dziwny stan świadomości

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Tier
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2004, 13:06
Płeć:

dziwny stan świadomości

Postautor: Tier » 25 gru 2004, 04:03

pisanie tego to głupota jednak heh może mi jakoś pomoże albo ulży jeszzce nie wiem czy klikne w wyślij
a więc cholernie dziwnie sie czuję, jest 4 w nocy a ja nie moge spać bo coś zmusza mnie do myślenia o tej dziewczynie, jakieś dziwne procesy zachodzą w moich myślach które zmuszają mnie do ciągłego myślenia o niej, choć widziałem ją nie raz nie potrafię sobie jej wyobrazić lecz wiem ze ona jest. a jest nadzwyczaj piękna inna niż wszystkie, zamieniłem z nią kilka słów, nie wiem czy mnie lubi nienawidzi czy jestem jej obojętny czy też czuje to co ja, lecz moje zachowanie jest zaprzeczeniem tego co czuję kiedy ją widze unikam jej spojrzenia wszelkich konfrontacji rozmów za co sam siebie nienawidze, jest moim narkotykiem jestem od niej uzależniony ciężko mi bedzie z tym skończyć, chcę ją słyszeć widziec i dotknąć, chciałbym po prostu podejśc cos powiedzieć coś zrobić nie być tak kurewsko biernym jak do tej pory, a czemu jestem? bo łatwiej zaakceptować niewiedzę co do jej stosunku do mnie niż myśl że mugłbym być przez nią odrzucony, boje się tego, lecz na pewno coś zrobię jakiś krok bo już tak dalej nie moge nie wiem tylko jak ale zrobie to, i jeszzce piszę jak jakiś romantyk czy piepszony werter aż sam sobie się dziwie i sam siebie nie poznaje, zmieniłem się
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 gru 2004, 08:43

No !! i bardzo dobrze ! wszak wszystko sie zmienia ! wieciej odwagi , mniej myslenia , i bedzie dobrze ludize nie gryza a jak ktos mądrze zagada, to ten, czy ta druga, na pewno pogada :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 gru 2004, 12:15

Szczegolnie inaczej sie czujesz :D no to teraz tylko zeby Cie nie odrzucila, zycze na swieta :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 25 gru 2004, 13:08

Zmieniłeś się na pewno na dobre, uczucia uszlachetniają przecie ;)
wieciej odwagi , mniej myslenia

Święte słowa...

A stan niewiedzy jest dobry ale tylko na chwilkę, zadziałaj póki masz taką sposobność, bo mniemam, że masz... Co będzie jeżeli Cię ktoś ubiegnie?

Powodzenia
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 gru 2004, 00:21

kiedy ją widze unikam jej spojrzenia wszelkich konfrontacji rozmów

"Szukam Cię - a gdy Cię widzę,
udaję że Cię nie widzę
Kocham Cię - a gdy Cię spotkam
udaję, że Cię nie kocham
(...)"

(Tetmajer)

znajome? :P

Pewnie, zrób to - nie zwlekaj. Raz kozie śmierć. Lepiej zaryzykować niż żałować, że się nie spróbowało (kto to powiedział...?) :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 gru 2004, 02:28

Chlopie - wspolczuje. Naprawde. bo jestes w najgorszej sytuacji na podrywanie laski. Dlaczego? Bo nie spelniasz podstaowwych kryteriow. Cholernie Ci na niej zalezy, boisz sie ze cos schrzanisz, nie masz odwagi. wszystko powinno byc odwrotnie bo:
- laska nie moze wiedizec ze Ci na niej tak bardzo zalezy, niech jej zacznie wpierw zalezec, wykona drobne kroczki i niech mysli ze Cie zdobywa (nikt nie lubi isc na polowanie i brac zdechlych zwierzat - kazdy chce polowac sam)
- musi wiedizec ze Ci zycia nie ratuje, ze sobie bez niej doskonale poradzisz
- proboj, jak nie wyjdzie to trudno, bedzie inna
- podejdz do tego na luzie

A spelnic te wymagania w tym stanie to wg mnie wlasciwie niemozliwe...
Pomysl nad tym.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 27 gru 2004, 22:27

pogadaj z nia wiecej...
i badz soba :D
powodznenia :564:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
zielony
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 12 lis 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: zielony » 30 gru 2004, 02:43

Chlopie - wspolczuje. Naprawde. bo jestes w najgorszej sytuacji na podrywanie laski. Dlaczego? Bo nie spelniasz podstaowwych kryteriow. Cholernie Ci na niej zalezy, boisz sie ze cos schrzanisz, nie masz odwagi. wszystko powinno byc odwrotnie bo:

hahah to jest milosc;) (lub zauroczenie)
Hey Joe...
erner
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2009, 08:53
Skąd: niepodam
Płeć:

Postautor: erner » 05 lip 2009, 14:32

wiem że temat stary ale może da rade go odnowić bo mam podobne problemy jak kolega który zalożyl ten temat, z tym że na oku mam 2 fajne dziewczyny ale 1 jest bardziej wyjątkowa dla mnie, zagaduje mnie , a ja staram się jej unikac i się boje że nie będę wiedział co powiedzieć bo jestem nieśmial. a ona bardzo mi się podoba, co mi poradzicie zrobić ?

Za każdym razem sobie mówie tym razem mi sie uda a zawsze nie udaje...

i boję się jeszcze jednej sytuacji, którą napisałem w innym temacie
Ostatnio zmieniony 05 lip 2009, 14:37 przez erner, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 474 gości