Fotografowanie nagich dziewczyn

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 paź 2005, 11:36

eng pisze:akt prosty ?

Można by się pokusić o akty jakichś spaślaków.
Na końcu erotycznej serii aktów pokazać w całości "wieloryba". To byłoby ponad przeciętność.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 11:40

Mysiorek pisze:Na końcu erotycznej serii aktów pokazać w całości "wieloryba". To byłoby ponad przeciętność.

Poszukaj prac Saudka - same wieloryby :P
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 paź 2005, 11:42

Mysiorek pisze:Można by się pokusić o akty jakichś spaślaków.
Na końcu erotycznej serii aktów pokazać w całości "wieloryba". To byłoby ponad przeciętność.

Ale czy znajdziesz spaslaka chcacego sie sfotografowac nago :/ Dla mnie to ponadprzecietnosc nie do zrobienia w aspekcie "zadania". Chyba ze temu spaslakowi kupi sie w nagrode "duza paczke cukierkow" <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 paź 2005, 11:43

ech wiem ze wystawiam sie na odstrzal ale ja jestem zdecydowanie w tych 60%.... jestem zazdrosna i to bardzo... ale po porstu taka jestem... ktos mnie kiedys zranil... patrzylam jak cierrpi moja mama...co mam na to k** poradzic ze taka jestem? aktualnie teraz dostalo mi sie w koncu za to :( i chyba w nic juz nie wierze...

co do zdjec.. ja bym zrezygnowala... ale to Ty musisz sie zastanowic co jest dla Ciebie wazniejsze...i pomyslec tez o przyszlosci..
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 26 paź 2005, 12:32

Maverick, serio robilem juz rozne zdjecia ale akty sa dla mnei najtrudniejsze... Jak robilem zdjecia dziewczynie troche sie denerwowalem, nei miałem za ciekawych pomyslow itp. Kilkaset zdjec zrobilem zanim sie wyluzowałem :) A z obca dziewczyna to dopiuero bedzie sztuka!
Mia, nie przejmuj sie, ja CIe doskonale rozumiem :) mam taka sama dziewczyne z tym ze jej nikt nigdy nei zranił. Mowisdz zeby myslesc o przyszłosci - nie chce byc pantoflem :P ale jestem w stanie duzo dla niej zrobic.
moon, milosc potrafi wiele wybaczyc... czasami wiem ze robie zle ale robie to pomimo tego :/ sam achowuje sie nielogicznie i glupio. ALe czasami trudno jest postawic na swoim...szkoda tracic czas na klotnie itp... cholera...


Mysiorek,
nei byl bym w stanie robic zdjecai nagim facetom. Zapaskudzil bym swoj sprzet :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 paź 2005, 13:09

Kermit pisze:nei byl bym w stanie robic zdjecai nagim facetom

Chyba nie odkryłeś swoich możliwości, jeszcze.
A ta wypowiedź, dodatkowo, obnaża Twoje podejście do profesjonalizmu - nie jesteś obiektywny. Jednak Twoja dziewczyna ma uzasadnione obawy o Twoją bezstronność.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 13:11

Kermit pisze:nei byl bym w stanie robic zdjecai nagim facetom. Zapaskudzil bym swoj sprzet

Tego nie rozumiem. To robisz zdjęcia, żeby na dziewczynę popatrzeć, czy żeby były dobre zdjęcia? Może najpierw się zdecyduj, co jest dla ciebie wazniejsze, a potem sie bierz za robienie?

[ Dodano: 2005-10-26, 13:15 ]
Mysiorek pisze:Jednak Twoja dziewczyna ma uzasadnione obawy o Twoją bezstronność.

Tak samo uważam. Wypowiedź Kermita w moich oczach obnazyła, że coś jest nie tak. Facetów nie, grubych nie, brzydkich nie - chcesz po prostu na dupę popatrzeć?
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 paź 2005, 13:23

Kermit pisze: mam taka sama dziewczyne z tym ze jej nikt nigdy nei zranił.


jesteś pewien??
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 paź 2005, 13:24

Zgadzam sie z Mysiorkiem i Spinka, nie jestes profesjonalny. Jako dobry fotograf, powinienies moc zrobic zdjecie czegokolwiek/kogokolwiek. Wiem, ze jeszcze nie jestes profesjonalista, ale podejcie masz marne...


Spinka pisze:Facetów nie, grubych nie, brzydkich nie - chcesz po prostu na dupę popatrzeć?

Mimo wszsytkiego, co bylo wczesniej napisane, tak to jednak wyglada :>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 paź 2005, 13:34

A wy myslicie ze ci profesjonalni fotografowie to sa obojetni i bezstronni wobec kobiet ktore fotografuja ? :D mam kolezanke ktora siedzi w tej branzy i jak powiedziala "fotografowie to najwieksze zboki jakich w zyciu spotkala".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 paź 2005, 13:35

Nie mowie, ze zupelnie bezstronni, ale jednak...
Zreszta, mamy tu jednego, moze sie jeszcze wypowie :]
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 13:36

Mimo wszsytkiego, co bylo wczesniej napisane, tak to jednak wyglada

Jak w wielu innych przypadkach zresztą, więc nie dziwi mnie, że tyle słabych aktów jest robionych :D
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 13:44

Niestety prawda jest taka że fotografujący też mają specjalizację...jeśli ktoś umie fotografować kwiatki i dziewczyny to nie koniecznie jednocześnie potrafi zrobić zdjecie reklamowe samochodu ... podobnie z reporterką, fotografią techniczną itd.

Fotografowanie facetów jest o wiele trudniejsze niż fotografowanie dziewczyn ( dla faceta fotografa rzecz jasna ) ... jak ktoś nie wierzy to niech sam sprawdzi ...
i nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem lub jego brakiem ...
stereotypy, odmienność płci, ról społecznych, macho-nie macho itd, itp...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2005, 13:52 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 paź 2005, 13:51

sophie pisze:Zgadzam sie z Mysiorkiem i Spinka, nie jestes profesjonalny. Jako dobry fotograf

On powiedzial na wstepie ze kolo dobrego fotografa to nawet "nie siedzial", wiec te zarzuty sa niepotrzebne.

TFA pisze:A wy myslicie ze ci profesjonalni fotografowie to sa obojetni i bezstronni wobec kobiet ktore fotografuja ?

Mysle ze nawet najwiekszym profesjonalistom stoi podczas takich sesji .

W tym topicu przede wszystkim rozchodzi sie o jego dziewczyne. Kermit zmierza do tego czy jej powiedziec i czy w ogóle sie podjac tego zadania.
Powiedziec i Podjac . <browar> wg mnie :]
Natomiast wg mnie Kermit odrzucenie jakiegokolwiek pomyslu ,a skupienie sie na aktach faktycznie sprowadzilo sie w Twoja strone do latwizny, ale nie z gruntu wykonania tego, ale zrobieniu wrazenia. Ale wspomniales o tym na poczatku. Mysle ze tak czy siak jestes w porzadku, a fotografii dopiero sie uczysz wiec masz czas na profesjonalizm, niewiele jest talentow samych w sobie, poki co Ty poszukujesz i co najwyzej Twoj pomysl z aktami to bedzie skucha.
Pozdrawiam <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 13:53

eng pisze:Fotografowanie facetów jest o wiele trudniejsze niż fotografowanie dziewczyn ... jak ktoś nie wierzy to niech sam sprawdzi ...

Ale argumentacja "bo bym się chyba porzygał" przyznasz, że jest słaba?
eng pisze:stereotypy, odmienność płci, ról społecznych, macho-nie macho itd, itp...

Możesz to wyjaśnić, bo nie wiem, co ma to wszystko do profesjonalnego podejścia w fotografowaniu?
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 13:55

Wstreciucha pisze:Mysle ze nawet najwiekszym profesjonalistom stoi podczas takich sesji

według ciebie ginekologowi też stoi podczas badania ?? niesądzę ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 13:59

według ciebie ginekologowi też stoi podczas badania ?? niesądzę ...

Poza jest często mniej wyzywająca, klimat zupełnie inny i pacjentek się nie wybiera. Tutaj ewidentnie chodzi o to, że ma być ładna dla Kermita.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 14:04

Spinka pisze:Możesz to wyjaśnić, bo nie wiem, co ma to wszystko do profesjonalnego podejścia w fotografowaniu?

Facet z natury nie jest chętny do 'pokazywania się' , tak mają tylko narcyzi i geje ...
Z kolei fotograf który robi facetów ( szczególnie akty ) jest z zasady odbierany jako 100% gej, bo po co innego facetom akty robi ... stereotypy ...

Moim zdaniem jestem w stanie zrozumieć argument 'porzygam się' - ma to niewątpliwie swoje uzasadnienie ... ja go rozumiem ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 14:10

eng pisze:Moim zdaniem jestem w stanie zrozumieć argument 'porzygam się' - ma to niewątpliwie swoje uzasadnienie ... ja go rozumiem ...

Nie rozumiem. Co za różnica czy gej, czy nie? Czy z modelką/modelem ma cię coś łączyc, czy masz zdjęcia zrobić?
Sam widzisz, że to nie ma nic wspólnego z ginekologiem, bo ginekolog bierze, jak leci, a fotograf sobie wybiera. Fotograf, który przy facetach się porzyga, wybiera takie, przy których mu staje, bo przecież takich, przy których się porzyga, nie wybierze...
Doprawdy iście profesjonalne podejście...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 14:26

Pomylenie pojęć.

Mnie się osobiście nagie ciało faceta nie podoba, nie ma w nim nic pięknego ...
czy coś w tym dziwnego ? Moje poczucie estetyki jest narażone na przykrości i nieprzyjemne widoki ...
Ciało kobiety od zawsze fasynowało artystów, rzeźbiarzy, malarzy potem fotografów ... i to jest normalne ...
Spinka pisze:wybiera takie, przy których mu staje,

jeśli chce tylko fotografować to życzę szczęścia, nie da się tak pracować ...
trzymając aparat trzeba umieć wyłaczyć się na tego typu emocje ...

Inwencja fotografa bierze się z jego wyobraźni, siły twórczej która pozwala najpierw dostrzec, a potem pokazać na zdjeciu to 'coś' ... zarówno negatywne jak i zbyt pozytywne 'emocje' zaburzają równowagę i utrudniają pracę ...
reszta to kwestia doświadczenia i wprawy, umiejętności pełnego panowania nad emocjami ...
samokontroli ...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2005, 14:34 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 14:31

eng pisze:Ciało kobiety od zawsze fasynowało artystów, rzeźbiarzy, malarzy potem fotografów ... i to jest normalne ...

A teraz jego :D Rozumiesz, na czym ta fascynacja w ogóle polegała? Czy nie rozumiesz? Bo może nie rozumiesz?
eng pisze:Moje poczucie estetyki jest narażone na przykrości i nieprzyjemne widoki ...

Nie nadajesz się na fotografa, skoro tylko podobające ci się panienki możesz fotografować. Fotograf dostając zlecenie nie zawsze sobie modelki wybiera. czasem musi dla zleceniodawcy dwóch gejów sfotografować i nie rzyga.
eng pisze:Spinka napisał/a:
wybiera takie, przy których mu staje,

jeśli chce tylko fotografować to życzę szczęścia, nie da się tak pracować ...

Ja mu życzę szczęścia, jesli chce nie tylko fotografować....
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 26 paź 2005, 14:36

swoją droga to ciekawe jakie to przezycie być tak fotografowaną...
W ciuchach i bez nich :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 14:40

Spinka pisze:Nie nadajesz się na fotografa, skoro tylko podobające ci się panienki możesz fotografować. Fotograf dostając zlecenie nie zawsze sobie modelki wybiera. czasem musi dla zleceniodawcy dwóch gejów sfotografować i nie rzyga.

widocznie do tego akurat się nie nadaję ...
nie interesuje mnie fotografowanie dwój gejów liżacych się w objęciach ...
mają do tego 'swoich' specjalistów z tzw 'branży'...
A panienka nie musi mi się podobać, kobieta jakakolwiek jest OK, byle nie facet ...

Spinka pisze:Ja mu życzę szczęścia, jesli chce nie tylko fotografować....

Nie wiem jak on, ale mnie osobiście nic ponad fotografowanie nie interesuje ...
ale są też tacy foto co sypiają z modelkami ... po sesji ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 paź 2005, 15:21

eng pisze:według ciebie ginekologowi też stoi podczas badania ?? niesądzę ...

Wg mnie przed ginekologiem nie pozujesz w sposob wyzwalajacy spontaniczne "fizyczne" rekacje. Co innego jest isc na badanie i rozlozyc nogi w celu postawienia czesto diagnozy ktoa moze sama w sobie byc dla obu stron odpychajaca :/ a co innego w sposob bardzo erotyczny i sexualny pozowac do zdjec, chyba sie zgodzisz ze te dwie profesje pomimo iz dotycza nagosci, to na rozny sposob. Badanie to badanie, pan doktor zaglada mi w cipke, a zdjecia czesto maja charakter bardzo subtelny i po prostu podniecajacy :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 paź 2005, 15:38

Mnie to w sumie rybka, kolega Kermit ma problem, nie zaś ja.

A czy będa to rajdy terenowe w błocie czy fotografowanie nagich dziewczyn nie ma na dłuższą metę znaczenia, zazdrośnica wszystkiego się doczepi ...

Fotografującym dziewczyny życzę takiej koncentracji żeby umieli zapanować w tym samym momencie nad :
- wszystkimi ustawieniami aparatu
- kątem widzenia obiektywu i ostrością
- kompozycją kadru
- ustawieniem mocy poszczególnych lamp i ich wzajemną proporcją
- pozą modelki
- ułożeniem dodatków widocznych w kadrze
przy okazji nie zapomnieli o niczym więcej przelicząjąc przesłony w pamięci czy cień nie będzie za głeboki lub jasność przepalona ...

i żeby przez cały ten czas im stał :P
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 26 paź 2005, 16:13

jejku po prostu robienie nagiej dziewczynie zdjec to dla mnie trudnosc. a o facetach nie wspomne


jak mozna bytc obiektywnym? czy zrobi sie wtedy dobre zdjecie? Czy mam fotografowac modelke tak jak jakiegos zuka w trawie? bez uczuc? moim zdaniem cała sztuka polega na tym zeby modelke pokazac od najlepszej strony. Zainteresowac widza zdjeciem.ja sie dopiero !UCZE!!! moze kiedys cos ze mnie bedzie :)

robinho, ja jej nie skrzywdziłem. Jestem jej pierwszym. Najwqyzej rodzice mogli ja skrzywdzic itp
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 paź 2005, 19:12

Rozpisaliscie sie ...a chyba nie potrzebnie , bo wystarczy dać swej kobiecie aparat do reki aby poszła wsrod przystojnych facetów porobić im (popróbowac ) zrobić zdjecia gdy są nadzy , a zrozumiecie o co chodzi tej dziewczynie . I nie mówcie mi, ze nic w tej kwesti nie poczujecie ! Bo tylko sie Wam tak wydaje !Rozsądek to jedno , a konstrukcja człowieka ...to drugie , i nie wymagać od wielu , by byli maszynami emocjonalnymi .Bowiem co innego gdy poznajesz kogoś, i na poczatku sie dowiadujesz iż jest on fotografem który robi "akty" kobiece , a co innego gdy tan poznany ktoś , zabiera sie do tego ! Tu trzeba zrozumiec i dziewczynę ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 paź 2005, 19:34

eng pisze:Moim zdaniem jestem w stanie zrozumieć argument 'porzygam się' - ma to niewątpliwie swoje uzasadnienie ... ja go rozumiem ...

A ja zupełnie nie.
Mało tego - wykładowca go zjebie jak mu przyniesie chłamowate, stereoptypowe zdjęcia aktów.
Wg mnie, Kermit chce, przede wszystkim sobie zrobić dobrze. Chciałby być oryginalny, ale do granic swojego smaku. O kant dupy roztłuc taką oryginalność, która z resztą jest stereotypowa.
Fotograf nie ma robić dla siebie zdjęć, tylko dla ludzi! Bo w tym 1 przypadku realizuje tylko swoje hobby. A zdjęcia mają być wyjątkowe, nowatorskie, zaciekawiające, niepowtarzalne, wnoszące coś nowego - inaczej to kolejne zdjęcia kolejnej gołej dupy!
Co... ludzie gołej dupy nie widzieli?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2005, 23:20

Kermit pisze:milosc potrafi wiele wybaczyc...

Pamietam,że Ty jesteś w stanie jej wiele wybaczyć.... ;) W drugą stronę jakoś nie zauważyłam...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 29 paź 2005, 11:08

Napisz Kermit co Ci z tego wyszło i pochwal się efektami :)
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ronaldannef i 405 gości