oczekiwania

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

oczekiwania

Postautor: kinek » 31 paź 2005, 15:15

ok pytanie:

jesli sie komus (partnerce/partnerowi) żalicie ze costam ktostam cos was zrobil nie tak... typu nauczyciel niesprawiedliwie potraktowal, rodzice sie wsciekali bez powodu, to czego oczekujecie?

- tego ze druga osoba skrytykuje tego kogos?
- pocieszy was i powie ze czasem sie zdarza?
- inne?

dzieki za odp
"... każdy kto wzniesie się... siebie... musi upaść na ziemię..."
Godlike mode ON
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 paź 2005, 15:42

Staram się nie obarczać nikogo takim cośtamcośtam.
Ale gdyby, jednak - na nic nie liczyłbym. Jeno na przyjęcie do wiadomości, podzielenie się czymś mniej lub bardziej ważnym.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kociak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:34
Skąd: Lodz
Płeć:

Postautor: kociak » 31 paź 2005, 15:45

przytuli i pocieszy
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2005, 15:53

Oczekuje wysluchania mnie, od poczatku do konca.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 31 paź 2005, 15:56

po prostu czasem ma się potrzebę wygadania komuś, wyżalenia, wyrzucenia swojego smutku lub złości! i nawet ta druga osoba nie musi komentować... wystarczy, że wysłucha, uczyni jakiś miły gest. To wszystko. Większość uwag jest zbędna w takich momentach.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 31 paź 2005, 16:03

ptaszek pisze: i nawet ta druga osoba nie musi komentować...

ja wlasnie licze na komentarz, a raczej czesto przeistacza sie to po prostu w dyskusje. Staram sie ludzi nie obarczac swoimi problemami - gorzko tego pozalowalam jednak , nie poradzilam sobie z nimi i "poplynelam". Czasami kumulacja trafia sie nie tylko w totolotku ;) to po prostu mnie przeroslo :) Mam jednak swiadomosc, ze jesli juz nawet komus zawracam glowe to dzieje sie tak w wyniku jakies rozmowy i mysle ze to nie sa blache sprawy.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 31 paź 2005, 16:08

Oczekuję, że przytuli, pogłaszcze po głowie i powie "nie przejmuj się"...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 31 paź 2005, 21:39

- inne?


Mnie wystarcza: "Nie martw się, pomogę ci. Wszystkto będzie dobrze".

[ Dodano: 2005-10-31, 21:39 ]
- inne?


Mnie wystarcza: "Nie martw się, pomogę ci. Wszystko będzie dobrze".
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 31 paź 2005, 21:44

Oczekuje wszystkiego co wymieniles, kinek. Ale jesli jest to wazna dla partnera/ki osoba to lepiej nie przesadzic z krytyka. Bo moze jej sie zrobic przykro. A wlasciwie to wszystko zalezy od sytuacji.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 31 paź 2005, 23:12

ok teraz wam powiem bardziej dokladnie ;p .
mianowicie ostatnio dziewczyna pozalila mi sie na swojego tate (ogolnie chodzi o to ze nie liczy sie z jej zdaniem itp...). no i doszlo do tego ze miala mi za złe ze powiedzialem 'niestety nie moge ci pomoc, ale ci wspolczuje' zamiast 'on to w ogóle udany jest'. wiec powiedziala ze w ogóle powinienem nic nie mowic skoro mnie to nie obchodzi.. i ze niepotrzebnie mi mowila o tym ehh..... natomiast wlasnie jak ja sie cos lekko pozalilem na moich rodzicow to ona tak mi powiedziala. mimo tego ze mialem im za zle to i tak zabrzmialo... źle.
pozdro
"... każdy kto wzniesie się... siebie... musi upaść na ziemię..."

Godlike mode ON
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lis 2005, 00:07

Oj czasem tak wychodzi i nie ma co z tego robić halo przeciez ;)

Ja w sumie nie wiem cazego oczekuje. Choć...nie no wiem szczerości. Jak nie chce sie jej komentowac -ok. Jak sie chce - ok. Cenię to, ze potrafi i powiedziec "będzie ok" jak i "popierdoliło Cię za przeproszeniem?".
To tak w skrócie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 lis 2005, 08:49

ok teraz wam powiem bardziej dokladnie ;p .
mianowicie ostatnio dziewczyna pozalila mi sie na swojego tate (ogolnie chodzi o to ze nie liczy sie z jej zdaniem itp...). no i doszlo do tego ze miala mi za złe ze powiedzialem 'niestety nie moge ci pomoc, ale ci wspolczuje' zamiast 'on to w ogóle udany jest'. wiec powiedziala ze w ogóle powinienem nic nie mowic skoro mnie to nie obchodzi.. i ze niepotrzebnie mi mowila o tym ehh..... natomiast wlasnie jak ja sie cos lekko pozalilem na moich rodzicow to ona tak mi powiedziala. mimo tego ze mialem im za zle to i tak zabrzmialo... źle.
pozdro

Czasem ludzie - szczegolnie w mlodym wieku , licza ze strony innych na mocne zaangazowanie sie w ich prywatne problemy , to po prostu taki wiek, kiedy wydaje nam sie ze nikt nas nie rozumie, a rodzice to nasi najwieksi wrogowie. Z wiekiem chec na dzielenia sie problemami maleje a oczekiwanie jakiejkolwiek pomocy w ogóle nie istenieje, chodzi tylko o to by z kims podzielic ciezar "na pol". Twoja kolezanka Pozniej przywyknie , ze nie warto tracic czasu na rzeczy na ktore wplywu sie nie ma. Kiedy dojrzeje i bedzie potrzebowala pomocy, to wprost o nia poprosi - lub dla odmiany w ogóle nie wspomni o tym. To ze jej ojciec nie zgadza sie z jej zdaniem, to normalne, wnioskuje ze jest Twoja rowiesnica, wiec niewiele ma do powiedzenia jeszcze w domu, a pewnie chciala by miec "wieksza wladze" w swoim zyciu, Niestety tak sie nie da. <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 01 lis 2005, 08:54

oczekuje ze wysłucha . przytuli
Lubie szzczerosc , ale nie jak jeszcze pelno emocji we mnie, dlatego wole zeby pierw wysłuchał a potem gdy juz emocje moje opadna skomentował
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 01 lis 2005, 11:28

Wstreciucha, ale to tak naprawde wyglada u niej w domu :/ . on sie czasem strasznie dziwnie zachowuje.
wiec wyszlo na to ze ona ode mnie oczekiwala zebym go zjechał.
natomiast ja wlasnie jak jej mowilem co tam u mnie, wcale nie oczekiwalem tego ze ona powie ze sa be. wlasnie wolalem cos typu 'nie przejmuj sie' etc.

Wstreciucha pisze: a pewnie chciala by miec "wieksza wladze" w swoim zyciu
nie chodzi nawet o wladze tylko uwzglednienie jej argumentow w sprawach ktore jej bezposrednio dotycza.
"... każdy kto wzniesie się... siebie... musi upaść na ziemię..."

Godlike mode ON
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 01 lis 2005, 11:49

Ja nie oczekuje za wiele....po prostu chce zeby mnie wysluchal i doradzil co zrobic w danej sytuacji, a nie raz po prostu chce sie wygadac i nie oczekuje niczego, nawet rady!! To wszystko zalezy od konkretnej sytuacji.....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lis 2005, 14:51

kinek pisze:Wstreciucha napisał/a:
a pewnie chciala by miec "wieksza wladze" w swoim zyciu
nie chodzi nawet o wladze tylko uwzglednienie jej argumentow w sprawach ktore jej bezposrednio dotycza.

np ??
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości