Za czym tesknimy?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Za czym tesknimy?

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 00:47

Ja np tesknie za bliskościa psychiczną, za wspaniałym uśmiechem, za umysłem ściśle humanistycznym, za czekaniem, za dowcipami, za szczerością, za radością życia, za pomocą.

Za czym tęsknimy?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2005, 00:57

Za przejawem emocji, za tym żeby uczuc było we mnie tyle, ze az się będa wylewać.[czyli ogólnie za mną kiedyś]
Za morzem i hipnotyzującymi mnie falami...
Za Kurkiem, którego coraz żadziej widuję :/
Za porządnym wyspaniem się.
Za moim dawnym temperamentem, pewnościa siebie, uśmiechem własnym, magią która w sobie miałam a która padła, za kolorami a nie szarością.
Za poczuciem, że jestem piękna, atrakcyjna, cooś warta, inteligentna...
eh...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 01:01

moon pisze:Za porządnym wyspaniem się.


moon pisze:Za moim dawnym temperamentem, pewnościa siebie, uśmiechem własnym, magią która w sobie miałam a która padła, za kolorami a nie szarością.
Za poczuciem, że jestem piękna, atrakcyjna, cooś warta, inteligentna...


oj...za tym samym tesknie może poza tym temperamentem :P
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 17 cze 2005, 01:06

moon pisze:Za morzem i hipnotyzującymi mnie falami...
ja też :)
za brakiem odpowiedzialności :)
za górskim powietrzem na Zawracie wieczorem kiedy nie ma tłumu turystów
za sierpniowymi nocami pełnymi spadających gwiazd
za tymi wszystkimi wspomnieniami które są zajebiste, i o których ma się świadomośc że już sie nie powtórzą
za moją lubą :)
za wieloma rzeczami cholibka :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2005, 01:24

Za porządnym sexem.
Za zgrabną sylwetką bez tych tłustych boków. <zly1>
Za spontanicznością.
Za beztroską.
Za tym co bezpowrotniem straciłam.
Za męskimi porządliwymi spojrzeniami.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 17 cze 2005, 08:44

za czułością
za dotykiem
za całowaniem mnie w szyje
za morzem i pięknymi zachodami
za górami szczególnie za jaskiniami...
za dzieciństwem i beztroską
za wakacjami
za poczuciem atrakcyjnosci
za Słowacją i moimi znajomymi
za facetem którego jeszcze nie znam ale gdzieś tam czeka na mnie :*
za....szaleńczym seksem którego ostatnio mi strasznie brakuje <bicz2>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 17 cze 2005, 08:52

Za tym żebym znalazł sobie w końcu porządną i pewną pracę, bo ta co mam to mnie już dobija. Robią z nas niewolników na psie pieniądze.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 cze 2005, 09:08

Tęsknię..

-za życiem bez problemów zdrowotnych
-za beztroskimi wakacjami spędzanymi na prawdziwym łonie natury


I już za niczym..!
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 17 cze 2005, 09:46

Krystian pisze:Za tym żebym znalazł sobie w końcu porządną i pewną pracę, bo ta co mam to mnie już dobija. Robią z nas niewolników na psie pieniądze.

Właśnie mnie wkur*** ze w Polsce teraz mamy nie zaakłady pracy i dobraj płący tylko łagry. "Arbeit mach frei" :P

Ja tesknię za:
Dotykiem, pieszczotami,sexem.
Emocjami zwiazanymi z zaaprobowaniem uwagi druga osobą.
Emocjami wszystkimi emocjami lubie jak coś sie wokół dzieje. :D
Za dora impreza zebym mógł sie wyszaleć. Tak ze wróce do domu i ze zmęczenia nie będę wiedziałgdzie jestem :P
A zwłąszcza ze swoją Dziewczyną.
Spokojną nocą [bez snów] :/
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2005, 10:47

tesknie za moim malenstwem i tym, ze sie w ogóle nie klocimy i nie mamy glupich problemow:( i za brakiem glupich mysli i juz o wszystko:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 17 cze 2005, 11:36

Tesknie za:

- spontanicznym pocalunkiem na ulicy
- przytuleniem mnie w kadej chwili
- wycalowaniem mnie do nieprzytomnosci
- checia do seksu
- czestszym seksem niz raz na 1,5 miesiaca
- pozytywnym podejsciem do zycia [drugiej strony]
- brkiem wlasnego lokum..........
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 cze 2005, 11:40

Lawrence pisze:- brkiem wlasnego lokum..........


nie chcesz mieć własnego lokum? :?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 17 cze 2005, 11:53

unlucky_sink pisze:nie chcesz mieć własnego lokum?


Czepialska :P <browar>

W tej chwili tęsknię za Słonkiem :(
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 17 cze 2005, 12:05

Tęskinie

za wspaniałym seksem
za nocami pełnych imprez
za swoboda
za długimi pocałunkami w szyjke
za kwiatkami, ktorych juz taaak bardzo dawno nie dostałam ;(
za beztroską
za morzem, słoncem, plażą, spokojem
za wieloma rzeczami i wieloma uczuciami.... niestety!
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 17 cze 2005, 12:19

Tęsknimy za tym czego nie mamy.

Wiele rzeczy możnaby tu wymienić.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2005, 12:21

A w ogóle tego typu topiki nie sa na offtop? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 17 cze 2005, 12:26

Można tak ciągnać i ciągnać.

W tej chwili tęsknię:
- za moim kochaniem przy boku
- za mazurami
- za natchnieniem, którego nie miewam od kilku już lat...
- za pieskiem... ciepłem jego sierści, jego wiernym spojrzeniem, wieczornymi z nim spacerami i zabawą
- za uczuciem, że już wszystko w mojej rodzinie w porządku... że wreszcie jest dzień, w którym o nic i o nikogo nie trzeba się martwić, kiedy skończą się te najgorsze problemy
- za pewnością i wiarą w siebie!
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 cze 2005, 13:05

- za Jedynym, ktory jest daleko i wcale nie ma czasu.
- za beztroska, brakiem odpowiedzialnosci, za brakiem koniecznosci podejmowania ciagle i ciagle waznych decyzji.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2005, 13:25

A ja .............. tesknie za SLK <pijak> <pijak> :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 17 cze 2005, 13:31

Andrew,
tj. za Mercedesem? :>

A Ja za spokojem. I brakiem nerwów, albo żeby chociaż ich mniej było...
<pijak>
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 cze 2005, 13:34

Tak ! masz racje ...i za brak potykania sie o ludzką głupotę ! ..oczywiscie za to wypije , by nie było ze za tym tesknię ! <browar>

[ Dodano: 2005-06-17, 13:34 ]
Tak ! masz racje ...i za brak potykania sie o ludzką głupotę ! ..oczywiscie za to wypije , by nie było ze za tym tesknię ! <browar> <aniolek2>

http://www.autogaleria.pl/fotografie/me ... 004_04.jpg
Ostatnio zmieniony 17 cze 2005, 13:50 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 17 cze 2005, 13:42

No to za takim SLK to i ja potęsknić mogę ;)
A cała reszta....
<browar> <aniolek2>
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 17 cze 2005, 19:52

Za wakacjami, bo kocham leżeć na trawie i patrzeć w słońce, a w nocy siedzieć z przyjaciółką na ławce pod gwiazdami i gadać o niczym...ahhh^ ^ <sloneczko3>
Za ludżmi których widzę tylko w wakacje i idziemy na czereśnie albo brzoskwinie sąsiadów:D
Za Netem, codziennie wracając do domku:) <komputerowiec>
Za dobrą muzyką, kiedy się wściekam albo muszę przemyśleć parę spraw...Nie...Za muzyką zawsze tęsknię...
<banan> Za facetem tęsknię :(
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 18 cze 2005, 01:15

Krzych(TenTyp) pisze:Właśnie mnie wkur*** ze w Polsce teraz mamy nie zaakłady pracy i dobraj płący tylko łagry. "Arbeit mach frei"


Bo to jest Krzychu taki wspaniały popieprzony kraj. Bogaci i biedni, siedzący w mercach i łażący po śmietnikach. Biedni realni - ci którzy walczą o kromkę chleba i biedni nierealni - ci którzy szukają grosza tylko po to żeby obalić bełto. Sklepy pełne towarów, w hipermarketach zatrzęsienie od produktów. Miliony reklam w skrzynkach pocztowych, ciągłe "promocje" i namawianie ludzi aby żyli na kredyt. Zakupy na kredyt, mieszkanie na kredyt, samochód na kredyt, życie na kredyt, wszystko na kredyt. Przecież żeby wziąć kredyt to też trzeba mieć pieniądze bo z czego go spłacać? Ciągle tylko "kup to kup tamto kup sramto, zasługujesz na to, jesteś tego warta". A pracy coraz mniej, ludzi gdzieś co chwilę wyrzucają na zbity ryj z roboty. Szczególnie tych, którzy bardzo się starali pracować. Wypłaty coraz niższe, godziny pracy coraz większe. To początek końca.

Pewien facet zaczepia mnie koło sklepu, stoi z dwoma psami rasy polarnej na smyczy.

"Panie! Na pieski zbieram...".
A ja mu na to: "A co te pieski aż tyle żrą, że pan musi na nie zbierać?".
"A wie pan, bo ja ich mam w domu 10".

Kurde co za ludzie. Każdy tylko kasy chce. Czasami pomogę, dam. Ale bez przesady.

Chodzi stara Królikowa z wózkiem po śmietnikach i zbiera co się da. Jej dam, bo wiem że nie zbiera na pieski tylko na przeżycie, na "bycie albo nie bycie".

Podchodzi do mnie łepek nieźle ubrany, z plecakiem i prosi o 50 groszy. Patrzę na niego i widzę że na pewno nie biedak, więc mówię że niemam. Pewnie mu na fajki albo na piwo zabrakło. Jak się nauczył palić i wpadł w nałóg to niech teraz zbiera kiepy pod kioskiem i zrobi sobie z tego papierosa. Na fajki nie będę dawał.

Przychodzi do mnie facet i prosi o kasę. Wiem że na chlanie potrzebuje bo widzę że wcięty i w ogóle, a zresztą on nigdy nie chciał kasy na chleb.

Mówię mu: "A na co pan potrzebuje, na wino?".
"Nie, nie chcę na wino. Chcę na chleb".
"No dobrze, to pójdziemy razem do sklepu i kupię panu chleb".
"A to ja nie chcę".

Zdechnie z głodu a bełto będzie chlał, bo to jest jego jedyny sens życia. Tanie wino to dla niego wielka miłość, miłość życia. Będzie chlał nawet na łożu śmierci. A może ma co jeść, tylko bełta mu za mało? W końcu obfita popitka też musi być... smutne to.

Pewne małżeństwo pijaków naprztykało piątkę dzieci. Gnieździli się w jednopokojowym mieszkaniu, w starym, poniemieckim budynku. Brud, smród, ubóstwo. Sztynks, zaduch, jak tylko się weszło. Jedno okno. W środku - zgroza. Dzieciaki z gołymi dupami latają, wszędzie porozwalane jakieś ciuchy, majtki, śmierdzące, nie wyprane skarpety. Żarcie na podłodze, po całym pokoju fruwa pierze od rozprutej kołdry. Pełno much. Piątka dzieci i dwóch pijaków w jednym pokoju. Razem siedem osób. I jeszcze do tego suka wilczura która właśnie oszczeniła się i urodziła 10 szczeniaków. Zimna woda, kuchenka i zlew pamiętają czasy drugiej wojny światowej. Kibel z wierzchu brudny od kału, bałbym się nawet na niego siąść bo by mi się dupa przykleiła do sedesu. Jeszcze bym mógł jakiegoś syfa załapać. Suka i szczeniaki sikają co chwilę na podłogę bo oczywiście nikt ich nie wyprowadza. Pijak co chwilę krztusi się i wypluwa flegmę, którą wyciera o sukę. Z jego żoną nie porozmawiasz, bo okrutnie capi jej z buzi na kilometr. Leży prawie cały dzień w łóżku plując za nie. Żarcie które nie zjedzą rzucają na podłogę, bo wiedzą że zje je pies. W całym "mieszkaniu" sztynks jest taki, że nie usiedzisz zbyt długo tam u nich. No chyba że lubisz mieć odruchy wymiotne.

Po pewnym czasie okazało się że mieszkanie nie jest ich, zostali wyeksmitowani. Dzieci poszły do domu dziecka a pijaki się spiknęli z innymi pijakami i chlali jeszcze bardziej niż wcześniej.

U moich znajomych na drugim piętrze, na samej górze mieszkała chora kobieta. Sikała i oddawała kał pod siebie. Po trzech latach smród rozszedł się po całej kamienicy i był nie do wytrzymania i w końcu zaniepokojeni musieli powiadomić odpowiednie władze. Władze przyjechały. Zabrali chorą kobietę do zakładu dla obłąkanych. Ale tego całego syfu nie sprzątneli. Jak myślisz, kto musiał to sprzątać? Tak, moi znajomi! Wyobraź sobie: dwa dni wyworzenia stosów kału i innych nieczystości. Po sprzątnięciu śmierdziało jeszcze tam dwa lata. Potem smród minął, ale pojawił się nowy - z popękanych rur kanalizacyjnych. Budynek już się sypie. Ale Urząd Miasta w ogóle się tym nie interesuje. Widocznie czekają, aż mieszkańcom się zawali na łeb.

W kamienicy, w której mieszkają dziadkowie mojej żony dwóch kolegów pijaków urządziło sobie libację suto nakrapianą... denaturatem. Po dwóch tygodniach w całej kamienicy smród nie do zniesienia. Wezwali Policję. Policja wyważyła drzwi od ich "meliny". Okazało się, że już nie żyli od dwóch tygodni i zaczęli się rozkładać.

Mój znajomy pracuje w sądzie. Jest kuratorem. Rozpatruje sprawy rozwodowe i tym podobne. I wiesz co? To co on widzi u ludzi to jest tragedia.

Kobieta około 35-40 lat. Całymi dniami siedzi w oknie. Włosy codziennie farbuje na inny kolor. W poniedziałek ma czerwone, we wtorek ma zielone, a w środę niebieskie.

"Nadzwyczaj szczęśliwe małżeństwo":

"No wie pan, mąż rzeczywiście gwałcił nasze starsze córki, ale tych młodszych nie ruszył. Złamał mi rękę ale zaszłam z nim ponownie w ciążę bo myślałam że kolejne dziecko jego zmieni. Niestety, zrzucił mnie ze schodów. Ale to dobry człowiek bo zarabia na nasze utrzymanie".

Pewna kobieta mieszka w mieszkaniu razem ze swoim mężem i z jego kolegą:

"A gdzie państwo śpią?"
"O tam na tym łóżku"
"Jak to? We trójkę na takim małym łóżku?"
"A wie pan bo jak mąż przyniesie jakieś pieniądze do domu to ja z nim wtedy z nim spię w łóżku, ale czasami kolega coś przyniesie to śpię z kolegą. A trzecia osoba wtedy na podłodze śpi".

Nie dziwię się że ten mój znajomy zarabia 5000 zł na łapę. Bo jak widzi wypłatę to go to chroni przed znalezieniem się w zakładzie dla obłąkanych. Ma dzięki temu silną motywację do pracy. Ale ja po miesiącu takiej pracy obojętnie za jakie pieniądze to bym się psychicznie wykończył i zawieźliby mnie do Kocborowa.

Nie mam mieszkania. Mieszkamy z niunią u teściów. Znajomy mi ostatnio dał naprawdę wspaniałą radę. Normalnie debeściak:

"Weź kredyt i będziesz je miał"
"A jak stracę pracę to będziesz za mnie go spłacał?"

Cwaniakować to każdy potrafi. Dostał z Urzędu Miasta za darmo i zgrywa kozaka. Żyje sobie z alimentów które jego biologiczny ojciec płaci na niego oraz z renty żony. A ja żeby przeżyć muszę zapieprzać w pocie czoła po 13-14 godzin. I sprawdza się tutaj przysłowie: "Bogatemu łatwo powiedzieć, że pieniądze leżą na ulicy". Ale co zrobić jak się ma tak jak ja bardzo niepewną pracę i można ją w każdym momencie stracić? Może jednak zaciągnąć kredyt? A jak się straci pracę to może zaciągnąć kolejny, żeby spłacić tamten pierwszy? A potem nocować na dworcu jak już komornik wszystko zabierze?

Poszedłem kiedyś z kumplem do Red Baru na frytki. Postawiłem mu wielką porcję za 4 złote. Żre i nagle mówi: "Wiesz, ale te frytki niedobre". No tak, jakby kupił za swoje pieniądze to by były dobre.

Idę sobie ulicą i widzę namalowany na murze napis: "Witaj w krainie gdzie obcy ginie". Taki ambitny tekst to tylko może napisać nasza wspaniała polska młodzież. Normalnie wymiękam jak widzę takie debilizmy. Powinno pisać "Witaj w krainie pełnej debili dla których nie ma ratunku".

To tylko niektóre z przykładów, co się u nas w kraju dzieje. A to wszystko dzięki naszemu kochanemu rządowi polskiemu oraz wszędobylskiej prywacie która z nimi trzyma sztamę. Siedzą na stołkach, biorą gruby hajc i nic nie robią. Potrafią tylko gadać i idealizować. Jedynie Lepper jest wporzo, reszta - lepiej nie mówić. Ludzie uciekają do innych państw. Uciekają z prostego powodu: tu się po prostu nie da żyć. Nie da!

Zbliżają się wybory. Kto wygra wybory? na pewno potwory. Znowu będzie kupa gadaniny, co by kto nie robił i ile by ludziom kasy nie dał. Ale to tylko słowa. Jak zwykle na słowach się skończy, a kasa pójdzie do kieszeni tych co są na stołkach. I jest obojętne, czy władzę obejmą znowu komuniści, czy "ci lepsi". Nie będzie lepiej. Bo oni wszyscy nic nikomu jeszcze nie dali.

Żygać mi się chce na ten mój wspaniały kraj. I jeszcze coniektórzy namawiają żeby być patriotą... co za barany!

To jest właśnie nasza polska rzeczywistość. I jak tu ma być lepiej?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2005, 09:23 przez Krystian, łącznie zmieniany 13 razy.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 cze 2005, 01:56

unlucky_sink pisze:
Lawrence pisze:- brkiem wlasnego lokum..........


nie chcesz mieć własnego lokum? :?


Hihi, no wlasnie mialo byc zupelnie odwrotnie - za wlasnym lokum.........:D
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 cze 2005, 08:23

@krystian, tez tesknie za normalna Polska :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Łysolek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2005, 00:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Łysolek » 18 cze 2005, 09:35

Ja tesknie za wieczorem wreszcie sie spotkam ze stara paczka nie widzielismy sie kupe lat
I wreszcie sie zabawimy jak dawniej <pijak>
A tak na powaznie to przede wszystkim tesknie do kochanej mi osobki
Te godziny w czasie ktorych sie nie widzimy sa jak worek komieni ktore musze dzwigac w te i z powrotem
Cala reszta w stosunku do tego pierwszego jest malymi problemami , smiesznymi
" Budząc się bladym świtem
widzieć twą głowę na poduszce,
w chłodny wiosenny poranek
czuć cieplo twojego nagiego ciała.
Spokojny , miarowy oddech,
twarz droga
blisko przy mojej twarzy
i pierwszy promień słońca na niebie.
To moje największe pragnienie,
to moje najskrytrze marzenie,
nierealne , nierzeczywiste
Jak ja sam
. "
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi ! Bo z wrogami sam sobie poradze !
Awatar użytkownika
Bluegrass
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2005, 12:57
Skąd: Afryka
Płeć:

Postautor: Bluegrass » 18 cze 2005, 09:49

moon pisze:Za moim dawnym temperamentem, pewnościa siebie, uśmiechem własnym, magią która w sobie miałam a która padła, za kolorami a nie szarością.
Za poczuciem, że jestem piękna, atrakcyjna, cooś warta, inteligentna...
eh...


hmm dokladnie tam samo mam..:/

Tesknie za bliskoscia za tym uczuciem ze zaraz go zobacze...(a nie widzialam prawie 3 tyg) :( za jego usmiechem, zartami, za super wakacjami takimi jakie byly kiedys a teraz juz nigdy takie nie beda :/
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 18 cze 2005, 10:47

Tesknie za tym co kiedys stracilam...
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 18 cze 2005, 20:10

Lawrence pisze:- za wlasnym lokum.........Usmiechnij sie!



no tak mi sie wydawało, ale nie byłam pewna :P
@krystian, tez tesknie za normalna Polska usmiech


ja nie mogę tesknić za normalną polską, bo takowej nigdy nie widziałam...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości