Niech mi ktos pomoże

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Niech mi ktos pomoże

Postautor: Joe » 12 paź 2004, 22:18

Hej. Dawno tu nie byłem, ale mam pewien problrm i mam nadzieję, ze ktoś mi pomoże/ podpowie co mam robić.

Więc. Ostatnio zupełnie przypadkowo na uczelni poznałem pewną dziewczynę. Strasznie dobrze się nam rozmawia, lubię z nia spedzac czas. Od poczatku znajomosci traktowałem ją jako kolezankę. Wiedziałem ze ma chłopaka. Jednka ostatnio nie wiem czemu zaczela dawać mi do zrozumienia ze chce czegoś wiecej. Ja tez chce ale nie wiem jak mam patrzec na tą cała sprawę, skoro ona z kims jest. Powiedziała mi ze czuje sie niedopieszczona, ze chlopak ma malo czasu dla niej, a ze mna sie widzi codziennie. Boję się tego, aby nie byc tylko kimś, kto będzie taką oazą odskocznią od tamtego chlopaka. Co zrobić?? może ktoć był w podobnej sytuacji??
Ostatnio zmieniony 13 paź 2004, 07:47 przez Joe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 12 paź 2004, 22:31

Jeśli jesteś wolny to możesz spróbować. Nie jestem za rozbijaniem związków, ale powiedziala że jest niedopieszczona... to ją dopieść :P
To Twój wybór
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 12 paź 2004, 22:34

Witaj Joe - biorąc pod uwagę to co napisałeś - tzn. póki co dobrze się Wam rozmawia i do niczego nie więcej nie doszło i że nie chcesz być przelotnym misiem-przytulanką - proponuję byś dał Pani do zrozumienia, żeby się określiła.
Wiele do zyskania, a chyba nie tak dużo do stracenia, bo miło się rozmawia z wieloma ludźmi. :562:

To była wersja łagodniejsza - osobiście nagle przestał bym ją zauważać - może by zmądrzała, a ja jakoś nie mam ochoty na kontakty z takimi paniusiami - co tzn. że będąc z kimś w związku czuje się niedopieszczona pytam? i jak ona chce rozwiązać ten problem - baraszkując z Tobą? :549: - krótko mówiąc nie moja bajka :562:
;)...
Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Postautor: Joe » 13 paź 2004, 07:52

Własciwie to nie wiem co zrobić?? Wiem, że jej chlopak w ogóle nie ma dla niej czasu, a ja sie z nia widuje codziennie. Z innej strony moze ona po prostu ma go juz dosc, tylko nie wie jak mu to powiedzieć.
wczoraj mi napisala ze zaluje ze nie bedzie sie ze mna widziec przez caly dzień. Zaproponowala mi rowniez wspolne wyjscie, itd... Ja nie wiem co mam robić w tym wypadku...
Sam nie chciałbym nigdy, aby ktos wdarł się w mój związek. Poczekam co z tego wszystkoego wyniknie. Może będzie dobrze. Jedno jest pewne musze z nią porozmawiac.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 paź 2004, 07:55

Zupełnie jak w telenoweli. Jednak z drógiej strony życie to jedna wielka intryga i trzeba z nigo kożystać. Zawsze będzie to jakieś doświadczenie. Skoro nie układa się jej z chłopakiem, to najwidoczniej ona szuka kogoś przy kim by sie czuła bezpiecznie, itd...
jednak uważaj i miej głowę na karku...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 paź 2004, 08:34

Wy to macie problemy , kurcze , macie lat kilkanascie , a nie 40 by sie przejmować takimi rzeczmi !! Bierz sie chłopie do roboty ,. na co Ty czekasz , po co zadajesz te pytania , po to sie jest młodym by sie uczyc , a jak sie masz nauczyc czegokolwiek od zycia , jak nad wszystkim co Ci podsówa sie zastanawiasz i sie tego boisz !! W zyciu tez troche trzeba jednak patrzec na samego siebie , zastanawianie sie nad pierdołami nie jest wskazane ! PODOBA CI SIE TA PANI ?? TO BIERZ SIE ZA NIĄ ! czas pokaze czy Ci pasuje czy nie , póki co los podsówa Ci coś dobrego a ty gardzisz ! nikt nie kaze ci sie z nia od razu żenic ! a moze byc całkiem przyjemnie ! kurcze gdzie Ci faceci sie podziali ! potemsie dziwimy iż kobiety na nas nazekają !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 paź 2004, 09:16

A moim zdaniem trzymaj się od tego z daleka. Ale o tym to już w innym topiku :)
Oleander
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2004, 17:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Oleander » 13 paź 2004, 09:29

Myśle, że najlepsza będzie rozmowa. Powiedz jej wprost co czujesz i jakie masz obawy. Myślę, że jeśli ta dziewczyna jest dojżała i inteligentna to porozmawia z Toba szczerze i może wyniknie z tego cos pięknego. :564:
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 13 paź 2004, 10:09

moim zdaniem powinienes sprobowac
ale najpierw powiedz sheby sie okreslila co do charakteru zwiazku i swojego chlopaka
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Postautor: Joe » 13 paź 2004, 15:39

Można spróbować, ale boję sie tego aby sie nie stac takim kolegą, przyjacielem który jest tylko jak nie ma jej chłopaka. Boję się tego aby się nie zaangazować. Bo jak sie zaangazuje i nic z tego nie wyjdzie to leko móeiąc skrzywdzę siebie.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 paź 2004, 15:53

Dlatego ona musi sie określić a załatwisz to tylko rozmową.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 13 paź 2004, 17:51

TO jak ma rozpocząć rozmozmowę?
Jestem w podobnej sytuacji określenia swojej sytuacji... z kimś
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Postautor: DeLijKa » 13 paź 2004, 18:27

Powiedziała mi ze czuje sie niedopieszczona, ze chlopak ma malo czasu dla niej, a ze mna sie widzi codziennie.
Wiesz jakby mi tak chłopak zrobił to czułabym się że mnie tylko wykorzystuje, jeśli zależy Ci na uczuciu to nie polecałabym "wkręcania" się w coś więcej z taką dziewczyną. Pozdrawiam
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 510 gości