dziwka?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

dziwka?

Postautor: niezapominajka » 09 paź 2005, 14:05

zdradziłam mojego chłopaka kilkakrotnie. mimo że jesteśmy ze sobą dość długo (prawie rok) nadal nie jestem przyzwyczajona do bycia wierną jednemu facetowi. nie potrafię już odczuwać przyjemności z jego pocałunków i pieszczot. dlatego też "bawię się" z innymi. czasami wydaje mi się, że jestem wredną suką. powiem tyle, że nie dochodzi między nami do współżycia bo jestem jeszcze młoda i robię to jedynie z tym jednym partnerem. czy ja jestem suką?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 paź 2005, 14:06

Suką nie - zwykłą nieodpowiedzialną gówniarą jak najbardziej :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 09 paź 2005, 14:08

AJ dziewczyno... musialbym Cie niezle zjebacgdybym chcial wyrazic swoje emocje :)

To zalezy jak kto do tego podchodzi, ja bym gowna nie ruszal.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 09 paź 2005, 14:10

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia tak robisz!!Ale jak bym sie tak dowiedzial ze mi tak dziewczyna by zrobila to bym ja odrazu zostawil!!Wiec jak masz zamiar dalej tak robic to lepiej zostaw tego chlopaka!!!
niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

Postautor: niezapominajka » 09 paź 2005, 14:10

zjebać? więc wyraź swoje emocje.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 paź 2005, 14:11

niezapominajka pisze:czy ja jestem suką?

Jestes dzieckiem, ktore bawi sie w dorosla <pijak> dobrze ze masz chociaz swiadomosc ze jestes suka. Odejdz od tego faceta za nim calkiem straci glowe dla Ciebie. Chesz sie rznac z innymi, to ich chociaz nie ran. <belt1>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 09 paź 2005, 14:12

Nie che, bo ty nie zawinilas w niczym :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

Postautor: niezapominajka » 09 paź 2005, 14:14

Hyhy dobrze wiedzieć, że ja jestem niewina;) ale skoro nie ja to kto?
Awatar użytkownika
Gregor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 27 wrz 2005, 21:49
Skąd: Laponia
Płeć:

Postautor: Gregor » 09 paź 2005, 14:18

mimo ze jestem niewiele starszy od Ciebie to spokojnie moge powiedziec ze jestes takim zasranym malym bachorem co mysli ze jest dorosla i przy tym bardzo bardzo przebojowa.Twoj jezyk wyraznie wskazuje na to na jakim jestes poziomie.Haselka "suka" itd. wyraznie mi pokazuja kim jestes.Twoja wypowiedz moznaby wpisac do postu "az zal dupe sciska". <bicz1>
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 09 paź 2005, 14:19

Pomyśl nad sobą. Zastanów się czego chcesz. Pomyśl też w tym wszystkim o swoim chłopaku - czy jesteś w stosunku do niego fair? Czy na pewno dojrzałaś do związku?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
niezapominajka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2005, 21:39
Skąd: Wyobraźnia
Płeć:

Postautor: niezapominajka » 09 paź 2005, 14:21

gregor nie możesz ocenić mnie po jednej wypowiedzi. a akurat te słowa były najlepszym określeniem i chyba lepiej było je użyć żeby dowiedzieć się co inni o tym myślą i co w sobie powinam zmienić, nad czym się zastanowić
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 09 paź 2005, 14:29

niezapominajka pisze:gregor nie możesz ocenić mnie po jednej wypowiedzi. a akurat te słowa były najlepszym określeniem i chyba lepiej było je użyć żeby dowiedzieć się co inni o tym myślą i co w sobie powinam zmienić, nad czym się zastanowić

Bladzisz we mgle dziecko, zadalas pytanie forumowiczom ktore powinnas zadac sobie, w dodatku szukasz usprawiedliwienia. Wiesz ze robisz zle a szukasz potwierdzenia <hmm>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 09 paź 2005, 14:33

ptaszek pisze:Pomyśl też w tym wszystkim o swoim chłopaku


No tu akurat nie ma o kim myslec, przeciez wiadomo ze ma go w dupie.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 09 paź 2005, 14:45

Po co Ty w ogole z nim jestes? Jak szukasz wrazen to badz przynajmniej na tyle przyzwoita zeby nie robic temu chloptasiowi rogow!! Jak chcesz sie tak bawic to nie wiaz sie z nikim a wtedy bedzisz przynajmniej fair.
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 09 paź 2005, 15:36

Esz kurcza dzieci bawia sie w doroslych i tak jest...radzilbym ci skonczyc i zwiazek z tym chlopakiem i takie "puszczanie" sie na lewo i prawo...bo ktoregos dnia zrozumiesz to co dla starszych od ciebie jest od razu oczywiste....a kto wie czy wtedy bedziesz mogla spojrzec w lustro...
Walnij sie w glowe i napij sie mleka...tylko nie zapomnij wytrzec wasow... <aniolek2>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 paź 2005, 15:42

niezapominajka pisze:czy ja jestem suką?


Yep <pijak>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
AiWen

Postautor: AiWen » 09 paź 2005, 15:47

hm, ok. jestes starsza o rok, ale na poziomie psychicznym zatrzymałaś się chyba w wieku 10 lat (nie ublizając 10- latkom). nie mozna ranić kogoś dla własnej zabawy, ciekawości. nienawidze ludzi, którzy grają na ludzkich uczuciach. a tak poza tym co do twoich zabaw, itp.- krowa co głośno muczy, mało mleka daje. :P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 09 paź 2005, 15:54

niezapominajka pisze:Hyhy dobrze wiedzieć, że ja jestem niewina;) ale skoro nie ja to kto?

twoja próżność...Sory ale nie pocieszaj się..nie widze powodu zresztą żeby ktokolwiek inny miał cie pocieszać..jesteś zwyczajnie zepsuta jak ząb albo beziesz się leczyć albo życie sobie przewalisz..zakładając oczywiście że nie jest to prowokacja. <pijak>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 09 paź 2005, 16:19

Krzych(TenTyp) pisze:niezapominajka napisał/a:
czy ja jestem suką?


Yep



Krzychu rozbawiles mnie po pachy..krotkie i rzeczowe podsumowanie
<browar>
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Adamo

Re: dziwka?

Postautor: Adamo » 09 paź 2005, 16:36

niezapominajka pisze:zdradziłam mojego chłopaka kilkakrotnie. mimo że jesteśmy ze sobą dość długo (prawie rok) nadal nie jestem przyzwyczajona do bycia wierną jednemu facetowi. nie potrafię już odczuwać przyjemności z jego pocałunków i pieszczot. dlatego też "bawię się" z innymi. czasami wydaje mi się, że jestem wredną suką. powiem tyle, że nie dochodzi między nami do współżycia bo jestem jeszcze młoda i robię to jedynie z tym jednym partnerem. czy ja jestem suką?

Czegoś tu nie rozumiem skoro juz cie nie zadowala , nie odczuwasz przyjemnosci z jego poc i piescz TO NA PIERONA Z NIM JESTES? ... Znam takie przypadki ale to tylko jeśli on ma pieniądze ... ale ty masz 16 lat :) Wiec moim zdaniem po prostu nie dorosłać do bycia z facetem . Dlatego daj mu luzu i rzuć go i baw sie dalej ... Jest wiele facetów co lubią takie babki na zabawe i papa / wiec moze ty nalezysz do tych dziewczyn co to lubia , kto wie :) A jesli pytasz na forum co robisz zle i szukasz odp... to wydaje mi sie ze masz 12 lat :D i nie myślisz sama ,lecz za ciebie ktos myśli :) Rozumiem gdybyś z tego miała korzyści materialne ale tak to pff beznajdzieja. Zmien sie / albo i taka pozostań Pozdrawiam <aniolek2>
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 09 paź 2005, 16:39

Hyhy pisze:ja bym gowna nie ruszal.



Mimo ze mam tyle lat co ty, niezapominajka , moge sie wypowiedziec wlasnie tak jak moj kolega Hyhy.. po prostu zostaw go jak najszybciej, jak bym sie dowiedzial ze moja dziewczyna zabawia sie z innymi facetami, mialabys u mnie censored juz na zawsze.. Ranisz go dziewczyno w ten sposob.
dE
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:47
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: dE » 09 paź 2005, 17:37

zdradziłam mojego chłopaka kilkakrotnie. mimo że jesteśmy ze sobą dość długo (prawie rok) nadal nie jestem przyzwyczajona do bycia wierną jednemu facetowi. nie potrafię już odczuwać przyjemności z jego pocałunków i pieszczot. dlatego też "bawię się" z innymi. czasami wydaje mi się, że jestem wredną suką. powiem tyle, że nie dochodzi między nami do współżycia bo jestem jeszcze młoda i robię to jedynie z tym jednym partnerem. czy ja jestem suką?


censored.. bym ! Odejdz poki go nie olsnilo , i po cholere piszesz takie glupoty na forum , szukasz pocieszenia ? Tutaj go nie znajdziesz . Czy jestes suką ? Odpowiedz juz znałaś zanim postnołaś ten temat . Powodzenia w przyszlosci i zycze Tobie zebys sama tak kiedyś nie trafiła .....3m sie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 paź 2005, 21:28

Ej tam.
1)Dziecko Ty nie jestes z żadnym facetem. Bo takie coś to nie jest związek. Zrozumiesz jak podrośniesz.
2)Nie jesteś suką. Powoli odkrywasz swoje ciało, męskie ciała itd. to normalne kiedy sie wchodzi w wiek dojżaewania - pierwsze burze hormonalne powolutku zainteresowanie płcią przeciwną itd.
Któregoś dnia Ci przejdzie i nauczysz się na swoich błędach. Póki co zdobywaj doświadczenia.

Tylko pamiętaj żeby nie ranić uczuć innych.


[co spodziewaliście się,że jej pojade? ;P a tu zonk ;P ]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 paź 2005, 21:48

moon pisze:[co spodziewaliście się,że jej pojade? a tu zonk ]

Ja nie. I wiem dlaczego.
moon pisze:Któregoś dnia Ci przejdzie i nauczysz się na swoich błędach. Póki co zdobywaj doświadczenia.

Znowu czyimś kosztem.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 paź 2005, 22:00

Mysiorek pisze:Ja nie. I wiem dlaczego.

To mnie oswieć, bo ja sama nie wiem czemu szczerze mówiąc :?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 paź 2005, 22:22

Moon, tym się różnią zwięrzątka od ludzi, że ludzie kierują się ROZUMEM, a nie myślą organami płciowymi. A przynajmniej powinni się kierować rozumem, bo w praktyce każdy rozum ma, a niewielu umie z niego korzystać, hehe
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 paź 2005, 22:23

E tam suka(chcialabys ;] ) po prostu nie dojrzalas do zwiazku :].
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 paź 2005, 22:25

Moon, tym się różnią zwięrzątka od ludzi, że ludzie kierują się ROZUMEM, a nie myślą organami płciowymi. A przynajmniej powinni się kierować rozumem, bo w praktyce każdy rozum ma, a niewielu umie z niego korzystać, hehe

O czym Ty znowu?Znów nie rozumiesz moich postów. :/
Nie wiesz co to znaczy dojrzewac psychicznie i fizycznie?Tak to sie dzieje w wieku nastu lat. I tak wtedy odkrywa sie swoje ciała i tożsamośc sexualną.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 paź 2005, 22:43

moon pisze:Nie wiesz co to znaczy dojrzewac psychicznie i fizycznie?Tak to sie dzieje w wieku nastu lat. I tak wtedy odkrywa sie swoje ciała i tożsamośc sexualną


Idąc Twym torem argumentacji, w wieku 16 lat powinienem posuwać wszystko, co mi w ręce wpadło...jakoś tego nie robiłem - może dziwny jestem, hehe
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 09 paź 2005, 22:48

TedBundy pisze:Idąc Twym torem argumentacji, w wieku 16 lat powinienem posuwać wszystko, co mi w ręce wpadło...jakoś tego nie robiłem - może dziwny jestem, hehe

Może dlatego jeszcze nie znalazłeś swej oblubienicy? :D
(notabene - ja tez nie :D )
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości