Zdrada

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Artur
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2005, 16:01
Skąd: Berlin
Płeć:

Zdrada

Postautor: Artur » 01 wrz 2005, 16:10

Witam,

mam takie proste i dziwne pytanie apropo zdrady .. kto waszym zdaniem zdradza czesciej / kto zdradzi pierwszy kobieta czy meszczyzna ?? (o ile w ogóle dojdzie do zdrady w danym zwiazku)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 01 wrz 2005, 16:13

mi sie wydaje ze mezczyzna, gdyz kobieta czesciej niz mezczyzna potrzebuje do seksu uczuc , oczywiście nie jest to reguła, ale kobieta jest uznawana za bardziej uczuciowe stworzenie i jesli zdradzi to z kims kogo dzieli jakimś uczuciem a dla faceta nie zawsze jest to istotne..
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2005, 16:17

powiem tak do 30 predzej facet (choć to nie regóła )
po 30 kobieta , jej apetyt i wymagania na sex rosną znacznie i gówno prawda ze potrzebne jest uczucie a dla faceta nie ! <aniolek2> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 01 wrz 2005, 16:21

napisałam ze to przecież nie regula!!!
jak kobieta naprawde nie jest zaspokojona to i uczucie nie jest dla niej ważne
ale jesli zdradza pomimo to, to z osoba która darzy uczuciem
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2005, 16:43

a facet to swinia .....? :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 01 wrz 2005, 17:29

nie ma chyba zadnej reguly. Wiele zalezy od srodowiska, w jakim dane osoby sie wychowywaly.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 01 wrz 2005, 18:38

Andrew pisze:a facet to swinia .....? :>


:> jesli ci chodzio o to ze kobiete tez by sie tak moglo nazwac , to sie myslisz bo kobiety zadziej zdradzaja bez uczucia , a facet jest tak wyrachowany ze czasami mysli tylko o tym by sie zaspokoic....
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2005, 20:20

Dlatego własnie jest lepszy ...nie angazuje sie emocjonalnie ! wole zdrade z pobutek zaspokojenia , niz ta emocjonalną ! <aniolek2> ale kazdy jest inny !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 wrz 2005, 20:53

no jak sie pogodzisz ze twoja kobieta daje ciala innym to zdrada sesualna jest ok :)

Ale to kwestia podejscia masz racje :)

Ja natomiast nie toleruje zadnej zdrady aczkolwiek wiem ze ciekawosc tez bywa bardzo silna, jednak trzeba byc fair! :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 01 wrz 2005, 21:03

jesli ci chodzio o to ze kobiete tez by sie tak moglo nazwac , to sie myslisz bo kobiety zadziej zdradzaja bez uczucia , a facet jest tak wyrachowany ze czasami mysli tylko o tym by sie zaspokoic....

Andrew pisze:Dlatego własnie jest lepszy ...nie angazuje sie emocjonalnie ! wole zdrade z pobutek zaspokojenia , niz ta emocjonalną ! ale kazdy jest inny !

Nie wiem co gorsze - bycie zdradzonym emocjonalnie i fizycznie zarazem, czy świadomość, że byliśmy/ew. mamy być z kimś kto bezuczuciowo zaspokaja swój popęd seksualny...
I raczej nie dostrzegam tu krzty pomyślunku, po prostu prymitywne zaspokojenie na poziomie czysto fizjologicznych potrzeb - coś na zasadzie zwierząt, które jak poczują, to cheja.
Niedopowiedzianych wniosków nie widzę już sensu, brak mi sił etc. wklikiwać.
<belt1>

ps - a no i autorytatywnie stwierdzę sobie, że przekonanie, iż tylko facet potrafi się zaspokajać bez angażowania się uczuciowego ma niewiele wspólnego z rzeczywistością
;)...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 01 wrz 2005, 21:24

pytanie na pierwszy rzut oka zwykłe ale można sie nad nim troche zastanowic i dojsc do ciekawych wniosków :)
osobiscie nie umiem odpowiedziec na to kto czesciej zdradza..facet czy kobieta...hmmm jesli powiem ze facet zostane posądzona o feminizm ;) a jezeli powiem ze kobieta to "zjedzom" mnie feministki ;) a poważnie mówiac..nie wiem czy jest jakas reguła i wydaje mi sie ze to jest róznie.

jesli chodzi o mój zwiazek to choc wiem ze zdrada w gre nie wchodzi to pokusiłam sie o małą symulacje ;) znając przeszłosc swoja i mojego Miśka to mnie sie zdaje ze to ja bym pierwsza zdradziła (tylko bron boze nie myślcie o mnie ze jestem niewiadomo kto!!) po prostu mnie sie to raz zdarzyło,On zawsze był uczciwy!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 wrz 2005, 23:17

Tak bym nie dzieliła.
Zależy jaka kobieta i jaki mężczyzna. Od ich potrzeb, oczekiwań, temperamentów.
Tu nie ma czarne - białe.
Awatar użytkownika
nefretete
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 25 sie 2005, 13:16
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: nefretete » 02 wrz 2005, 09:25

To nie zalezy od plci tylko od czlowieka.
"Podejdź tu do mnie, żeby ta muzyka była tobą..."
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 wrz 2005, 09:46

Ja sie zgadzam ze plec ma tu role drugorzedna. Chec poznania czegos nowego, niezaspokojonej ciekawosci, dazenie do zdary... w zaleznosci od charakteru, temperamentu i potrzeb reakcje sa rozne. Niektorzy zaspokaja temeprament eksperymentami w lozku a niektorzy po prostu nie sa stworzeni do stalych zwiazkow ;) i nie generalizowalabym ze mezczyzni czesciej decyduja sie na sam seks bez uczucia, moze kiedys tak bylo, ale teraz nie ma takiej roznicy.
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 03 wrz 2005, 10:57

Popieram. To zalezy od charakterow a nie od plci. nie ma na to zadnej reguly. Czasami to dziewczyne bardziej korci, aby przekroczyc granice, a czasami chlopaka.
nie generalizowalabym ze mezczyzni czesciej decyduja sie na sam seks bez uczucia, moze kiedys tak bylo, ale teraz nie ma takiej roznicy.

Z tym tez sie zgadzam. Wierna kobieta, dbajaca o obiadki meza i spedzajaca czas w domu przy garach to juz stareotyp. Kobiety tez zdradzaja i decyduja sie na seks bez wkladania w to emocji.
KC Skarbie!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Eddiezop i 559 gości