"kochanie, odpieprz się"

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

"kochanie, odpieprz się"

Postautor: ptaszek » 26 lip 2005, 19:42

Zastanawia mnie jak to jest u Was z wzajemnym traktowaniem, odzywaniem się do siebie. Czy jest to na tyle "na luzie", żeby powiedzieć do ukochanej osoby bez ogródek "spieprzaj" itp.? Czy nigdy w ten sposób byście się do siebie nie odezwali, czy to w żartach, czy w przypływie zżerających nerwów?

Ja uważam, że tego typu odzywki są brakiem szacunku dla drugiej osoby. Nawet gdy nerwy mnie ponoszą, to rzadko coś takiego do głowy mi przyjdzie. W razie czego powstrzymuję się.


(Ps: mam nadzieję, że takiego tematu nie było, zresztą nie znalazłam w wyszukiwarce...)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 lip 2005, 19:57

Nigdy w życiu z takimi słowami do ukochanej osoby!!!
Choć słyszałam text faceta do panienki: "Zaj***** się wTobie po ch***". Widki opadają!!!!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 lip 2005, 19:57

jakos mi sie nie zdarzylo tak odezwac do swojego mezczyzny. Obojetnie jak by mnie wkurzyl - po prostu sobie (na razie) nie wyobrazam. Czasami w zartach zdarza sie jakies "spadaj" ale oboje wiemy ze to zart i zadne z nas nie wezmie tego na powaznie.
Strasznie mi sie nie podoba jak parka odzywa sie do siebie z przerywnikami na k.... i ch.. itp.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 lip 2005, 19:58

Elspeth pisze:Czasami w zartach zdarza sie jakies "spadaj"

No wlasnie. "Spadaj" z usmiechem na ustach jest sympatyczne :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 26 lip 2005, 19:59

Oj, a mi się zdarzyło.. Nie z Jego strony, ale ja niewyparzony jezyk mam. Potafie i to ostro. Pracuje nad tym :) <aniolek2> Zadziwiające, ze tylko do niego - do znajomego czy najgorszego wroga bym się tak nie odezwała. Czy zawsze najbliższych najłatwiej zmieszac z błotem?
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 lip 2005, 20:09

gracja pisze:Czy zawsze najbliższych najłatwiej zmieszac z błotem?

Nie sądzę, bo ja mam wręcz odwrotnie :) Ale może to powyższe wynika z tego, że dobrze się zna tą osobę i się wie, jak jej dokopać.

Co do tematu... Dziś wyprosiłam swojego mężczyznę za drzwi. Była drobna sprzeczka, ale o totalne głupstwo, do którego nie chciał się przyznać za nic. I, jak to on - porwał plecak i demonstacyjnie chciał wychodzić. Zatrzymuję go. Mówi mi "spadaj" (i wiem, że to żart), ale w pewnym momencie powiedział "spieprzaj" - co mnie zatkało, a po chwili nieźle rozsierdziło. Więc powiedziałam, że skoro ma się tak do mnie odzywać, to lepiej żeby poszedł do domu. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam... bo niby mówił, że nie powiedział tego z przekonaniem... tylko tak, żeby do mnie trafiło. Mimo wszystko jednak nie pozwolę tak do siebie mówić. Nawet w żartach... Po prostu nie uznaję tego.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 26 lip 2005, 20:14

Podczas wygłupów takie coś przejdzie. Ale w poważnej sytuacji faktycznie może to zranić.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 26 lip 2005, 20:20

Elspeth pisze:Czasami w zartach zdarza sie jakies "spadaj"

Inne slowa nie maja prawa sie pojawic, gdyz uwazam, ze to oznaka braku szacunku. Nawet gdybym tak nie uwazal to bym ich nie uzywal, bo moja dziewczyna jest bardzo wrazliwa i strasznie by to przezyla jak bym do Niej tak powiedzial.
Slowa, ktore moga sie pojawic oprocz "spadaj" to "zaraz dam Ci kopa w tylek" - z usmiechem oczywiscie.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2005, 20:39 przez Blade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 26 lip 2005, 20:34

Ja często słyszę moje K**** ukochane słowo. wsumie to 3 słowa "to sie wal"- Tylko z toba...
Również uważam to za brak szacunku. I już zwruciłem uwagę, i mam nadzieje ze sie juz to nie zdaży.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 20:36

Żadnych odczep się, zamknij, a juz gorzej to nawet nie wspominam nie używam i nie życzę sobie by wstosunku do mnie były takie odzywki używane. Spadaj z usmiechemna ustach to jeszcze, ale nic więcej.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 20:50

ptaszek pisze:Była drobna sprzeczka, ale o totalne głupstwo, do którego nie chciał się przyznać za nic. I, jak to on - porwał plecak i demonstacyjnie chciał wychodzić.

Hhehehe u nas to czeste :). Albo ja chce wychodzic :).
ale jesli chodzi o odzywki to nie wyobrazam sobie : spierzaj, spier.dalaj, odpier** sie. To totalny brak szacunku.
Jak to charlie81, pisze
charlie81 pisze:"Spadaj" z usmiechem na ustach jest sympatyczne

:)
BryknietyTygrys
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:26
Skąd: Belchatow
Płeć:

Postautor: BryknietyTygrys » 26 lip 2005, 21:17

no moj misio jak czasami mu za bardzo marudze na temat swojego wygladu czy cos to zawsze pada od niego taki tekst: "Kochanie, jebne ci zaraz :D" hehehe :D
Siema cześć i czołem pytacie skąd się wziąłem :D
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 22:29

BryknietyTygrys pisze:no moj misio jak czasami mu za bardzo marudze na temat swojego wygladu czy cos to zawsze pada od niego taki tekst: "Kochanie, jebne ci zaraz :D" hehehe :D

Dobrze ze kończy sie tylko na słowach :P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 26 lip 2005, 22:44

No wsumie ja też tak mówie ..
Albo z uśmiechem weś mi nie marudź :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 lip 2005, 22:52

U nas sie zdarza a czemu nie. Lubimy czasami sobie jakos milo przeklnac ale to w zartach zazwyczaj albo tak po prostu przyjemnie, nie ze zloscia. W stylu "A wpierdol bys nie chcial?" Nie ma w tym nic zlego jezeli nikomu to nie przeszkadza. W zasadzie tego za przeklenstwa nie uznajemy bo nie ma to na celu obrazic drugiej osoby a ubrawic wypowiedz.
W złosci chyba nie zdarzylo mi sie jakos mocno go przeklac. W jego obecnosci - owszem ale w stosunku do niego to nie.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lip 2005, 22:52

Ja sporo przeklinam na forum :) a i w zyciu sie zdarza. Natomiast nie uwazam ze powiedzenie do kochanej spieprzaj to brak szacunku :D oczywiscie w odpowiedniej sytuacji jak sie b dobrze znamy i jest nam smiesznie. Co innego jesli chodzi o censored, tak to jest nieladne. Ale spieprzaj dzieciaku czy jakos cos tego typu delikatnie zdarza nam sie powiedziec a potem sie smiejemy bo to fajnie po prostu wygladalo w danej sytuacji i zaraz sie lapiemy i najczesciej zwracamy sobie uwage ze za duzo ktos sobie pozwolil :)

Raz moja napisala mi to censored jak myslala ze juz ja zostawilem i to mnie kurewsko zabolalo bo od razu ppomyslalem sobie ze zrobila jak te panny o ktorych mam swoje zdanie...

Ale to bylo nieporzumienie :D

Jednak zarty to zarty a na powaznie to sie tak nie mowi bo przeciez to nie jest fajne :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 22:55

sarah pisze:W stylu "A wpierdol bys nie chcial?

a to u nas też to czasem pada i wszytsko żartem i jest ok. Zdarza mi się czasem przeklnąć w jego obecności, ale wszytsko w granicach normy. Mnie tez jego przeklenstwa nie raza.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 22:58

Moje kochanie jak przeklina to wyglada to tak komicznie że boki zrywać :D
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lip 2005, 22:58

A ja np bardzo nie lubie jak ona przeklnie na cos jak np cos nie wychodzi, zawsze jej mowie ze chyba sie pomylila albo ze jej odpierdala :D albo zeby tak przy mnie nie robila bo mnie to wkurza, nie pasuje mi do zadnej dziewczyny brzydkie slowo i nie nawidze jak ona tak mowi... no wlasnie jak na to reagowac? ja sie kontroluje przy niej znacznie bardziej niz nie przy niej bo tez nie chce zeby slyszala jak sobie przeklinam :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 lip 2005, 23:03

Hyhy pisze:A ja np bardzo nie lubie jak ona przeklnie na cos jak np cos nie wychodzi, zawsze jej mowie ze chyba sie pomylila albo ze jej odpierdala albo zeby tak przy mnie nie robila bo mnie to wkurza, nie pasuje mi do zadnej dziewczyny brzydkie slowo i nie nawidze jak ona tak mowi... no wlasnie jak na to reagowac? ja sie kontroluje przy niej znacznie bardziej niz nie przy niej bo tez nie chce zeby slyszala jak sobie przeklinam

U mnie by cos takiego nie przeszlo. To ma byc moj facet czyli ktos przy kim czuje sie calkowicie swobodnie, a nie za mam sie kontrolowac. W przyszlosci jak bedzie sobie chciala zaklac to pozostanie jej zejsc do piwnicy bo u rodzicow nie wypada, przy szefie nie wypada, maz nie toleruje, no a publicznie w autobusie do siebie klac nie bedzie.
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 23:03

Ja jak byłem w tej szkole wojskowej to nie było zdania bez censored albo pierdolić. Teraz w cywilu muszę się hamować bo to już nie jest takie normalne :|
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lip 2005, 23:05

Co innego jak sobie slodziutko klnie i sie smiejemy bo taka jest sytuacja a co innego jak robi jakas pierdole ktora ni=e wychodzi z palnie censored to jest dla mnie nie smaczne w jej ustach w takiej sytuacji, a swobodnie czujemy sie oboje zawsze i wszedzie co nie idzie mi w parze z ta druga sytuacja :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2005, 01:44

Ja do końca nie wiem.
Zdarza mi się w złości "odwal się" choć niekiedy mam ochotę użyć mocniejszego słowa. Chamuję sie.
Ale to w złości, wzburzeniu.

Jak mam furię to nie wiem. Po prostu zazwyczaj nie za dużo pamiętam z 30 minutowego krzyku. Przypuszczam, ze fajnie nie jest, ale w tym momencie nie panuje nad sobą.

Jak jestem w takim stanie, niekoniecznie kiedy się kłóce z chłopakiem to mogę naprawdę dużo za dużo. Choć teraz, po skończonej psychoterapii jest lepiej i furii raczej nie mam.
I dobrze, bo naprawdę się bałam, ze kiedyś sobie bądź komuś coś powaznego zrobię.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 27 lip 2005, 09:56

Hyhy pisze:Co innego jak sobie slodziutko klnie i sie smiejemy bo taka jest sytuacja a co innego jak robi jakas p*** ktora ni=e wychodzi z palnie k*** to jest dla mnie nie smaczne w jej ustach w takiej sytuacji, a swobodnie czujemy sie oboje zawsze i wszedzie co nie idzie mi w parze z ta druga sytuacja

No i bardzo w porządku :)
U nas się nigdy nie zdarzają żadne poważne kłotnie, nigdy na niego nie krzyknęłam, on na mnie tak samo. Posprzeczamy się czasem, ale nasz układ jest bardzo partnerski i nie wyobrażam sobie furi w moim bądź jego wykonaniu z przeklinaniem i wyzwiskami, że o rękoczynach nie wspomnę. Jest tes moim najlepszym przyjacielem, a ja tak do przyjaciół sie nie odzywam, oni do mnie również :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 lip 2005, 12:29

gracja pisze:Oj, a mi się zdarzyło.. Nie z Jego strony, ale ja niewyparzony jezyk mam. Potafie i to ostro. Pracuje nad tym :) <aniolek2> Zadziwiające, ze tylko do niego - do znajomego czy najgorszego wroga bym się tak nie odezwała. Czy zawsze najbliższych najłatwiej zmieszac z błotem?

no to mozemy sobie scisnac graby, bo mam tak samo i za cholere nie moge tego zrozumiec, dlaczego latwiej jest mi zbesztac osobe mi bliska <eee...>
w zlosci moge powiedziec wiele przykrycz slow, tez przeklenstw, ale wiem, ze mojemu R. to przeskzadza, bo on jest dosc spokojny <o, zgrozo> wiec sie chamuje.
Kiedys powiedzial do mnie "odwal sie", ale zabolalo, bo byl naprawde na mnie zly i nigdy tak nie mowil.
jak cos chlapne niemilego, to zbieram sie i zbieram w sobie i przepraszam pozniej.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lip 2005, 12:44

A ja jakos nie potrafilbym takich ostrych slow uzyc wobecm ojej dziewczyny... Raczej wole sie zamknac w sobie niz ja wyzwac.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 lip 2005, 13:53

foxy_lady pisze:no to mozemy sobie scisnac graby, bo mam tak samo i za cholere nie moge tego zrozumiec, dlaczego latwiej jest mi zbesztac osobe mi bliska Eeee...



A wiecie ze jest taka choroba ze sie klnie na swoich bliskich, najblizszych, kiedys byla w rozmowach w toku, nie pamietam nazwy :) moj stary chyba jest chory na mnie :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
prien

Postautor: prien » 27 lip 2005, 14:04

Może odwal sie jakbym był bardzo na nia wkurzony to bym powiedział, ale nic mocniejszego w stylu censored się czy tym podobnego. Takie słowa z ust ukochanej osoby bardzo bolą :|
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2005, 15:14

Ale paradoksalnie zazwyczaj bliskich najbardziej się rani.
Ja mam tak samo. :/
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 27 lip 2005, 15:24

Ja się tak nie odzywam do lubej, ona do mnie też nie.

A teraz historia na faktach ( troche rozmija się z tematem ale jest zabawna )
koleś do dziewczyny: "obiecuję ci, że ten wieczór będzie tak wyjebisty, jak ty jesteś zajebista..." - litości :DD :DD
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości