To jak to z nim jest? podobam mu się??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

hulaska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2017, 16:22
Skąd: płock
Płeć:

To jak to z nim jest? podobam mu się??

Postautor: hulaska » 27 kwie 2017, 16:26

Jestem w związku z chłopakiem który ma 24 lata, czasem mam wrażenie, że nie podobam mu się już, często woli spędzać czas ze swoim dwoma najlepszymi kolegami :/ (nie nie jest gejem) <wow> Czy poradzicie mi jak sprawdzić czy nadal mu się podobam? Czy jestem dla niego wciąż atrakcyjna? nie chcę stawiać mu ultimatum ( ja albo koledzy) ale zaczynam mnie to wszystko irytować <help>
KatarzynaJas
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:23
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Płeć:

Re: To jak to z nim jest? podobam mu się??

Postautor: KatarzynaJas » 15 maja 2017, 12:31

Po prostu... powiedz mu dokładnie to samo, co tu napisałaś i zobacz co powie, a najważniejsze - co zrobi. Jeśli nic się nie zmieni, to dałabym sobie z nim spokój.
saara
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2017, 18:18
Skąd: saara
Płeć:

Re: To jak to z nim jest? podobam mu się??

Postautor: saara » 01 sie 2017, 18:25

wiele dziewczyn lubi romantyzm. długa gra wstępna sprawia że jesteśmy bardziej podniecone, tak samo z wyszukanym romantyzmem. kobieta gdy czuje sie adorowana i że facet sie stara jest romantyczny. możesz napisać o obsypywaniu kwiatami albo żeby było bardziej zmysłowo opisać jaką relaksującą kąpiel z płatkami kwiatów i świecami byś jej przygotował jak napisze ci że miała ciężki dzień czy jest zmęczona
albert443
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2017, 11:37
Skąd: krakow
Płeć:

Re: To jak to z nim jest? podobam mu się??

Postautor: albert443 » 21 paź 2017, 11:36

Chętnie zrobie to mojej dziewczynie :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości