pierwsza randka ....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

pierwsza randka ....

Postautor: szilkret » 19 lip 2005, 10:55

Mam takie pytanie, skierowane raczej do kobiet ale ...
O tuż umawiamy się na randkę w ciemno z facetem np: przez radio. Znamy sie tylko przez telefon z tego co sobie powiemy.
W dzień spotkania gosciu informuje że ma dziecko 5-lenie i nie ma co z nim zrobić, wychowuje je sam - jak mówi - i czy nie przeszkadzało by gdyby na spotkanie je wziął?

I teraz dylemat?
Czy to jest zachowanie wporządku do dziewczyny?
I czy powinna sie zgościem spotkać ?
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 lip 2005, 11:32

Raczej powinien powiedzieć o tym wcześniej. Nie każdemu taka sytuacja odpowiada. A tak abstachując od tego na pierwszą randkę mógłby się postarać dziecko gdzieś upchnąć :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 lip 2005, 11:38

ojj tak,
bardzo nie w porzadku gosc, bo postawił Cie przed faktem. Jak by nie mial odwagi przyznac sie do tego wczesniej a tak baj dełej, dzieciaka sie na randki nie zabiera. <chory>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 19 lip 2005, 13:06

dlatego odwołałam spotkanie.

Nie mniej zastanawia mnie czasem postępowanie mężczyzn. Pierwszym zarzutem po rezygnacji wobec mojej osoby było że nie lubię dzieci. Czy meżczyzni napradę są tak nieodpowiedzialni i bez wyobraźni? :?
I nic nie wiem i nic nie rozumiem

I wciąż wierzę biednymi zmysłami

Ze ci ludzie na drugiej półkuli

Muszą chodzić do góry nogami



"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 lip 2005, 13:08

Nie wszyscy, zapewniam :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2005, 13:32

Nie lubi dzieci ....tosz to osioł jakis , nie ma czego załować !! lepszy wibrator ...jak taki facet <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Vilgerfortz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2005, 18:23
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: Vilgerfortz » 19 lip 2005, 14:01

A może on po prostu chciał Cie sprawdzić. Zobaczyć jak na to zareagujesz. To mógł być bardzo wartościowy facet i dlatego nie chciał umawiać się z osobą, która nie potrafiłaby tego zrozumieć tego, że ma dziecko ;-)

Pomyśl nad tym. Ilu jest facetów samotnie wychowujących dzieci? Może przeżył w życiu tragedie np. utrata ukochanej osoby...
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 19 lip 2005, 15:25

Vilgerfortz pisze:A może on po prostu chciał Cie sprawdzić. Zobaczyć jak na to zareagujesz. To mógł być bardzo wartościowy facet i dlatego nie chciał umawiać się z osobą, która nie potrafiłaby tego zrozumieć tego, że ma dziecko ;-)


mógł to zrobić w bardziej wartościowy sposób ;)
pozatym jeśli to co mówisz jest prawdą, to czemu wcześniej o dziecku nie wspomniał? To jest raczej ważna sprawa i zawsze znajdzie sie okazja by o tym "wspomnieć"...
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2005, 16:19

Runa pisze:to czemu wcześniej o dziecku nie wspomniał?

A pytała go?
Nie powiedział Jej też o 1000 innych rzeczach i sprawach. O niektórych się nie gada przez telefon. Być może miał zaklepaną opiekę nad małym, ale coś nie wypaliło?

Taaa... na stos z nim, na stos! <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 19 lip 2005, 18:36

Mysiorek pisze:A pytała go?


Wybacz, czy Ciebie pytają, nowo poznane osoby czy jesteś ojcem? Chyba nie. Jakoś nie wyobrażam sobie, bym miała pytać każdego faceta, który mi wpadnie w oko czy nim jest - tak prewencyjnie. BEZSENSU!
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 19 lip 2005, 20:30

foxy_lady pisze:bardzo nie w porzadku gosc, bo postawił Cie przed faktem. Jak by nie mial odwagi przyznac sie do tego wczesniej a tak baj dełej, dzieciaka sie na randki nie zabiera

Tez uwazam, ze nie postapil w parzadku. Ciekawi mnie dlaczego Lisiczko napisalas, ze dziecka nie zabiera sie na randki. Jestem tego samego zdania, poniewaz uwazam, ze dziecko moglo by pokladac nadzieje, ze nowa dziewczyna taty bedzie jego (dziecka) nowa mama - to infantylne myslenie, ale wlasnie tak mysla dzieci, zwlaszcza 5cio letnie. To moglo by sie zle odbic na psychice tego dziecka, a przez to facet byl podwojnie nie odpowiedzialny.

Mysiorek pisze:Być może miał zaklepaną opiekę nad małym, ale coś nie wypaliło?

Taka mozliwosc rowniez istnieje.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2005, 20:39

Runa pisze:Wybacz, czy Ciebie pytają, nowo poznane osoby czy jesteś ojcem? Chyba nie.

TAK !
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 19 lip 2005, 21:03

Mysiorek pisze:
Runa pisze:Wybacz, czy Ciebie pytają, nowo poznane osoby czy jesteś ojcem? Chyba nie.

TAK !

dziwne - raczej nietypowe
przyjemne chociaż? Jakby mnie każdy nowy znajomy pytał czy jestem mamusią to czułabym sie dość nieswojo ;)
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2005, 21:12

Runa pisze:mógł to zrobić w bardziej wartościowy sposób


Runa pisze:przyjemne chociaż? Jakby mnie każdy nowy znajomy pytał czy jestem mamusią to czułabym sie dość nieswojo

No i dlatego czasem nie pytają!
Pytanie o dzieci nie jest pytaniem : jakie lody lubisz?... kawowe czy śmietankowe?
Takie pytania zadaje się "ryj w ryj"!

... a czy przyjemne? - złe pytanie.
Ale mnie jest przyjemnie!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 lip 2005, 23:02

Co Wy smucicie :)
Dziecko to jest jedna z najważniejszych spraw !
Może jak się umawiacie na randki w wieku 17-20 lat to nikt o to nie pyta ale w wieku naszym czyli "dinozaurów" takie pytanie jest na porządku dziennym. A kobieta która napisała post jest w wieku 28 lat (przynajmniej tak wynika z tego co podała) więc też musi mieć o tym pojęcie. Takie sprawy mówi się od razu.

Rozumiem faceta, może nie chciał przestraszyć ale powinien sie tym szczycić, że wychowuje samotnie dziecko. W naszym sądownictwie 99 % osób w sprawach rozwodowych które wychowują dzieci to matki.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2005, 23:29

fish pisze:Dziecko to jest jedna z najważniejszych spraw !

Najważniejsza! <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lip 2005, 07:36

I w zadnym razie nie stanowi problemu <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 20 lip 2005, 10:49

Oczywiscie że liczę sie z faktem iz meżczyzni w wieku moim i starsi często są ojcami lub rozwiedzeni. Nie przeczę.
Nie mniej miałam dylemat. Dzieci to skarby ale jeśli w pierwszej rozmowie telefonicznej pytam czy jest wolny czy ma zobowiazani i otrzymują odpowiedz ze nie, po czym w dzień spotkania nagle olśniło go że musi mi powiedzieć że ma 5 letnie dziecko i czy moze je zabrać na spotkanie z osobą której nigdy jeszcze nie widział? Powiem ze kwestię zabrania dziecka wyciagnełam od gościa albowiem zapytałam go czy aby na pewno nie ma mi jeszcze czegoś do powiedzenia.
Moge zrozumieć różne dramaty w przeszłosci i sytuacje gdzie działają siły wyższe. Ale stawieanie kogos przed faktem dokonanym jest trochę niepowazne?
A tak będąc szczerą to na tym spotkaniu została bym "przeegzaminowana" przez dwie osoby nie jedną. Stres i tak miłabym ale z dzieckiem ... podwójny (dzieciaczki są nieprzewidywalne).
I nic nie wiem i nic nie rozumiem

I wciąż wierzę biednymi zmysłami

Ze ci ludzie na drugiej półkuli

Muszą chodzić do góry nogami



"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 20 lip 2005, 11:32

Andrew pisze:I w zadnym razie nie stanowi problemu


Zgadzam się, jeśli facet sam nie robi z tego problemu. A z tego co pisze autorka topiku FACET ROBI PROBLEM. Dziwne podejście ma ten gość skoro trzeba wyciągać te informacje od niego niemal podstępem. Jakby się swojego dziecka wstydził.
ciesz się sobą
Adwokat Diabla

Postautor: Adwokat Diabla » 20 lip 2005, 15:35

fish pisze: ale w wieku naszym czyli "dinozaurów"


Fish, jakich dinozaurow! To, ze wiekszosc ludzi w tym wieku jest ustatkowana, to nie znaczy, ze sa dinozaurami. Przynajmniej sa bardziej przewidywalni niz wiekszosc jak wskazales 17-20 latkow. O profitach konwersacyjnych nie wspominam...

Co do tematu mysle(jak juz wielu powiedzialo), ze facet powinien powiedziec o tym ze ma dziecko. Ale faktycznie moze myslal, ze przestraszy? Moze uwazal, ze jest to komplikacja, ktora moze przeszkadzac 28 letniej kobiecie. Zapewne ilu ludzi tyle teorii.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lip 2005, 13:35

Widac facet wszystko zalatwia na ostatnia chwile.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości