On czy Ona

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 31 maja 2005, 15:27

zalezy :) ale mysle ze raczej facet, a przynajmniej ja wole zeby facet zaczal... :>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 31 maja 2005, 15:41

Wg mnie to mezczyzna powinien pierwszy wykazac inicjatywe... choc jak wiemy w bywa roznie :)

Pozdrawiam.

Ps. Najlepiej jak 2 osoby zaczna podrywac sie wzajemnie, to wlasnie wtedy najprawdopodobniej odniesie to oczekiwany skutek :)
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
happy
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:34
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: happy » 09 cze 2005, 09:36

Inicjatywa zazwyczaj wychodziła ode mnie .
Zdażały sie przypadki kiedy jakaś kobieta próbowałą swoich sił ale cieżkim typem jestem.
Wiadomo ze gestami słowami sposobem bycia daje jej do zrozumienia ze jestem ja zainteresowany
ze czas spedzony własnie z toba nie bedzie zadna strata ...
To trwa jakis przedział czasu, pozniej licze na działanie kobiety - wiadomo ze nie chodzi tu o słowa
bardziej emocje - małe zaufanie etc ... radość z wspólnego przebywania, dyskusji, zainteresowanie

Od pewnego czasu rzeczą jasną jest ze bardzo dużo od kobiety zależy

no własne a one są czasem takie niezdecydowane :(
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 09 cze 2005, 15:59

jeżeli oni się podobaja sobie nawzajem to chyba nic nie trzeba dodawać, że obydwoje będą siebie próbować zainteresować.

Gdy ona się jemu podoba: na pewno facet będzie starał się zwrócić jej uwagę na swoją osobę czyli to on zacznie podryw

Gdy on się jej, to dziewczyna rozpocznie podryw :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 11 cze 2005, 23:59

mariusz pisze:kto w dzisiejszych czasach powinien zacząc podryw...

nie wiedziałam, że to od czasów zależy :P
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 12 cze 2005, 00:15

unlucky_sink pisze:nie wiedziałam, że to od czasów zależy


Różne czasy, różne obyczaje.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 12 cze 2005, 00:32

saviour pisze:Różne czasy, różne obyczaje.


no tak... hmm.. a jakie my mamy obyczje w tym wieku? ... jaki mamy w ogóle wiek? :P ;) xx1:)?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 12 cze 2005, 00:57

unlucky_sink pisze:no tak... hmm.. a jakie my mamy obyczje w tym wieku? ... jaki mamy w ogóle wiek? xx1:)?


W kwestii ustalania obecnego wieku mogę Ci polecić podręcznik do historii z 4 klasy podstawówki, tam na pewno znajdziesz jakieś stosowne informacje na ten temat. Informuj nas o swoich postępach.

Co do obyczajów, cóż mamy wszelakie. Nie zajmuję się ich badaniem na co dzień, więc musisz sięgnąć chyba po jakąś lekturę socjologiczną <zly3>
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 12 cze 2005, 01:08

wiem że kontakty damsko-męskie są skąplikowane, ale chyba nie aż tak bardzo... żeby zadawać pytania kto powinien? chociaż to co dla mnie oczywiste dla innych może być niezrozumiałe. oj...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 12 cze 2005, 06:46

unlucky_sink pisze:wiem że kontakty damsko-męskie są skąplikowane, ale chyba nie aż tak bardzo... żeby zadawać pytania kto powinien? chociaż to co dla mnie oczywiste dla innych może być niezrozumiałe. oj...


W swiecie zwierząt samiec akurat jest tym ktory ma sie podobac samicy. Tłumaczy to kolorowe ubarwienie samców niektorych gatunków (np kaczki), w przeciwieństwie do samic.
W świecie ludzi jest na odwrót; kobieta maluje sie dba o siebie, z mysla aby podobać się mężczyzną. Faceci tak nie mają. Obecne czasy są wywrocone dogurynogami, wiec dla tego powstało to pytanie. ;)
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 12 cze 2005, 09:30

mariusz pisze:kobieta maluje sie dba o siebie, z mysla aby podobać się mężczyzną. Faceci tak nie mają.

a faceci o siebie nie dbają? nie chodzą do kosmetyczki? nie używają kremów? nie chodzą na solarium? Jest cała masa takich facetów...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
dziwny321
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2005, 08:01
Skąd: z Domu
Płeć:

Postautor: dziwny321 » 12 cze 2005, 10:10

Bez znaczenia kto zrobi pierwszy krok byleby oboje potem sie czuli ze soba w miare dobrze Czy to przez 1 miesiac cz przez dlugie lata.

U mnie zawsze bylo tak ze to kobieta robila pierwszy krok. Chociaz z moja obecna partnerka jak przeanalizowalismy: Co mi w tobie co jej we mnie...?Kto first...? to wyszlo na to ze jednoczesnie do siebie Cos Teges.

A najsmieszniejsze jest to ze od poczatku jednoczesnie do siebie czulismy miete Tylko kazde wewnetrznie postanowilo sie nie narzucac :) ale NOC Blisko Siebie,nieustanne wpatrywanie sie w Oczy ZROBILO SWOJE <banan> <aniolek2>


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 12 cze 2005, 17:30

dziwny321, to gratluje :) ale masz racjęco do tego, że noc ma swoje uroki :P mój kumpel mieszka obok swojej teraźniejszej dziewczyny i wcześniej wyzywali się itd, nawet koleżeństwa nie było, ale spędzili sylwestra na jednej imprezie i są już ze sobą tyle czasu:)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości