zerwać DEFINITYWNIE ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

smbsone
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2005, 18:48
Skąd: nowhere
Płeć:

zerwać DEFINITYWNIE ???

Postautor: smbsone » 26 lip 2005, 19:00

czesc.mam taki problem. po 2 latach,wróciła do mnie dziewczyna.problem w tym że spotykamy się juz 8 miesięcy - i cały czas się nie udaje. powodów jest kilka - przede wszystkim ciągle pojawia się jej BYŁY CHŁOPAK. mówiła na początku ze mam jej pozwolić co jakiś czas się z nim widzieć na piwie. niestety mimo mojej dobrej woli - on widuje się z nią codziennie. ona po prostu zapomniała jak przez niego cierpiała i od niego uciekała. drugim problem jest to że nie możemy się do siebie ZBLIŻYĆ. ona ma po prostu fobię. każdy mój gest tłumaczy jednym - że ja dążę do seksu itp. że jak zaproponuje żeby u mnie została to tylko z takich pobudek. JUŻ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ.

przeprowadziłem z nią dziesiątki rozmów UŚWIADAMIAJACYCH ww problemy.zawsze zgadzała się ze mną i obiecywała że to zmieni.nastomiast na następny dzień jakby zapominała. w tej sytuacji ja już nie potrafię się oszukiwać. Mi brakuje bliskości, normalności. Ja wiele dla niej zrobiłem. Być może za wiele.Zastanawiam się dlaczego tak jest.Ale nie mogę tego zrozumieć. Wydaje się że tylko jej zalezy jak coś potrzebuje, wtedy potrafi się normalnie odzywać, a inaczej to ciągle szantaż emocjonalny. Niestety wpieprzyłem się w mieszkanie(kredyt) - niedługo mieliśmy zamieszkać.ale JA nie potrafie myśleć o tym że mam się z kimś takim zamknąć na 24h. Teraz ona straciła pracę i kompletnie wariuje (tzn. zwiększyła intensywność spotkań z BYŁYM - bo on też nic nie robi).A ja pracuję ponad siły, chce jak najlepiej.Ale do niej nic nie dociera.

Inaczej sobie wyobrażam związek- gdzie każdy daje z siebie 100% i dzielą się wszystkim po połowie. Gdzie partner spełnia pragnienia drugiego,a nie tylko wymusza.Ona mówi ze jej zalezy,ze wie ile dla niej zrobiłem.Ale wystarczy ze wyraże własne zdanie nt zakupu jakiejś pierdoły do mieszkania,że mi sie nie podoba kolor itp, ze to zbędne, wtedy potrafi robić ciche dni.I tak ciągle w kółko. Jestem juz psychicznie kompletnie wycieńczony - CZEKANIEM NA NORMALNY ZWIĄZEK - tak jak kiedyś z innymi kobietami MIAŁEM.

co mam robić, bo już nie wiem.rozmowa nie daje efektu (bo dla niej to prawienie wykładów).Zabawa wet za wet, ograniczanie powoduje eskalacje konfliktu. Czy mam ją zostawić - bo ja tak juz nie umiem żyć ciągle czekać na NORMALNOŚĆ

pozdr

Tomek
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 19:04

Wiesz, ja nie widzę innego rozwiązana niz zerwanie. Niestety ona chyba nie dojrzała do prawdziwego związku - i nie potrafi docenic tego, co dla niej robisz . Skończ to i nie wracaj juz nigdy, trefisz na dziewczyne, ktora pokocha Cie, bo wybacz brutalnośc, ale ona Cię nie kocha i nie szanuje.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 lip 2005, 19:23

Nas nie pytaj czy zerwać - musisz sam taką decyzję podjąć :)
W każdym razie postaw jej sprawę jasno. Może dotrze, a może nie... Cierpliwość ludzka ma swoje granice. A te częste spotkania z byłym to moim zdaniem bardzo nie w porządku w stosunku do Ciebie.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 26 lip 2005, 20:56

No właśnie powinieneś się dowiedzieć co jest przyczyną takiego traktowania cię. Być może chodzi własnie o jej byłego chłopaka. Może to on ma duży wpływ na zachowanie twojej dziewczyny wobec ciebie. Jeżeli tak to porozmawiaj z nią poważnie, że albo się zmieni i zerwie z nim kontakt albo koniec. Jeśli nic się nie zmieni to taki związek nie ma sensu, bo na dłuższą metę się wykończysz. Spójrz jest tyle fajnych dziewczyn, na pewno trafisz na taką która Cie pokocha.
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 22:22

Someone pisze:Spójrz jest tyle fajnych dziewczyn, na pewno trafisz na taką która Cie pokocha.

Zgadzam sie w 100%. Zaostaw tą zołzę!!! Ona nie zasługuje na twoje uczucie i tyle :|
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 26 lip 2005, 22:25

Zerwac, ale to juz!! Wywalic z mieszkania na zbity pysk (niech sobie do bylego idzie, skoro tak jej brakuje jego towarzystwa :571: ) i szykowac gniazdko na przyjecie innej PARTNERKI.
Zreszta wez przeczytaj sobie sam to, co napisales-moze to podziala troche jak spojrzenie z boku na sytuacje i zobaczysz, ze sam sobie nic innego nie poradzilbys na naszym miejscu. Jak dla mnie decyzja moze byc tylko jedna-inaczej faktycznie sie wykonczysz.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 22:33

GNRose pisze:Zerwac, ale to juz!! Wywalic z mieszkania na zbity pysk (niech sobie do bylego idzie, skoro tak jej brakuje jego towarzystwa :571: ) i szykowac gniazdko na przyjecie innej PARTNERKI.
Zreszta wez przeczytaj sobie sam to, co napisales-moze to podziala troche jak spojrzenie z boku na sytuacje i zobaczysz, ze sam sobie nic innego nie poradzilbys na naszym miejscu. Jak dla mnie decyzja moze byc tylko jedna-inaczej faktycznie sie wykonczysz.

Święte słowa!!! Wiem że to trudne bo nadal coę do niej czujesz mimo tego co robi ale jak zakończysz ten chory związek to na pewno będzie Ci lepiej :D Ona Cie nie kocha, a jak to mówia teg kwiata jest pół świata ;) więc nie masz sie o co martwić :P
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 26 lip 2005, 22:48

powiem tylko jedno.... NIE MA CO SIE DALEJ MĘCZYĆ W TAKIM ZWIAZKU
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 lip 2005, 22:55

Może to nieprzyjemnie zabrzmi, ale wygląda jakby po prostu pasożytowała na tobie. Znalazła sobie kogoś, kto ją utrzymuje i to jej wystarcza. Przykra sprawa.
Ja bym w takim związku nie wytrzymała.
Współczuję...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lip 2005, 22:56

Ale to nie jest zwiazek. To jest glupia picza :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 23:00

Hyhy pisze:Ale to nie jest zwiazek. To jest glupia picza :D

Hyhy allachy dla Ciebie <browar>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2005, 01:35

Robi Cię w konia jak tylko moze.
To nie kobieta, a pasożyt.

Pozbądź się jej raz na zawsze!
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 27 lip 2005, 13:16

Popieram - Olej ją :) można to zinterpretować w ten sposób, że ona chce wrócić do byłego a ciebie trzyma sobie w odwodzie...:/ . Nie daj się!
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 27 lip 2005, 13:50

Nawet zrywać nie musisz, to nie jest związek. Przecież sam dobrze o tym wiesz:

smbsone pisze:Inaczej sobie wyobrażam związek- gdzie każdy daje z siebie 100% i dzielą się wszystkim po połowie. Gdzie partner spełnia pragnienia drugiego,a nie tylko wymusza.Ona mówi ze jej zalezy,ze wie ile dla niej zrobiłem.Ale wystarczy ze wyraże własne zdanie nt zakupu jakiejś pierdoły do mieszkania,że mi sie nie podoba kolor itp, ze to zbędne, wtedy potrafi robić ciche dni.I tak ciągle w kółko. Jestem juz psychicznie kompletnie wycieńczony - CZEKANIEM NA NORMALNY ZWIĄZEK - tak jak kiedyś z innymi kobietami MIAŁEM.

Chyba stanowisz tylko odskocznię od chwilowych problemów z chłopakiem.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 27 lip 2005, 15:39

heh...nie zdziwiłbym się, gdyby ona sama dążyła do tego byś ją rzucił, a ona mając "czyste" sumienie wróciłaby do byłego
a tak poważnie, na Twoim miejscu dałbym sobie na wstrzymanie, powodzenia - będzie potrzebne
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 27 lip 2005, 16:40

Dziś jeszcze ją spakuj wystaw walichy za drzwi i zamkni je zmieniajac zamki.

Sam wiesz na czym opera sie zdrowy związek, na lojalności, zaufaniu, trudzie obu stron.

Kredyt??? i tak pracujesz sam. Jak sie jej pozbdziesz bedziesz miał mniej wydatków.

SZKODA ZDROWIA

PS

I TYLKO NIE DAJ SIE ZŁAPAĆ NA SŁODKIE MINKI JAK JĄ WYWALISZ
....słodkich snów...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 27 lip 2005, 16:58

Ja jestem takiego zdania:
- skoncz ten zwiazek bo to jest nienormalne...[wyjasnienie jest naprawde potrzebne????]
- poza tym te spotkania z bylym...:/ Ja tegobym juz nie wytrzymal...co to ma byc???? Pitu pitu i tak jestem zdania ze predzej czy pozniej cos miedzy nimi sie stanie a cierpiec i sie wkur*** bedziesz tylko ty...
Dlatego wez zimny prysznic chlopie i kopnij sie na miasto a o tej pannie zapomnij jak najszybciej. Polska duzy kraj, Polki jedne z najpiekniejszych kobiet swiata - so don't worry be happy :D & keep smileing :D:D:D
Powodzenia w dalszym zyciu ale w innym zwiazku <browar>
Ostatnio zmieniony 28 lip 2005, 02:46 przez sadi, łącznie zmieniany 1 raz.
smbsone
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2005, 18:48
Skąd: nowhere
Płeć:

Postautor: smbsone » 27 lip 2005, 17:50

tego byłego - to ona traktuje jako kolegę.ale.........przez to ja cały czas nie moglismy się zbliżyć do siebie (wyobrażacie sobie chyba, jak ja się z nią umawiam a ona przestawia spotkanie - bo jej coś wypadło - a to on poczuł potrzebe widzenia, albo ja podjeżdzam do niej,a tam stoi auto jego.i tak wkółko)

wiem, że jej zależy widać po reakcji, bo wczoraj powiedzialem jasno i ostatecznie że tego już za wiele.uniosła się honorem - i powiedziała że mam się nie odzywać już więcej. dzis wysłała mi parę smsów, żebym przyjechał po swoje rzeczy, no i że zawsze znajdzie dla mnie czas pogadać...............) więc chyba trochę zdaje sobie sprawę co traci.problem w tym, że ja już ją ostrzegałem wiele razy, że to jest już na granicy wytrzymałości. powiedziała że zakończy z nim w lipcu- bo wie ze to żle wpływa na nas.nie zakończyła.

po prostu nie wiem.długo o nią walczyłem.właściwie ona od niego ucieła dla mnie.........a teraz.........i nawet nie potrafie być spontaniczny(co mi zarzucała) -a jak być spontaniczny jak to nie jest odwzajemnione,a wszystkie moje fajne pomysły są odrzucane.i tak przychodzi zniechęcenie do spontaniczności na przyszłość i ogólnie deprechaa, że ja tak się staram,a tu wszystko jest torpedowane dla zasady.............
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2005, 17:56

smbsone pisze:tego byłego - to ona traktuje jako kolegę

<hahaha> Ty w to wierzysz? Bo ja nie za bardzo. Przypuszczam, ze pitoląc się z nim fajnie się śmieją z tego żeś frajer.
smbsone pisze:wiem, że jej zależy widać po reakcji

Po tym to widac tylo, ze pięknie n auczyła się manipulowac Tobą i grac na Twoich uczuciach.

A Ty się dajesz ;P
Awatar użytkownika
Cinnamon_Girl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:50
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Cinnamon_Girl » 27 lip 2005, 18:40

serio, nie jestem w stanie zrozumiec takich lasek, a raczej w sumie ex-parek, ktorzy po zerwaniu nadal tak czesto sie spotykaja... no to po grzyba oni zrywali??? ja, kiedy z kims zrywam, nie czuje najmniejszej ochoty na dalsze spotkania i podtrzymywanie bliskiej znajomosci z ta osoba. wiadomo, ze jak tam przypadkiem w pociagu spotkam, to pogadam zdawkowo, ale skoro juz zerwalismy, to byly ku temu jakies powody i z tych samych powodow nie ciagnie mnie juz do tej osoby..
no dobra, sms z zyczeniami na swieta, przyjazna stopa, to wszystko jestem w stanie zrozumiec, ale takie przesiadywanie u siebie i spotykanie z exem, zamiast z obecnym facetem - to juz jakas gruba przesada, nienormalna, czy jaka? :| naprawde, posluchaj lepiej rad i kopnij te kobite w D, to jakas porazka :|
uśmiechnij się! jutro może być gorzej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2005, 22:08

Utrzymywanie kontaktów z exem to nic złego ;P
Ale codzienne spotkanka to już normalne nie jest.
Nie mozna przedkładac takiego exa (w obecnym nazewnictwie - kumpla) nad swojego partnera.
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 27 lip 2005, 22:29

Ja też utrzymywanie kontaktów z exem uważam za niepotrzebne. Jeśli robiłby to mój partner to umarłabym z zazdrości.

ta babka faktycznie na tobie pasożytowała, więc chyba nie ma co płakać na dalszą metę. Wyjdź na miasto i poznaj jakąś miłą dziewczynę, takich jest pełno. Kto szuka, ten znajduje. powodzenia!!
Obrazek
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 28 lip 2005, 02:44

moon pisze:Utrzymywanie kontaktów z exem to nic złego ;P

Czyzbys moon utrzymywala kontaky z ex?????
Kurcza nigdy takiego zachowania nie rozumialem :/
Dla mnie taka kobieta zawsze sie nie liczy [oczywiscie jesli chodzi o zwiazek...sex to inna sprawa :D <browar> ]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 28 lip 2005, 10:01

Ja utrzymuje kontakt z exem. Nic powazniejszego to nie bylo. Trwalo ponad dwa miesiace. Po prostu czulam ze to nie to, ale kumplem byl fajnym. Teraz czesto gadamy na gadu i jak sie spotkamy na ulicy to pogadamy. Ale tak jak pisze Moon
moon pisze:Ale codzienne spotkanka to już normalne nie jest.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lip 2005, 11:05

idas pisze:Czyzbys moon utrzymywala kontaky z ex?????

Żeby z jednym.
Już mnie nic z nimi nie łączy, jako faceci tez dla mnie nic nie znaczą, ale są fajnymi kumplami.
Tyle, ze ja się z nimi nie spotykam codziennnie, ale raz np na 3 miesiące. Zalezy czy jest ochota i czas obu stron :]
Tylko dlatego, ze ktos nie jest juz z Tobą nie znaczy, ze nie jest fajna i wartościowa osobą, z która nie warto utrzymywac kontaktu.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 28 lip 2005, 14:45

moon pisze:
idas pisze:Czyzbys moon utrzymywala kontaky z ex?????

Żeby z jednym.
Już mnie nic z nimi nie łączy, jako faceci tez dla mnie nic nie znaczą, ale są fajnymi kumplami.
Tyle, ze ja się z nimi nie spotykam codziennnie, ale raz np na 3 miesiące. Zalezy czy jest ochota i czas obu stron :]
Tylko dlatego, ze ktos nie jest juz z Tobą nie znaczy, ze nie jest fajna i wartościowa osobą, z która nie warto utrzymywac kontaktu.

Ja cie rozumiem tylko ze jesli jestes wtedy w jakims zwiazku to chocbys nie wiem jak pieknymi slowami mowila ze to sa tylko spotkania kolezenskie to tej drugiej osobie [moze nie caly czas i nie zaraz jak sobie pojdziesz na spotkanie] w glowie beda przelatywac mysli "a co jesli znowu cos poczuja", "a jesli cos teraz miedzy nimi iskrzy"...tu nie chodzi o zazdrosc ale ja uwazam ze takie relacje nie sluza aktualnemu zwiazku...i niech mi nikt nie probuje wcisnac kitu ze go to w ogole nie wzrusza i ani razu nie myslal w podobny sposob gdy znalazl sie w podobnej sytuacji...
Rozumiem ze skoro sie juz z kims nie jest to nie znaczy ze trza mu rzucac klody pod nogi i utrudniac mu zycie...ale jak juz wiele razy slyszalem - "przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna nie istnieje" - przynajmniej nie na dluzzzzzzzzzzzzsza mete...zawsze wejdzie to "cos" [czym najczesciej jest jakies glebsze uczucie] i wtedy zmienia sie cala sytuacja.
Awatar użytkownika
rrq
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:30
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: rrq » 28 lip 2005, 14:58

ja tam podgrzewać starych potraw nie lubie... <belt1>
....słodkich snów...
prien

Postautor: prien » 28 lip 2005, 15:50

Ja się wkurzam jak moja gada ze swoim byłym na gadu, a co dopiero by było jak by miała sie z nim spotkać. Chyba bym gosciowi łeb urwał a jej powiedział parę słów do mikrofonu :P Mowa tu oczywiście o umówionym spotkaniu a nie o przypadkowym spotkaniu na ulicy.
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 28 lip 2005, 16:01

idas pisze:ja uwazam ze takie relacje nie sluza aktualnemu zwiazku...


ja tez tak uważam
może to nie jest złe - jasne że jeśli się z kimś było to nie trzeba z niego robić wroga nr1. Ale jak bym wiedziała że On utrzymuje kontakty z jakąś byłą, to zamęczyłabym się na śmierć własnymi watpliwościami i obawami - nawet gdybym Jemu nic na ten temat nie wspomniała...
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lip 2005, 19:43

idas pisze:to tej drugiej osobie [moze nie caly czas i nie zaraz jak sobie pojdziesz na spotkanie] w glowie beda przelatywac mysli "a co jesli znowu cos poczuja", "a jesli cos teraz miedzy nimi iskrzy"...

A ja na to trudno.
Zaczynając się ze mną spotykac wiedział, że utrzymuję kontakt z byłymi, ze nie zyczę sobie jakiegokolwiek ograniczania w kwestiach ja i moi znajomi i skoro powiedział ok to sie tego trzyma.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 452 gości