Co to znaczy????

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Lukasz4547
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2004, 22:37
Płeć:

Co to znaczy????

Postautor: Lukasz4547 » 28 paź 2004, 22:51

Witam. Otoz moj problem wyglada tak . Jestem z dziewczyna od 2 miesiecy (wczesniej jeszcze 2). I ona z jakims kolega pisze sobie sms. Na imprezie tanczy sobie znim . Ja wiem ze jemu ona sie podoba i jej to mowilem, a ona mi mowi ze co ze on jesli ja nie chce. Wszystko by bylo normalnie tylko te sms. Ona w nich pisze do niego teksty tego typu "kotek co tam ". Nie wiem co mam zrobic. Ona powtarza mi ze jesli nie chciala by byc ze mna to by nie byla. Nie wiem co mam myslec , Napiszczie jesli mozecie cos na ten temat. Z gory dzieki za opdowiedz
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 28 paź 2004, 23:11

powiedz Twojej Pani zeby puknela sie w glowe a jak nie pomoze zrob na nia pulapke zeby ja wielki mlotek trafil w srodek glowy :D

JAka to dziewczyna, ile ma lat? Jak zaczeliscie? Jak wam sie uklada? opisz cos wiecej wasz zwiazek.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Re: Co to znaczy????

Postautor: ktos » 28 paź 2004, 23:15

Lukasz4547 pisze: Ona w nich pisze do niego teksty tego typu "kotek co tam ".


Chyba cos z nia jest nie tak skoro tak pisze do goscia z ktorym nie jest :| Skad masz informacje ze ona wysyla takie sms ? Ona Ci o tym mowila, czy zobaczyles u niej w telefonie ? Bo jak ona ci powiedziala ( w co watpie ;] :P ) to jest wszystko dobrze ( przynajmniej tak mi sie wydaje ;-) )
:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2004, 00:44

Moze masz juz rogi do sufitu i o tym jeszcze nie wiesz?
Moze chce wzbudzic Twe zainteresowanie poprzez zazdrosc?
Moze za bardzo sie starasz o jej wzgledy (przeciwienstwo tego powyzej).
Moze to tylko znajomy?

Poza tym: rozmawiales z nia o tym???
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 paź 2004, 07:06

Powiedz jej o tym, ze ci sie to nie podoba, bo on moze sobie pomyslec Bog wie co.
Z innej strony to kobety czasem pisza takie teksty do swoich znajomych. Noja przyjaciołka pisze mi ciekawsze sms, a ma chłopaka. (traktuje to tylko jako sms :564: )
Lukasz4547
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2004, 22:37
Płeć:

Postautor: Lukasz4547 » 29 paź 2004, 22:21

Witam. A wiec tak zobaczylem to przypadkiem w jej telefonie na co bardzo sie zesloscila, ze czytam jej sms. Rozmawialem z nia na ten temat i powiedziala ze to jest tylko kolega i jesli by nie chciala ze mna bc to by mi to powiedziala. Dzieki za odpowiedzi. POzdrawiam all
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 paź 2004, 22:53

Ja też Ciebie pozdrawiam...
Czyli JESZCZE tego Ci nie powiedziała...???
Acha...
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 29 paź 2004, 23:34

mariusz pisze:Powiedz jej o tym, ze ci sie to nie podoba, bo on moze sobie pomyslec Bog wie co.
Z innej strony to kobety czasem pisza takie teksty do swoich znajomych. Noja przyjaciołka pisze mi ciekawsze sms, a ma chłopaka. (traktuje to tylko jako sms :564: )


Ty masz pewnie ze 30 lat i Twoja przyjaciolka tez, a takie dziewczynki male niedo.... i niedoswiadczone co sie lubia bawic chlopcami i zachowac nie potrafia, ktore byly z lekka dziwnie wychowane tego nie pisza od tak :)

One sa po prostu malymi niedopieszczonymi lolitkami :)

PS. miejmy nadzieje ze to nie Twoja dziołcha :>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 30 paź 2004, 22:51

hmm , ja tam nikomu nie wysylam smsow w ktorych do jakiegos faceta bym sie zwracala tak bardzo milo jak np "kotek". cos mi sie wydaje ze to co znaczy.. tzn przynajmniej znaczy to cos gdy pisze komus :"misiu".
Twoje obawy sa trafne.i potrzebne. a ona niehc sie zastnanowi czego chce. tzn czy chce Ciebie.
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Gorzko-Slodka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2004, 17:46
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: Gorzko-Slodka » 30 paź 2004, 23:18

Wiesz co... jesli wierzyc w to ,ze najlepszym rozwiazaniem jest rozmowa to pogadaj z nia o tym, powiedzcie sobie swoje racje.
Ale moze rzeczywiscie to tylko kolega...
POzdrawiam
Bez Miłości Zima W Nas!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 paź 2004, 23:28

A może to tylko kochanek...
Jeśli z Tobą chce spędzić całe życie to się nie przejmuj...
Kochankowie byli, są i będą... ale liczy się z kim będzie mieć rodzinę, a nie z kim bedzie się stukać ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 paź 2004, 13:18

Mysiorek pisze:A może to tylko kochanek...
Jeśli z Tobą chce spędzić całe życie to się nie przejmuj...
Kochankowie byli, są i będą... ale liczy się z kim będzie mieć rodzinę, a nie z kim bedzie się stukać ;)


Mysior normalnie poprawił mi humor !!! a me nadgarstki to juz wiecie ! :D :D :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 31 paź 2004, 15:06

Mysiorek pisze:A może to tylko kochanek...
Jeśli z Tobą chce spędzić całe życie to się nie przejmuj...
Kochankowie byli, są i będą... ale liczy się z kim będzie mieć rodzinę, a nie z kim bedzie się stukać ;)


:509:

tez mnie to rozlozylo :D
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 15 lis 2004, 22:51

Lukasz4547 pisze:Ona powtarza mi ze jesli nie chciala by byc ze mna to by nie byla. Nie wiem co mam myslec


Ciekawe co ona mu mówi... :-| Mam nadzieje że nie chce być jednocześnie z nim i z Tobą. Wiesz mogła by być z nim i Ci równie dobrze powiedzieć: "Jeżeli bym nie chciała być z Tobą to bym nie była..." albo "Ciesz sie że jestem z Tobą bo mogłabym nie być"

Sorry ale obowiązują pewne zasady. Jeżeli nie chce ich przestrzegać to daruj sobie z nią zwłaszcza że jesteście dopiero 2 miechy. Lepiej teraz niż jak będzie za późno. :(
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 lis 2004, 14:10

Racja!Dziwna osoba,ta Twoja dziewczyna.Zastanów się chłopie! :554:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 16 lis 2004, 14:20

No Mysiorek jak zwykle trafnie, ale najbardziej w swym pierwszym poście:
Czyli JESZCZE tego Ci nie powiedziała...???
Acha...


I zacznij być twardy - nie daj się terroryzować opieprzaniem, bądź obrażaniem, że zdarzyło Ci się zajrzyć w jej kom.
Niech do niej dojdzie, że może Cię stracić.
Poza wszystkim może to nie ta Dama jest Ci pisana.
Pozdrówka :564:
;)...
Madi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2004, 17:49
Skąd: Poznań City
Płeć:

Postautor: Madi » 16 lis 2004, 18:34

Ona w nich pisze do niego teksty tego typu "kotek co tam ".

Wiesz, ja obdarowywuje w rozmowach wiekszosc moich znajomych kotkami, misiami i sloneczkami. To wcale nie znaczy ze zalezy mi na nich a jedynie ze ich w jakis sposob lubie. Dla faceta zarezerwowane jest "kochanie". Gorzej jesli ona mowi tak tylko do jednego kumpla...
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi Cie do płaczu.
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 16 lis 2004, 22:47

Lukasz4547 chcesz mojej rady?

Olej te smsy, nie patrz w telefon, miej to gdzies...W koncu ona zrozumie ze wyluzowales i moze tez zrobi to samo...Nie badz zbyt nahalny,zbyt dociekliwy, dziewczyny tego nie lubia...Jesli naprawede Ci to przeszkadza to została ROZMOWA...SZCZERA...

Ale jesli Wam obojgu na sobie zalezy, ZAUFAJCIE sobie....
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 16 lis 2004, 23:19

Bartek22 pisze:Lukasz4547 chcesz mojej rady?

Olej te smsy, nie patrz w telefon, miej to gdzies...W koncu ona zrozumie ze wyluzowales i moze tez zrobi to samo...Nie badz zbyt nahalny,zbyt dociekliwy, dziewczyny tego nie lubia...Jesli naprawede Ci to przeszkadza to została ROZMOWA...SZCZERA...

Ale jesli Wam obojgu na sobie zalezy, ZAUFAJCIE sobie....


zgadzam sie. to tylko slowa. kobiety lubia flirtowac, bo sa prozne ;) jesli to nic powaznego, to po co sie przejmowac? a jak ci przeszkadza, to faktycznie porozmawiaj z nia, ze zle ci z tym. swoja droga, nie bylabym najszczesliwsza, jakby mi moj facet komorke przegladal. po co? nie moze spytac, jak sie czuje niepewnie czy ma jakies watpliwosci? juz nie chodzi o to, ze mam cos do ukrycia. ale o sam fakt braku zaufania.
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości