Inny typ dziewczyn - czy istnieją takie jeszcze ??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lancer
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2003, 20:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Inny typ dziewczyn - czy istnieją takie jeszcze ??

Postautor: Lancer » 08 wrz 2005, 12:58

Nie raz już myślałem... czy istnieją jeszcze w dzisiejszym świecie dziewczyny które nie powiedziały by o sobie że są cool, super zajefajnie zakręcone, wystrzałowe, odlotowe i seksowne ??
Takie które nie chciałyby codziennie chodzić na "dyske" i tam przy 150 dBelach upajać się hiphopem czy "techniawą" ?? A przy byle okazji (to znaczy bez okazji) żłopały hektolitry piwska ??
Takie które nie używają słowa "ku***" jako przecinka i zamiast powiedzieć że coś jest ładne mówią że jest "zaje***te" ??
Takie które zwróciłby uwagę na faceta który ma nie tylko bicepsy jak Himalaje a w klacie płyte chodnikową tylko taki co ma coś więcej.... ??

Są jeszcze takie, czy ja już jestem dinozaurem ?? :|
Lancer
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Re: Inny typ dziewczyn - czy istnieją takie jeszcze ??

Postautor: ptaszek » 08 wrz 2005, 13:05

Lancer pisze:Nie raz już myślałem... czy istnieją jeszcze w dzisiejszym świecie dziewczyny które nie powiedziały by o sobie że są cool, super zajefajnie zakręcone, wystrzałowe, odlotowe i seksowne ??
Takie które nie chciałyby codziennie chodzić na "dyske" i tam przy 150 dBelach upajać się hiphopem czy "techniawą" ?? A przy byle okazji (to znaczy bez okazji) żłopały hektolitry piwska ??
Takie które nie używają słowa "ku***" jako przecinka i zamiast powiedzieć że coś jest ładne mówią że jest "zaje***te" ??
Takie które zwróciłby uwagę na faceta który ma nie tylko bicepsy jak Himalaje a w klacie płyte chodnikową tylko taki co ma coś więcej.... ??

Są jeszcze takie, czy ja już jestem dinozaurem ?? :|

Dzieńdobry :)

Słuchaj... nie wiem w jakim miejscu żyjesz i w jakim towarzystwie się obracasz, ale najwyraźniej kiepsko trafiłeś ;) bo ja znam od groma dziewczyn, w których istnienie Ty wątpisz. Serio!
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 08 wrz 2005, 13:07

DOkładnie to co powyzej !! Moze jakbyś się zakręcił w innym moze i nawet całkiem innym towazystwie to byś znalazł to co byś chciał PZDR <banan>
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 wrz 2005, 13:13

Lancer pisze:Takie które nie chciałyby codziennie chodzić na "dyske" i tam przy 150 dBelach upajać się hiphopem czy "techniawą" ?? A przy byle okazji (to znaczy bez okazji) żłopały hektolitry piwska ??
Takie które nie używają słowa "ku***" jako przecinka i zamiast powiedzieć że coś jest ładne mówią że jest "zaje***te" ??
Takie które zwróciłby uwagę na faceta który ma nie tylko bicepsy jak Himalaje a w klacie płyte chodnikową tylko taki co ma coś więcej.... ??

Są jeszcze takie, czy ja już jestem dinozaurem ??


jasne, że sa, cała masa np JA :)
zmien otoczenie.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 wrz 2005, 13:22

jezu, wystarczy sie rozejrzec dalej niz po wlasnym blokowisku, czlowieku - w jakim swiecie Ty zyjesz? O_o
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 wrz 2005, 13:28

Ups ktoś tu za szybko zyje :P Takie dziewczyny np pracują studiuja maja ambicje. Dinozaurami sa te właśnie które jak mówisz lecą na himalaje :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
somebody
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:16
Płeć:

Postautor: somebody » 08 wrz 2005, 13:31

Lancer, są tylko niestety nie zawsze w otoczeniu w którym sie znajdujemy...

lollirot, nie zawsze jest to takie proste;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 13:45

Lancer, jasne,ze sa takie dziewczyny. Ja nie pasuje do tego, bo klne, ale to glownie jak sie wkorze :). Ale wszystko pozostale to pasuje jak najbardziej :). Zmien towarzystwo.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 wrz 2005, 13:48

albo poczekaj az podrosna i dojrzeja ;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 08 wrz 2005, 14:11

Jak sie rozejrzysz zauwazysz je bez trudu, wyrozniaja sie na tle tych ktore maja w glowie tylko imperki i leca na takich "przypakowanych"...
Nic trudnego ^^ <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 wrz 2005, 14:48

Jakąs skrajnośc straszną podejesz.
Pewnie,że sa jeszcze normalne dziewczyny. ;P
Ja takie znam.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 08 wrz 2005, 14:55

Lancer dlugo szukalem ale znalazlem!!!
Nie przeklina, nie pali nei pije za duzo, na dyskoteke ew zabawe chodzi wtedy kiedy io ja mam ochote (nie czesto :) ) W przeszlosci nie dawala komukolwiek (tak w sumie to nikomu nie dala jestem pierwszy, i jestem tego pewny :P :))
nie jest idewalem ale jest bardzo pozadna kulturalna mila dziewczyna. A chwileeeee juz z nia jestem.
ZMIEN OTOCZENIE KOLEGOW, TAKICH DZIEWCZYN JEST DUZO


P.S podobie jak ja nie nawidzi hh
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 08 wrz 2005, 15:00

pewnie ze jest takich pelno , z reszta te dziewczyny o których ty mówisz z czasem sie zmieniaja...
a co do przeklinania to jesli ...... ( MAM NADZIEJE ŻE CO PO NIEKTÓRYM ULŻYLO!!) by sie kontrolowali to i dziewczyn takich byloby mniej bo nie musiały by tego słuchac bo od tego sie zaczyna...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2005, 15:45 przez mikaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
you touch me
in special places...
5_G

Postautor: 5_G » 08 wrz 2005, 15:31

a ja uwazam ze jest ich malo...
baaardzo malo...
@ krzychu -> a zebys ty zobaczyl dziewczyny ode mnie z uniwerku... <belt1>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 wrz 2005, 15:35

A ja wolę, żeby ktoś powiedział "censored" niż "chłopacy". Wbrew pozorom to drugie jest większym przejawem prymitywności.

[ Dodano: 2005-09-08, 15:36 ]
Jak ja dzisiaj bez ostrzeżenia się ostanę, to będzie cud jakiś :P
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 08 wrz 2005, 15:42

mrt pisze:A ja wolę, żeby ktoś powiedział "k***" niż "chłopacy". Wbrew pozorom to drugie jest większym przejawem prymitywności.

[ Dodano: 2005-09-08, 15:36 ]
Jak ja dzisiaj bez ostrzeżenia się ostanę, to będzie cud jakiś :P


jesli chodzi ci tylko o to by sie do mnie doczepic to powiem ci ze dla mnie to wlasnie jest najwieksza prymitywnościa! I nie mów ze nie bo normalnie nikt nie doczepia sie do pojedynczego słowa ... <belt1>
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 wrz 2005, 15:43

mrt pisze:A ja wolę, żeby ktoś powiedział "k***" niż "chłopacy".

ooooo to to! <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 wrz 2005, 15:44

mikaaa pisze:normalnie nikt nie doczepia sie do pojedynczego słowa ...

ale nasza purystka jezykowa sie doczepia ;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 wrz 2005, 15:48

No i dlaczego Mikaaa dowód rzeczowy wykasowała? Powinien być zakaz zmiany postów, do których ktoś się odnosi.
Nikola

Postautor: Nikola » 08 wrz 2005, 15:50

ja nie wiem Lancer o co Tobie chodzi... przeciez takich dziwczyn jest mnóstwo!! tak jak moi poprzednicy proponuje zminic otocznie. Moze nie odciąc sie od wszystkich obecnych znajomych, ale pojsc w jakies nowe miejce, gdzies gdzie jeszcze nie byles. Moze tak znajdziesz 'dinozaurzyce' :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 08 wrz 2005, 15:54

mrt pisze:No i dlaczego Mikaaa dowód rzeczowy wykasowała? Powinien być zakaz zmiany postów, do których ktoś się odnosi.


zrobiłam to na wzgląd na stan twojego zdrowia rybko ..... to ja sie o ciebie martwie a ty masz mi to za złe??

nie chce miec ciebie na sumieniu....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 08 wrz 2005, 16:32

oczywiscie, ze sa. to tak oczywiste jak to, ze slonce rano wschodzi a wieczorem zachodzi.

ten temat to jakas prowokacja? i tak wszystkie dziewczyny powiedza ze nie sa bron je Boze i wszyscy beda sie cieszyc. ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2005, 17:08

mrt pisze:A ja wolę, żeby ktoś powiedział "k***" niż "chłopacy".

no wlasnie :).
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 08 wrz 2005, 18:49

Jezu! kazdy czasami ortografa palnie! Nie trzeba odrazu za to mieszac z blotem! Jak na forum onetowskim:/
Ja wole zeby dziewczyna mowila z ortografami :D niz przeklinala i ch@j! heheh
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 08 wrz 2005, 20:32

Lancer pisze:Nie raz już myślałem... czy istnieją jeszcze w dzisiejszym świecie dziewczyny które nie powiedziały by o sobie że są cool, super zajefajnie zakręcone, wystrzałowe, odlotowe i seksowne ??
Takie które nie chciałyby codziennie chodzić na "dyske" i tam przy 150 dBelach upajać się hiphopem czy "techniawą" ?? A przy byle okazji (to znaczy bez okazji) żłopały hektolitry piwska ??
Takie które nie używają słowa "ku***" jako przecinka i zamiast powiedzieć że coś jest ładne mówią że jest "zaje***te" ??

Są jeszcze takie, czy ja już jestem dinozaurem ?? Nie rozumiem

Rozumie Cie.
Tez kiedys watpilem, ze istnieja jeszcze inne dziewczyny niz takie, ktore opisales.
Az pewnego razu taka spotkalem - moja obecna dziewczyna.
Wszystko zalezy od otoczenia - choc moja dziewczyna byla jednym z wyjatkow.
Teraz jestem na studiach i widze, ze takich dziewczyn jest duzo, choc przewazaja te, ktore opisales. Mozna powiedziec, ze to wymierajacy gatunek.
Lancer pisze:Takie które zwróciłby uwagę na faceta który ma nie tylko bicepsy jak Himalaje a w klacie płyte chodnikową tylko taki co ma coś więcej.... ??

Istnieja takie, ktore zwroca na Ciebie uwage tylko dlatego, ze masz cos wiecej i wcale nie musisz miec bicepsow jak Himalaje, a w klacie plyty chodnikowej - wiem z doswiadczenia.
prien

Postautor: prien » 08 wrz 2005, 22:53

Niestety takich pustych panienek jest dużo :| Znaleźć wartościowa dziewczynę jest już trochę trudniej... Ja znalazłem przez zupełny przypadek i jestem bardzo z tego powodu szczęsliwy :D Wszystko zalezy też jakie masz wymagania bo jeżeli chodzi Ci tylko o to żeby nie łaziła co chwile na imprezki, nie ogladał sie za gumbasami i nie uzywała wulgarnych słów to takich jest dużo i wystarczy sie tylko rozejrzeć :) Jezeli jednak pytasz gdzie jest dziewczyna która tobie tak całkowicie podpasuje to chyba nikt Ci tu na to nie odpowie :|
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 08 wrz 2005, 23:36

Sam doskonale wiesz, ze sa normalne dziewczyny na tym świecie. A ten topic to takie dywagacje na murku faceta bez dziewczyny.
Nie zwalać mi wszystkiego na Kobiety proszę. Bo one moga powiedzieć tak samo: 'fajnych facetów jak na lekarstwo"
Mrt pisze:A ja wolę, żeby ktoś powiedział "k***" niż "chłopacy". Wbrew pozorom to drugie jest większym przejawem prymitywności.

Nie widze nic złego w wyrazie "chłopacy". Prof. Bańko, prof. Markowski również. Dziwne.
"Chłopacy" są w słowniku jak forma rzadka, jednakowoż dopuszczana do użycia. A "censored* "to prostytutka. Czyżby ci ktorzy używaja słowa "censored*" nie zaglądali nigdy do słownika i używali go wbrew znaczeniu; w końcu - mieli przebłyski prymitywizmu? :]
Troszkę tolerancji Purystko...
Yasmine pisze:
Mrt pisze:A ja wolę, żeby ktoś powiedział "k***" niż "chłopacy".

no wlasnie

"I Ty Brutusie przeciwko mnie"? :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 wrz 2005, 01:06

cubasa pisze:'fajnych facetów jak na lekarstwo"

Bo to fakt. Takich nadajacych się na dobrych kumpli jest sporo, ale takich do związku poważniejszego to.... <chory>


ps. i błagam nie piszcie mi na to,że moze tak ale ja znalazłam/znalazłem moje szczescie kochanie misiaczka pysiaczk czy coś bo i tak mam doła i to już doskonale akurat wiem.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005, 01:13 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 wrz 2005, 01:08

moon pisze:cubasa napisał/a:
'fajnych facetów jak na lekarstwo"

Bo to fakt. Takich nadajacych się na dobrych kumpli jest sporo, ale takich do związku poważniejszego to....


zgadzam sie :) hihi
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 wrz 2005, 08:34

cubasa pisze:"I Ty Brutusie przeciwko mnie"?

Bo ja sobie lubie czasem przeklnac, no <diabelek1>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości