Co wy o tym myslicie ??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

MarVell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2005, 01:44
Skąd: Poland ;)
Płeć:

Co wy o tym myslicie ??

Postautor: MarVell » 06 sty 2005, 01:21

Czesc mam pytanie moze troche glupie ale no coz. Czy waszym zdaniem dziewcza widzi to ze wpadla w oko chlopakowi jezeli ten pomaga jej w roznych rzeczach ( pomoce naukowe i w ogóle kiedy jej potrzebuje) tak bardziej bezinteresownie (czyli bez jakichs zobowiazan) i zagaduje do niej (tylko ze bardziej wirtualnie niz na realu) ?? Jezeli tak to po czym to poznac ?? Da sie to zauwazyc ?? Sorki ze pytam o takie pierdoly i glupoty ale jestem ciekaw.
Miłość to najpiękniejsze sacrum, więc nie traktuj jej jak kontraktu, który zrywasz gdy dzień masz gorszy, kiedy zyski chwilowo są mniejsze niż koszty.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 sty 2005, 02:01

Można to poznać ...... Przynajmniej po tym że w ogóle chce z toba gadać .
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 06 sty 2005, 08:16

Pewnie, że się da. Po samym tonie pisania i wypowiedzi powienieneś poznać.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 sty 2005, 12:10

A mi się wydaje, że to może nie być takie łatwe do poznania. Oczywiście wszystko zależy od tego czy ta pomoc ma chociaż troche minimalny podtekstu iż podoba ci się ta dziewczyna, bo jeśli tak to możliwe aby poznała. Natomiast jeśli jej się wydaje iż robisz to bezinteresowanie i nie ma tego podtekstu to wtedy może myśleć, że po prostu jesteś bardzo fajnym kolegą.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 sty 2005, 13:44

ja mysle ze czas sam pokaze . kiedys na gg czy tez inaczej przez neta raficie "mimochodem" na ten temat...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 06 sty 2005, 18:00

widzi, pewnie że widzi.
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 06 sty 2005, 19:04

A ja tam nie wiem. KAzdy widzi to co chce widziec. Ale na pewno mozna poczuc... ta napieta amosfera, to dziwne drzenie rak....:)
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
MarVell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2005, 01:44
Skąd: Poland ;)
Płeć:

Postautor: MarVell » 06 sty 2005, 22:29

Dzieki za wypowiedzi. W ten sposob troche rozwialiscie jedna z moich watpliwosci. A powiedzcie mi jeszcze czy mozna zorientowac sie czy dziewczyna odwzajemnia uczucia poprzez zgode np. na wyjscie na brovarka ale ogolnie tak na codzien nie widac zeby okazywala jakichs uczuc ??
Miłość to najpiękniejsze sacrum, więc nie traktuj jej jak kontraktu, który zrywasz gdy dzień masz gorszy, kiedy zyski chwilowo są mniejsze niż koszty.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2005, 23:51

Dziewczyna zazwyczaj to widzi, ale nie zawsze Ci to okaże lub da po sobie poznać.
A powiedzcie mi jeszcze czy mozna zorientowac sie czy dziewczyna odwzajemnia uczucia poprzez zgode np. na wyjscie na brovarka ale ogolnie tak na codzien nie widac zeby okazywala jakichs uczuc ??
Możliwe, ale...Jeśli już idzie na tego browarka to raczej po sobie na codzień tez coś okazuje. W tym wypadku bym powiedziała, że taki stosunek ma się raczej do kumpla.
MarVell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2005, 01:44
Skąd: Poland ;)
Płeć:

Postautor: MarVell » 07 sty 2005, 00:11

Aha. Dzieki za opinie. Qrcze sorki za takie pytania ale mam pewien problem i niewiem zabardzo jak z nim postapic :/
Miłość to najpiękniejsze sacrum, więc nie traktuj jej jak kontraktu, który zrywasz gdy dzień masz gorszy, kiedy zyski chwilowo są mniejsze niż koszty.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 sty 2005, 00:55

MarVell... może wyciska Cię jak cytrynkę?!
Jeśli nie okazujesz Kobiecie awansów, w trybie postepującym (ciekawa teoria, przyznam), to uzna Cię za kolegę, który nie interesuje się Nią jako Kobietą, tylko jako człowiekiem :D

Krócej: jeśli nie działasz, to nie licz na reakcję! :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
MarVell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2005, 01:44
Skąd: Poland ;)
Płeć:

Postautor: MarVell » 07 sty 2005, 01:02

:) nie no wlasnie ja chce dzialac z tym ze zabardzo niemam koncepcji jak zaczac to dzialanie ;/
Miłość to najpiękniejsze sacrum, więc nie traktuj jej jak kontraktu, który zrywasz gdy dzień masz gorszy, kiedy zyski chwilowo są mniejsze niż koszty.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 sty 2005, 15:05

Czasami wydaję mi się, że wiem takie rzeczy, choć czasami błędnie oseniam sytuacje i wychodzą niezręczne sytuacje :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
MarVell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2005, 01:44
Skąd: Poland ;)
Płeć:

Postautor: MarVell » 07 sty 2005, 22:20

wiem cos o tym. Niestety nie jestem typem casanowy. Raczej jestem niesmialy w sprawach sercowych :(. Ehh bede musial cos wykombinowac bo juz niemoge tak dluzej.
Miłość to najpiękniejsze sacrum, więc nie traktuj jej jak kontraktu, który zrywasz gdy dzień masz gorszy, kiedy zyski chwilowo są mniejsze niż koszty.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości