życie straciło sens...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

życie straciło sens...

Postautor: niezapominajka » 12 paź 2005, 20:26

"bo bez Ciebie nie ma mnie, bo bez Ciebie czuję się tak samotnie" heh... pewnie każdy z was stracił kiedyś tą swoją połówkę którą uważał, że to ta jedyna... jak się czuliście po stracie tej osoby? co wam pomogło o niej zapomnieć? czy mimo wszystko zakochaliście się po raz drugi? mnie coś takiego spotkało i nie moge się otrząsnąć... dlatego pytam...
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 12 paź 2005, 20:31

mnie też coś takiego spotkało, texsh nie umiem się otrzsząsnąć bo wiem ze to było dla mnie "wlasnie to", to byla dzeiwczyna ktora kocham i bede kochal. Choc mija juz miesiac od rozstania to jednak nie czuje sie lepiej... zakochac sie po raz drugi.. narazie o ty nie mysle, moze?, kiedys? zobaczy sie. Narazie daje sobie spokoj z "miloscia", wole oddac sie pasji... (tylko czekam az mi ten z gory sniegiem posypie <aniolek2> <aniolek2> ) pozdrawiam niezapominajko.. trzymam kciuki abys się z tego otrząsnela ;)
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

Postautor: niezapominajka » 12 paź 2005, 20:52

tak... dobrze, że masz tą pasje... ja się nie potrafie oddać jednej czynności... ale nie chcę się załamac po starcie tej mojej połówki... to tak jakby połowa mnie umarła... ale cóż... stało się... czasu nie cofniemy, a trzeba żyć dalej... jak się nie pozbieram to oddam się terapi winowej tak jak to mój qmpel mówi... chociaz mogą być negatywne skutki... a jak nie to nauce... no ostatecznie skończę za drzwiami baru z kuflem piwa;((( pozdrawiam Cię artku17... 3maj się cieplutko;*
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 12 paź 2005, 21:12

tak szybko nie zapomnisz.... spróbuj to jakos odreagować....zajmij sie czyms co pochłania
Ci sporo czasu i energi.
Moze nowy obiekt westchnień ????

Powodzenia ,pozdrówka
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 12 paź 2005, 21:14

czy to nie ta sama autorka od tematu "dziwka" ?!
TAK!!!
ach kolejna prowokacja :/
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

Postautor: niezapominajka » 12 paź 2005, 21:17

prowokacja nie... bo jednak wiem, że zrobiłam źle... i teraz pytam jak z tym jest;P
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 12 paź 2005, 21:25

Nie trzeba bylo dawac dupy na prawo i lewo to i teraz "cierpienia" by nie bylo :)
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 paź 2005, 21:30

niezapominajka pisze:pewnie każdy z was stracił kiedyś tą swoją połówkę którą uważał, że to ta jedyna


Czyzby ten, ktorego zdradzalas i ktory zadal ciagle seksu, co ci tak nie odpowiadalo, byl tym jedynym? :> Jakos mi to nie pasuje do siebie...
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 12 paź 2005, 21:32

No coz....chlopak chyba poznal soe na Tobie....ciezko mu sie dziwic....wybacz ale ja nie potrafilabym byc z osoba ktora zachowywala sie tak ja Ty!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Nikola

Postautor: Nikola » 12 paź 2005, 21:41

widzisz niezapominajko, trzeba było nie zdradzacchłopa, to teraz pewnie byłby z Tobą
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 12 paź 2005, 21:42

nie pastwcie się tak nad nią... nie bronie jej bo zrobila cos strasznego i sam nie wybaczylem zdrady jednak wiemy ze kazdy popelnia bledy... moze wlasnie teraz gdy ja ten chlopak zostawil, moze teraz dopiero zdala sobie sprawe co tak naprawde stracila. moze sie opamietala? powtarzam! nie bronie jej. proboje tylko zrozumiec!
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 12 paź 2005, 22:00

artek17krk pisze:nie bronie jej bo zrobila cos strasznego i sam nie wybaczylem zdrady jednak wiemy ze kazdy popelnia bledy...

....ona chyba za duzo tych błędów popełniła....bawila sie nim jak i innymi facetami to teraz ma za swoje
artek17krk pisze:nie bronie jej. proboje tylko zrozumiec!
a co tu jest do rozumienia?? dawala na lewo i prawo, miala faceta w dupie to teraz on ja ma gleboko i szeroko!!
artek17krk pisze:moze sie opamietala?

no to teraz to juz jest troche za pozno!! Moze to ja czegos nauczy ale szczerze w to watpie!! Z dnia na dzien nie zmienisz czlowieka, zmiany rodza sie w glowie a to jest mlodziutka i glupiutka dziewczynka, ktora na razie bawi sie zyciem....to jest dopiero pierwsza nauczka, zapewne bedzie ich wiecej!! Niech dziewcze sie opamieta i zacznie zmiane od dzis.....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 12 paź 2005, 22:06

kina pisze:artek17krk napisał/a:
moze sie opamietala?

no to teraz to juz jest troche za pozno!! Moze to ja czegos nauczy ale szczerze w to watpie!! Z dnia na dzien nie zmienisz czlowieka, zmiany rodza sie w glowie a to jest mlodziutka i glupiutka dziewczynka, ktora na razie bawi sie zyciem....to jest dopiero pierwsza nauczka, zapewne bedzie ich wiecej!! Niech dziewcze sie opamieta i zacznie zmiane od dzis.....


on do niej nie wroci to wiadomo... ale moze sie opamietala aby tak nie zrobic z nastepnym... nie wiem. moze masz racje. nie ma tu nic do rozumienia, ale moze ona cos zrozumiala. KAZDY POPELNIA BLEDY!!!!
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 12 paź 2005, 22:15

moze tak a moze nie....kazdy popelnia bledy to fakt i kazdy wie ze w danym momencie robi zle zdradzajac swoja druga polowe, meza, chlopaka, nazyczonego etc (a ona chyba nie wiedziala dla niej bylo to po prstu cacy) robila to caly czas zdradzala co chwila z innym.....nie powinna teraz miec pretensji!! Miejmy nadzieje ze cos zrozumiala i cos ja ta sytuacja nauczyla.....moze nauczy sie wreszcie zyc z zasadami jezeli w ogóle takowe ma!! Ja mam nadzieje ze jej sie to uda i na forum postow niezapominajki typu "dziwka" juz nie bedzie.
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 paź 2005, 22:34

bede szczery, dobrze ci tak
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
artek17krk
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2005, 15:38
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: artek17krk » 12 paź 2005, 22:34

kina pisze:Miejmy nadzieje ze cos zrozumiala i cos ja ta sytuacja nauczyla

zycze jej tego... kazdemu trzeba dac drugą szanse aby stac sie lepszym czlowiekiem
I'll be here... Why? I'll be 'waiting'... here... For what? I'll be waiting... for you... so if you come here, you'll find me... I promise...
Awatar użytkownika
NEDRAG
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 02 paź 2005, 23:45
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: NEDRAG » 12 paź 2005, 22:44

Po stracie swojej pierwszej miłości cierpiałam kilka lat ale powoli przestałam o nim myśleć i zakochałam się ponownie to prawda ze nie jest taka jak ta pierwsza ale ta druga jest również piękna
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 paź 2005, 22:45

niezapominajka pisze:"bo bez Ciebie nie ma mnie, bo bez Ciebie czuję się tak samotnie" heh... pewnie każdy z was stracił kiedyś tą swoją połówkę którą uważał, że to ta jedyna... jak się czuliście po stracie tej osoby?


Nigdy nie minęło. Tylko druga, taka sama miłość może to "wyleczyć". Szukanie na siłę nic nie da. Musi być to "bummmm". NIe twierdzę, że trzeba siuedzieć i czekac aż nas samo trafi :)
Czasami puknie nie wiadomo kiedy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 12 paź 2005, 22:50

fish pisze:Czasami puknie nie wiadomo kiedy

Niezapominajki lepiej juz nic niech nie puka :D
eh ale co fakt to fakt pierwsza milosc jest piekna, niezapomniana, lae nastepna wcale nie jest gorsza,,,,,hehehe moze nie jest taka wspaniala, ale tez piekna i juz bardziej doswiadczona :)
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
mastercezary
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2004, 17:23
Skąd: Hell
Płeć:

Postautor: mastercezary » 12 paź 2005, 22:51

Ja jestem już jakieś 5 miesięcy od rozstania z moja polówka i dalej mi nieminelo ;) niewidujemy sie, nierozmawiamy (tak chcialem aby bylo mi latwiej) a jednak i tak jest cieszko wiec dluga droga przed toba ;) Powodzenia. <browar>

PS. najgorsze jest to ze ja przez te 5 miesiecy codziennie pije.. dosc sporo ale ostanio to duzo alkocholu juz mi nic niedaje uwazaj zebys i ty sie w to niewplatala ;)
Anioł Stróż Dawno Odszedł W Bezsilności...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 paź 2005, 23:14

no ja 4 miesiace i mam czasem nawroty "choroby"
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 paź 2005, 23:19

4 -5 miesięcy !! :)
Jak zaczniecie mówić o latach to pogadamy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2005, 23:41

Jak sie kocha to się nie zapomina. To raz a dwa. Jeszcze po dupie dostaniesz więc ucz się na błędach.
Awatar użytkownika
Richard Ramirez
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 10 paź 2005, 12:29
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Richard Ramirez » 13 paź 2005, 00:41

Trywializujesz laska, masz dopiero 16 lat i myslisz buzujacymi w Tobie hormonkami, a Twoja wrazliwosc kobieca daje tu troche o sobie znac. Moim zdaniem idz sobie na jakas imprezke, walnij pare bronów i poznaj następnego kolesia w którym się bez pamięci "zakochasz" wtedy czar prysnie...
Nie ma żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś...
Awatar użytkownika
Gregor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 27 wrz 2005, 21:49
Skąd: Laponia
Płeć:

Postautor: Gregor » 13 paź 2005, 01:00

moze chlopak niezapominajki po prostu trafil na forum :P i dowiedzial sie sporo ciekawych rzeczy-reakcja byla blyskawiczan.aczkolwiek mam wrazenie ze to jest prowokacja
niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

Postautor: niezapominajka » 15 paź 2005, 22:19

a wiecie co wam powiem... już jest good;)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 paź 2005, 01:08

a wiecie co wam powiem... już jest good;)


Dalas kolejnemu czy co?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 22 paź 2005, 21:25

idas pisze:Dalas kolejnemu czy co?




ahahahahahhahhhh !! :D Brzmi ostro...
Nie wiem czy wolno mi to powiedziec, ale niezapominajko- jesteś pusta.
Nie mam pretensji o to ze szukasz tego jedynego, ale Twoje problemy mnie zadziwiają-zanim ktoś odpisze na posta, u Ciebie juz wszystko gra albo masz kolejny kłopot... Ciężko nadążyć...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 paź 2005, 22:08

niezapominajka pisze:"bo bez Ciebie nie ma mnie, bo bez Ciebie czuję się tak samotnie" heh... pewnie każdy z was stracił kiedyś tą swoją połówkę którą uważał, że to ta jedyna... jak się czuliście po stracie tej osoby? co wam pomogło o niej zapomnieć? czy mimo wszystko zakochaliście się po raz drugi? mnie coś takiego spotkało i nie moge się otrząsnąć... dlatego pytam...

Nie moge nadziwic sie Twoim "rozterkom" <chory> najpierw zdradzasz , a pozniej uzalasz sie nad soba . Przyjmij na klate i zyj dalej <aniolek2> jestes mloda i wszystko przed Toba, nie raz pewnie w zyciu stracisz ukochanego <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 22 paź 2005, 23:31

Wstreciucha pisze:Przyjmij na klate

Praktykowanie pissingu życiowego? :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości