Dlaczego dziewczyny lecą na kasiastych facetów?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Dlaczego dziewczyny lecą na kasiastych facetów?

Postautor: Justa » 09 maja 2005, 16:07

Ostatnio myslałam nad tym dlaczego dziewczyny leca na kasiastych facetów.Z tego co obserwuje to większośc jest takich dziewczyn.Jednym z takich powodów jest to że dziewczyna sobie mysli:ma kase więc spełni moja każdą zachcianke.Taka dziewczyna ma jakby co zabezpieczenie finansowe.
Znam jedna dziewczynę,która znam od dziecka.Chodzilismy razem do podstawówki,pózniej do szkoły średniej w szkole średniej ona kiblowała.Przeniosła się do innej szkoły,ale tam też jej nie skończyła.Żuciła szkołę.Ma tylko wykształcenie podstawowe.
Poznała kolesia,który ma ok 30 tki.Jest kasiasty.Gdy jeszcze chodzili ze sobą ona mieszkała u niego(zrozumiałabym bo miała trudna sytuację rodzinna).Ale podobno znali sie pół roku i zrobili dziecko.Chyba wiem jaki był jej cel...Jednym dla niej rozwiązaniem było znalesc gościa z kasą,bo ona nie skończyła szkoły i będzie ja utrzymywał.Wydaje mi się że on prędzej czy pózniej jej to wypomni,że nie skończyła żadnej szkoły,może skapuje się że jej chodziło o kasę i kopnie ją w dupe.
Co myślicie o dziewczynach,które leca na kasiastych facetów.Wolą chłopaka z kasą niż chłopaka ubogiego,bo wiedzą że od takiego dostaną wszystko niż od "zwykłego szaraka".
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 09 maja 2005, 16:11

Czasami zaczynam żałować, że nie jestem taka, jak sobie pomyślę, że niekóre kobiety to cfane lisy.

Ale nie nie, to nie dla mnie. Uwielbiam niezależnośc finansową. Lubie mieć własne pieniądze, uwielbiam.

Niezbyt dobrze się czuję, jak ktoś mi coś kupuje.

Myślę też, że to powoli się zmienia, coraz więcej kobiet szanuje siebie, bo nie wierzę, że facet to istota, która nie "wypomni" za kilka lat.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 maja 2005, 16:45

Dobra, a jak zdefiniujecuie to ze facet jest kasiasty??

Osobiscie znosze ludzi ktorzy leca na kasę. Czesto wnerwia mnie fakt ze niektorzy nie umieją docenić wartosci pieniądza bo dostaja go od rodziców. :565:
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 09 maja 2005, 16:51

mariusz pisze:Dobra, a jak zdefiniujecuie to ze facet jest kasiasty??

Chłopak z grubym portfelem,skóra furą i komóra ;) chyba jasne
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 maja 2005, 16:56

Justa pisze:Chłopak z grubym portfelem,skóra furą i komóra ;) chyba jasne


Hahaha...
No najwidoczniej nie na kazdego leca ;)


To jeszcze zalezy od tego w jakim środowisku sie kto obraca. Mnie szczerze mówiac nieumponuje kasa i dziewczyny, tylko to co ma w głowie. Pozatym wole sam sie dorobić niz byc na garnuszku żony ;D
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 09 maja 2005, 17:01

mariusz pisze: Pozatym wole sam sie dorobić niz byc na garnuszku żony ;D

Ty jestes juz żonaty,a co powiedziec o nastolatkach...Zapomniałam dodac że chłopak kasiasty ma też konto w banku ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re dlaczego dziewczyny lecą na kasiastych facetów

Postautor: Krzych(TenTyp) » 09 maja 2005, 17:42

http://wsciekly.blog.pl/ tu jest wszystko wyjaśnione dlaczego :D Polecam zacząć lekture od reaktywacji :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 09 maja 2005, 17:44

:DD dobre ;D
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 maja 2005, 18:33

Justa pisze: Ty jestes juz żonaty,a co powiedziec o nastolatkach...


Nie jestem żonaty :D
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 09 maja 2005, 19:13

szczerze mówiąc nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego głupie panny lecą na kasiastych facetów
chyba tylko z wygody i pragnienia, żeby to ktoś spełnich ich własne marzenia

ale uważam że każda kobieta woli jednak mężczyznę zaradnego posiadającego jakieś zabezpieczenie materialne
to wynika po prostu z "instynktu gniazda"
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 09 maja 2005, 20:46

Dlaczego dziewczyny lecą na kasiastych facetów?

bo sa zbyt leniwymi materialistkami
(no offence)
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 09 maja 2005, 21:15

mariusz pisze:Nie jestem żonaty

Sorki Mariusz nie sledzę twoich postów na bieżąco ;)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 maja 2005, 21:32

Justa pisze:
mariusz pisze:Nie jestem żonaty

Sorki Mariusz nie sledzę twoich postów na bieżąco ;)


Spoko. Nie mam Ci tego za złe. ;D
Awatar użytkownika
solensan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 13 kwie 2005, 14:55
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: solensan » 09 maja 2005, 22:34

Ostatnio rozmawiałem o tym z koleżanką ( a dokładnie: dlaczego dziewczyny wybierają facetów z ekstra brykami - czyli czytaj kasiastych - choć nie zawsze ;).

Koleżanka powiedziała cos takiego: to, że wybieram facetów z super bryka nie oznacza tego, że lecę na ich kasę. Ja w nich widzę osoby zaradne, sprytne, radzące sobie w życiu. Dla mnie(jak dalej mówiła moja koleżanka) facet nie mający niezłego wozu i kasy to albo nieudacznik albo "zakochany" w fizyce kwantowej (bez urazy - dopiął autor ;)

Więc zgadzam się z wypowiedzią naty
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2005, 23:07

A mnie wkurza, ze za wielu ludzi sądzi że każda dziewczyna leci na kasę, fajne samochody.

Nie każda taka jest. A jak są to niech sobie będą. Mnie to nie kręci.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 maja 2005, 23:35

Oczywiscie ze nie kazda leci na kase ale kazda za kase da sie zdobyc. Kobiety cenia sobie (jak kazdy) poczucie bezpieczenstwa, a poza tym duza kasa stwarza miliony mozliwosci do zaimponowania (nie koniecnzie kasa, ale za pomoca kasy) itd.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 09 maja 2005, 23:51

z ewolucyjnego pktu widzenia chodzi zapewne tylko i wylacznie o zapewnienie bezpieczenstwa, ktorego gwarantem wydaje sie byc czesto kasa. A ze "zaradnosc", inteligencja, "spryt" i charakter nie zawsze ida w parze z sytuacja materialna kolesia, to chyba kazdy wie :D. Kasa czesto jest taka zaslona dymna, kamuflazem, na ktory czesto lapia sie panny ;].
Dla mnie o wiele trudniejsze jest pytanie dlaczego czasem zdawaloby sie normalne dziewczyny staja sie po prostu dziwkami, ktore daja soba pomiatac takim kolesiom, ktorzy ewidentnie traktuja je jak szmaty, atrybuty takie jak zegarek? To jest dla mnie niezrozumiale. Nie wiem, jeszcze nigdy nie widzialem zeszmaconego kolesia, do tej pory tylko dziewczyny. I to na wlasne zyczenie!

pzdr!
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 10 maja 2005, 09:02

Ok zgadzam się z tym że osoby mjące kase są sprytne,zaradne i radzące sobie w zyciu.Ale jesli sa tego dobre strony,to muszą być i złe
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 10 maja 2005, 09:53

Justa pisze:Ok zgadzam się z tym że osoby mjące kase są sprytne,zaradne i radzące sobie w zyciu.Ale jesli sa tego dobre strony,to muszą być i złe

Owszem, najczęściej są, ale coś za coś.
Prostytutka też ma dyskomfort, złe strony swojego zawodu, ale też coś za coś ...
Kwestia wyboru.

Moim zdaniem 'pustactwo' lecenia na kasę to mentalność, wychowanie i system wartości, a właściwie jego brak...
Trzeba nie mieć ambicji, honoru i godności rzeby się 'puszczać' dla kasy ... bo inaczej tego nie nazwę...
bo dobór partnera na podstawie posiadanej fury lub stanu konta bankowego niewiele ma wspólnego z szukaniem szczęścia ... chyba że komuś tylko "sponsor" jest do szcześcia potrzebny... ale czego wymagać od panienek które mają nasrane we łbie i poprzewracane wszystko do góry nogami ... równie dobrze mogłyby kraść, bo jest im wszystko jedno, ale wtedy trzeba by się natrudzić i cokolwiek zrobić włąsnymi rękami a to dla nich za dużo ...
Najłatwiej jest dorwać nadzianego gościa, zrobić sobie z nim dziecko i zarządać alimentów ... dużo lasek tak robi ... albo żyją z nim bo inaczej żyć nie potrafią ... bez kasy, ciuchów, kosmetyków, luksusu to nie to samo ... wokoło pełno takich...
Jakby takich panienek nie było to nie było by tabuna dresów z bejcami, w skórach, z komórami i obnoszących się swoim stanem posiadania ...

Poza tym co to za podejście do faceta - mam kasę jestem wart zainteresowania, nie mam kasy - jestem nikim ... przecież to cały czas ten sam JA !

<belt1>
bleeeeeeeeeeeee
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 10 maja 2005, 10:17

Ostatnio posłuchałam sobie piosenki VERBY 'Chora miłość" jest ona nawiązaniem do tematu

Nie licz na miłość tam,
Gdzie liczy się pieniądze,
Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są,
Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać,
On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać.

Mówiono o nim tak - to jest bystry chłopak,
Tylko popatrz - taki może świat zwojować,
Cicho powtarzali z takim warto trzymać,
Mocna firma, bryka,
z tradycjami rodzina,
Każda chciała go na dłużej zatrzymać,
Ale mówił wybacz skarbie,
I mam już teraz nową partię,
Tak rozwijał wtedy żagle,
nagle znikał na zawsze,
Dla niej przeżycie straszne,
te wakacje na Malcie,
Obiecane na starcie atrakcje
i najdroższe hotelowe żarcie,
W kwietniu miało być do Rzymu,
w maju do Londynu,
Inna lalka, choć to samo pięć minut,
to samo pięć minut.
Wczoraj jeszcze „Lexem``, sex doprawiony „Mexem``,
Życie było jakby prostsze, dzisiaj szaro za oknem, ``
I pod jego adresem masa przekleństw,
W życiu znowu śnieg z deszczem.

Ładna była, pełen komfort ciała,
Larwa z niej, co? - censored mała,
W oczach fiskalna kasa, co „money`` chciała,
Łapać i wydawać, na jej widok drżała,
Dla niej liczy się wnętrze, skóra, audio,
Na zegarze dwieście i więcej,
Żigolo zabierze ją wszędzie,
Swoim nowym „Mercem``,
Później w łóżku tercet, kwartet, nawet sekstet,
Zawsze dała radę, mówili to dziewczyna z klasą,
„Nao magic`` flakon, co dzień modniejszy fason,
Taka była, córka tych, co w nocy tyrają,
By spłacić ratę, za mieszkanie dla niej,
Kochana córka tatusia, obrastała w piórka,
Po dwudziestej - zawodowa censored,
Jednak w sercu był ten,
Który kiedyś dał to szczęście,
Nadzieję, co odeszła, gdy powiedział pieprz się,
Zawalił się świat, a Ona została sama,
Bez wiary w miłość, pozostało się sprzedawać.

REF: Nie licz na miłość tam,
gdzie liczy się pieniądze,
Nie ma zdrowych uczuć, jeśli myśli chore są,
Wiesz dobrze, że zawsze można się dogadać,
On chce kupić miłość, Ona woli ją sprzedawać.
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 10 maja 2005, 10:41

ja chyba bym nie potrafila "poleciec" na faceta tylko dlatego ze ma kase. Potrzeba mi czegos wiecej niz kasy, za pieniadze wielu rzeczy ktorye dla mnie sa wazne sie nie kupi. Pieniadze sa potrzebne do zycia to fakt, ale nie sa w nim najwazniejsze. Jak widze panienke z facetem ktory ma "fure i komore" to od razu mi sie pojawia skojarzenie ze dziewczyna to pustak (wiem wiem - stereotyp) Dziewczyna po prostu stawia na wygode i tyle, tylko potem jak facet ja komnie bo mu sie znudzi bedzie sie zastanawiala "co teraz?". Nie chce byc takim pasozytkiem zerujacym na facecie, chcialabym miec tam jakas swoja niezaleznosc, mam nadzieje ze mi sie uda. Poza tym jakos dziwnie bym sie czula jak facet ciagle cos by mi sponsorowal i kupowal. Czula bym sie jak jakas utrzymanka, wole miec swoje pieniadze, mimo ze marne to jednak moje.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 10 maja 2005, 12:58

ciesze sie ze niejestem kasiasty, to nie mam watpliwosci i rozterek w stylu "leci na moja kase", a o kobietach lecacych na kase mam raczej malo pozytywne zdanie, ale ich zycie ich sprawa.
z drugiej strony nie da sie ukryc ze kasa mimo wszystko jest wazna, ja w swoim otoczeniu zauwazylem prawidlowosc :bogaci z bogatymi, przecietni z przecietnymi a biedni z biednymi, nie jest to regula oczywiscie, ale cos na rzeczy jest.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 10 maja 2005, 13:04

w moim sredowisku na takie panny mowimy blachary :) bo leca na fajne autko a co za tym idzie, jak facet ma fajnego furaczka to musi tez miec kase:)
bardziej mnie to smieszy niz jakos bulwesruje, takie panny w moim otoczeniu zawsze dostarczaja nam duzo smiechy :)
znam taka pare, dziewczyna nawet sie przyznala ze jest z nim dlatego bo ma kase! bylismy na studniowce w tamym roku i ja mowie do niej podsicgnij sobie troche spodnice do gory bo jak bedziesz wstawla to na nia nadeptniesz i ci sie potarga a ona mi na to" co z tego, mam bogatego chloapak to mi kupi nowa! "
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 10 maja 2005, 13:04

potrafilybyscie zostawic swojego faceta dla jakiegos slawnego przystojnego w waszym wieku mniej wiecej aktora? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 10 maja 2005, 13:13

pewnie ze nie! z miloscia u mnie nie jest tak latwo! aby zdobyc moje zaufanie to trzeba sie troche natrudzic nie mowiac juz o milosci do kogos dlatego ze jest slawny, bogaty i ma pozycje! nigdy w zyciu bym nie zaminila milosci! nigdy!
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma

przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,

ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 maja 2005, 13:15

szopen pisze:ciesze sie ze niejestem kasiasty

Zazdroszczę Ci !! (żarcik offkors)
Trzeba być kasiastym i nie obnosić się z tym, przecie. Czyż to nie jest lepsze rozwiązanie?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 10 maja 2005, 13:46

Mysiorek pisze:Trzeba być kasiastym i nie obnosić się z tym, przecie. Czyż to nie jest lepsze rozwiązanie?

W sumie naprawde kasiasci ludzie sie z tym nie obnoszą, bo złoty łańcuch na szyi (czy zwykle karku :) ) grubości mojego kciuka świadczy moim zdaniem o kompleksach a nie o bogactwie :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 maja 2005, 13:59

Takie zapytanie traca "myszką " albowiem mozna by tak samo zapytac a i miec pretensje oto , ze (tu zapytanie ) "dlaczego dziewczyny jak i faceci "lecą " na urodziwych,(ładnych) facetów /kobiety "/???

Próżnosc !! ......jak mawiał w Adwokacie Diabła ...All ...to mój ulubiony grzech ,i to jest odpowiedz <banan>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 maja 2005, 16:05

Najbardziej nie lubie rozpuszczonych dzieci bogatych rodziców. Kazdy powinien sam sie dorobic a nie dostać wszystko po rodzicach. Bo taka osoba nigdy nie bezie szanować pieniędzy, tym bardziej znac ich wartosci a co za tym idzie nie bedzie liczyć sie z ludźmi.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 10 maja 2005, 16:53

mariusz pisze:Najbardziej nie lubie rozpuszczonych dzieci bogatych rodziców. Kazdy powinien sam sie dorobic a nie dostać wszystko po rodzicach. Bo taka osoba nigdy nie bezie szanować pieniędzy, tym bardziej znac ich wartosci a co za tym idzie nie bedzie liczyć sie z ludźmi.

Mariusz <browar> też nie lubię takich ludzi :/ Mam w rodzinie kogos takiego,mój brat cioteczny jest rozpieszczony i musi mieć wszystko,nie rozumie tego że jego rodzice nie maja pieniędzy.
Denerwuje mnie też u ludzi materialistwo.Moja koleżanka gardzi tym co tandentne,nie kupi byle czego np jakiejs bluzki z bazaru,ona chce byc oryginalna i miec firmowe ciuchy.To jest denerwujący gdy taki ktos uważa się za lepszego bo ma lepsze ubrania i w ogóle,ona kiedys dała mi tak do zrozumienia :( :571:
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości