zle mi z tym

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

zle mi z tym

Postautor: mruczus11 » 07 sie 2005, 08:37

Chodze z dziewczyna ktora ciagle jak sie spotykamy zabiera ze soba swoich przyjaciol i siedzimy w grupce.Do tego za miesiac ona wyjezdza i bedziemy sie widziec rzadziej a ja bym chcial spotykac sie z nia tylko we 2 patrzec w oczka.Brakuje mi chwil sam na sam.Nie chce ciagle siedziec z nia i kilkoma innymi osobami na naszych spotkaniach.Do tego wczoraj jak z nia szedlem za reke zlapala swojego kolege pod ramie i jeszcze wczoraj pisala z kolezanka na gadu gadu i ja chwile z nia tez pisalem ale jak jej kolezanka sie wylaczyla to ona pisze ze musi konczyc ja napisalem ze strasznie tesknie a ona mi na to tesknij dalej i sie wylaczyla.Ona lubi sobie czasem pozartowac ale ja to odbieam jako oleweke z jej strony.Co o tym myslicie
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 sie 2005, 09:31

mruczus11 pisze:ja napisalem ze strasznie tesknie a ona mi na to tesknij dalej

<pijak> wiesz co ? Ile ta dziewczyna ma lat? Bo zanosi mi sie na gowniare ktora sie tylko Toba bawi.
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 07 sie 2005, 10:32

ma 23 lata a ja 21
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 sie 2005, 10:37

mruczus11 pisze:ma 23 lata a ja 21

OMG mi sie wydawalo ze 21-latki juz tak nie robia. Dalej podtrzymuje ze ona ma Ci gdzies.
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 07 sie 2005, 10:40

porozmawiam z nia na temat chocby ze bierze kolesia pod ramie jak idzie ze mna za reke i zobacze co wtedy powie i co bedzie dalej.Ja tego ogolnie nie rozumiem bo czesto zaskakuje mnie bo jest czasami cudowna martwi sie o mnie troszczy ja to czuje ale czasami jest do bani i dziwne jest dla mnie ze raz jest kochana a za chwile chce mnie dobic.Wyglada na typowa gre.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 07 sie 2005, 10:51

mruczus11 pisze:Wyglada na typowa gre.

No tak. A ile ze soba jestescie?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2005, 12:34

mruczus11 pisze:strasznie tesknie a ona mi na to tesknij dalej

Nawet jesli to żart to kiepski i w złym guście.
mruczus11 pisze:dziewczyna ktora ciagle jak sie spotykamy zabiera ze soba swoich przyjaciol i siedzimy w grupce.

A jestes pewnien , ze ona myśli,z ę z Tobą jest?Bo może ona uwaza Cie za przyjaciela tylko ;P Przynajmniej tak to bardziej wygląda.
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 07 sie 2005, 13:21

moon pisze:Bo może ona uwaza Cie za przyjaciela tylko Przynajmniej tak to bardziej wygląda.

No to by chyba z przyjacielem nie chodziła za rączkę :) chociaż kto tam was kobity zrozumie. Moim zdaniem bawi się Tobą i testuje Twoją wytrzymałość. Proponuje żebyś odpłacał jej tym samym, weź przy niej obejmij jakąś koleżankę i sobie gadajcie, zobaczysz jak zareaguje, a jak będzie miała pretensję to mozesz powiedzieć że skoro ona nie widzi niczego złego w takim zachowaniu, to Ty też :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 07 sie 2005, 13:41

szopen pisze:Proponuje żebyś odpłacał jej tym samym, weź przy niej obejmij jakąś koleżankę i sobie gadajcie, zobaczysz jak zareaguje, a jak będzie miała pretensję to mozesz powiedzieć że skoro ona nie widzi niczego złego w takim zachowaniu, to Ty też


Według mnie, to taki "rewanż" do niczego dobrego nie prowadzi, jeśli Ci na niej zależy to pogadaj z nią szczerze, taka moja rada.
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 sie 2005, 13:58

Olewa Cię i nie traktuje poważnie.
opowiedz jej o tym, a jak Cie wyśmieje to już będziesz wiedział.
Nie pchaj się tam gdzie Cię nie chcą. No chyba, że to lubisz :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 07 sie 2005, 14:19

Głęboka Purpura pisze:Według mnie, to taki "rewanż" do niczego dobrego nie prowadzi, jeśli Ci na niej zależy to pogadaj z nią szczerze, taka moja rada.

Co osoba to inne zdanie :) ja też nie jestem za tym zeby to byl rewanż jako taki, tylko miałoby to na celu uświadomienie jej że robi żle. Bo co innego jak sie mówi że mi coś przeszkadza, a co innego jak ta druga osoba sama to odczuje.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2005, 14:48

szopen pisze:chyba z przyjacielem nie chodziła za rączkę


mruczus11 pisze:zlapala swojego kolege pod ramie


Pogadac nalezy. Walnąć piąchą w stól i wyjaśnić sprawę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2005, 15:12

A co tu wyjasniac ...tu wszystko jest jasne jak piwo które własnie sączę !!
inna sprawa ze koles sie pogóbił i ze jak dziewczyna mu podała rekę ...to juz mysli ze jest jego !! :> no wes koles na luza wrzuć <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
koffi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2005, 22:46
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: koffi » 07 sie 2005, 18:32

ja mam koleżanke która w pewnym straciła zupelny kontakt ze znajomymi - tak się poswieciła swojemu facetowi- i teraz gdy zerwali ona sie nie może jakoś ponownie "zaklimatyzować".
wiem że nic w przesadzie nie jest dobre, dlatego tez powinniście odszukać taki wspólny "złoty środek" . powiedz jej że lubisz z nią przebywać sam na sam i że nie zawsze masz ochote siedzieć w tłumie znajomych - więc niech ona sama chodzi - w koncu kiedys jej zabraknie Ciebie i będzie chciała być tylko z Tobą. Takie nowelizacje robią dobrze każdemu związkowi.
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 07 sie 2005, 18:34

jeszce mnie dzis wkurzyla bo rano z nia gadalem na gg.ona powiedziala ze musi konczyc i skonczyla w taki sposob ze byla na niewidocznyma a nie na niedostepnym i pozniej mi tlumaczyla ze jej nie bylo ale ja widzialem.jutro z nia pogadam o wszystkim ze nie jestem zabawka i przez nia cierpie i jak nie chce zebym cierpial zeby to udowodnila jak nie udowodni to z nia zerwe.
koffi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2005, 22:46
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: koffi » 07 sie 2005, 18:42

mruczus11 pisze:jeszce mnie dzis wkurzyla bo rano z nia gadalem na gg.ona powiedziala ze musi konczyc i skonczyla w taki sposob ze byla na niewidocznyma a nie na niedostepnym i pozniej mi tlumaczyla ze jej nie bylo ale ja widzialem.

nie wiedziałeś byłeś w końcu w swoim domu, moim zdaniem nie ma o to się co wqrzać. z doświadczenia wiem że przez gg wychodzą różne głupoty/konflikty itd.

jutro z nia pogadam o wszystkim ze nie jestem zabawka i przez nia cierpie i jak nie chce zebym cierpial zeby to udowodnila jak nie udowodni to z nia zerwe.

troche bezsensu, bo bedzie tak że ona nagle zacznie Ci mówić że jesteś ważny i że wcale nie chce z Tobą zerwać. przysłowiowa sielanka będzie tydzień moze dwa i znowu pewne sprawy zaczną Cię denerwować.
To Ty musisz iść na spotkanie z nią z podjętą decyzją - nawet jesli zerwiecie to, to co bedzie potem stanie się prawdziwsze w stosunku do tych prób poprawiania sytuacji w związku.
Zobaczysz co się stanie albo będzie Cię chciała odzyskać albo Cię po prostu "oleje" i będziesz wiedzial że nawet obietnice poprawy by nic nie pomogły.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 sie 2005, 18:43

mruczus11 pisze:jutro z nia pogadam o wszystkim

No!
Tylko nie bądź miękki! :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 07 sie 2005, 19:00

Mysiorek pisze:Tylko nie bądź miękki!

Wlasnie, twardym cza być a nie miętkim :) Powodzenia :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2005, 19:47

Nie podpuszczajcie chłopaka ...nosz przeciez sie tylko osmieszy ...zaś Ona bedzie miała co kolezankom opowiadać
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 07 sie 2005, 21:46

Do końca nie wiemy jakie sa miedzynimi relacje. Ale gdyby moja dsziewczyna robiła takie rzeczy (nie jako zart raz na jakiś czas, czylko ciągle) to bym jej powiedział o co biega. Swoją droga jeśli sie z kims jest to nie chodzi sie wszedzie w gronie przyjacioł. Ale zdaje mi się ze jest to kolejna dziwna kobietka, za ktorą nie poeinien sie koleć brać. OLAC JĄ !!
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 07 sie 2005, 22:54

rozmawialem z nia przed chwila na gadu gadu i wylalem cale swoje emocje do niej i przedstawilem jej sprawe jasno.Ona napisala mi ze nie lubi jak ja ograniczam i ze jej zalezy ale ze sie czepiam rzeczy ktore jej zdaniem sa blache i ona mnie nie rozumie o co mi chodzi.Mamy sie spotkac jutro o 11 i ze mam jej oddac ksiazke ktora mi pozyczyla i ze jak chce to nie musze przychodzic.Moj tata mowi ze na moim miejscu nawet by tam nie poszedl.Ze jak jej zalezy to sama do mnie pozniej przyleci.Smutno mi.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 sie 2005, 23:29

mruczus11 pisze:Moj tata mowi ze na moim miejscu nawet by tam nie poszedl

Twój Tata jest mądry! <browar>

Niech sobie przyjdzie po tą książkę :P

I nie smuć się! Niech ona się smuci!!!
Wyluzuj i idź dalej <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 08 sie 2005, 00:19

masz fajnego Tate ;-) madrze gada - posluchaj go. nie jestes zabawka ktora mozna sie bawic i ktora jest jak "broszka" tylko przystawka .... powinienes byc glownym daniem ...

troche zakrecilem ale mam nadzieje ze nie za bardzo i ze rozumiecie o co mi chodzi ;d
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2005, 01:33

mruczus11 pisze:ozmawialem z nia przed chwila na gadu gadu

A nie mogłeś w cztery oczy?GG nie jest w takich wypadkach dobre.
mruczus11 pisze:ona mnie nie rozumie o co mi chodzi

Kiepsko to o niej świadczy. Takie rzeczy nawet 10 latek łapie :/
mruczus11 pisze:Ze jak jej zalezy to sama do mnie pozniej przyleci

Pewnie, zę tak!
Pozdrów tatę :) Dobrze mówi.
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 08 sie 2005, 06:04

szopen pisze:Co osoba to inne zdanie usmiech


jasna sprawa:)
Tata dobrze radzi, ale ja i tak bym poleciał i jej wytłumaczył to w 4 oczy, gg nic nie załatwia.
"If you’re leaving close the door.

I’m not expecting people anymore..."
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 08 sie 2005, 20:48

wszystko sie wyjasnilo dzis wkurzla mnie na maksa i ja zostawilem.najpierw sie pogodzilismy pozniej sie piescilismy a ona nagle wyjechala ze jestem tylko jej kolega to ja powiedzilem nara a ona jeszcze za mna wolala.przed chwila napisala mi smsa ze zachowalem sie jak gowniarz i wszystko popsulem.
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 08 sie 2005, 21:17

mruczus11 pisze:wszystko sie wyjasnilo dzis wkurzla mnie na maksa i ja zostawilem.najpierw sie pogodzilismy pozniej sie piescilismy a ona nagle wyjechala ze jestem tylko jej kolega to ja powiedzilem nara a ona jeszcze za mna wolala.przed chwila napisala mi smsa ze zachowalem sie jak gowniarz i wszystko popsulem.

i wez chlopie zrozum kobity ... <browar>
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2005, 21:55

I Ty się po takim czymś jeszcze przejmujesz?W pysk i swoją drogę!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 sie 2005, 22:03

teraz masz przynajmniej spokój...nie przejmuj się
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 09 sie 2005, 15:10

Jak jej zalezy, jak Cie naprawde kocha to wroci. Ale Ty musisz zrobic tak zeby wrocila na TWOICH warunkach :)
Live long and prosper

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości