Przepis na zauroczenie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Mojrzesz1337
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2005, 19:11
Skąd: fdfs
Płeć:

Przepis na zauroczenie

Postautor: Mojrzesz1337 » 22 paź 2005, 20:56

Witam jestem nowy na tym forum, chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś metoda (uśmiechy itp) by sprawić, ze płeć przeciwna się w nas zauroczy? Może jest jakieś uniwersalne działanie lub cokolwiek by spowodować zauroczenie?

Proszę mnie nie najeżdzać - szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem takiej lub podobnej nazwy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2005, 20:59

Bycie sobą i zainteresowanie okazywne drugiej osobie.
Gwarancji nic Ci nie daje.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 21:02

Dwie cebule, szczypta pieprzu ziolowego, 200g piersi z kurczaka
a na powaznie to trzeba miec w sobie to cos, jeden bedzie sie usmiechal, wychodzil z siebie i nic nie zaiskrzy, a drugi nie bedzie nic robil w tym celu, a kobieta sie w nim zauroczy po uszy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 21:02

DEHNEO pisze:Witam jestem nowy na tym forum, chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś metoda (uśmiechy itp) by sprawić, ze płeć przeciwna się w nas zauroczy? Może jest jakieś uniwersalne działanie lub cokolwiek by spowodować zauroczenie?

Proszę mnie nie najeżdzać - szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem takiej lub podobnej nazwy.

Moze czarow uzyj <aniolek2>
Dziwne ze mowisz o zauroczeniu a nie od razu o zakochaniu lub chociaz o zainteresowaniu :> wietrze postep, chcesz panne do lozka po prostu zaciagnac <aniolek2>

[ Dodano: 2005-10-22, 21:04 ]
TFA pisze:Dwie cebule, szczypta pieprzu ziolowego, 200g piersi z kurczaka

a ja zauroczylam sie w TFA bo ma taki erotycznie nastwiajacy nowy avatar <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Mojrzesz1337
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2005, 19:11
Skąd: fdfs
Płeć:

Postautor: Mojrzesz1337 » 22 paź 2005, 21:07

,,klientka" bardzo mi się podoba już od dwóch lat próbuję i próbuję - nic nie daje rady - jakby sie we mnie zauroczyła miałbym łatwiejsze zadanie... A może wie ktoś co można zrobić by dziewczyna po prostu miała ochotę rozmawiać? (byłem u niej w domu nawet i się wykręciła ze nie ma czasu) Kończą mi się pomysły a w tym roku w szkole widzimy się po raz ostatni...
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 22 paź 2005, 21:07

DEHNEO pisze:Może jest jakieś uniwersalne działanie lub cokolwiek by spowodować zauroczenie?

Uniwersalnego nie ma. Kazdy przypadek jest wyjatkowy.
Ale chyba nie jestes az tak naiwny i nie myslales ze damy ci receptę, co? :>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2005, 21:08

DEHNEO pisze:,,klientka" bardzo mi się podoba już od dwóch lat próbuję i próbuję - nic nie daje rady - jakby sie we mnie zauroczyła miałbym łatwiejsze zadanie... A może wie ktoś co można zrobić by dziewczyna po prostu miała ochotę rozmawiać? (byłem u niej w domu nawet i się wykręciła ze nie ma czasu) Kończą mi się pomysły a w tym roku w szkole widzimy się po raz ostatni...

Tzn żeś nie jej typ i że Cię nie chce, a baw sie dalej tak to uzna żeś namolny jest.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 paź 2005, 21:09

Najlepiej położ jej ręke na piersiach i zobacz jaka bedzie jej reakcja.

Wiec:

- Albo dostaniesz po zebach (nie zauroczona)
- Albo przyjmnie zaloty (zauroczona)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 22 paź 2005, 21:11

moon pisze:
DEHNEO pisze:,,klientka" bardzo mi się podoba już od dwóch lat próbuję i próbuję - nic nie daje rady - jakby sie we mnie zauroczyła miałbym łatwiejsze zadanie... A może wie ktoś co można zrobić by dziewczyna po prostu miała ochotę rozmawiać? (byłem u niej w domu nawet i się wykręciła ze nie ma czasu) Kończą mi się pomysły a w tym roku w szkole widzimy się po raz ostatni...

Tzn żeś nie jej typ i że Cię nie chce, a baw sie dalej tak to uzna żeś namolny jest.

Dokladnie.
Pozsotaje ci tylko platoniczne zauroczenie.
A najlepiej, zapomnij o niej.
I tak nic raczej nie zdzialasz...

TFA bo ma taki erotycznie nastwiajacy nowy avatar

Nooo :D <browar>

[ Dodano: 2005-10-22, 21:12 ]
mariusz pisze:Najlepiej położ jej ręke na piersiach i zobacz jaka bedzie jej reakcja.

Wiec:

- Albo dostaniesz po zebach (nie zauroczona)
- Albo przyjmnie zaloty (zauroczona)


Hehe, oberwanie z liscia murowane :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 21:15

Wstreciucha pisze:a ja zauroczylam sie w TFA bo ma taki erotycznie nastwiajacy nowy avatar


sophie pisze:Nooo



<zawstydzony> <diabelek1> :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Mojrzesz1337
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2005, 19:11
Skąd: fdfs
Płeć:

Postautor: Mojrzesz1337 » 22 paź 2005, 21:16

,,A najlepiej, zapomnij o niej" - łatwo powiedzieć - to może doradzicie mi sposób by o niej zapomnieć skoro tacy optymistyczni jesteście? :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 21:17

DEHNEO pisze:,,klientka" bardzo mi się podoba już od dwóch lat próbuję i próbuję - nic nie daje rady - jakby sie we mnie zauroczyła miałbym łatwiejsze zadanie... A może wie ktoś co można zrobić by dziewczyna po prostu miała ochotę rozmawiać? (byłem u niej w domu nawet i się wykręciła ze nie ma czasu) Kończą mi się pomysły a w tym roku w szkole widzimy się po raz ostatni...

nie podobasz jej sie, odpusc sobie !! <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 21:18

DEHNEO pisze:A najlepiej, zapomnij o niej" - łatwo powiedzieć - to może doradzicie mi sposób by o niej zapomnieć skoro tacy optymistyczni jesteście?


Czyli rozumiem ze Ty juz w niej jestes conajmniej zauroczony ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 21:18

DEHNEO pisze:,,A najlepiej, zapomnij o niej" - łatwo powiedzieć - to może doradzicie mi sposób by o niej zapomnieć skoro tacy optymistyczni jesteście? :)

o zapomnieniu bylo na peczki topicow, poszukaj !!
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 22 paź 2005, 21:20

DEHNEO pisze:,,A najlepiej, zapomnij o niej" - łatwo powiedzieć - to może doradzicie mi sposób by o niej zapomnieć skoro tacy optymistyczni jesteście? :)

Znajdz inny obiekt westchnien :]

A poza tym:
Wstreciucha pisze:o zapomnieniu bylo na peczki topicow, poszukaj !!
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 22 paź 2005, 22:14

Ja mam podobnie jak DEHNEO...

sophie pisze:Znajdz inny obiekt westchnien

Jakby to było takie proste:| latwo powiedziec znajdz sobie inny obiekt westchnien, sobie też tak moge wmawiac ze co ja w niej widze itd. ze nie chce mnie ale ... co mam zrobic ze wariuje jak ja widze :P
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 22:22

artek17krk pisze:Jakby to było takie proste:| latwo powiedziec znajdz sobie inny obiekt westchnien, sobie też tak moge wmawiac ze co ja w niej widze itd. ze nie chce mnie ale ... co mam zrobic ze wariuje jak ja widze

mlody jestes , jeszcze sie przekonasz ze czekanie na "zmiluj sie" niczym nie owocuje <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 22 paź 2005, 23:00

Wstreciucha pisze:jeszcze sie przekonasz ze czekanie na "zmiluj sie" niczym nie owocuje

masz racje ale nie tak latwo jest sie zauroczyc w innej.. tak z dnia na dzien, tak prosto..
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 23:05

artek17krk pisze:masz racje ale nie tak latwo jest sie zauroczyc w innej.. tak z dnia na dzien, tak prosto..

cos o tym wiem ;) zaufaj mi <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 22 paź 2005, 23:07

Idz do kwiaciarni... Zamów jakieś fajne kwiaty i niech firma to dostarczy... Jeżeli przy okazji waszego spotkanie bedzie obojetna do daj sobie spokój... Ja kocham takie zagrywki nic mnie tak nie zmiekcza jak bukiet slicznych kwiatów dostarczony wtedy kiedy sie teko nie spodziewam, ale teraz takie niespodzianki sprawia mi tylko moj facet...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 23:08

Chili pisze:ale teraz takie niespodzianki sprawia mi tylko moj facet...

to kolosalna roznica , sytuacje nieporownywalne, szkoda strzepic jezyka <aniolek2>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 paź 2005, 23:09

Chili pisze:Idz do kwiaciarni... Zamów jakieś fajne kwiaty i niech firma to dostarczy... Jeżeli przy okazji waszego spotkanie bedzie obojetna do daj sobie spokój... Ja kocham takie zagrywki nic mnie tak nie zmiekcza jak bukiet slicznych kwiatów dostarczony wtedy kiedy sie teko nie spodziewam, ale teraz takie niespodzianki sprawia mi tylko moj facet...


Ja wiem czy warto ryzykowac utrate kasy na poczte kwiatowa ? :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 paź 2005, 00:15

TFA pisze:Ja wiem czy warto ryzykowac utrate kasy na poczte kwiatowa ?

kumpel poprosil znajomego, zeby dostarczyl jego dziewczynie kwiaty, jako poczta kwiatowa.
Na szczescie dziewczyna nie znala tego znajomego, wiec nic na jaw nie wyszlo, a dziewczyna bardzo zadowolona byla :).
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 23 paź 2005, 08:39

Wstreciucha pisze:cos o tym wiem zaufaj mi

wierze... ale zaufac nie zaufam bo ufam tylko sobie :)
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
prien

Postautor: prien » 23 paź 2005, 11:47

Odpuść sobie...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości