Romantyzm.. czy kobiety to doceniają?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Jakich facetow wola kobiety?

pluszowy misio
16
67%
gruboskórny Strong Man i Batman w jednym
8
33%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
misiaczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 02:15
Płeć:

Romantyzm.. czy kobiety to doceniają?

Postautor: misiaczek » 19 gru 2004, 02:38

Wiecie..tak sie ostatnio zastanwiałem, czy kobiety wolą twardych facetów, czy romantyczne dusze.. Czasem mam wrazenie ze nie calkiem kobiety doceniaja romantyczna dusze u faceta. Dziwi ich to.. ale czemu? nie znam osobiscie tak naprawde faceta ktory bylby twardym pod kazdym wzgledem. oczywiscie- wsrod kumpli itd ja naprzyklad jestem twardy. nawet gdy kolo mnie jest moja kobieta. oczywiscie bez przesady- nie jestem oschly jak lod czy zgrywam Rambo ze skora słonia.. ale powiem Wam jedno.. jakibym nie był w towarzystwie znajomych czy rodziny, jak jestem sam na sam ze swoja kobieta, jestem doslownie jak mlodziutki szczeniaczek.. uwielbiam sie przytulac i ogolnie jestem wtedy jak maly, pluszowy miś..uwielbiam byc przytulany, myziany itd itp.. wiem, ze moja kobieta kocha mnie za to jaki jestem i wiem ze lubi gdy jestem przy niej wlasnie jak taki misio fazi, ale jestem ciekaw opinii innych osob.. bo naprawde drodzy panowie. chocbyscie zarzekali sie ze jestescie batmanami,supermenami i nie wiem jacy twardzi, nie jestem Wam w stanie uwierzyc ze przy kobiecie nie jestescie jak takie miśki fazi :) a co na to kobiety? wolą misia fazi, czy niezwyciezonego Krola Lwa ktory jest gruboskurnym facetem ktory jest niby model staroswieckich pogladow na temat facetow: siedzi przed TV, prawym kciukiem przelacza kanaly, pije piwko i tyje przy tym z dnia na dzien powiekszajac swoj miesien piwny? :)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 19 gru 2004, 04:07

w tych czasach romantyzm jest większości nie potrzebny, a szkoda :|
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 19 gru 2004, 09:44

Nie wiem czy wiecie ale romantyzm to wada ..Kobiety chyba już nie dostrzegają romantyzmu u mężczyzn tak jak kiedyś . :566:
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 19 gru 2004, 09:54

Ja bardzo lubie romantycznych panow, takich co wiersz napisza i dadza kwiatka bez okazji, sa czuli dla mnie, wrazliwi na sztuke i na drugiego czlowieka. Ale uwaga!!! Nie moze byc tylko taki, bo wtedy bedzie dupa wolowa i tyle. Musi byc normalnie meski, w odpowiednich sytuacjach: obroni mnie przed banda dresiarzy, jest zdecydowany i ma swoje zdanie, nie jest pantoflarzem itd.
No i to jest wlasnie problem naszych czasow. Jak to wszystko polaczyc? Ja znam tylko jednego takiego mezczyzne, ale mam nadzieje, ze jest ich znacznie wiecej :)
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 19 gru 2004, 10:23

lubie jak facet jest twardy i umie pokazac ze ma sile ale tez jak czasem jak trzeba to zabierze mnie na romantyczna kolacjie
byc romantycznym nie znaczy byc pluszowym misiem wg mnie ;)
ale nie lubie takich strasznych twardzieli facet tez czlowiek i uczucia ma :D::D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 gru 2004, 10:56

Nie można tak stawiać sprawy-albo taki, albo taki. Facet musi być facetem, musi być twardy, bo to facet opiekuje się kobietą. Ale znowu dobrze by było, gdyby nie miał serca z kamienia i miał trochę romantyzmu w sobie.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 19 gru 2004, 11:01

Nie lubię gruboskórnych macho :/ Zdecydowanie wolę romantycznych facetów - ale oczywiście nie żeby mi non stop się żalił w ramionach i był miękki jak zeszłoroczny kartofel, tylko żeby miał jakieś jaja i umiał sobie radzić w życiu! Twardzi i oschli - zdecydowanie nie dla mnie. Też potrzebuję czułości, a tego nie potrafi zapewnić facet wyzbyty romantyzmu. Miło jest czasem dostać jakiś miłosny liścik, wierszyk, kwiatuszek... a jeszcze milej znaleźć ciepło w cudzych ramionkach i usłyszeć kilka czułych słów.
Czy naprawdę myślicie, że współczesne kobiety w większości już tego nie potrzebują?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 gru 2004, 11:04

Może nie tyle nie potrzebują, co mało jest już takich facetów i się odzwyczaiły. A jak ktoś jest wrażliwy to wydaje się śmieszny, bo jest inny od pozostałych.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 gru 2004, 11:05

Musi byc normalnie meski, w odpowiednich sytuacjach: obroni mnie przed banda dresiarzy(...)


Bez przesady.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 19 gru 2004, 11:08

Leszczynka pisze:Nie można tak stawiać sprawy-albo taki, albo taki. Facet musi być facetem, musi być twardy, bo to facet opiekuje się kobietą. Ale znowu dobrze by było, gdyby nie miał serca z kamienia i miał trochę romantyzmu w sobie.
dokladnie o to mi chodzilo a Leszczyna ubrala to w slowa :564:
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 gru 2004, 11:22

W drugą stronę też to działa. Chcę by kobieta była czuła, oddana, delikatna, była ostoją ale też potrafiła walczyć o swoje, być KIMŚ. Bo kocha sie osobowość a nie pustego człowieka - sługi. Bo nie można kobiety cały czas bronić przed życiem. Musi se w nim radzić sama...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
misiaczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 02:15
Płeć:

:)

Postautor: misiaczek » 19 gru 2004, 11:27

No wiecie.. szczerze powiedziawszy nie myslalem ze kobiety w tych czasach jeszcze potrzebuje romantyzmu i czulosci. w wiekszosci (z tego co widze rozgladajac sie na wszystkie strony) kobiety sa twarde i zaradne..dokladnie takie jak facet. dlatego wlasnie myslalem ze nie potrzebuja tak duzo czulosci i tej nutki romantyzmu.. a tu prosze. odezwala sie zenska czesc broniaca swoich potrzeb :) jasne ze trzeba byc meskim, zeby nie popasc w zniewieściałość.. wtedy z faceta robi sie kobieta a zwiazek homoseksualny nie jest wskazany (chociaz do takowych nic nie mam i RESPECT). po prostu uwazam ze jesli kobieta chcialaby sie spotykac z inna kobieta to by tak robila, a nie wpadala codzien w ramiona faceta ktory na widok muszki w pajęczynie bedzie plakal nad jej biednym losem. chodzi mi tez o to, ze faceci w swoim gronie robia z siebie maczo i nawet gdy opowiadaja o jakims aspekcie z ich zycia z kobieta, to mowia jakies (w wiekszosci) nie stworzone historie robiac z siebie gruboskornego pana i wladce ktoremu uczucia sa obce. nie rozumiem wlasnie tego, dlaczego przed znajomymi facet ma druga twarz.. ze co? ze niby taki facet smieszy? ale ludzie.. kto ma sie smiac z takiego faceta, skoro 90% facetow takich jest.. tyle ze bardzo malo sie do tego przyznaje. i to chyba wlasnie robi z nas, facetow, takich gruboskornych na pozór. bo sami sobie te pozory stwarzamy
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 19 gru 2004, 11:30

cos z romantyzmu musi w sobie miec. i nie byc gruboskorny. ale wole meskiego, twardego, zdecydowanego faceta. swojego tygrysa nigdy misiem nie nazwe, bo mi to brzmi jak ciepla klucha.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 gru 2004, 11:31

Tacy już są faceci-przy kolegach pokazują jacy to nie są figo-fago, a przy kobiecie miękną i są zupełnie inni. Ale mnie się to podoba-to takie słodkie...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 19 gru 2004, 11:33

facet musi byc twardy a przy kobiecie mieknac hehee pokazac serce ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 gru 2004, 11:34

Trzeba być trochę jak kameleon - przy kobiecie być czułym, delikatnym romantykiem, a w starciu z rzeczywistością umieć się postawić i walczyć o swoje (o NASZE) :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 gru 2004, 11:36

Brrrrr... jak ja nie lubię tego określenia "misio". Jeśli już to "niedźwiedź" - brzmi dumniej. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 gru 2004, 11:36

Mnie się podoba status opisowy mojego kolegi, prawdopodobnie do Jego kobiety: "Lubię gdy jesień mgłą nas otoczy, bo lubię patrzeć w Twe zamglone oczy". To trochę odbiega od tematu, ale cóż...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 gru 2004, 12:20

Emperor pisze:
Musi byc normalnie meski, w odpowiednich sytuacjach: obroni mnie przed banda dresiarzy(...)


Bez przesady.


NO co, nie obronilbys naszej kolezankik z forum gdyby byla twoja dziwczyna przed banda 25 przykoksowanych drechow a kijem co drugi w reku? Nie, nie jestes mezczyzna buhahahahahahaha

Sa pewnie sytuacje w ktorych i 5 facetow by sobie nie poradzilo...

Niestety, swiat jest zupelnie inny niz kiedys, wiecej w ludziach glupoty agresji i gniewu, widac brakuje im 3 wojny swiatowej... mysle ze by bardzo pomo0gla bo takie tepe cipy z naszych ulic by poznikaly i na 99% nie przezyly czegos takiego a juz na pewno nie walczylyby za ojczyzne :)

No tak, mnie to wlasnie dziwi, ze dla kobiety napierdalac sie z paroma typami to jest meskie... nawet nie wie czy to odwaze, dla mnie to po prostu glupie.

Dzisiejszy swiat wyglada tak ze jak ide gdzies z moja mala, to sie zawsze zastanawiam, czy ta grupka co siedzi na laweczce przypadkiem nie bedzie chciala pobawic sie w karate kit :D troche to bez sensu...
Nie chce zeby ona myslala ze sie boje, albo moge bac, ale z drugiej strony nie chce nic udowadniac i bic sie z kims... bo przeciez nic z tego nie mam ?

Jasne ze w sytuacji kiedy jestesmy razem i ktos nas napada albo zaczepia i przypierdala i nie chce sobie odpuscic albo nawet atakuje, trzeba sie z nim napierac i wtedy kobieta sobie pomysli :jaki on jest meski i wspanialy: ale p co to udowadniac w taki sposob?Czemu kobiety by tego chcialy? y?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 19 gru 2004, 12:25

Miltonia pisze:Musi byc normalnie meski, w odpowiednich sytuacjach: obroni mnie przed banda dresiarzy, jest zdecydowany i ma swoje zdanie, nie jest pantoflarzem itd.
Ja znam tylko jednego takiego mezczyzne, ale mam nadzieje, ze jest ich znacznie wiecej :)


no też znam takiego: Pudzianowski - chyba jedyny, który da radę samemu obronić Cię przed bandą dresiarzy.
Awatar użytkownika
misiaczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 02:15
Płeć:

Postautor: misiaczek » 19 gru 2004, 12:28

mysle ze kobieta ktora kocha swojego faceta i jej na nim zalezy, to w sytulacjach skrajnego zagrozenia mimo wszystko boi sie o swojego faceta. moja kobieta naprzyklad wie ze kilka lat spedzilem na ulicy i wiem co w trawie piszczy. Wie tez ze nawet gdybym uslyszal za swoimi plecami idac z nia po ulicy "hej laska, masz fajny tylek" odwrocilbym sie i bronil swego.. wie ze latwo mnie zdenerwowac i ze jest przy mnie bezpieczna, ale mimo to gdy jestem z nia sam na sam miękne..
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 gru 2004, 12:34

Miltonia pisze:Ja bardzo lubie romantycznych panow, takich co wiersz napisza(...)


:564: jest taki temat "Rymowanek szranki" spójrz, który ci się najbardziej podoba :D

Zresztą możesz spojrzeć na podpis :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 gru 2004, 13:22

Najlepiej jak facet jest twardy tak normalnie, a przy nas mięknie ;) A jeszcze lepiej, jak jesteśmy pierwsza kobietą, przy ktorej mieknie.

Przegięcia w żadną stronę nie są dobre. Generalnie jednak wolę "ostrzejszych" facetów niż "ciepłe kluchy" z wierszykami. Tylko żeby ten "ostry" zechciał tak ze mną sam na sam czasami wyjechać gdzies w cholerę, spacerować brzegiem morza, gapić się w gwiazdy i przytulać, przytulac i przytulać. Ale się ostatnio przytulasta zrobiłam :P

A tak na co dzień, to lepiej niech on twardo po ziemi stąpa. Nie życzę sobie, żeby był romantyczny w stosunku do wszystkich napotkanych bab. Dla mnie ma być! :)

Facet powinien być ruchliwy i ma mu się generalnie chcieć wszystko. Zamiast mi wiersze przy świecach czytać (atak śmiechu gwarantowany!), to lepiej niech ze mną na rower pójdzie.

Aha! Wszelkich dymów ma unikać i na zaczepki nie reagować! Nie potrzebuję twardziela z połamanym nosem. Nie życzę sobie, żeby sie tłukł w mojej obronie, jeśli chodzi o zwykłe zaczepki.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 gru 2004, 13:24

Tak, tylko kobietom sie wszystko chciec nie musi :D

Jak do psa hehe :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 gru 2004, 13:27

Hyhy> O przepraszam! Mów za napotkane na swojej drodze. Ja z tych, co im się chce. Czynna jestem i nie chciałabym faceta, co mu się nie chce. Bigla musi mieć, bo się zanudzę. No ale co mi pasuje, nie każdemu musi.
Awatar użytkownika
misiaczek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 02:15
Płeć:

Postautor: misiaczek » 19 gru 2004, 13:34

ta..facetowi chciec sie musi wszystko i o kazdej porze.. a kobieta ma migrene :)
Czyż to nie wielka rzecz znaczyc dla kogos wszystko?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 gru 2004, 13:38

Ja tam migren nie miewam :P Jak Boga kocham, nie wiem, skąd Wy te panny bierzecie. Chyba z książek :P
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 gru 2004, 13:39

mrt pisze:Hyhy> O przepraszam! Mów za napotkane na swojej drodze. Ja z tych, co im się chce. Czynna jestem i nie chciałabym faceta, co mu się nie chce. Bigla musi mieć, bo się zanudzę. No ale co mi pasuje, nie każdemu musi.


Ale o co Ci chodzi ?:D przeciez ja nic nie mowie ze ci sie chce biegac, potem z psem na spacer, potem na rower, na spacer, do kina, do sklepu, pobiegac, na rower, na plaze i spac.

Mi sie akurat chce czesciej posiedziec i napic piwka niz latac nie wiadomo po coo i gdzie :D dla Ciebie to przyjemnosc, dla mnie zwykla rzecz ktora nie jest czyms niezwyklym :D

Wole sobie tv poogladac, spotkac ze znajomymi, owszem lubie jezdzic na rowerze :)

Generalnie jak mi sie chce to mi sie chce a jak nie to nie i moja dziewczyna moze mnie wyciagac ale jak nie mam ochoty to i tak nie pojde.zrobie itd. :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 19 gru 2004, 13:39

mrt pisze:Ja tam migren nie miewam :P Jak Boga kocham, nie wiem, skąd Wy te panny bierzecie. Chyba z książek :P
tez nie miewam migrem ale z tego co wiem to sex jest dobry na bol glowy hehee
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 gru 2004, 13:55

dziewczyny dziewczyny to jest przyslowiowa migrena :D jak nie jarzycie to wam wyjasnie

Kobieta lubi grac, mowic ze jej sie nie chce albo ze nie ma ochoty albo to czy tamto i setki innych dziwnych powodow albo powodow wyimaginowanych... a wszystko po to, ze facet ma sie starac a ona jest tak zaprogramowana zeby nie byc za latwa i trudniej dostepna zeby samca przy sobie zachowac :) a my samcy gdyby nam sie tak nie chcialo jak nam sie chce to bysmy was dawno olali za takie zachowanie ale zdajac sobie sprawe jak trudno bedzie dojsc do takiego stanu z nastepna partnerka zenimy sie i potem musimy sie z wami meczyc :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości