Jak to jest z tą miłością!?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 29 wrz 2004, 23:11

No to problem rozwiązany!
Zrywaj z panienką, byle szybko, bo tylko cierpieć przez Ciebie będzie.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 30 wrz 2004, 12:16

Ponieważ właściwie mało w życiu dziewczyn poderwałem, właściwie to możnaby je policzyć na palcach jednej ręki, to chcę sobie udowodnić, że potrafię. Chcę się dowartościować, poznać jak to jest zarwać dziewczyne ot tak sobie dla sportu, zobaczyć jak to jest z inną...

Kryzys wieku średniego? ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 wrz 2004, 13:09

mrt pisze:Kryzys wieku średniego? ;)


Hehe :D

Ale tak na serio, skoro on juz teraz tak ma (w wieku 20 lat), to wole sobie nie wyobrazac jak to bedzie w prawdziwym wieku srednim.... :p
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2004, 13:17

Sie ustatkuje , ot co bedzie !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 wrz 2004, 13:18

Ustatkuje, heh. Juz to widze :p
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2004, 13:20

No a co ja byłem grzeczny za młodu jak anioł , tylko zona i nic wiecej , a teraz prosze co sie porobioło , u niego moze byc odwrotnie !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 wrz 2004, 13:24

krzys pisze:No a co ja byłem grzeczny za młodu jak anioł , tylko zona i nic wiecej , a teraz prosze co sie porobioło , u niego moze byc odwrotnie !!


Moze ale nie musi...
Bo moze mu zostac jakas sklonnosc.
Znam takie przypadki (w najrozniejszym wieku)

A ty to sie chyba troche zona znudziles, co?
Ech, nie wiem, ale dla mnie posiadanie kochanka to jakas abstrakcja. Wiem, zaraz powiesz, ze zmienie zdanie za x lat pewnie. Ale mnie w tej chwili to nie obchodzi, wazne jest dla mnie to co jest. I tyle. Carpe diem :D
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 30 wrz 2004, 13:24

własnie powiedz krzysiu, dlaczego masz kochanke. czy to znudzenie czy cos innego ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2004, 13:37

Kobieta sie nie mozna znudzić ! zbyt ciekawcy jestescie , powiem tak , jestem złym facetam !! :549:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 wrz 2004, 13:43

krzys pisze:Kobieta sie nie mozna znudzić ! zbyt ciekawcy jestescie , powiem tak , jestem złym facetam !! :549:


To ze jestes zlym facetem to jeszcze nie wyjasnienie :D
A ciekawska bylam zawsze (choc nie wscibska) :P
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 30 wrz 2004, 15:25

ja zawsze angażowałem sie emocjonalnie w swoje związki i nie wyobrażam sobie posiadania kochanki na boku i odwiedzania jej, to nie jest jednorazowy skok w bok.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 30 wrz 2004, 15:31

nie zmieniac tematu...
choc nie przecze ze jest pokrewny.
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
20lat

Postautor: 20lat » 30 wrz 2004, 15:59

sam jestem w podobnej sytuacji chodze z dziewczyna prawie 2,5roku(jutro bedzie dokladnie 2,5) i tez czesto sie zastanawiam jak by to bylo z inna i wiesz co ci powiem ze jestem w kropce czasami sie zastanawiam jak by to bylo gdybym poznał starsza dziewczyne tzn w moim wieku a nie miec problemy z 17,5-latka,kocham swoja dziewczyna bardzo ale zawsze jest cos za cos jedni szukaja tego co my mamy cale zycie,a inni maja to czego nam brakuje,chyba nic ci nieporadze ale powiem ci ze uwazam ze cokolwiek niezrobisz bedziesz nieszczesliwy,mysle ze gdybys sie wyszumial i pozaliczal pare klijentek wczesniej to niemialbys takich problemow hmmm a co teraz da sie zrobic naprawde niewiem
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 30 wrz 2004, 18:46

wspolczuje Twojej dziewczynie.
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
daka_92
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2004, 18:38
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: daka_92 » 30 wrz 2004, 20:20

separacja, moim zdaniem, to jest to!nie widze innego wspanialego panaceum. ale nie oszukujmy sie, jesli nie zapanujesz nad soba-nad wlasnym wnetrzem, uczuciami-nie bedziesz w 100% szczesliwy! zawsze bedziesz czuc niepewnosc jakby to bylo!
przemysl to!
zastanow sie ile stracisz, zostawiajac ja! co niby innego da ci ta inna?!?
przeciez wybrales ja i postanowiles z nia byc! musiala miec to cos!znajdz to na nowo!
wierze, ze bedzie dobrze!
ale pamietaj, nigdy nie mysl tylko o sobie! g:( :511:
GLOWA DO GORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Upadać można, podnosić się trzeba!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 wrz 2004, 20:48

daka_92 pisze:separacja, moim zdaniem, to jest to!nie widze innego wspanialego panaceum. ale nie oszukujmy sie, jesli nie zapanujesz nad soba-nad wlasnym wnetrzem, uczuciami-nie bedziesz w 100% szczesliwy! zawsze bedziesz czuc niepewnosc jakby to bylo!
przemysl to!
zastanow sie ile stracisz, zostawiajac ja! co niby innego da ci ta inna?!?
przeciez wybrales ja i postanowiles z nia byc! musiala miec to cos!znajdz to na nowo!
wierze, ze bedzie dobrze!
ale pamietaj, nigdy nie mysl tylko o sobie! g:( :511:
GLOWA DO GORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No nie , to wy uwazacie iz bedziecie na 100% szczesliwi !???? NIGDY TAK NIE BEDZIE i sie nie łudzcie ! zawsze kazdemu z was bedzie czegos brakowac ! czy to chłopak czy dziewczyna , czy predzej czy puzniej ! trza sie do tego przyzwyczaić ! ile straci ?? hm mozna też odwrucic sytuacje , ile straci jak tego nie zrobi !? co mu da ta inna , tez sie nie przekona jak nie spróbuje ??? a moze dać wiele . Musiała miec to cos , tak !! to samo co ma co (powiedzmy ) trzecia dziewczyna !! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 30 wrz 2004, 20:53

Ale masz dylematy!
Wypowiem się w imieniu "czasowo czyt chwilowo samotnych"--- chcesz ja rzucic
dla fanaberii. Mogącej się dla Ciebie źle skończyć.
Nie mówię że masz trzymać sięjej kurczowo, ale...
W najgorszym przykładzie potraktowania dziewczyny rozważ za i przeciw.
Co uważasz za pozytywne. Może przyszedł czas jesiennej stagnacji. Po czasie fascynacji
2 stroną "obyłeś" się z nią...
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 30 wrz 2004, 22:24

Apaczu, twoje wątpliwości pozostawiam bez komentarza. Uważam, że to wspaniałe uczucie, jeśli dwoje partnerów jest dla siebie również pierwszymi partnerami seksualnymi. Możecie stworzyć wyjątkowy związek oparty na szczerości i zaufaniu, stworzyć razem coś pięknego. A może boisz się zaangażowania, dlatego pojawiają się te wątpliwości. :566:
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy

W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 30 wrz 2004, 22:35

To nie jest strach - sam to napisał. Po prostu chce mieć więcej doświadczeń...
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 30 wrz 2004, 22:43

kwjk pisze:To nie jest strach - sam to napisał. Po prostu chce mieć więcej doświadczeń...


A szukanie nowych doświadczeń to Twoim zdaniem nie ucieczka przed zaangażowaniem? Przecież zdobywanie nowych doswiaczeń w tym wieku wiąże się z poznawaniem nowych partnerek a z opuszczeniem dotychczasowej :566:
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 30 wrz 2004, 22:47

Ucieczka owszem, ale niekoniecznie związana ze strachem. Równie dobrze może być to najzwyklejsze znudzenie.
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 30 wrz 2004, 22:51

Apaczu, czekamy na twój komentarz. Odezwij się.
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 30 wrz 2004, 23:00

a może to jest strach?! strach przed tym ze nie bedzie jak jego koledzy zaliczał kilka panienek? strach przed tym ze wspolnie ze swoja pierwsza kobieta stworzy dobry związek? WYIMAGINOWANY strach przed tym ze bedzie "gorszy" od kumpli.... :551: :547:
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 30 wrz 2004, 23:07

sallvadore pisze:a może to jest strach?! strach przed tym ze nie bedzie jak jego koledzy zaliczał kilka panienek? strach przed tym ze wspolnie ze swoja pierwsza kobieta stworzy dobry związek? WYIMAGINOWANY strach przed tym ze bedzie "gorszy" od kumpli.... :551: :547:


A co to jakieś zawody w zaliczaniu panienek? W życiu nie to się liczy tylko znalezienie właśviwego partnera, z którym można razem iść przez życie. Koledzy mogą zazdrościć mu dziewczyny i po prostu namawiać, by spróbował czegoś innego. Sami na pewno chcieliby być w jego sytuacji. To, co może wydawać Ci się wadą, może być jego zaletą. Jeszcze raz powtórzę to nie zawody, czy jakaś konkurencja, w życiu nie wystawia się świadectwa z lepszym lub gorszym wynikiem. Tak więc nie może czuć się gorszy od swoich znajomych, przynajmniej nie powinien, bo tak wcale nie jest.
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 30 wrz 2004, 23:08

Wyimaginowany strach to żaden strach :). Po prostu głupota i dziecinne zachowanie... albo może... typowo męskie? Nie wiem...
Awatar użytkownika
Jasmen
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2004, 20:36
Płeć:

Postautor: Jasmen » 30 wrz 2004, 23:27

Czasami nie warto brać przykładów z kolegów. Rozpatrywanie w kategoriach gorszy lepszy jest błędem. To co mogło wydać mu się wadą jest naprawdę jego zaletą. Tylko kobieta może to docenić, więc nie powinien porównywać się z innymi.
"Szczęście w życiu nie polega na tym by być kochanym. Największym szczęściem jest umieć kochać" Horacy



W miłości rzadko wyznaje się miłość, gdyż onieśmiela ją wstyd tłumiąc jej płomienie" Seneka
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 01 paź 2004, 09:36

no mnie tego nie tłumaczcie tylko jemu.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2004, 10:07

To nie tak ze ktos sie do kogoś chce porównywać , albo komuś czegos zazdrosci , jesli chodzi o kobiety !! to zwykła chęć poznania nieznanego innego !! Kazda kobieta jest inna nie gorsza nie lepsza(tu mówie o tych kobietach które interesuja danego męzczyznę ) po prostu inna ! to swego rodzaju chęć posiadania , czegos co piekne ! tak jak z obrazami , chciało by sie miec te piekne , tylko finanse nie pozwalają ! tu jest inaczej , nie trzeba finansów , wystarczy ze sie zapusci sieci i kobiete zdobędzie , nie dla jak to brzydko mówicie zaliczenia jej !! ale dla przezycie czegos z nią wyjątkowego !! WSZYSCY krytykujecie facetów , ale same Kobiety są dokładnie takie same , tyle tylko iz o tym nie mówią ! choć nie wszystkie , a i z czasem z wiekiem sie to zmienia diametralnie ! sA OKRESY a w zyciu takie i inne , i tak bedzie zawsze ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
20lat

Postautor: 20lat » 01 paź 2004, 10:45

jasmen ty moze majac 28lat to rozumiesz,ale pomysl jak to jest koles ma 20 lat pewnie wszyscy jego kumple chwala sie na studiach ta przelecialem itd.,chwala sie ze ze swoimi dziewczynami kochali sie tak i tak a on co ma powiedziec???to nietakie proste w meskim towarzystwie,jak jest sie mlodym to sie inaczej mysli hmm jakbym pisal o sobie
a tak na marginesie to twoja fotka jasmen???jesli tak to niezla laseczka z ciebie ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 paź 2004, 10:52

Tak tak , chwalą sie ...........a conajmniej połowa w tym co mówia to bujda na resorach !! :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości