Proźba o porade

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Alhir
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2015, 03:59
Skąd: Małopolska
Płeć:

Proźba o porade

Postautor: Alhir » 25 sty 2015, 04:36

Witam, mam taki problem jestem nieśmiałym chłopakiem i mam pewien problem z poderwaniem dziewczyny a mianowicie taki, wyda wam się może banalny a więc chodzi o to że: piszę z dziewczyną sms ponad miesiąc i nie potrafię(nie wiem jak) ją podniecić sms. Nie chodzi tu żeby sms był o seksie tylko o to żeby po mim czuła się podniecona i robiło jej się mokro w majtkach;p
Proszę o wasze porady
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 28 sty 2015, 19:41

Tomasz Marzec - Facet z jajami
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 17 lut 2015, 09:22

wiele dziewczyn lubi romantyzm. długa gra wstępna sprawia że jesteśmy bardziej podniecone, tak samo z wyszukanym romantyzmem. kobieta gdy czuje sie adorowana i że facet sie stara jest romantyczny. możesz napisać o obsypywaniu kwiatami albo żeby było bardziej zmysłowo opisać jaką relaksującą kąpiel z płatkami kwiatów i świecami byś jej przygotował jak napisze ci że miała ciężki dzień czy jest zmęczona

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości