Choroba psychiczna i seks

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

norek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:24
Skąd: Poland
Płeć:

Choroba psychiczna i seks

Postautor: norek » 27 gru 2014, 16:38

Witam

Jestem norek i mam 33 lata. Swoich prawdziwych danych nie chce ujawniać. Cierpie od 12 roku życia na schizofrenie paranoidalną i biore na to leki. Moje życie seksualne jest w związku z tym mocno zaburzone. Tzn. mam urojenia, kłopoty z kontakami z ludzmi. Miałem w swoim życiu 2 dziewczyny z czego tylko z jedną mówiąc krótko, spałem. Było to jak miałem jakieś 25 lat. Od tamtego czasu nie miałem dziewczyny bo się zraziłem ale tu nie chodzi o seks tylko o uczucia związane z tą dziewczyną. Nie wyszło nam, z czyjej winy trudno powiedzieć... Od tamtego czasu tylko się masturbuje i nie szukam kogoś nowego. Ale ja o czymś innym. Od 2 czy 3 lat zauważyłem u siebie problemy z wytryskiem i z dojściem. Jak bym nawet znalazł jakś dziewczyne to boje się czy dam rade jak coś do czegoś dojdzie. Mam pytanie. Czy ja się starzeje? Czy to że już nie moge tak jak kiedyś to oznaka starzenia się? Dawniej jak waliłem czy tą dziewczyne czy onanizowałem się to nie miałem jakiś strasznych problemów z dojściem i wytryskiem. A tu teraz masz. Czy to może od leków?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 gru 2014, 21:35

Powinieneś o skutki uboczne spytać swojego psychiatrę. To może być od leków. A może kwestia psychiki... ale i tak na to odpowie Ci lekarz.
stabilnosc
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:55
Skąd: Chorzów
Płeć:

Postautor: stabilnosc » 29 gru 2014, 12:32

bardzo prawdopodobne.. idź do lekarza
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sty 2015, 06:48

A poza tym, skoro jej nie szukasz to nie masz sie czym martwic. Reka sie nie obrazi ze nie doszedles.
Zreszta przyznaj sie, ze w duchu cieszysz sie ze masz kolejna wymowke by nie zmienaic swojego zycia na lepsze.
norek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:24
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: norek » 02 sty 2015, 21:38

A co ty możesz wiedzieć o moim życiu? Przez tą chorobę jest przesrane. Nie jesteś chory na schize więc nie pouczaj mnie bo nie masz zielonego pojęcia jak to jest...

---

I nie bój się, znajde dziewczyne choćby nie wiem co.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 21:41 przez norek, łącznie zmieniany 1 raz.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 03 sty 2015, 10:56

norek pisze:A co ty możesz wiedzieć o moim życiu? Przez tą chorobę jest przesrane. Nie jesteś chory na schize więc nie pouczaj mnie bo nie masz zielonego pojęcia jak to jest...


Przyzwyczaj się. Ego niektórych tutaj nie pozwala pisać normalnych postów ,które mają jakkolwiek pomóc innym.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
norek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:24
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: norek » 03 sty 2015, 14:11

Dobrze wiedzieć. A co do dziewczyn. Był u mnie na sylewstra kolega z 20 letną kuzynką i moje serce przyjemnie zadrżało. Bardzo ładna. Ale ona ma 20 lat a ja stary koń 33 lata. Czyli raczej nierealne... :(
Ostatnio zmieniony 03 sty 2015, 14:11 przez norek, łącznie zmieniany 1 raz.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 10:17

problem może leżeć w lekach. wiele leków psychotropowych wpływa na funkcjonowanie w łóżku. najlepiej porozmawiać o tym z lekarzem.
klea226
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2015, 15:33
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: klea226 » 27 kwie 2015, 15:37

Najlepiej pogadać właśnie z lekarzem. My tu możemy sobie gdybać.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 kwie 2015, 11:17

Smile8 pisze:Przyzwyczaj się. Ego niektórych tutaj nie pozwala pisać normalnych postów ,które mają jakkolwiek pomóc innym.
No chyba ze takie posty maja na celu zamiast glaskania po glowce sprowokowanie kogos do wziecia sie za siebie.
Karolina87
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2015, 00:02
Skąd: Sławno
Płeć:

Postautor: Karolina87 » 02 maja 2015, 00:52

Przyzwyczaj się. Ego niektórych tutaj nie pozwala pisać normalnych postów ,które mają jakkolwiek pomóc innym.

A niby jak mamy pomóc norkowi - potrzymać go wirtualnie za rękę? Mawerick ma rację, niech się zbierze do kupy. I do specjalisty, ten go przynajmniej zbada. A tak na marginesie. Mój Misiek twierdzi, że bez seksu to by zwariował. :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości