Czemu one to robia?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Czemu one to robia?

Postautor: Hyhy » 25 gru 2004, 12:30

Scena taka:
Impreza. Duzo alkoholu. Mnostwo obcych ludzi, znajacych sie po pare osob. Czesc nei zna sie w ogóle.
Ide najebany sie odlac i wlaze w krzaki.
Koles pierdoli panienke.
Jak sie potem okazuje w ogóle jej nie znal.

I teraz pytanie do wszystkich ale glownie do dziewczyn.
Co wami kieruje, ze potraficie sie puscic z jakims facetem? Dlaczego tak sie dzieje? Kazda to zrobi? OK niech nawet ma ochote na seks... ale czy nie ma zadnych wartosci i pieprzycie sie na co drugiej imprezie?

Czytalem pewna ksiazke i przeczytalem tam wypowiedz 16 sto letniej dziewczyny. NApisala mniej wiecej cos w rodzaju ze jak spotka przystojnego faceta to stara sie go unikac, bo wie ze jak tego nie zrobi, to skonczy sie jak opisany wyzej przyklad. Raz na dwa razy mniej wiej udaje sie tego nie zrobic/zrobic (?).

BARDZO chcialbym zeby ktoras z wam jesli zrobila to kiedys z zupelnie niezjaomym facetem i wie dlaczego, odezwala sie do mnie na gg. po prostu caly czas mam wrazenie ZE KAZDA dziewczyna puszcza sie przy co :lepszej: okazji ... i mimo ze wiem ze tak nie jest, to cos we mnie twki co nie pozwala mi tak myslec... moze wlasnie takie obrazek z imprezy?

Zastanawialbyscie sie jak czuje sie facet ktory z wami jest, a wy mu cos takiego zrobicie?

Zapraszam do dyskucji...
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 gru 2004, 12:58

Taaaaak? A odpowiedz mi na pytanie-co kieruje facetami, żeby puścić się z jakąś nieznajomą panienką? Jak facet bzyka kolejną, to ma powodzenie i jest Casanowa, a z dziewczyny robi się dziwkę od razu. Jak mnie to irytuje!!!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 25 gru 2004, 13:02

Hyhy... wybacz ale to skrajne przypadki, wiem, że spotyka się takich co raz więcej... (niestety) ale to nie znaczy, iż KAŻDA dziewczyna/ kobieta tak postępuje, bez przesady...

Alkohol podziałał na dziewczyne i w danej chwili nie myślała co robi, wszak było jej dobrze..., albo miała ochotę na małe co nieco, albo jest taka z "natury" (czytaj ma chore podejście do pewnych spraw)...

Sprawa jest prosta wbrew pozorom.
Pytanie zadałeś w jedną stronę... ale nie zapominajmy o tym facecie... dlaczego On (Wy) tak postępujecie? Najczęściej, bo w danej chwili "się wam chce", co bedzie pozniej- jest sprawą zdrowego i zazwyczaj TRZEŹWEGO myślenia ...
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 gru 2004, 13:31

Coś jest w tym co napisał Hyhy.
Zauważyłem ze na imprezach czesto sie zdaża ze wiekszość dziewczyn po prostu jest taka... pusta, łatwa. Faceci tez nie są lepsi, ale na prawde dziwi mnie to, ze ludzie znaja sie dosłownie 15 mi i idą ze sobą do łóżka...

Ale najwyraźniej łatwe dziewczyny są dla łatwych facetów....
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 25 gru 2004, 14:07

Po pierwsze : nie można tutaj ogolniać, bo naprzykład ja się w tym momencie czuje uraczona czytając że kazda dziewczyna na imprezie idzie się Pieprzyć do ubikacji z nieznajomym...
Po drugie: sądze,że takie dziewczyny nie mają poczucia własnej wartości. Na siłe probują udowodnić sobie i innym, że mają powodzenie, a w dzisiajszych czasach powodzenie tak wlsnie się ujawinia: jeśli ON pojdzie ze MNA do toalety to znaczy ze jestem cooooooooool. Jest to swoistego rodzaju szpan młodych, niedojrzałych dziewczynek - które mimo, ze mają te 15-19 lat zachowują się jak siksy.
po trzecie: na jakich wy bywacie imprezach??:PPPPPPP
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 25 gru 2004, 14:19

hm. byłam w zeszłym roku z baaardzo liczną ekipą w czechach. narty/snowboard, a przy okazji niezłe imprezki. alkohol lał się strumieniami. mojego mężczyznę zostawiłam samego w domu. dwóch facetów próbowało mi się wpakować do łóżka. pewnie i byłoby fajnie, ale ja nie potrafię. zapala mi się czerwona lampka. mimo iż nie było możliwości, żeby mój facet się o tym dowiedział, po prostu mogły to być "fajne" jednonocne przygody. nie i koniec. i nie tylko chodzi tu o to, jakby czuł się mój facet, ale jak ja bym się czuła.
nie każda na to pójdzie. poza tym jak pisały osoby wyżej, to nie dotyczy płci, w końcu biorą w tym udział dwie osoby, facet też.
Hyhy piszesz o wartościach, więc podejrzewam, że ty byś na coś takiego nie poszedł. no to uwierz, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który by tak nie postąpił.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 25 gru 2004, 14:19

KASIA pisze:po trzecie: na jakich wy bywacie imprezach??:PPPPPPP


No wiesz, nie zawsze wiadomo jakich ludzi sie nanich spotka ;)
Też sie nad tym zastanawiam.
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 25 gru 2004, 14:23

a wg mnie tu dziala poped. pozadanie. noc. wyostrzone zmysly. alkohol, ktory uwalnia hamulce. niektorzy sie zapominaja. no ale zgadzam sie, ze sa tez osoby, ktore chca cos komus udowodnic. albo sobie.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 gru 2004, 14:54

Leszczynka pisze:Taaaaak? A odpowiedz mi na pytanie-co kieruje facetami, żeby puścić się z jakąś nieznajomą panienką? Jak facet bzyka kolejną, to ma powodzenie i jest Casanowa, a z dziewczyny robi się dziwkę od razu. Jak mnie to irytuje!!!


Zgadzam sie w 100%
Nie rozumiem, czemu ten post jest skierowany do kobiet.
I facet powinien szanować siebie, skoro kobiecie też wypada..

Taki świat i takie relacje w nim, nie zwracaj uwagi na takie dziewczyny/takich faeetów, tylko bądz sobą i szukaj kogoś podobnego do Ciebie, tak naprawde niecały świat rżnie się gdzie popadnie, że tak brzydko napisze.Jak dla mnie większośc to przechwalanki lub kiepski sex, jeśli już zaistniał-przynajmnien w większości.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 25 gru 2004, 14:57

kiedys ogladalam jakis program o imprezach na ibizie..heh nie powiem chcialabym tam byc , ale to nie znaczy ze chcialabym sie "kochac" w toalecie.
co mozna powiedziec o facecie ktory poznal dziewczyne , kupil jej drinka , wsypal jej czegos i wykorzystal?
duzo mi przymiotnikow przychodzi do glowy ale po co to wszystko pisac i tak kazdy wie o co chodzi.
roznie ludize podchodza do spraw robienia roznych rzeczy na imprezach. ja nie moge tego pojac jak mozna z nowo poznana osoba isc do lozka. nawet gdybym byla tak pijana ze bym ledwo chodzila to rowniez bym sie z nikim nie przespala, mam psychiczna bariere. ludzie sa rozni.. nie wszystko idize zrozumiec.niestety.
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 gru 2004, 17:39

Ja zawsze miałam jeszcze zabezpieczenie psychiczne. Tzn nawet jak byłam pijana ostro to kiedy jakiś facet, któremu nie ufałam, którego nie znałam zaczynał się do mnie kleić od razu trzeźwiałam.
A ten topic mi przypomina inny :566: o przygodnym sexie.
po trzecie: na jakich wy bywacie imprezach??
Impreza. Duzo alkoholu. Mnostwo obcych ludzi, znajacych sie po pare osob. Czesc nei zna sie w ogóle.
Ide najebany sie odlac i wlaze w krzaki.
Koles p*** panienke.
Jak sie potem okazuje w ogóle jej nie znal.
Najczęściej ale bywają też bardziej hardcorowe lub mniej.
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 25 gru 2004, 18:32

zadziwiacie mnie! Hyhy, podobno dwudziestolatek, zadaje pytanie pasujące raczej do czternastoletniego chłopca o jeszcze nie w pełni rozwiniętej umiejętności myślenia abstrakcyjnego, a Wy tłumaczycie się (dziewczęta za wyjątkiem Leszczynki) lub staracie się zgłębić problem (panowie).

przeczytajcie sobie może jeszcze raz to jego pytanie i zastanówcie się, czy warto poświęcać mu uwagę.
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 25 gru 2004, 18:44

bartek pisze:zadziwiacie mnie! Hyhy, podobno dwudziestolatek, zadaje pytanie pasujące raczej do czternastoletniego chłopca o jeszcze nie w pełni rozwiniętej umiejętności myślenia abstrakcyjnego, a Wy tłumaczycie się (dziewczęta za wyjątkiem Leszczynki) lub staracie się zgłębić problem (panowie).

przeczytajcie sobie może jeszcze raz to jego pytanie i zastanówcie się, czy warto poświęcać mu uwagę.


hm forum sluzy wymianie opinii a nie krytykowaniu czyichs problemow. zadal pytanie, widocznie ma problem, ktory mu przeszkadza, to staramy sie pomoc, wymieniajac opinie. wiec tak, warto poswiecac uwage. pytanie czy warto, zebys to komentowal.
co do uwagi o czternastolatku...wiesz, im czlowiek starszy, tym wiecej widzi. i zdarza sie, ze przeraza go otaczajaca rzeczywistosc. co sie z tym swiatem dzieje. z ludzmi. i szuka czegos, co mu pokaze, ze nie jest tak zle. ze to nie do konca prawda. przynajmniej ja tak odebralam posta Hyhy.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 25 gru 2004, 18:53

Co wami kieruje, ze potraficie sie puscic z jakims facetem? Dlaczego tak sie dzieje? Kazda to zrobi?
robi to dozy odsetek dziewczyn ktore lubia sie puszaczac po prostu
po drogie to faceci tez maja na to wplych bo kobiecie nie trzeba duzo aby poszla a facetem do luzka i to po alkoholu jeszcze ;) faceci to wykorzystuja a dziewczyny sie czasem nie szanuja po prostu :567:
nie rozumiem tego zupelnie ale spoko
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 gru 2004, 19:19

nie ma skutku bez przyczyny ! to po pierwsze , po drugie , to do Tanga trzeba dwojga , jak komus to pasuje i jest mu z tym dobrze jest do tego wolny (bez zwiazku zalegalizowanego ) to ja nie mam nic przeciwko temu i uwazam to za normalne , odwrotnie zaś !! uciekanie od takich okazji w cudztsłowie oczywiscie ...uwazam za nie normalne , ale ja stary juz jestem ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 25 gru 2004, 19:34

uciekanie od takich okazji w cudztsłowie oczywiscie ...uwazam za nie normalne , ale ja stary juz jestem !
nie Krzysiu nie jestes stary, to chyba normalne ze sie zdrady nie pochwala ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 gru 2004, 19:40

Ale Ty mnie zle zrozumiałaś !! ja tam jestem z wolennikiem tego by robic to na co ma sie ochote a nie patzrec na morale itd. ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 25 gru 2004, 20:04

spoko
jakos tak pokretnie napisales jak zwykle ;)
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 25 gru 2004, 20:24

seks dla sportu :)
co w tym wielkiego
wazne tylko zeby nie bylo zadnych wpadek

dla kazdego cos innego :564:
god hates us all
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 25 gru 2004, 20:29

dla sportu a pozniej dla kasy to dziwki uprawiaja sex
celofan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2004, 15:37
Płeć:

Postautor: celofan » 25 gru 2004, 23:17

Zgadzam sie z Krzysiem :564: Uwazam,ze kazdy powinien zyc zgodnie ze swoim sumieniem.Ja bym nie mogl pieprzyc sie z nieznajoma osoba,bo dla mnie to bzdura,ale jesli komus to odpowiada i drugiej stronie rowniez.Ich sprawa.Jesli Cie to bulwersuje Hyhy to sie odwroc :570: W koncu mamy wolnosc w tym kraju..podobno :564:
Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 gru 2004, 23:30

Nikt z was nie odebral tego tematu tak jak powinien. mi to nie przeszkadza ze jakies panny daja dupy na lewo i prawo. Ale przez to ze to widze na imprezach, ciezko mi wierzyc ze np moja dziewczyna tak nie zrobi. Zaraz sie posypia teksty ze jej nie ufam i takie tam. Ufam jej, jest swietna dziewczyna, a jednak meczy mnie to zajebiscie ze mogloby tak byc... mam jakas obsesje i nie wiem skad sie wziela, a chcialbym sie jej pozbyc. po to ten temat, tylko i wylacznie. Ona nie jest z latwych ani z dziewczyn typu dres :D czy takich troche lajtowo sie prowadzacych... ale przez tamte obrazki boje sie puszczac jej na impreze na przyklad samej, chociaz wiem ze ona nic takiego nie zrobi, to jednak mysle jak to sie dzieje... samo to do mnie przychodzi i bardzo nam to przeszkadza... Mial ktos cos takiego ?

@leszczynka- nie bulwersuj sie, nie po to pisze zeby zjebac wasza plec. Wiem dobrze ze to chlopcy przede wszystkim zaczynaja, ale kwestia chlopcow to inna kwestia - niektorzy tacy ludzie to takie censored ze az szkoda slow.

@koko a jak to zrobi pod wplywem alkoholu bo ma na to ochote i taki moment... jak dla mnie to jest nie wporzadku rowniez, jesli sama nie chcesz byc zdradzona i nie chesz zeby Twoj facet bzykal panienki, to ty tez nie mozesz dopuscic do takiej sytuacji, moje zdanie skromne:)

@mariusz moze dobrze to ujales... czesto ida na impreze zeby bylo im fajnie fizycznie... rzeczywiscie.

@natasza, jolie - fajnie ze tak myslicie.

Ale sens to mi nic a nic nie pomoze :D , pewnie lekarz... censored jak sie tego pozbyc ???

/edit

@celofan - mnie to nie bulwersuje, ja tylko bardzo chcialbym rozumiec te dziewczyny/tych chlopakow a ni censored nie rozumiem :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 gru 2004, 00:12

Hyhy pisze:mi to nie przeszkadza ze jakies panny daja dupy na lewo i prawo. Ale przez to ze to widze na imprezach, ciezko mi wierzyc ze np moja dziewczyna tak nie zrobi.

Mniej więcej wiem jakie to odczucie i też próbuję się go pozbyć. Nawet mi się to trochę udaje :) Tu nie ma innej drogi jak tylko przekonać samego siebie, że w przypadku twojej połówki tak nie jest jak z wieloma innymi, że ona tak nie postępuje. To jest coś w rodzaju obsesji, leku. Jednak czasem trzeba zaufać i wybić sobie z głowy pewne przypuszczenia - zwłaszcza jeśli wiesz, że się nie zrealizują, bo na tyle już znasz tą, którą kochasz. Inaczej może to zatruć życie :/ - i Tobie i drugiej osobie.
Też się dziwię co niektórym i zastanawia mnie ich morale - bo jak dla mnie to każdy człowiek powinien je mieć (w końcu m.in. tym się różnimy od zwierząt). Ale co zrobić? Myślący ludzie - zdaje się... Na szczęście ja ich z tego rozliczać nie będę. Oni sami budują swój wizerunek i swoje życie. Może się kiedyś w końcu przejadą.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 26 gru 2004, 00:15

Welcome to the real world...

Wiesz - cały dowcip polega na tym, że jesteś zazdrosny. A kobiety uwielbiają, jak się jest o nie zazdrosnym. Oczywiście, że nas męczy taka myśl - bo alternatywą jest co? Że jesteś jej zawsze pewien? Ależ ona tego wcale nie chce, bo póki jesteś zazdrosny, to się starasz.

Długo walczyłem z tym pomysłem, ale z tym po prostu trzeba się pogodzić... :(
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 26 gru 2004, 00:32

@koko a jak to zrobi pod wplywem alkoholu bo ma na to ochote i taki moment... jak dla mnie to jest nie wporzadku rowniez, jesli sama nie chcesz byc zdradzona i nie chesz zeby Twoj facet bzykal panienki, to ty tez nie mozesz dopuscic do takiej sytuacji, moje zdanie skromne:)

A czy ja, Hyhy, napisalam, iz dla mnie to w porządku? Nie napisałam, mój drogi i nie napiszę, ponieważ tak nie uważam, rozumiem tylko inne poglądy, jak np. ten, Krzysia:
ja tam jestem z wolennikiem tego by robic to na co ma sie ochote a nie patzrec na morale itd. !
, chociaż nijak tego nie podzielam :-)))

O dziewczyne sie nie bój, jeżeli kieruje się podobnymi wartościami, jak np. ja i kilka koleżanek (drogą dedukcji) z Forum, wszystko ok. I nie pójdzie z jakimś ledwie co poznanym Panem w kraczki, co by wątpliwej przyjemności zażyć (w szerszej perspektywie patrząc oczywiście)

Jakeś rozsądny... takeś powinien to mieć w głębokim poważaniu czy inne się puszczają... ważne, że ta jedna nie... Masz jakieś wątpliwości ? Sam Jej zapytaj, ale kto będzie Ci później siniaki opatrywał... nie wiem :D

Trzymaj się, i nie myśl za dużo, bo jak wiadomo... co za dużo.. to niezdrowo :)
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 gru 2004, 02:10

Hyhy - a Ty bys sie puscil z taka latwa panienka? Jezeli nie to pomysl ze Twoja pani tak samo mysli. Nie mozesz zrobic nic innego jak zaufac.
A to ze laski sie tak puszczaja - czemu nie, jak lubia. A facet ktory to wykorzystuje - no coz, tak jak w przypadku laski - potrzeba chwili. Jakie to zwierzece :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 gru 2004, 09:08

To wcale nie jest takie zwierzece , gdyby patrzec na to w ten sposób wszystko mozna by do tego podciagnać , jak i swą własna próznosć tez !! Panowie I Panie , to zwykła normalka !! to to samo dlaczego ludzie siegają po alkochol , po papierosa ! po narkotyki , to to samo co skakanie na linie i inne rzeczy , tyle ze tamte nie budza takich kontrowersji a te tak ! dlaczego ?? zazdrosc ! zwykła zazdrosc , ze ja na przykład nie potrafie a też bym chciał ! , albo ....? ona jest moja i nie rusz ! albo jeszcze .... tamten czy tamta to ma szczescie , mnie to nic takiego nie spotkało !! rózne to bywa ! poped sexualny to fajna rzecz , jego zaspokojuenie jeszcze lepsze , a najlepsze jest to ! ze coraz wiecej obserwuje młodzierzy płci żenskiej , która to wrecz bez skrupółów siega po sex z nieznanym , mało tego starszym od siebie partnerem ! i to duzo starszym .
i tak to wyglada ze jak ide na dyskoteke , to nie ma problemu bym nie mial okazki zkozystania z takowych propozycji , co tym bardzierj mnie dziwi bo w około tyle napalonych małolatów , a czepiają sie mnie !! tyle ze teraz jest tak iz ja nie chce , a jak byłem młody to sie tak nie działo jak chciałem ! wtedy :564: no i masz ! ale jak ktos ma taką odwage to czemu nie ! sex bez zobowiazan też jest fajny
HYHY ! ZMIENI SIE TO Z WIEKIEM póki co albo odwracaj głowe , albo udawaj ze nie widzisz , jak coś sie dziać bedzie , bo inaczej zwariujesz w dzisiejszym swiecie ! :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 gru 2004, 12:10

Nie no ja powiem cos takiego. Kochalem kiedya jedna dziewczyne a ona mnie nie chciala i wtedy moglem to 2 razy zrobic na jakis imprezach a nawet jak nie zrobic to sie w sex troche pobawic(najwyzej nie dokonca :P). I nie chcialem bo czulbym sie nie wporzadku, mimo ze bardzo chcialo mi sie yy to i tak do tego nie doszlo. A teraz mam wspaniala dziewczyne i nie chciclbym jej tego zrobic. Bo poped oczywisccie jest, ale jak mialbym do wyboru isc do drugiego pokoju z jakas ekstra dupa to bym wolal zajarac szluga i posiedziec na dworzu :)

Gdybym znia nie byl, to nie wykluczam, ze z mila dziewczyna i na poziomie a przy tym ladna i spelniajaca jeszcze inne wymogi :) nie moglibysmy tego zrobic... ale najpierw bym sie upewnil ze nie skonczy sie na tym ze ona mi da dupy, a jakby sie na tym skonczylo z jej strony, to czulbym sie wykorzystany, oni sie tak nie czuja?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 26 gru 2004, 13:34

Gdybym znia nie byl, to nie wykluczam, ze z mila dziewczyna i na poziomie a przy tym ladna i spelniajaca jeszcze inne wymogi nie moglibysmy tego zrobic...

no i wlasnie o to chodzi. facet bez laski bez perspektyw ani pieniedzy na seks stara sie byc w takich miejscach gdzie mozna podymac za darmo. chodzi z pewnoscia rowniez o otoczenie bo co to za facet ktory w wieku 20 lat nie mial jeszcze laski(nie jest to moja opinia ale czesto poglad wymuszony przez kumpli itd.)a co kieruje kobieta ze idzie do lozka z pierwszym lepszym (oczywiscie nie sa to wszystkie kobiety zeby nie bylo zlosci) moze samotnosc moze chec udowodnienia samej sobie jaka to ja jestem dorosla i wyluzowana?nie odpowiem na to pytanie w 100% bo nie jestem kobieta :564:
Hey Joe...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 gru 2004, 13:48

zielony pisze:
Gdybym znia nie byl, to nie wykluczam, ze z mila dziewczyna i na poziomie a przy tym ladna i spelniajaca jeszcze inne wymogi nie moglibysmy tego zrobic...

no i wlasnie o to chodzi. facet bez laski bez perspektyw ani pieniedzy na seks stara sie byc w takich miejscach gdzie mozna podymac za darmo. chodzi z pewnoscia rowniez o otoczenie bo co to za facet ktory w wieku 20 lat nie mial jeszcze laski(nie jest to moja opinia ale czesto poglad wymuszony przez kumpli itd.)a co kieruje kobieta ze idzie do lozka z pierwszym lepszym (oczywiscie nie sa to wszystkie kobiety zeby nie bylo zlosci) moze samotnosc moze chec udowodnienia samej sobie jaka to ja jestem dorosla i wyluzowana?nie odpowiem na to pytanie w 100% bo nie jestem kobieta :564:


Myslisz sie, przynajmniej jesli chodzi o mnie. po pierwsze w takie miejsca nie chodze specjalnie, na imprezy kiedys uczeszczalem znacznie czesciej. Po drugie nie brakuje mi perspektyw bo nie mialem dziewczyny przez 4 lata(sam nie chcialem chociaz moglem w ostatnim ponad roku tych 4 lat) i nie chodzilem ruchac panienek z tego powodu :) Po 3 wreszcie zdanie otoczenia mam gleboko w powazaniu, zeby nie powiedziec brzydko :) wiec jesli chodzi o mnie nie trafiles. Poza tym nie zacytowales calego zdania... a bylo tam mniej wiecej cos takiego, ze z obu stron musialoby byc nastaiwnie na cos wiecej, mysle ze bysmy o tym najpierw pogadali, przynajmniej ja bym zagadal co bedzie pozniej jesli teraz to zrobimy...
Wiec nie jest tak jak myslisz, chociaz moze Ty znasz takie przypadki, no ale one do mnie nie pasuja, a ja problem mam nadal :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości