Zdrada miłość obsesja

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Kamel1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2024, 11:23
Skąd: Swiatniki
Płeć:

Zdrada miłość obsesja

Postautor: Kamel1987 » 13 mar 2024, 11:38

Witam serdecznie wszystkich.
Mam 37 lat .od 19lat jestem w związku. Mam dwoje dzieci . Jesteśmy bardzo kochają się rodzinką . Wszyscy uprawiamy sport . Nie pijemy alkoholu. Nie palimy itp . Ja prowadzę działalność . Bardzo dobrze zarabiam . Żona pracuje w biurze. censored idealnie . A jednak od zawsze kocham się w siostrze mojej żony. Jest teraz Mężatka , nie ma dzieci .
W 2009 roku coś między nami było , całowaliśmy się w tedy na imprezie. Oboje byliśmy wtedy w związkach . Tych obecnych . Ostatnio mój pociąg do niej rośnie . Staje się wręcz obsesyjny . Myślę o niej codziennie przed zaśnięciem . Mam nawet taki plan żeby zapłacić jej za dzień ze mną . 10000zl za dzień i seks . Nie wiem co mam robić . Non-stop myślę o niej .
Weronika199
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2024, 14:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Zdrada miłość obsesja

Postautor: Weronika199 » 31 maja 2024, 11:03

hej,
Wiem, że czasem emocje i uczucia mogą człowieka całkiem zaskoczyć, ale płacenie za seks to raczej nie jest dobry pomysł. To może wszystko rozwalić, twoją rodzinę, jej małżeństwo.
Zastanów się, czy na pewno chcesz ryzykować wszystko, co masz, dla tego chwilowego pociągu. Może to tylko fantazja, coś, co wydaje się bardziej atrakcyjne, bo jest zakazane.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 245 gości