Bardzo się boje ! !!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Adam_xxx

Bardzo się boje ! !!!

Postautor: Adam_xxx » 05 sie 2005, 16:19

Już ze sobą zrywalismy kilka razy lecz nadal jestesmy ze soba i już mineło dużo czasu od ostatniego rozstania ! Jest teraz dobrze ale czasem jak cos powiem glupiego to ona wypomina mi to co kiedys zrobilem i zaraz traci humor i juz nie rozmawia ze mna tak jak zwykle ! A chodzi o to że boje się o nia okropnie bo już kiedys ją o mało co nie stracilem a kocham ja ponad życie ! Kiedy idzie do przyjaciołek i chodzą po mieści i nad jezioro to tam roi sie od chłopaków i po prostu boje sie ze mnie zostawi dla innego a jeszcze nigdy mi nei dała zadnych powodow do niepokoju !! co mam zrobić aby sie tak nie bać o moj skarb ! 8)
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 05 sie 2005, 18:07

Adam_xxx pisze:Już ze sobą zrywalismy kilka razy lecz nadal jestesmy ze soba i już mineło dużo czasu od ostatniego rozstania !

Nie nawidze odgrzewanego związq, choc sama po sobie wiem, ze nie jest tak latwo z niego zrezygnowac... (a jeszcze kilka razy... ;] Jak dla mnie dziecinada! )
Adam_xxx pisze:Jest teraz dobrze ale czasem jak cos powiem glupiego to ona wypomina mi to co kiedys zrobilem i zaraz traci humor i juz nie rozmawia ze mna tak jak zwykle

Rada: Ty nie mow nic głupiego (zastanow sie 1000 razy zaczym cos powiesz) a ja popros o to, aby Ci nie wypominala tego i owego, bo to nieladnie z jej str. Skoro zdecydowaliscie sie ktorys z kolei raz wrocic do siebie to nie powinna wytykac Ci tego czy tamtego...
Adam_xxx pisze:A chodzi o to że boje się o nia okropnie bo już kiedys ją o mało co nie stracilem a kocham ja ponad życie !

"Jak kochasz to po prostu nie potrafisz kogoś zostawić, nawet jak wiesz że powinienes. A jeśli potrafisz i uporasz się z tym, to dopiero wtedy wiesz, ze to nie byla prawdziwa miłość..."
Adam_xxx pisze:Kiedy idzie do przyjaciołek i chodzą po mieści i nad jezioro to tam roi sie od chłopaków i po prostu boje sie ze mnie zostawi dla innego

Kolego tego kwiatu to pol swiatu zarowno w jedna jak i druga strone :)
Adam_xxx pisze:eszcze nigdy mi nei dała zadnych powodow do niepokoju

To nie rozumiem w czym problem ;?
Adam_xxx pisze:co mam zrobić aby sie tak nie bać o moj skarb

Zaufaj jej!!!
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2005, 19:39

Wiesz...Związek opiera się na zaufaniu. A Ty jej pewnien w ogólne nie jesteś (przypuszczam, ze te rozstania liczne miały na to wpływ).
Do dupy z takim pseudozwiązkiem.
prien

Postautor: prien » 05 sie 2005, 22:04

A mi sie wydaje że ją za bardzo rozpuściłeś! Dziewczyna wie że będziesz ją kochał mimo wszystko i teraz sobie robi co chce. Walnij pięścią w stół i pokaż ze jestes facetem! Baby trzeba krótko trzymać :D
Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kobieta z Venus » 05 sie 2005, 23:28

Ehh ja tam nie wierzę w "odnawianą" miłość. Jeśli już ze sobą jesteście to chyba powinno być w wam troszkę zaufania do drugiej osoby..Wydaje mi się, że teraz zaczynasz się tylko bać o to , że możesz ją stracić, później zacznie Ci to bardzo przeszkadzać, a potem pewnie nie wytrzymasz i sam zrezygnujesz ze związku.. Radzę wam bardzo szczerze ze sobą porozmawiać..o tym co czujecie do siebie, jak widzicie wasz dalszy związek.. Może dziewczyna za mało uczuć Ci okazuje? Podobno nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki..sama kiedys rozstałam się z chłopakiem...ale oboje wiedzieliśmy, że to był błąd, że kłótnie nie mają sensu..i od tamtego czasu jest nam po prostu cudownie. Według mnie dziewczyna nie powinna Ci wypominać tego co było kiedyś.każdy przecież może popełniać błędy. a skoro to robi to chyba znaczy, że dalej ma do Ciebie jakiś żal za to co było. Uff rozpisałam się ale jednym słowem potrzebna wam czuła szczera spokojna ROZMOWA :) powodzenia :)
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 06 sie 2005, 00:21

gargul pisze:A mi sie wydaje że ją za bardzo rozpuściłeś! Dziewczyna wie że będziesz ją kochał mimo wszystko i teraz sobie robi co chce. Walnij pięścią w stół i pokaż ze jestes facetem! Baby trzeba krótko trzymać :D

A da sie teraz na tym etapie? Chyba juz nie... Ona chyba juz dokladnie wie na co moze sobie pozwolic a sproboj zrobic cos przeciw niej....
prien

Postautor: prien » 06 sie 2005, 10:56

yaho pisze:
gargul pisze:A mi sie wydaje że ją za bardzo rozpuściłeś! Dziewczyna wie że będziesz ją kochał mimo wszystko i teraz sobie robi co chce. Walnij pięścią w stół i pokaż ze jestes facetem! Baby trzeba krótko trzymać :D

A da sie teraz na tym etapie? Chyba juz nie... Ona chyba juz dokladnie wie na co moze sobie pozwolic a sproboj zrobic cos przeciw niej....

Wiesz to ja bym taką dziewczyne kopnął w dupe i poszedł w swoja stronę :D
zakwajs
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2005, 18:20
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: zakwajs » 06 sie 2005, 14:20

Hej u mnie jest podobna sytuacja
znamy sie prawie 4 laty juz 2 razy bylismy z soba
bardzo ją kocham
zerwalismy z soba teraz ona ma faceta wciaz mi powtarza ze bardzo mnie kocha i ze nie chce mnie stracic
ona zerwala bo jak powiedziala boi sie tego co do mnie ma i ze to juz wygladalo jak malzenstwo
co mam zrobic?
gdy widzi mnie z jakas inna dziewczyna to jest strasznie zazdrosna i glupio mi ale z drugiej strony ona znalazla sobie chlopaka
sorki ze podpisalem sie pod kogos topic ale nie chcialem tworzyc 2 takich samych wątków
aa i sory za brak przecinkow i kropek ale klawiarora mi siadla :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sie 2005, 14:55

Twoja tez nei wie czego chce. Póki się nie określi to miej ją szeroko...
Wprost jej powiedziec, zeby albo mówiła że kocha i była z Tobą, alebo się przymknęła skoro wybrała innego. Do zazdrości też już nie ma prawa.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 06 sie 2005, 18:08

moon pisze: Do zazdrości też już nie ma prawa.

nom tu sie trzeba zgodzic...
Czemu laski sa zawsze takie niezdecydowane;/ Jak mnie drażni coś takiego, jaki obraz one o nas daja facetom;/
Adam, pozwalasz sobie wejść na głowę!
Skoro sie tyle razy rozstawaliście to moze to juz nie ma sensu? Na sile nic nie zrobisz...
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 06 sie 2005, 18:23

ona zerwala bo jak powiedziala boi sie tego co do mnie ma i ze to juz wygladalo jak malzenstwo


jak by mi tak Moja zrobila to nie wiem ... ;/
prien

Postautor: prien » 07 sie 2005, 00:09

Daj sobie z nią spokój <pijak> On jest zajebiście niezdecydwana i nie odchodzi ją to ze kogoś tym rani :| Tego kwiata jest pół świata i nie zamartwiaj się tak :) Wiele osób przeszło przez to przez co ty teraz przechodzisz i poznali kogoś innego i są teraz szczęsliwi :) To jest tylko kwestia czasu...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 08 sie 2005, 18:53

Adam_xxx pisze:Jest teraz dobrze ale czasem jak cos powiem glupiego to ona wypomina mi to co kiedys zrobilem i zaraz traci humor i juz nie rozmawia ze mna tak jak zwykle !

To wygląda trochę na szantaż.

Adam_xxx pisze:Kiedy idzie do przyjaciołek i chodzą po mieści i nad jezioro to tam roi sie od chłopaków i po prostu boje sie ze mnie zostawi dla innego a jeszcze nigdy mi nei dała zadnych powodow do niepokoju !!

Natomiat to wskazywałoby na Twoje rozchwianie emocjonalne i ograniczenie możliwości poprawnej interpretacji otaczającej rzeczywistości, więc w sumie nie wiem :( Może porozmawiaj z nię szczerze?? Jeżeli faktycznie zrobiłeś coś co może Ci wypominać, to niech się zdecyduje, czy chce Ci wybaczyć, czy nie??
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 09 sie 2005, 11:58

mam znajoma pare i oni zrywali ze soba z 10 razy ale zawsze oboje chcieli wrocic i to utwardzilo ich zwiazek
zakwajs
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2005, 18:20
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: zakwajs » 15 sie 2005, 21:29

BoomEr pisze:mam znajoma pare i oni zrywali ze soba z 10 razy ale zawsze oboje chcieli wrocic i to utwardzilo ich zwiazek


U mnie jest to samo :( pomimo ze ma chlopaka.Gdy nie widzieliśmy się 2 tyg to nie potrafiliśmy odlepić sie od siebie bez opamiętania sie <buzi> itd.:( nie wiem co mam zrobic ona powtarza ze boi sie tego uczucia bo jeszcze nigdy tyle do kogos nie miala co do mnie :( ale ona nie chce zrywac z chlopakiem z ktorym teraz jest ;/
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 17 sie 2005, 13:07

zakwajs pisze:BoomEr napisał/a:
mam znajoma pare i oni zrywali ze soba z 10 razy ale zawsze oboje chcieli wrocic i to utwardzilo ich zwiazek


U mnie jest to samo pomimo ze ma chlopaka.Gdy nie widzieliśmy się 2 tyg to nie potrafiliśmy odlepić sie od siebie bez opamiętania sie itd. nie wiem co mam zrobic ona powtarza ze boi sie tego uczucia bo jeszcze nigdy tyle do kogos nie miala co do mnie ale ona nie chce zrywac z chlopakiem z ktorym teraz jest ;/


Gdzie tu jest podoienstwo...?
A Ty potrafisz zniesc fakt ze nie moze sie od Ciebie odkleić...Choć tak naprawde na codzien KLEI SIĘ DO INNEGO A Z TOBĄ WIDUJE CO 2 TYGODNIE???
Ja bym chyba nie wyrobila...Niby Pan Bóg kazał się dzielić...Ale bez przesady...;]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości