Co myślicie o noszeniu srebrnych OBRĄCZEK przez pary?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 05 wrz 2005, 21:00

Srebrne obraczki nie s a az takie drogie:) jedna to wydatek gora 30 zl. No a co do zlotych obraczke no coz.. ceny sa takie jak sa;/ Najpierw mielismy zamiar kupic zlote obraczki ale jak zobaczylismy ceny to wybralismy srebrne:)
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 wrz 2005, 21:07

Edytka:) pisze:My z rozmiarem nie mielismy problemow;) Moje kochanie po prostu wzielo mnie do sklepu i razem wybralismy model i rozmiar:P

nie popatrzalam na tytul topicu i na poczatku myslalam,ze to mowa o prezerwatywach <banan>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 wrz 2005, 22:48

Yasmine hehe, glodnemu chleb na mysli ta? :P

Ja juz wpsomnialam, ze takie pojscie do sklepu i wybranie obraczek kompletnie mi nie pasuje i nie wiem jakbym zareagowala gdyby moj facet mi cos takiego zaproponowal. W formie niespodzianki, symoblu, drobiazgu, prezentu - to ok. Ale robienie z tego rytualu to juz przesada - nie wiem czy juz czegos takiego nie pisalam bo wydaje mi sie ze sie potarzam :P

A srebrne obraczki rzeczywiscie nie sa drogie, ok 20-30 zl :) Wiadomo ze dodatkowo za grawera jesli ktos chce :) to kolejne 20 zl.

A zlote to juz w ogole przegiecie!
Awatar użytkownika
zeentra
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2005, 13:58
Skąd: z mamy
Płeć:

Postautor: zeentra » 24 wrz 2005, 17:18

noszenie srebrnych obraczek przed slubem - jak kto lubi.

niepokoi mnie troche fakt, ze o ile kiedys mysl o ewentualnym slubie za jakies tam kilka/kilkanascie lat z niewiadomo jeszcze kim (bo zaden z wtedy obecnych nie mialby po co nawet sie starac zmienic - predzej bym sie utopila niz z ktoryms na stale sie zwiazala kajdanami) przyprawiala mnie o zawrot glowy i nudnosci, to teraz w pewien sposob nie moge sie doczekac az mnie w kajdany zakuja. jestem pewna ze zaczekam ze slubem jeszcze przynajmniej pare lat. obraczki przed slubem uwazam wiec za idealny srodek na nieugieta potrzebe manifestacji mego nalezenia do Samca (mimo ze jestesmy razem dosc krotko - 1 rok).
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 24 wrz 2005, 17:34

jestem jak najbardziej za, ale z drugiej strony jak kto woli, mnie to nie przeszkadza
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Albercik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 20 sie 2005, 09:16
Skąd: trojmiasto:):)
Płeć:

Postautor: Albercik » 02 paź 2005, 01:49

zeentra pisze:obraczki przed slubem uwazam wiec za idealny srodek na nieugieta potrzebe manifestacji mego nalezenia do Samc


no i ja też nie mam nic przeciwko jak samica manifestuje ale ja tam nic nie będę manifestował przed ślubem :P
Możesz splunąć w moją twarz bez zastanowienia
Nie mam się czym bronić - popatrz
Trzymam ręce w kieszeniach
Nie mów mi co mam robić
Skąd wiesz co jest dla mnie lepsze

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości