DZIECI!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

adi

Postautor: adi » 28 wrz 2005, 17:27

wiem ze teraz to nie problem, ale zawsze jest jakieś ryzyko
snamdan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2005, 17:13
Skąd: heh :/
Płeć:

Postautor: snamdan » 28 wrz 2005, 17:42

a ja chce trójeczke :D

najlepiej konfiguracja: chłopak, dziewczynka, a potem obojetne :P
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 28 wrz 2005, 18:46

Yasmine pisze:I ma jeszcze dwojke zdrowego rodzenstwa.


Ale nie wiadomo jakiej krwi. (no chyba, ze wiadomo :D)
Mimo ze kobieta ma "-", a facet "+" to dziecko moze przejac "-" po matce i konflikt nie zaistnieje. Gorzej jesli dzieciak bierze krew po ojcu. Wtedy organizm matki zwalcza wlasne dziecko.
Moja starsza siostra ma "-" i konflikt w ogole nie zaistnial. Po jej urodzeniu moja matka dostala szczepionke i ze mna (mimo, ze konflikt krwi zaistnial) problemow nie bylo. Nawet rodzice nie wiedzieli, ze mam taka krew, dopiero niedawno jak sobie badania krwi robilam sie wydalo.

A w ogole to przy pierwszym dziecku wlasciwie nie wystepuje konflikt, a do nastepnej ciazy to lekarze zdaza zabezpieczyc.

Trzeba to badac po prostu i w razie czego brac odpowiednie medykamenty. Tu nie ma zadnego szczegolnego ryzyka.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 wrz 2005, 21:05

złotooka kotka pisze:Ale nie wiadomo jakiej krwi. (no chyba, ze wiadomo )

mama Mojego ma -, on i rodzenstwo + po ojcu.
Awatar użytkownika
aniawcz
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 wrz 2005, 22:39
Skąd: G-D
Płeć:

Postautor: aniawcz » 04 paź 2005, 11:26

Jestem chora na PCO czyli zespół policystystycznych jajników . Tzn ze moje jajniki nie produkuja silnych jajeczek lub w ogóle ich nie produkuję , co jeste problemem zapłodnienia. A to że ktoś ma + a drugi - , to jest małe piwo . Ja juz większy problem .
Aneczka
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 paź 2005, 11:52

Jestem chora na PCO czyli zespół policystystycznych jajników .


A ja sie dzis dowiem, czy jednak tez tego nie mam. Jeden lekarz powiedzial, ze raczej tak, badania nie wykazaly pelnego PCO, ale dzis ide do innej lekarki, ktora uwaza, ze to mam :/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości