Propozycja...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tępoblady
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:41
Skąd: a bo ja wiem ??
Płeć:

Postautor: Tępoblady » 20 wrz 2005, 21:51

Yasmine pisze:A jesli juz by mialo cos miec wspolnego, to rozumiem,ze tak samo faceci

Jasne że o facetów jej też chodziło ... słowo osoba było wyraźnie w jej wypowiedzi podkreślone :P
Friendship, trust, honor
what else do we have
without this ...
we are no more than beasts :>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 wrz 2005, 22:02

mrt pisze:Jeżeli ktoś mógłby uprawiać z innymi seks, ale tego nie robi, bo kocha swojego partnera, to znaczy, że jest zdrowy.

Wszystko zależy od punktu odniesienia. :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 20 wrz 2005, 23:07

Yasmine pisze:I takie zdanie mnie wkor**. Przeciez jak dziewczyna jest wolna to sie moze bzdzic z kim chce( i co to ma do zdrady).

<browar>
Moj ukochany kiedys powiedzial ze censored to nie zawod, tylko cecha charakteru <aniolek2> zgadzam sie i z Toba Yasmine tez
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Albercik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 20 sie 2005, 09:16
Skąd: trojmiasto:):)
Płeć:

Postautor: Albercik » 21 wrz 2005, 01:22

moon pisze:Jakoś zauważyłam,że jest raczej na odwrót. Faceci jakoś mysla,że skoro się ze mna przespała to jest moja. Nic bardziej mylnego


heh to jakiś dziwnych facetów zauważałaś :P

Yasmine pisze:I takie zdanie mnie wkor**. Przeciez jak dziewczyna jest wolna to sie moze bzdzic z kim chce( i co to ma do zdrady)

a pewnie że może i chwała, że takie są co chcą. Ale to nie zmienia faktu, że nie chciałbym się z takową na stałe wiązać :P Gdzieś tu była mowa o poszukiwaniu dziewic i dupodajkach, z której wynikało, że raczej faceci szukają dziewczyn zbliżonych do dziewic, cyli takich po paru razach z innymi, a nie takich co to mają pół akademika zaliczone :D
Możesz splunąć w moją twarz bez zastanowienia
Nie mam się czym bronić - popatrz
Trzymam ręce w kieszeniach
Nie mów mi co mam robić
Skąd wiesz co jest dla mnie lepsze
maddrajwer
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2005, 23:00
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: maddrajwer » 21 wrz 2005, 07:51

Cos w tym jest ze faceci na stale szukaja raczej "dziewic". Ale z drugiej strony nie zawsze szukaja na stale.
Poza tym jakos sie tak utarlo w naszym pieknym kraju ( i przyznam ze te temu uleglem ) ze facet jka co rusz panne zmienia to jest ok a jak dziewczyna tak zmienia to juz sie puszcza.
I cos jeszcze, moje kochanie nalezy do tych porzadnych ( chyba ze zostanie sam na sam ze mna w pokoju ;) ) i za to ja kocham. Znowu jak zdazylo mi sie kiedys przespac z kolezanka, ktora lubila ten sport, to wlasnie to mi sie w niej podobalo. Znala sie na seksie, miala spore doswiadczenie, wiedziala czego chce. Krotko mowiac miala wprawe.
"milość jest jak tama...."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 wrz 2005, 11:47

hehe, tak mam takiego jednego kolege ktory lubi dziewice ;) i tylko takich szuka :) to jest glupie, sam wyznaje zasade - hulaj dusza, ale jak juz stala dziewczyna to musi byc dziewicia. A oczywiscie wszystkie dziewicie marza o pierwszym razie z typem ktory je pozniej rzuci z nudow lub wyjda na jaw jego zdrady ;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 wrz 2005, 11:55

Mia pisze:to jest glupie, sam wyznaje zasade - hulaj dusza, ale jak juz stala dziewczyna to musi byc dziewicia.

moze widzi, co kobiety wyprawiaja z nim w lozku i do stalego zwiazku chce taka, ktorej sie nikt nie spuszczal na twarz;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 wrz 2005, 11:57

lollirot pisze:moze widzi, co kobiety wyprawiaja z nim w lozku i do stalego zwiazku chce taka, ktorej sie nikt nie spuszczal na twarz;)


heh, w tym sek ze on do kazdego zwiazku chce taka :) ale nie stroni od pojedynczych przygod czy sypienia z bylymi (z jakis dluzszych zwiazkow) do momentu az jego dziewica dojrzeje do decyzji o pojsciu z nim do lozka ;) wrrr
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
eVDo
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2005, 19:30
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: eVDo » 21 wrz 2005, 12:05

Mia pisze:
lollirot pisze:moze widzi, co kobiety wyprawiaja z nim w lozku i do stalego zwiazku chce taka, ktorej sie nikt nie spuszczal na twarz;)


heh, w tym sek ze on do kazdego zwiazku chce taka :) ale nie stroni od pojedynczych przygod czy sypienia z bylymi (z jakis dluzszych zwiazkow) do momentu az jego dziewica dojrzeje do decyzji o pojsciu z nim do lozka ;) wrrr


SOrry ze pytam ale czy moze z Toba tez sie przespal ? 8)
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 21 wrz 2005, 12:16

Wstreciucha pisze:
Yasmine pisze:I takie zdanie mnie wkor**. Przeciez jak dziewczyna jest wolna to sie moze bzdzic z kim chce( i co to ma do zdrady).

<browar>
Moj ukochany kiedys powiedzial ze k*** to nie zawod, tylko cecha charakteru <aniolek2> zgadzam sie i z Toba Yasmine tez


Tak sobie mysle, ze nie mozna zgadzac sie z przeciwstawnymi zdaniami.. no ale moze sie myle..;)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 wrz 2005, 12:34

RedX pisze:
Wstreciucha pisze:
Yasmine pisze:I takie zdanie mnie wkor**. Przeciez jak dziewczyna jest wolna to sie moze bzdzic z kim chce( i co to ma do zdrady).

<browar>
Moj ukochany kiedys powiedzial ze k*** to nie zawod, tylko cecha charakteru <aniolek2> zgadzam sie i z Toba Yasmine tez


Tak sobie mysle, ze nie mozna zgadzac sie z przeciwstawnymi zdaniami.. no ale moze sie myle..;)

Pisalam tego posta po pracy , bylam calkowicie zjechana :D prosze o wybaczenie ,. gdzies sobie uwidzialam w wypowiedzi Yasmine "nie" <pijak>
Gwoli scioslosci, pannica ktora bzyka sie bez opamietania z kazdym mimo ze jest wolna, stanowi dla bezdyskusyjnie scierwo :D jak chcesz sie bzykac , to rob to z glowa :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 21 wrz 2005, 13:13

Jak bardzo zabrzmi to paradoksalnie w moich ustach, to uwazam, ze to zle, ze ludzie traktuja intymnosc, bliskosc tak instrumentalnie... :( No ale kazdy wykuwa siebie takiego, jakim chce byc... Pocieszajace jest to, ze w koncu wiele osob zaczyna odczuwac brak prawdziwego uczucia, a nie tylko rzniecia... dla zabawy.. z nudow, albo dla watpliwego splendoru... w kazdym razie powiem tak.. to kiedys wroci.. i bedzie bolalo.. a czasu sie nie cofnie. Jakkolwiek bedziemy sobie wmawiac, ze to nic nie znaczylo, ze to bylo tak "dla sportu".. to kiedys wroci... zawsze wraca...

[ Dodano: 2005-09-21, 13:37 ]
Gwoli uzupelnienia.. w jednym z tematow ktos napisal, ze chcialby wiedziec wszystko.. o tym, co bylo... i ze to nie jest wiedza dla "cienkich bolkow".. nie zycze nikomu tego, zeby musial mierzyc sie z "demonami mysli" o przeszlosci.. to dopiero jest "nie dla cienkich bolkow"... I jestem w stanie zaryzykowac stwierdzenie, ze NIKT, slownie NIKT nie jest w stanie przejsc nad wszystkim do porzadku dziennego... ani ten, kto to robil, ani ten, kto sie o tym dowiedzial.. Jest takie powiedzienie, ze mlodosc musi sie wyszumiec, a starosc censored... tylko dlaczego czesto "szumienie" odbywa sie kosztem rzeczy najwazniejszych.. milosci, szacunku etc.. ? No ale to chyba wlasnie jest "dojrzewanie" do bycia dobrym, szlachetnym czlowiekiem.. oczywiscie w odniesieniu do ogolnie przyjetych norm spolecznych.. bo przeciez dla kazdego to moze oznaczac cos innego.. Reasumujac.. wiele z nas ma pewnie za soba rozne "przygody".. lub moze ma tzw. "widoki na".. jedyne co moge powiedziec. to warto czasem dac sobie po lapach zanim. niz potem wstydliwie chowac twarz idac po ulicy i widzac np. spojrzenia pelnie drwiny.. ale to juz sprawa sumienia kazdego z nas..
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 wrz 2005, 13:43

RedX pisze:Reasumujac.. wiele z nas ma pewnie za soba rozne "przygody"..

Kochanie czy ty chcesz mi o czyms powiedziec ? <bicz1> <pijak> :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 21 wrz 2005, 13:45

Tak.. ze bardzo Cie kocham..
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 wrz 2005, 13:45

RedX pisze:to kiedys wroci... zawsze wraca...

Ciekawa uwaga...
O "cieńkich" ja pisałem i "demony" oswoiłem. Teraz jedzą mi z ręki.
Ale fakt, to nie dla każdego.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 21 wrz 2005, 13:46

[ Dodano: 2005-09-21, 13:49 ]
Mysiorek pisze:
RedX pisze:to kiedys wroci... zawsze wraca...

Ciekawa uwaga...
O "cieńkich" ja pisałem i "demony" oswoiłem. Teraz jedzą mi z ręki.
Ale fakt, to nie dla każdego.


Gratuluje wytrwalosci i sily..
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 paź 2005, 19:16

Oczywiscie, ze nie. Moze burzy to wyobrazenie o chlopaku-jebaku, ale coz... Nie jestem taki, jak inni kolesie ;) Dla mnie nie ostnieje cos takiego, jak sex instant, szybki numerek, pieprzonko, bzykanko, walonko, moczenie... Moj Moby Dick (;)) jest do KOCHANIA SIE, nie pier*dolenia z byle kim ;) 8)
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Postautor: salome » 27 gru 2006, 22:59

ja sie nie zgodzilam, ale moze dlatego ze facet mnie nie krecil...
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 28 gru 2006, 10:41

nigdy więcej..

każdy seks zobowiązuje.. choćby i do odpowiedzialności przed byciem rodzicem..
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 29 gru 2006, 00:49

zalezy z kim, zalezy co bym do tej osoby czul, co o niej myslal
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 29 gru 2006, 18:49

Ja jak zwykle pełen sprzeczności.
Z jednej strony czemu nie, ale z drugiej nie uznaję sexu bez miłości.... :/
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 30 gru 2006, 09:40

Było tu pisane - że nie bo sex traktuję poważnie, jako coś bardziej głęboliego itd.
Ja mam inne zdanie. Jeśli czuje się do siebie pociąg, to czemu by nie? Nie uznaje zdrady, więc będąc w zwiazku na pewno nie. Ale spontaniczny sex to teżcoś pięknego, jest dziełem chwili i ogromnego pożądania. Tylko trzeba mieć głowę na karku, żeby coś nie zbroić ;-)
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości