homosexulaizm a dziecko

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 paź 2005, 17:06

TedBundy pisze: A zresztą mam osobisty uraz do tej bandy nierobów i brudasów, tfu!

A ja do rasistów..
cubasa pisze:Cytat:
cubasa>>> (sory że pytam ale nie pamiętam a nie chce mi się topiku od początku czytać ) Ty chciałbyś by pary homo mogły adoptować dzieci???

Jestem absolutnie przeciw !

Zgadzam się..jak natura homoseksualistów obdarzy możliwoscią poczęcia dziecka w związku homo to wtedy będą mogli.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 paź 2005, 17:10

Pegaz pisze:jak natura homoseksualistów obdarzy możliwoscią poczęcia dziecka w związku homo to wtedy będą mogli.

hehe, no wiesz...oni moze nie...ale stworza sobie kobiete cyborga do rodzenia dzieci i wtedy co? :) Będą samowystarczalni...
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 paź 2005, 17:13

heh ale to natura ma ich taką możliwościa obdarzyć jak to jest w przypadku par hetero.. :D wcześniej niech nie prosza o prawo adopcji bo to nienaturalne żeby para homo wychowywała dziecko.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 19 paź 2005, 20:57

unreal pisze:hmmmm "HOMIKI.PL - PORTAL POZYTYWNIE HOMOSEKSUALNY"... :? czy ja nie mówiłem już czegos o wiarygodnosci źródeł?...
To ogólnikowe informacje które defakto nic nie mówią, interesowałyby mnie same akty prawne bo to co podałeś to ich interpretacja (nie wspominając o tym iz podjata w celu "promocji" czegoś przez strone zainteresowaną"...
Jeśli w Danii mozliwa jest adopcja dzieci przez pary homoseksualne to najstarsze dzieci adoptowane tam przez te pary mają (zkladam ze nie adoptowali dzieci nastoletnich) kilka lat... Może jakąś statystyke ile takich par było (bo nawet jeśli takie prawo istnieje to ciekawi mnie z jakimi obostrzeniami)?
Hiszpania nie ma jednolitych rozwiązań węc wykluczam chyba że podasz konkretne przykłady norm prawnych i dane statystyczne. (ale nię ze źródła "homo-niewiadomo")
Poncjusz Piłat pisze:lecz rozwiązanie prawne są w zasadzie takie same dla par hetero- i homoseksualnych

co to znaczy "w zasadzie" bo to "w zasadzie" moze wiele znaczyć?
Co do Kanady i Australi równiez interesowałyby mnie bliższe informacje (statystyki, liczby, np jaka część kroaju w którym regulacje sa rózne ma faktyczny dostęp do adopci przez pary Homoseksualne, ile dzieci adoptowano, od jakich lat obowiązują te prawa itd.)

Tekst moze w całości na pierwszy żut oka robi wrażenie (wow niw eidziałem ze na świecie w tak wielu krajach jest to już możliwe). Ale jaką ma wartość merytoryczną? (przypomne że źródło to portal "homoseksualny" a podane fakty są troche, powiedziałbym "wyrwane z kontekstu")

Poncjusz Piłat pisze:Jak widać, jest to zjawisko postępujące. I skoro cywilizowane kraje się na to decydują, to chyba nie na szkodę sobie.


No tak postępujmy tak jak "cywilizowane kraje", po co myśleć skoro mozna ślepo odwzorowywać to na co wcześniej wpadły "KRAJE CYWILIZOWANE". Może za przykładem kraju cywilizowanego jak USA przywrócimy kare śmierci, albo wprowadzimy powszechny dostęp do broni, lub wyruszymy z bombami pod byle pretekstem na wszelki kraj który nam się nie podoba lub mozemy przez niego napędzić koniunkture (oczywiście tylko w obronie praw człowieka)???
(chyba że usa uznasz za kraj barbażyński i przyznasz sobie prawo do oceniania "stopnia ucywilizowienia" poszczególnych państw...


unreal - podważ te "fakty" jeśli są naciągane...ty dostałeś informację ,podaj swoją...
...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 21:10

Ale przeciez gdyby chciec zalegalizowac adopcje przez homo to dochodzi jeszcze mnostwo innych rzeczy, czy dwoje mezczyzn moze wychowywac coreczke ? i co z tego wyrosnie, albo na odwrot lesbijki synka, przeciez to krzywdzenie dzieci.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 22:09

unreal - podważ te "fakty" jeśli są naciągane...ty dostałeś informację ,podaj swoją...

to nie są fakty to spekulacje, które starają się podważać opinie i "fakty" powszechnie funkconujące w swiecie, w przeciwnym wypadku nie byłoby tej całej dyskusji, to mniejszość stara się narzucić coś większości i zmienić jej pogląd na coś.

wierzysz w ufo? nie? to patrz:

"...UFO jako czynnik pozaziemski istnieje i dokonuje uprowadzeń ludzi do i w ramach eksperymentów..."

źródło: http://www.aho-online.com/

i co, wierzysz juz?
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 24 paź 2005, 08:44

unreal pisze:unreal - podważ te "fakty" jeśli są naciągane...ty dostałeś informację ,podaj swoją...

to nie są fakty to spekulacje, które starają się podważać opinie i "fakty" powszechnie funkconujące w swiecie, w przeciwnym wypadku nie byłoby tej całej dyskusji, to mniejszość stara się narzucić coś większości i zmienić jej pogląd na coś.

wierzysz w ufo? nie? to patrz:

"...UFO jako czynnik pozaziemski istnieje i dokonuje uprowadzeń ludzi do i w ramach eksperymentów..."

źródło: http://www.aho-online.com/

i co, wierzysz juz?


toś pokazał przykład...prosiłem o twoje żrodlo faktów i wiedzy...twoje anty-to zaden fakt
...
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 24 paź 2005, 10:59

unreal pisze:hmmmm "HOMIKI.PL - PORTAL POZYTYWNIE HOMOSEKSUALNY"... :? czy ja nie mówiłem już czegos o wiarygodnosci źródeł?...

No cóż, Radio Maryja na swojej stronie się nie rozwodziło.
Zresztą akurat informacje przytoczone z tej strony to FAKTY. Nie opinie na temat, czy geje i lesbijki powinni mieć dzieci, a wykaz państw, gdzie są takie a nie inne rozwiązania prawne. Jak uważasz, że gdzieś tam jest błąd, to wskaż go. Nikt nie jest nieomylny i mnie też się to tyczy.

unreal pisze:
Poncjusz Piłat pisze:lecz rozwiązanie prawne są w zasadzie takie same dla par hetero- i homoseksualnych

co to znaczy "w zasadzie" bo to "w zasadzie" moze wiele znaczyć?

Przeczytaj sobie całe zdanie: "Nie mówi się w nim co prawda o małżeństwie, lecz rozwiązanie prawne są w zasadzie takie same dla par hetero- i homoseksualnych". Co rozumiem, oznacza, że nie nazywa się tego małżeństwem i prawnie funkcjonuje jako oddzielnie, ale to takie teoretyczne różnice i w praktyce mogą to samo.

unreal pisze:Tekst moze w całości na pierwszy żut oka robi wrażenie (wow niw eidziałem ze na świecie w tak wielu krajach jest to już możliwe). Ale jaką ma wartość merytoryczną? (przypomne że źródło to portal "homoseksualny" a podane fakty są troche, powiedziałbym "wyrwane z kontekstu")

No, też byłem zaskoczony, myślałem, że mniej tego jest.
Ale znowu - nie ma znaczenia, że podał to portal deklarujący się jako "homoseksualny". Jeżeli uważasz, że podali nieprawdziwe informacje, to tak jak Radomir napisał - podważ to.

unreal pisze:
Poncjusz Piłat pisze:Jak widać, jest to zjawisko postępujące. I skoro cywilizowane kraje się na to decydują, to chyba nie na szkodę sobie.

No tak postępujmy tak jak "cywilizowane kraje", po co myśleć skoro mozna ślepo odwzorowywać to na co wcześniej wpadły "KRAJE CYWILIZOWANE". Może za przykładem kraju cywilizowanego jak USA przywrócimy kare śmierci, albo wprowadzimy powszechny dostęp do broni, lub wyruszymy z bombami pod byle pretekstem na wszelki kraj który nam się nie podoba lub mozemy przez niego napędzić koniunkture (oczywiście tylko w obronie praw człowieka)???

W kontekście tego, KTO wygrał wybory prezydenckie, trzeba będzie poczekać w Polsce na niektóre rozwiązania. Cóż, cofamy się o parę dekad.
A w związku z postępującym charakterem zjawiska, to niekoniecznie argument, że my też "musimy". To się kiedyś stanie po prostu.

unreal pisze:(chyba że usa uznasz za kraj barbażyński i przyznasz sobie prawo do oceniania "stopnia ucywilizowienia" poszczególnych państw...

Nie, no USA to jest kraj barbarzyński, bez dwóch zdań.

[ Dodano: 2005-10-24, 11:23 ]
unreal pisze:JA też należe do mniejszości tak się składa, ale jak ktoś otrzymuje obywatelstwo to staje się równoprawnym obywatelem przecierz i to dotyczy równierz prawa adopcji....

Chyba, że jest gejem, nie?
(Bo lesbijka sobie urodzi.)
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 30 paź 2005, 14:05

Poncjusz Piłat pisze:Ale znowu - nie ma znaczenia, że podał to portal deklarujący się jako "homoseksualny". Jeżeli uważasz, że podali nieprawdziwe informacje, to tak jak Radomir napisał - podważ to.

Weśmy w nawias "prawdziwość" tch informacji na chwile.
Opowiem wam Fajny dowcip:
Moskiewska "Prawda" na pierwszej stronie zamieściła kiedyś sensacyjną informacje: "Wielki Bieg w USA! Nikita Chruszczow zajął zaszczytne drugie miejsce!!! Kenedy był przedostatni!"
To samo zdarzenie w amerykańskiej prasie: "Bieg dwóch wodzów: Kenedy wygrywa!"
Chodzi mi o to że "fakty" przedstawiać można w diametralnie inny sposób. Fakt że w tych krajach jest to możliwe nie przekonuje mnie w żaden sposób do tego by wprowadzić to w naszym kraju. Pza tym Skoro jest to możliwe ciekawią mnie dane czysto statystyczne aby zobaczyć jak blisko teori "możliwości", do stanu faktycznego.


Poncjusz Piłat pisze:unreal napisał/a:
JA też należe do mniejszości tak się składa, ale jak ktoś otrzymuje obywatelstwo to staje się równoprawnym obywatelem przecierz i to dotyczy równierz prawa adopcji....

Chyba, że jest gejem, nie?


gej czy lesbijka, musi się podporządkować temu samemu prawu co reszta społeczeństwa, a nie widze potrzeby jego zmian dla małego ułamka ludności których dotyka marginalne zjawisko (i prosze mi tu nie przytaczać "badań" iż jakoby homoseksualiści stanowili w społeczeństwie 5-10% bo tak się składa że nie znam żadnego a ludzi poznałem już sporo). Jeśli grupa ta jest faktycznie tak durza z czasem wywalczy sobie swoje "prawa" (aklbo i nie).


Poncjusz Piłat pisze:W kontekście tego, KTO wygrał wybory prezydenckie, trzeba będzie poczekać w Polsce na niektóre rozwiązania. Cóż, cofamy się o parę dekad.


Też nie jestem zwolennikiem braci kaczorów i to co zrobili w sprawie pochodu to zwyczajne hamstwo, ale jako obywatel też musiałem podporządkować się woli większości i zaakceptować takiego prezydenta i rząd jakiego wybrała większość (i nic nie moge zrobić innego, jak się z tym pogodzić i czekać na następne wybory)



Poncjusz Piłat pisze:A w związku z postępującym charakterem zjawiska, to niekoniecznie argument, że my też "musimy". To się kiedyś stanie po prostu.


Jakie zjawisko postępuje? Bo odsetek gejów w ludzie nie rośnie jak domniewam a ze skuteczność lobbingu rośnie to już inna sprawa... Nie bedą jesdnak na tyle silni by przeforsować powszechne prawo do adopcji :D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości