Problem wyboru

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 18 sty 2004, 17:41

jesli wczesniej powiedziala mu ze pojdzie a teraz mowi ze nie to twoja propozycja raczej odpada bo poco by sie umawiala z dwoma ??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 03:14

Moze nie byla tamtego pewna i dzialala asekurancko? Lub chciala isc, ale potem dostala ciekawsza propozycje. Kto zrozumie kobiety... ;)
Awatar użytkownika
Czaks
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2003, 12:02
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Czaks » 19 sty 2004, 07:29

no wsumie tak bo malo jest na swiecie facetow ktorzy rozumieja kobiety jesli w ogóle tacy istnieja
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 04:40

mariusz pisze:Wybrałem, nie wiem czy dobrze....
(30 min przed tym, jak ja poprosiłem stuknołem auto :| ) Powiedziała, że da mi odpowiedź w sobote... Odnoszę wrażenie, że ona idzie ze mną raczej z przymusu, ze jest moja przyjaciółką... A nie, bo ma taka chęć....

czesto kobiety mowiac, ze dadza Ci odp kiedys tam maja na mysl: " yezu, musze miec pare dni zeby znalezc sukienke, jakie ja buty wloze, czy na pewno bede miala kase na solarium?" to są bzdury, ale uwierz mi, ze niejednokrotnie spotkalam sie z tzw.ociaganiem się żeby gdzies pojsc z takich blachych przyczyn, niz z faktyczną niechęcią do imprezy. mysle, ze dla niej milym komplementem jest to, ze wlasnie ją zaprosiles..pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 sty 2004, 16:17

hehe u mnie studniowka za jakies hmm... 4 dni :) ale tez probleu z partnerka nie mialem bo jest taka jedna stala (jeszcze poloneza musi sie nauczyc.. ale przeciez to spacer a nie taniec wiec...) co do twojego problemu to juz chyba po sprawie :) bo nie zdazysz zaprosic tej drugiej przyjaciolki prawda ? szkoda... wdl mnie to zamiast rozy powinienes wykombinowac bardzo ladne zaproszenie, napisane odrecznie... a roza to moze byc tylko dodatek, i raczej nie czerwona :) co do kierowania sie sercem.. ja mam inny problem :) gdybym sie kierowal umyslem to nigdy chyba bym nie znalazl kobiety :) zreszta... jak dobrze wiem to partner na studniowce nie jest obowiazkowy, wiec pewnie nawet jak pojdziesz sam to sie bedziesz dobrze bawil, wreszcie to studniowka co nie !??! :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 sty 2004, 20:38

Ha ha ha Ja mam stodniowke za jakieś 10 dni... I nie mam z kim isc... niestety.
Mowisz, że partner nie jest obowiązkowy, ale jak sie zapłaciło za podwójny bilet 320zł, to raczej głupio isc samemu... Szczeże mówiąc to nigdy nie myślałem, że bede mieć takie problem...

Może ktos miał podobny problem...

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 20:43

To wy macie 100-dniowke w Mariocie ze 160zl za osobe???
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 sty 2004, 20:53

mariusz pisze:Ha ha ha Ja mam stodniowke za jakieś 10 dni... I nie mam z kim isc... niestety.
Mowisz, że partner nie jest obowiązkowy, ale jak sie zapłaciło za podwójny bilet 320zł, to raczej głupio isc samemu... Szczeże mówiąc to nigdy nie myślałem, że bede mieć takie problem...

Może ktos miał podobny problem...

pozdrawiam...


Mialem ale na polmetku... i stracilem wtedy te 40 zl :((( a wiec jak z ta druga przyjaciolka ? nic sie nie da ? 10 dni to jeszcze duzo ;) ja dopiero jutro ide sukienki szukac z dziewczyna wiec... ;P
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 sty 2004, 21:17

Ta druga najwyraźniej mnie olała... Niech załuje... Nie sądze by prędko poszła na stódniówke na zamku :wink: POzatym, jak pojde sam to będe miec najdroższy bilet:)
Szczeże to aż mi sie chce płakać jak sobie pomyśle, że mysze isc sam... Ide chyba wypić jakaś flaszke :?

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 sty 2004, 21:33

Ejjj no co ty ;) nie znajdzie sie zadna kolezanka ? :) przeciez mozesz powiedziec co zaszlo... ze myslales ze ktos pojdzie... no ale nie poszedl.. i teraz glupio ci nie wykorzystac 'biletu'... po co ma sie to tracic :P a moze akurat sie bedziesz super z nia bawil ? :) nie wierze ze nie masz nikogo kto by mogl pojsc :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 sty 2004, 22:08

Ha... moge, ale nie bardzo chce isc z kims kto ma chłopaka...
Zawsze wyobrażałem sobie, że pojde z jakaś fajną dziewczyna, a tu co???? Psikus od losu....

pewnie pojde z kuzynka...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 21 sty 2004, 22:16

nom wiem co za bol :) ale... baw sie dobrzE :) w niedziele ci powiem jak ja sie bawilem i mam nadzieje ze bedzie dobrze :) ostatnio na imprezie jak bylem z kobieta swoja to sie poklocilem :/ dlatego sceptycznie jestem do tego nastawiony troszke... aleeee jakos to bedzie, a tymczasem ide spac ! :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 21 sty 2004, 22:42

mariusz pisze:Ha... moge, ale nie bardzo chce isc z kims kto ma chłopaka...
Zawsze wyobrażałem sobie, że pojde z jakaś fajną dziewczyna, a tu co???? Psikus od losu....

pewnie pojde z kuzynka...

daleko mieszkasz-moze ja z Toba pojde :wink: , bylam dopiero na dwoch Studniowkach :(
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 23:42

Hehe ;) A ja bylem na jednej, mnie bys wzial? No nie, teraz beda sie zglaszac w kolejke ;)
A tak serio:
Naprawde Mariusz nie masz zadnej "wolnej" kolezanki z ktora bys chcial isc? Albo innej co sie podoba...
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 22 sty 2004, 07:18

Hehe ja takich problemow chyba nie mialem nigdy :) od kiedy pamietam moj gust co do wygladu byl baaaardzo szeroki (zreszta nadal tak jest) i podoba mi sie naraz (z wygladu) 10 dziewczyn, z tego 3 z charakteru... a z 5 bym sie pewnie dobrze bawil na studniowce :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 08:55

I to jest mój problem. Nie znam wielu kobiet. Pięć lat spędziłem w szkole, w której 90% stanowili faceci. W klasie nie miałem żadnej dziewczyny. Praktycznie nie poznaje wielu kobiet, a chodze po knajpach, imprezach.... Wydaje mi się to naprawde dziwne. I sam nie wiem gdzie popełniam błąd.
A tak odnośnie koleżanki, to nie bardzo jest z kim isc. Myślałem, ze pójde z jedną, ale ta cos sie ostatnio w ogóle nie odzywa, nie wiem co sie z nią dzieje. A nie jestem głupi, ponoc jestem nawet przystojny :mrgreen: wiem, czego chce, i nie moge dorwać zadnej dziewczyny. DRAMAT!!!
Może stódniówke powinienem spędzić sam.... Może mnie to czegoś nauczy... Kto to wie..

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2004, 09:25

To juz Ty musisz wykombinowac co robic. My Ci a bardzo nei pomozemy chyba. Bo teraz to jedyne co zostalo to szukanie wsrod znajomych. No zawsze mozesz jakas nowa panienke poznac :) Mozesz tez bilet jeden sprzedac. Troche mozliwosci jest. Wybieraj Ty.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 10:06

Szukam wśrod znajomych... I mam taka nadzieję, ze kiedyś znajdę :mrgreen: Przecież zawsze jest drugie wyjście... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 22 sty 2004, 14:59

A nie jestem głupi, ponoc jestem nawet przystojny


hehehehehehehe :) nie wiem dlaczego ;) ale usmialem sie z tego tekstu... sorry ale... chyba wiecie o co chodzi ? :)

Co do kobiet, to mam troszke inan sytuacje.. bo jakos nie lubie z facetami gadac.. i zawsze sobie na jakichs imprezach czy czyms znajduje 2 kolezanki do rozmowy... i tego sie zrobilo duzo, ale nie zaluje... wciaz uwielbiam z kobietami gadac :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 18:24

Nie wiem co cie tak śmieszy.


A to że masz sporo kolezanek to najwyraźniej szczęście (a nic porzeciez nie trwa wiecznie), widać nie każdy może być aż taki super jak ty i mieć same kobiety :wink:.
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 22 sty 2004, 20:02

mariusz pisze:Nie wiem co cie tak śmieszy.


A to że masz sporo kolezanek to najwyraźniej szczęście (a nic porzeciez nie trwa wiecznie), widać nie każdy może być aż taki super jak ty i mieć same kobiety :wink:.


Nie jestem super. to jeden :) a co mnie smieszy ? :) hmmm:
A nie jestem głupi, ponoc jestem nawet przystojny

mozna powiedziec:
A nie jestem glupi, ponoc jestem nawet bardzo madry...
albo A nie jestem glupi, ponoc jestem inteligentny ;)
ale co ma glupota do przystojnosci ? :)
nie wiem ;) moze glupie rozumowanie, ale rozbawilo mnie
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sty 2004, 20:15

Ale sie czepiasz.... "Robisz z igły widły" :wink:

pozdrawiam...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości