TEGO JESZCZE NIE BYŁO - POZWOLENIE NA SEX Z KIMŚ INNYM!!! :/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 wrz 2005, 14:00

No ale po co ona to zrobila ? zeby sprawdzic czy kolega nie jest lepszy w lozku ? a jakby sie okazalo ze lepszy to by zostawila obecnego ? paranoja jak dla mnie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 wrz 2005, 14:04

heh no niemozliwe zie sie zgadzamy (; 2 . Ale mysle tak samo. Byl zabojczo przystojny i miala nie wiadomo jakie przkonanie o jego lozkowych umiejetnosciach. Rozczarowala sie i wrocila do Ciebie. Pomysl co by bylo gdyby okazal sie faktycznie takim ogierem za jakiego go miala. Zostalbys na lodzie, juz nie taki szczesliwy i kochany.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 14:09 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 wrz 2005, 14:07

cubasa pisze: Suma sumarum: jesteście siebie warci...ehh

taka własnie jest prawda...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 18 wrz 2005, 14:07

To układ, na który zgodziliście się oboje. Więc nie ma co jej obwiniać, skoro obydwoje tego chcieliście.

Dziwi mnie to, że tylko ona spróbowała, a Ty znając siebie i wiedząc, że nie prześpisz się z inną zgodziłeś się na to. Ale to Wasza sprawa.

Stało się już i się nie odstanie, sam widzisz teraz jak takie zabawy są ryzykowne dla duszy i ciala. Naucz się żyć z tą świadomością, to był Wasz wybór.
Chyba, że naprawdę czujesz, że to rozwali Wasz związek.

Pegaz pisze:cubasa napisał/a:
Suma sumarum: jesteście siebie warci...ehh

taka własnie jest prawda...


Ale jak to?
To dorośli ludzie.
Mają prawo do decydowania o swoim życiu seksualnym, zwłaszcza, że decydowali razem.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 14:10 przez natasza, łącznie zmieniany 1 raz.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 18 wrz 2005, 14:09

ja bym juz takiej dziewczyny nawet nie dotknal, chciala z innym to niech do niego wyp@#@##$@!

a jak za tydzien zapyta sie Ciebie:

Misiu a ja nie wiem jak to jest z 5 naraz, musze sprubowac zeby zobaczyc czy Cie kocham!

zaznaczam JA

tak mysle. Skoro uwazasz ze was to do siebie zblizylo to PODZIWIAM CIE SZCZERZE. Swiat nigdy nie przestaje mnie zaskakiwac, ale mam nadzieje ze na taka dziewczyne w zyciu nie trafie
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 wrz 2005, 14:12

natasza pisze:Ale jak to?
To dorośli ludzie.

Dlatego własnie że są dorośli i wiedzieli co robią...

[ Dodano: 2005-09-18, 14:12 ]
z miłości tego nie zrobiła to akurat jest pewne.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 wrz 2005, 14:14

Asiula pisze:nie kochali tak mocno jak pani, ktora znudzona wlasnym zwiazkiem szuka nowych wrazen w ramionach innego faceta?
czy tez nie kochali tak mocno jak pan, ktory daje jej na to swoje blogoslawienstwo?
masz racje. nigdy "tak mocno" nie kochalam.

Zgadzam sie z Asiula.
snamdan pisze:Dla niej była to przygoda, seks bez zobowiązań i teraz czuje się spełniona i pewna co do mojej osoby.

pewna to sie ona moze czuc, ale w takim sposob,ze wie,ze sobie Ciebie na okolo palca okrecila a Ty bedziesz zawsze spelnial jej zachcianki i jej wybaczal, bo ja tak baaardzo kochasz.Mimo wszystko zycze szczescia :].
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 wrz 2005, 14:16

TFA pisze:No ale po co ona to zrobila ? zeby sprawdzic czy kolega nie jest lepszy w lozku ? a jakby sie okazalo ze lepszy to by zostawila obecnego ? paranoja jak dla mnie.

Pierdolenie kotka ..za pomoca młotka <aniolek2>
A czy człowiek je tylko chleb z masłem ? albo z szynką , albo z serem , albo ciastka z kremem ? , czy też drozdzówki ...itd. nie je to na co ma w danej chwili ochotę , i tu jest dokładnie tak samo , chciała spróbowała , co nie znaczy ze chleb z szynką juz jej nie smakuje !!
Problem w tym ...ze Wy tego zrozumiec nie potraficie , a sadzicie iz to zupełnie coś innego , a nie wszyscy tak na szczescie maja ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 wrz 2005, 14:17

Andrew pisze:Problem w tym ...ze Wy tego zrozumiec nie potraficie , a sadzicie iz to zupełnie coś innego , a nie wszyscy tak na szczescie maja !

gadanie :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 wrz 2005, 14:19

Pewnie ze gadanie , za chwile zuci taki jeden swa dziewczynę tylko dlatego, ze zatanczyła z innym ! ....NO JAK MOGŁA !???? ano mogła nie podoba sie !??? ----won ! pilnujcie własnej dupy ! <browar> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 wrz 2005, 14:20

Andrew pisze:----won ! pilnujcie własnej dupy !

Pytał to grzecznie odpowiedzieliśmy :) a wiesz że znam takie przypadki cięzkie jak opisałeś? :) <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 wrz 2005, 14:27

Ej no zatanczyc to nie od razu wskoczyc komus do lozka (; 2 Ja wszystko rozumiem, uklady ze sypia sie z kim chce, hedonistyczne podejscie do zycia, robi sie to na co ma sie ochote w danej chwili i ze nie bierze sie pod uwage ze mozna zranic kogos, ale niech nie pieprza tacy o milosci (; 2
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 18 wrz 2005, 14:30

ehehh zatanczyc a sie censored@c to roznica :) jak jakis moja w trakcie tanca napastowuje itp to ma wpierd#@ po prostu. Jaka w tym wina dziewczyny :| no chyba ze jej by sie podobalo :) ale ja wiem ze moja dziewczyna nie chce z innym, a jak chce to jest na tyle inteligentna zeby mi sie nie przyznawac :P
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 wrz 2005, 14:37

Andrew pisze:A czy człowiek je tylko chleb z masłem ? albo z szynką , albo z serem , albo ciastka z kremem ? , czy też drozdzówki ...itd. nie je to na co ma w danej chwili ochotę , i tu jest dokładnie tak samo , chciała spróbowała , co nie znaczy ze chleb z szynką juz jej nie smakuje !!


To jaki to censored zwiazek jest wtedy ? i jaka milosc ? wtedy te dwie osoby chyba laczy tylko to ze razem mieszkaja nic wiecej.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 18 wrz 2005, 14:41

Mia pisze:ale niech nie pieprza tacy o milosci

jedno z drugim nie ma związku :) milosc moze byc wielofunkcyjna :D a w bajki z nieskazitelnymi rycerzami i dziewicami orlanskimi dawno nie wierze.
Mozna kochac i pieprzyc sie z kims innym, to bardzo proste. Co kraj to obyczaj.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 14:42 przez gracja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 wrz 2005, 14:41

ja zrozumiem wszystko, jesli bedzie to decyzja dwojga swiadomych siebie i swoich potrzeb ludzi. jesli ktos lubi patrzec, jak sasiad posuwa jego zone, a zona lubi byc posuwana przez sasiada w obecnosci swojego meza - nie ma sprawy. ale jak ktos jest bezmyslny i nie ma wyobrazni na tyle, zeby przewidziec jak bedzie sie czul, kiedy jego dziewczyna da komus dupy, a ta dziewczyna potrzebuje byc zerznieta prez kogos innego, zeby utwierdzic sie w uczuciach do wlasnego chlopa - to to jest jakas straszna zenada.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 wrz 2005, 14:44

gracja pisze:Mozna kochac i pieprzyc sie z kims innym, to bardzo proste


Obym nigdy nie tarfil na laske z takimi pogladami, albo jestem zacofany albo swiat schodzi na psy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 18 wrz 2005, 14:48

Wiesz jak ja to widzę? zrobisz to co ona predzej czy pozniej, nie wytrzymasz, wrzod sie rozleje. I to moze Was nawet umocnic - na bardzo długi czas, ale później, któres z Was zrobi to jeszcze raz - tym razem dyskretniej. I tak do usranej śmierci. Zastzregam, ze to wcale nie musi dyskredytowac Waszego związku. Tylko na Boga, róbcie to ciszej :)

[ Dodano: 2005-09-18, 14:49 ]
TFA pisze:Obym nigdy nie tarfil na laske z takimi pogladami, albo jestem zacofany albo swiat schodzi na psy.

heh nikt nie powiedział, ze to robie, ale tak trudno sobie to wyobrazic? zdrada stara jak swiat :) a sformułowanie było uproszczone.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 wrz 2005, 14:50

gracja pisze:jedno z drugim nie ma związku milosc moze byc wielofunkcyjna a w bajki z nieskazitelnymi rycerzami i dziewicami orlanskimi dawno nie wierze.
Mozna kochac i pieprzyc sie z kims innym, to bardzo proste. Co kraj to obyczaj.


sorry ale Ty chyba nie wiesz co to milosc w takim razie
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 18 wrz 2005, 14:51

Mia pisze:sorry ale Ty chyba nie wiesz co to milosc w takim razie

oczywiscie, nie mam pojecia :)
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 15:00 przez gracja, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 wrz 2005, 14:52

Mia pisze:sorry ale Ty chyba nie wiesz co to milosc w takim razie

a Ty zastrzegasz sobie prawo do jedynej slusznej definicji? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 18 wrz 2005, 14:52

Mia pisze:Ty chyba nie wiesz co to milosc w takim razie


Wiesz, ja mysle ze po prostu kazdy postrzega milosc w inny sposob. Jeszcze jakis czas temu na mysl ze moj facet moglby mnie zdradzic myslalam "uuu! no to to bylby koniec naszego zwiazku" a teraz... mysle ze jezeli bym go kochala to bym wybaczyla. Milosc ma rozne odcienie, a to ze Ty widzisz tylko jeden nie znaczy ze inni musza sie z tym zgadzac :)
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 14:53 przez Elspeth, łącznie zmieniany 1 raz.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 wrz 2005, 14:52

Zacofanie polega na tym , ze traktujemy kogos jak własnosc swoją , ja ją piepszyc mogę ! ..kto inny nie , bo zaraz przestaje automatycznie kochać , ot taki przycisk , jak DELETE w kompie ! smiesza mnie takie miłosci , ale jak kto chce ! <browar>
Pieknie za to bedzie w zwiazku , gdzie kobieta go juz nie kocha , ale go nie zdradza , to jest oki , i tu wszyscy przyklasną , ale gdy kocha , ale zdradzi , to jest rzeczą nie mozliwą by tak było !
a mały pociag ruszył ciuch ...ciuch ....ciuch <aniolek2>
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005, 14:55 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 wrz 2005, 14:53

nie, ale moge miec swoje zdanie i tu je wypowiadac :)

[ Dodano: 2005-09-18, 14:54 ]
Elspeth pisze:Wiesz, ja mysle ze po prostu kazdy postrzega milosc w inny sposob. Jeszcze jakis czas temu na mysl ze moj facet moglby mnie zdradzic myslalam "uuu! no to to bylby koniec naszego zwiazku" a teraz... mysle ze jezeli bym go kochala to bym wybaczyla. Milosc ma rozne odcienie, a to ze Ty widzisz tylko jedne nie znaczy ze inni musza sie z tym zgadzac


ale jest wiele takich co sie zgodzi ze mna :) a Tobie nic tylko pogratulowac tak wielkiej umiejetnosci wybaczania :)

[ Dodano: 2005-09-18, 14:55 ]
gracja pisze:oczywiscie, nie mam pojecia

tak wlasnie myslalam :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 wrz 2005, 14:56

Mia pisze:nie, ale moge miec swoje zdanie i tu je wypowiadac

to wypowiedz je, ale nie wmawiaj innym, ze czegos nie wiedza, bo nie pojmuja tego tak jak Ty:)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 wrz 2005, 14:57

Mia pisze:
ale jest wiele takich co sie zgodzi ze mna :) a Tobie nic tylko pogratulowac tak wielkiej umiejetnosci wybaczania :)


No tak !!!!!!!!!!!!!!! jak pies nie słucha pana to batem go !
czasem zwierzeta mają sie naprawde lepiej ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 wrz 2005, 14:58

Andrew pisze:kto inny nie , bo zaraz przestaje automatycznie kochać , ot taki przycisk , jak DELETE w kompie ! smiesza mnie takie miłosci , ale jak kto chce !


nie pzrestaalbym kochac, ale nigdy bym nie wybaczyla, to jest roznica. Wcale nie byloby jak delete w kompie ;-). Seks jest bardzo waznym elementem zwiazku jak ktoras strona uwza go za niesatysfakcjonujacy i ucieka do mocniejszych wrazen z kims innym to nic tylko wspolczuc ;)

[ Dodano: 2005-09-18, 14:58 ]
lollirot pisze:to wypowiedz je, ale nie wmawiaj innym, ze czegos nie wiedza, bo nie pojmuja tego tak jak Ty:)

z calym szacunkiem lollirot ale pisac to ja moge w jakiej formie mi sie podoba :)

[ Dodano: 2005-09-18, 15:00 ]
Andrew pisze:No tak !!!!!!!!!!!!!!! jak pies nie słucha pana to batem go !
czasem zwierzeta mają sie naprawde lepiej !


hehe, to bardzo kiepskie porownanie. Jak psu z kims innym lepiej to neich zmieni pana a nie lata od drzwi do drzwi ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 18 wrz 2005, 15:01

Mia, No dobra, będzie łopatologicznie:
znasz kogos miesiąc - poznajesz go, poł roku - jestes zafascynowany(a), po 2 latach wpadasz po uszy, po 5 - milosc dojrzała, po 15, 20, 30 trafia Ci się coś na boku ( to jest pieprzenie sie z kims innym) , ale kto powiedział, ze nie kochamy swojego partera? no skąd ta wyrocznia?
Ty stoisz na poziomie związków klikumiesięcznych, bądz 2-3 letnich, spójrz na to z szerszej perspektywy!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 wrz 2005, 15:01

Andrew a Ty swojej kobiecie pozwalasz sie pieprzyc z kazdym z kim ma na to ochote ? Dla mnie to jest popierdolone izdania nie zmienie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 wrz 2005, 15:05

gracja pisze:znasz kogos miesiąc - poznajesz go, poł roku - jestes zafascynowany(a), po 2 latach wpadasz po uszy, po 5 - milosc dojrzała, po 15, 20, 30 trafia Ci się coś na boku ( to jest pieprzenie sie z kims innym) , ale kto powiedział, ze nie kochamy swojego partera?

Powiedziało to pieprzenie się na boku... <aniolek2> ale tu już jak kto woli..przecież my nikomu nie zabraniamy a róbta co chceta...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 517 gości