Dobra Bajera :P

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Dobra Bajera :P

Postautor: Nieznajomy18 » 12 wrz 2005, 21:07

Znowu się zastanawiam ( coraz częsciej źle ze mną :) ) jakie macie patenty na podryw. Ja np zaczynam od textu którqa godzina a poźniej wale rozne texty w stylu czy my sie nie znamy, masz piękne oczy, itp... Albo jak juz nie chce mi się podchodów robić wylatuje prosto z mostu np " Cześć. Wiesz Co bardzo mi się podobasz. Arek jestem. Moze byśmy sie umówili? ":P albo coś w tym stylu ) Jak to u was bywa ?
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."
Wonderful Days :)
prien

Postautor: prien » 12 wrz 2005, 21:13

Powiem jedno... Współczuję <pijak> Juz wiem dlaczego o to pytasz... Tych twoich tekstów nawet bajera nie można nazwać :|
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 12 wrz 2005, 21:16

Ja tez <belt1>
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 12 wrz 2005, 21:31

Moze i to jest śmieszne ale ja jak narazie powiedziałem o tym jak się zapoznać... hmm jak zagaić :P a skoro np wy wolićie bajer na kase albo na szpan to juz wasz problem. Bo to moze tylko świadczyć o was. 2 sprawa podejrzewam ze zabrałbym "Ją" jak zwykle w jakieś romantyczne miejsce albo gdzieś na kolacje. Rożnie to bywa. A i zazwyczaj to skutkuje :P Więc sorki :P Pozdrawiam i nie bądzcie złośliwe zeby hmm jakąs "renomę" sobie tutaj wyrobić.
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 12 wrz 2005, 21:40

Nieznajomy18 pisze:np wy wolićie bajer na kase albo na szpan to juz wasz problem. Bo to moze tylko świadczyć o was.

A gdzie ja napisalam ze wole "bajere" na szpan albo kase??!! Bo jakos nie widze :P I nie uwazam zebym miala takowy problem:P
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
prien

Postautor: prien » 12 wrz 2005, 21:47

Nieznajomy18 pisze:Moze i to jest śmieszne ale ja jak narazie powiedziałem o tym jak się zapoznać... hmm jak zagaić :P a skoro np wy wolićie bajer na kase albo na szpan to juz wasz problem. Bo to moze tylko świadczyć o was. 2 sprawa podejrzewam ze zabrałbym "Ją" jak zwykle w jakieś romantyczne miejsce albo gdzieś na kolacje. Rożnie to bywa. A i zazwyczaj to skutkuje :P Więc sorki :P Pozdrawiam i nie bądzcie złośliwe zeby hmm jakąs "renomę" sobie tutaj wyrobić.

Po prostu teksty masz żałosne a nie że innym sposobem jest tylko kasa albo szpan <belt1> Gdybym byłkobieta to po takich tekstach wyrobiłbym Ci renomę w cały mieście żby żadan na Ciebie inteligentna na Ciebie nie spojrzała :|
P.S. Edytka:) zajebisty avatar :)
koffi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2005, 22:46
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: koffi » 12 wrz 2005, 22:07

Jeżeli on stosował takie teksty i działało tzn. że są takie dziewczyny, którym to imponuje....

Moim zdaniem do każdej osoby trzeba podejść indywidualnie a nie z jedną i tą samą „gadką”, w końcu zanim coś powiesz/wykonasz jakiś gest to obserwujesz, starasz się odbierać wszystkimi zmysłami obiekt zainteresowania... a dopiero przystępujesz do „działania” – to tak trochę z technicznego punktu widzenia, ale jak wiemy tak naprawdę kierują nami wtedy uczucia.

Osobiście uważam że „bajer” który stosujesz jest żenujący, mało twórczy, banalny....
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 12 wrz 2005, 22:10

ja podchodzę i mówię: "chodź się pierdo*ić!". skuteczność stuprocentowa <pijak>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 wrz 2005, 22:18

ekke pisze: "chodź się pierdo*ić!". skuteczność stuprocentowa

a moze "to idziemy od razu sie jeb**, czy Trzeba z Toba chodzic?" :].
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 12 wrz 2005, 22:19

aha, jak jestem na imprezie w remizie, to obowiązkowo "chodź na sianko, będzie ruchanko!" <browar> <aniolek2>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 12 wrz 2005, 22:20

w ogóle co to za temat. Bajera? hmm, to nie najlepsze slowo, bo bajera to inaczej klamstwo, a ja takowych nie praktykowalem i nie zamierzam :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 wrz 2005, 22:30

a może "ale jesteś ładna z ryja"*? :D

*ponoć autentyk.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 12 wrz 2005, 22:34

A co wy na to??

"haj haj mam hajys hajys daj sie poderwac daj..."


hahahhaah
prien

Postautor: prien » 12 wrz 2005, 22:37

"Siemano niezłe wdziano, może się poruchamy..." - bez komentarza <hahaha>
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 12 wrz 2005, 22:45

lollirot pisze:a może "ale jesteś ładna z ryja"*?


ja słyszałem taka wersje:

"z twarzy to niezła dupa z ciebie"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 wrz 2005, 22:46

taaa "to musialo bardzo bolec jak spadalas z nieba" <belt1>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 12 wrz 2005, 22:50

Elspeth pisze:"to musialo bardzo bolec jak spadalas z nieba"


zajebiście... a potem napier**** mnie plecy

hahahaha <bicz1>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 wrz 2005, 23:36

koffi pisze:eżeli on stosował takie teksty i działało tzn. że są takie dziewczyny, którym to imponuje....

I to jest właśnie smutne... :(
Sądzę, że inteligentny chłopak jest w stanie powiedziec coś orginalniejszego, niebanalnego i przede wszystkim celnego - dopasowanego do osoby.

cubasa pisze:w ogóle co to za temat. Bajera? hmm, to nie najlepsze slowo, bo bajera to inaczej klamstwo, a ja takowych nie praktykowalem i nie zamierzam

Ale Ty tego nie potrzebujesz Cubuś. Autor moze tak. Tobie wystarczy podejśc i się uśmiechnąc i wszystkie nogi miękną!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 wrz 2005, 23:57

Patenty to mozesz sobie w urzedzie patentowym opatentowac :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 13 wrz 2005, 01:02

Otoz to, nie ma jednego tekstu na kazda okazje :) Wkurza mnie wlasnie jak faceci tak mysla:> Przeciez jak ktos wpada w oko, to intuicyjnie, spontanicznie wiemy co robic :) Ciagnie nas do kogos i nasza mowa ciala przekazuje sygnaly? A rozmowa? Na pewno z nutka tajemniczosci, niebanalna. Odpuscic teksty w stylu, ktora godzina, albo czy my sie przypadkiem skas nie znamy lub tym podobne :) - oczywiscie na niektore to dziala :P I pominiemy czemu tak sie dzieje :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 wrz 2005, 01:08

Na mnie zawsze działała jedna bajera... Głębokie spojrzenie prosto w oczy i powalający uśmiech... Niestety nie wszyscy faceci z tego potrafią korzystać...

moon pisze:Ale Ty tego nie potrzebujesz Cubuś. Autor moze tak. Tobie wystarczy podejśc i się uśmiechnąc i wszystkie nogi miękną!

No i oczywiście nic tak na mnie nie działa jak osobisty urok Cubasy, ale On jest niestety zajęty... Chyba, że jakiś mały romansik <banan>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 13 wrz 2005, 04:18

"Zdejmuj majtki, będziem się całować" - mega patent, który NIE działa w 99% :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 13 wrz 2005, 08:25

gargul pisze:P.S. Edytka:) zajebisty avatar

A dziekuje, dziekuje :)
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 wrz 2005, 09:03

Olivia pisze:ale On jest niestety zajęty

hmm :> Juz zajety, przeciez wczoraj to jeszcze krecenie bylo <banan>
prien

Postautor: prien » 13 wrz 2005, 09:36

Yasmine pisze:
Olivia pisze:ale On jest niestety zajęty

hmm :> Juz zajety, przeciez wczoraj to jeszcze krecenie bylo <banan>

Po co tracić niepotrzebie czas :P:)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 wrz 2005, 09:37

gargul pisze:Po co tracić niepotrzebie czas

No tak, przeciez w koncu, zycie jest takie krotkie <aniolek2>
Awatar użytkownika
Nieznajomy18
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 maja 2005, 22:09
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: Nieznajomy18 » 13 wrz 2005, 16:01

moon pisze:Sądzę, że inteligentny chłopak jest w stanie powiedziec coś orginalniejszego, niebanalnego i przede wszystkim celnego - dopasowanego do osoby.


Widze sorki ze temat zaczynałem :/
Druga sprawa podałem tylko przykłady. Ogólnie to wygląda chyba lepiej :P Moze :P Ale w kazdym razie moze źle w ogóle wszystko sformułowałem. A co do tematu Bajera :P to mogłem napisać podryw ale po co. Wole zeby to jakoś fajniej brzmiało.
Sorki jeszcze raz. Proszę o wyrozumiałość. No chyba ze chcecie mnie jeszcze polinczować :/
"Kto otrzymawszy pocałunek nie sięga po więcej, z pewnością nie jest warty tego co otrzymał."

Wonderful Days :)
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 13 wrz 2005, 19:31

Takie teksy i zachowania w tym stylu są moim zdaniem baaardzo prymitywne.
I można sobie je gdzieś wsadzić ( tylko bez obrazy proszę,pozdrawiam)
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 13 wrz 2005, 20:30

Moon pisze:Ale Ty tego nie potrzebujesz Cubuś. Autor moze tak. Tobie wystarczy podejśc i się uśmiechnąc i wszystkie nogi miękną!

Olivia pisze:No i oczywiście nic tak na mnie nie działa jak osobisty urok Cubasy, ale On jest niestety zajęty... Chyba, że jakiś mały romansik

Ciii, bo jeszcze ktos uwierzy :D Co do ramansów - jestem otwarty na wszelkie propozycje :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Fedaykin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:00
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: Fedaykin » 13 wrz 2005, 21:20

bylem kiedys swiadkiem powalajacego "tekstu" :P otoz kumpel bardzo chcial zagadac do panienki ale niepotrafil niczego sensownego wymyslic w ktoryms momencie ona poszla do toalety i kiedy juz z niej wychodzila on walnol "i co sralas?" <hyhy>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości