zrywa??? dlaczego???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2005, 01:21

fireman pisze:Po raz pierwszy sie ze mna zgadzasz (albo po raz pierwszy sie do tego przyznalas Puscic oko ).

Oj nie pierwszy ;P Pewnie byłoby częściej gdybyś tu więcej pisał ;) <browar>
fireman pisze:Czy ktos podziela moje zdanie??

Czasem to się sprawdza, ale nie ma reguły z kim się lepiej wiązac. Bo i związki w których była wpierw tylko przyjaźń się rozpadają, jak i te bez wcześniejszej znajomości.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 paź 2005, 01:37

moon pisze:Oj nie pierwszy Jeeeezor Pewnie byłoby częściej gdybyś tu więcej pisał Puscic oko browar!!

Kiedys duzo pisalem, ale tez nie tak sensownie jak teraz.
moon pisze:Czasem to się sprawdza, ale nie ma reguły z kim się lepiej wiązac. Bo i związki w których była wpierw tylko przyjaźń się rozpadają, jak i te bez wcześniejszej znajomości.

Dokladnie. Przypomnialem sobie, ze przeciez w tych sprawach nie ma reguly - to nie matematyka, tylko samo zycie, samo zycie... HAHAHA :)
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 24 paź 2005, 15:15

samo życie... heh... tak jak na polskim było... człowiek jest porównany do Syzyfa, a życie jest jego kamieniem... najbardziej isiotne jest to, jak ten kamień wtoczymy... czyli jak przeżyjemy swoje życie... i nie ma względu na to los, ponieważ tylko my mamy na to wpływ...
ehmmm... to tylko taka krótka filozofia;)
ach... a ja albo trace, albo zyskuje... GO nie ma:( ale jest "stówa" od TROLL'a... buhehehe;D taka mała rzecz, a potrafi poprawić człowiekowi humor;)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 paź 2005, 15:55

Nie wiem jak to bylo miedzy wami ale mi sie wydaje ze on byl z Toba dla seksu. EOT? :>

BTW to Twoj brzuszek na avatarku? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 24 paź 2005, 16:34

na mój gust to to nawet cżłowiek nie był p a l a n t i tyle!!
normalny cłżowiek tak nie postepuje i ze niby z litości był z toba ??
heh chyba nic juz wiecej nie napisze bo za bardzo sie zdenerowałam , strasznie mnie denerwuje traktowanie kogos w taki sposób... <zly1>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 paź 2005, 21:34

Hyhy pisze:Nie wiem jak to bylo miedzy wami ale mi sie wydaje ze on byl z Toba dla seksu.

Mnie tez sie tak wydaje.
BTW to Twoj brzuszek na avatarku?

Tez chcialem sie o to spytac tylko brakowalo mi odwagi :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 paź 2005, 21:39

Hyhy pisze:BTW to Twoj brzuszek na avatarku?


fireman pisze:Tez chcialem sie o to spytac tylko brakowalo mi odwagi

a co podoba wam sie <aniolek2> ?
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 24 paź 2005, 23:27

Yasmine pisze:
Hyhy pisze:BTW to Twoj brzuszek na avatarku?


fireman pisze:Tez chcialem sie o to spytac tylko brakowalo mi odwagi

a co podoba wam sie <aniolek2> ?

Mnie sie podoba :)
Choc pewnego brzuszka zaden nie przebije... <serce1>
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 25 paź 2005, 18:30

nie mój brzuszek... mój jest mniejszy;))) dzisiaj nas ważyli;D buhehehe... acha... mój również jest niepowtarzalny... ale niestety wolny;(((
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 paź 2005, 02:51

Czemu niestety?
1000000000 razy lepiej jest być wolnym niż być z takim burakiem . Przeciez to wstyd po prostu taki człowiek obok..... :/
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Re: zrywa??? dlaczego???

Postautor: radomir » 26 paź 2005, 10:46

emmiii pisze:wczoraj dostałam szoku permanentnego... mój boyfriend przyszedł do mnie w stanie nie trzeźwym... więc poleżał sobie troszkę w moim łóżeczku, a później jak już odzyskiwał kompetentność to leżałam sobie koło niego... a, że nie miałam ochoty na przytulanki i całowanie to poszedł sobie... a moja niechęć wynikała z tego, że było już późno i wszyscy u mnie spali, był pod wpływem %, a do tego zauważyłam, że nawet mnie nie ma w jego książce telefonicznej w komórce... zaraz jak wyszedł, to dostałam telefon, że ze mną zrywa... heh... czy to jest całkiem noramalne??? bo dla mnie nie!!!


oczywiscie zajrzałas jak spał do jego komórki? hehe ,poczytałas sobie smski?
...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 paź 2005, 13:17

radomir pisze:oczywiscie zajrzałas jak spał do jego komórki? hehe ,poczytałas sobie smski?


Tez o tym szperaniu pomyslalam :>
Swojka droga, niezly gosc, nie ma nr w komorce, a potem nawalony dzwoni - chodzi o to, ze pamieta :D
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 paź 2005, 13:31

Nie trza być "szpiegiem" zeby zauważyć jak się nie jest wpisanym do telefonu swojej drugiej połowy ( choć "drugiej połowy" to w tym przypadku zbyt duże słowo).


Emii, no wiesz, tak to jest że w okresie kiedy mamy 16-20 lat częśc z nas już dojrzała a część nie. trudno sie zresztą w tym wszystkimz awsze połapać. pewne jest że Twój były kolega jeszcze nie dojrzał, można powiedziec że ma cechy niezłego buraka (był z Tobą z litości), możan powiedzieć też że Ty już bardziej sie uczuciowo angażujesz o czym może świadczyć piękny wiersz dla niego (czyżbys już w pełni dojrzała??).

Pozdrawiam, iżyczę ciekawszych facetów na swojej drodze niż powyżej opisany egzemplarz.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 paź 2005, 13:36

robinho pisze:Nie trza być "szpiegiem" zeby zauważyć jak się nie jest wpisanym do telefonu swojej drugiej połowy


Nie?
Samo wyskakuje na ekraniku telefonu powiadomienie "On cie nie ma w kontaktach"?? :>
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 paź 2005, 13:48

sophie pisze:robinho napisał/a:
Nie trza być "szpiegiem" zeby zauważyć jak się nie jest wpisanym do telefonu swojej drugiej połowy


Nie?
Samo wyskakuje na ekraniku telefonu powiadomienie "On cie nie ma w kontaktach"??



Już wyjaśniam Ci Sophie:

Wysyłasz mu "głuchacza" ("strzałkę" "dzwonek" "sygnałka" czy jak tam zwiecie) i wyświetla się na ekraniku albo numer albo "moja miłość" (tak zapisałem w komórce swoje kochanie).
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Spinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 140
Rejestracja: 30 wrz 2005, 09:32
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: Spinka » 26 paź 2005, 13:50

sophie pisze:Swojka droga, niezly gosc, nie ma nr w komorce, a potem nawalony dzwoni - chodzi o to, ze pamieta

A może kogoś poznał i ślady zacierał? :(
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 paź 2005, 13:56

robinho pisze:Już wyjaśniam Ci Sophie:

Wysyłasz mu "głuchacza" ("strzałkę" "dzwonek" "sygnałka" czy jak tam zwiecie) i wyświetla się na ekraniku albo numer albo "moja miłość" (tak zapisałem w komórce swoje kochanie).


Chyba jestem w takim razie jakas inna, bo nigdy bym nie wpadla na pomysl sprawdzanaia faceta :> Ani czy ma mnie zapamietana, ani smsy, ani nic...
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 paź 2005, 14:23

sophie pisze:robinho napisał/a:
Już wyjaśniam Ci Sophie:

Wysyłasz mu "głuchacza" ("strzałkę" "dzwonek" "sygnałka" czy jak tam zwiecie) i wyświetla się na ekraniku albo numer albo "moja miłość" (tak zapisałem w komórce swoje kochanie).


Chyba jestem w takim razie jakas inna, bo nigdy bym nie wpadla na pomysl sprawdzanaia faceta Ani czy ma mnie zapamietana, ani smsy, ani nic...


Nie zrozumieliśmy się. Ja nie mówię o sprawdzaniu. Raczej o tym ze takie rzeczy w taki sposób wychodzą "w praniu". Jęsli sprawdzamy, to znaczy że nie ufamy, a jeśli nie ufamy to nie ma związku.

Oczywiście nie jesteś inna. Zaufanie jest normalnością. ( wiem że to co pisze to triuzm ale czasmi mam wrazenie że dla co niektórych brak zaufania, nieufność jest normalnością).
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 26 paź 2005, 17:09

ja go nie sprawdzałam... chciałam zobaczyć tylko jak mnie wpisał... więc... heh... z resztą smski były tylko ode mnie;)))
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 27 paź 2005, 08:08

hehe,

czyli sprawdzała sobie sms-ki, cwaniara :)

ale jak sie ma 16 lat to polityka prywatności jest rozmiana "luźniej", ale w przyszłości tematy ze "sprawdzaniem" mogą sie nie sprawdzać.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 paź 2005, 14:25

robinho pisze:czyli sprawdzała sobie sms-ki, cwaniara

ale jak sie ma 16 lat to polityka prywatności jest rozmiana "luźniej", ale w przyszłości


Też paranoją jest dla mnie, bym komuś bliskiemu miał po telefonie grzebać, albo ona mi... Po grzyba????
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2005, 14:55

Masz coś do ukrycia ?? by nie pozwolic , albo miec pretensje w grzebanie w telefonie ?? ...to nie miej , wtedy bedzie Ci wsio rawno , ze zaglada do niego !
a niech se patrzy i grzebie ! wisi mi to ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 paź 2005, 14:59

Andrew pisze:Masz coś do ukrycia ?? by nie pozwolic , albo miec pretensje w grzebanie w telefonie ?? ...to nie miej , wtedy bedzie Ci wsio rawno , ze zaglada do niego !
a niech se patrzy i grzebie !


Nie o to chodzi - to naruszenie czyjeś prywatności, takie "Hausgestapo" <browar> :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 paź 2005, 15:02

Ja jak gralem w gierki na komorce mojej dziewczyny, to czasem niechcacy zdarzylo mi sie wejsc di skrzynki odbiorczej <aniolek2> i doszedlem do wniosku ze trzeba ufac, ale kontrolowac :D bo udaremnilem tym sposobem maly romansik, niby smski o notatkach, ale co drugi sms tego goscia to "fajnie mi sie z Toba pisze", wiec wzialem numerek goscia zadzwonilem do niego na jej oczach i od tamtej pory jakos byl spokoj :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 paź 2005, 15:06

TFA pisze: doszedlem do wniosku ze trzeba ufac, ale kontrolowac


Po co? W sumie to zależy od danej osoby - ja tam osobiście nie życzyłbym sobie grzebania po swojej komórze - bo i po co? Jak komuś ufasz, to ufaj - a nie sprawdzaj, bo to zaufanie w ten sposób szybko się zniszczy...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2005, 15:15

Własnie jak ufasz . To nie powinno Ci przeszkadzać , ze grzebie Ci w komurce!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 paź 2005, 15:25

Andrew pisze:Własnie jak ufasz . To nie powinno Ci przeszkadzać , ze grzebie Ci w komurce!


Zaufanie swoją drogą, a niegrzeczne jest dla mnie: grzebanie komuś w telefonie, komputerze, papierach itd... :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 28 paź 2005, 23:01

wiecie co... ja nie wiem jaki trzeba mieć tupet, ale ten koleś totalnie przesadza... ma czelnośc do mnie dzwonić narąbany i mówić, że bawi sie świetnie i... zaraz przenosi sie na inną impreze... iii, że bedzie dużo girls... i że będzie fajnie... i żebym mu życzyła powodzenia... censored;((( brak jakich kolwiek człowieczych uczuć... załamka;(((
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 28 paź 2005, 23:05

emmiii pisze:wiecie co... ja nie wiem jaki trzeba mieć tupet, ale ten koleś totalnie przesadza... ma czelnośc do mnie dzwonić narąbany i mówić, że bawi sie świetnie i... zaraz przenosi sie na inną impreze... iii, że bedzie dużo girls... i że będzie fajnie... i żebym mu życzyła powodzenia... censored;((( brak jakich kolwiek człowieczych uczuć... załamka;(((


No nie mow ze sie tym przejmujesz ?? przeciez nie widzisz tego jaki to idiota do kwadratu ? specjalnie chce ci dogryzc, a ty musisz mu pokazac ze masz to w dupie, zeby zauwazyl ze masz jego w dupie, zdaje mi sie ze jakbys go w ogóle nie obchodzila to by do ciebie nie dzwonil.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 28 paź 2005, 23:19

No nie mow ze sie tym przejmujesz ?? przeciez nie widzisz tego jaki to idiota do kwadratu ? specjalnie chce ci dogryzc, a ty musisz mu pokazac ze masz to w dupie, zeby zauwazyl ze masz jego w dupie

Dokladnie.
TFA pisze:zdaje mi sie ze jakbys go w ogóle nie obchodzila to by do ciebie nie dzwonil.

Przeczysz sam sobie.
Mysle, ze on dzwoni do emmiii, bo chce ja zalamac - niektorym to sprawia przyjemnosc - taki typ.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości