zrob to raz i ostatni. Piszesz ze nie chcesz jej zwodzic - to co za problem, nie rob tego ! Trzeba Cie zaprogramowac na niezwodzenie czy jak :D:D:D
ciao <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 09 lis 2005, 15:23

TedBundy pisze:Blazej30 napisał/a:
Dziewxzyna jest w wieku poborowym (25 lat).


To określenie jest boskie, hehehehe



przez chwilę wyobraziłem sobie wybrankę Błażeja na tle koszarów "czwartej przeciwlotniczej". <banan>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 lis 2005, 15:39

Idź na kawę... Gdzie masz problem? Kawa to tylko kawa.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lis 2005, 17:35

Nie chce jej zwodzić, z mojej strony wielkiego uczucia niestety nie ma. Co mam zrobić? Nie mówię o sexie!!!!!!!!!!!!!!

A czym miałyś ja zwodzić?J atego nie łapię.
Kawa, kolacja, kino, flirt, sex nawet sa NIEZOBOWIĄZUJĄCE!
To,że chce iśc z Tobą na kawe [choć ja tego osobiście nie rozumiem bo czasu tracić nie lubie] nie oznacza,że na Ciebie leci.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lis 2005, 18:31

kUZWA !!! ja tez mam problem , mam omegę z 98 roku , ale wczoraj kupiłem z 96 roku , w sedanie , moja jest kombi , ta w sedanie ma klime tronic , moja zwykła ! moja jest jasna , sedanka ciemna , mam smak sobie zostawic sedankę , ale juz mam combiaczkę ! ??? i co ja biedny mam zrobić ! <aniolek2> <browar>

wiem !!!!!!!! pioerdole to , zostaiwe sobie obie ! i mam to w dupie <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lis 2005, 19:41

Mam wrażenie, że post Andrew zostanie off-topem miesiąca... Ale w pełni ma rację, jeśli ktoś umie ją odczytać...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lis 2005, 19:44

Brawo Oliwia ! <buzi>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 lis 2005, 19:45

Olivia pisze:Mam wrażenie, że post Andrew zostanie off-topem miesiąca... Ale w pełni ma rację, jeśli ktoś umie ją odczytać...

nawet komentarza nie trzeba by widziec zwiazek <aniolek2> jak ten post zostanie usuniety to zloze zazalenie <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 617 gości