Czy lubicie uległych meżczyzn??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 00:12

Moon> Z takimi trzeba brać ślub! :) Żaden inny nas nie zechce ;)

Mi się trafił wyjątek akurat, co granice ma bliziutko, a ślub chce. Ale to wyjątek, niestety :)
mruczus11
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 lip 2005, 14:01
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: mruczus11 » 13 sie 2005, 00:37

moja mnie codziennie wkurza co drugi dzien mowi mi ze nie wie czy ze mna chce byc a i tak jak napisze jej smsa to juz biegnie do mnie i ciagle obiecuje poprawe ale tu sie tylko wkurzyc idzie.raz mi powiedziala ze traktuje mnie jako bliskiego kolege to ja ja zostawilem na chodniku tak jak stala.nawet zawolac nie zdazyla za mna.na 2 dzien sie pogodzilismy i powiedziala mi ze bardzo jej sie spodobala moja rekacja ze ja zostawilem sama na chodniku bo widzi ze mi na niej zalezy bo sie wkurzam ze widzi ze traktuje ja powaznie.dzis znow byla u mnie bylo wszystko fajnie a na samym koncu wymyslila jakas pierdole ze chyba musimy ze soba zerwac i tak sie droczylismy prawie ze do placzu a na koncu powiedziala ze chce tylko mnie.ja tych bab nie rozumiem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2005, 00:37

To ja też poczekam na wyjątek chyba. Może ten który mi myśli zaprząta nim będzie?Alem jeszcze za młoda. :DDD
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 10:31

mruczus11 pisze:powiedziala mi ze bardzo jej sie spodobala moja rekacja ze ja zostawilem sama na chodniku bo widzi ze mi na niej zalezy bo sie wkurzam ze widzi ze traktuje ja powaznie.

No baba widzi ze jaja masz <banan>

mruczus11 pisze:dzis znow byla u mnie bylo wszystko fajnie a na samym koncu wymyslila jakas p*** ze chyba musimy ze soba zerwac i tak sie droczylismy prawie ze do placzu a na koncu powiedziala ze chce tylko mnie.ja tych bab nie rozumiem.

Faceci nigdy nie beda bab rozumiec do konca <aniolek2> . Ale przyznam ze ta Twoja to jest dziwna(baba).
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 13 sie 2005, 12:44

mruczus11 podziwiam Cie normalnie!!!!! Jak mozesz z nią wytzrymać!
Ja po tym tekście śmiertelnie bym się obraziła:P Jak ona nie jest pewna, im dluzej z nia bedziesz tym dotkliwiej Cię zrani... Albo spytaj czy zaliczyles juz próbę...
Moj kumpel mi opowiadal ze od jednej laski dostal 5 razy kosza tylko dlatego ze chciala sprawdzić czy mu na niej zależy...
Dziwny jest ten świat <aniolek2>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 13 sie 2005, 12:54

dla mnie to sa niepowazne i glupie manipulacje, gdyby sie okazalo po jakims czasie ze jakies spiecia czy trudne sytuacje byly ze tak powiem sztucznie wspomagane czy podsycane przez moja partnerke dluuuuuugo bym sie zastanowil czy warto sie w takie cus wpierdalac. ja jestem spokojny i wytrzymaly ale do czasu, potem nie ma opcji zeby bylo jak dawniej. nigdy nie zrozumiem zrobienia jakiejs glupoty przez kobiete po to zeby zwrocic na siebie uwage partnera czy dac mu cos do zrozumienia. po to ma mozg zeby nie robic glupot. pozdrawiam mysiorka, sory za brak wielkich liter ale pisze jedna reka:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 13 sie 2005, 15:24

Witam to mój pierwszy post na tym forum :)
Musze przyznać ze macie racje należe raczej do uległych facetów ale jak trzeba to przywołam dziewczyne do porządku. Sam mam problem bo dziewczyna jest niezdecydowana i kręci i w ogóle a jak jestem stanowczy to zaraz ma czas dla mnie i nawet raptownie moze sie zjawic u mnie a tak to trzeba ja prosic
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 sie 2005, 15:58

Ano tak jest. Jak się spytasz, co chce na śniadanie albo kolację, poddasz różne propozycje, to się nie zdecyduje. A jak podstawisz pod nos michę z jajecznicą to będzie wsuwać ile wlezie. Może nawet nie tylko jajecznicę... <aniolek2>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sie 2005, 16:01

kazda kobitka chyba lubi jajka w kazdej postaci :diabel2:
a do tematu - uleglosci mowie stanowcze nie! facet to ma byc facet a nie rozlazle kluchy ktore daja sie sterowac. Jak bede chciala miec lalke to ja sobie kupie.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 16:29

Imperator pisze:Jak się spytasz, co chce na śniadanie albo kolację, poddasz różne propozycje, to się nie zdecyduje. A jak podstawisz pod nos michę z jajecznicą to będzie wsuwać ile wlezie. Może nawet nie tylko jajecznicę...

Dokladnie !! :). Bo ja nie lubie miec za duzo opcji <banan>
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 13 sie 2005, 16:51

Hehe fajnie widze ze dzisiaj musze byc stanowczy i zadzwonic do niej i powiedziec ze ma czas do poniedziałku zeby przyjechac albo nie mamy juz o czym rozmawiac ostatnio pomogło moze teraz też pomoze :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 sie 2005, 17:14

Chociaż czasami mówię, że mi obojętne i żeby sama zdecydowała. I mówię, że nie chce mi się o tym myśleć. :D

Niby uległość... bo poddanie się czyjejś decyzji ale z drugiej strony - święty spokój i nie zajmowanie się pierdołami. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2005, 18:53

FlaY pisze:widze ze dzisiaj musze byc stanowczy i zadzwonic do niej i powiedziec ze ma czas do poniedziałku zeby przyjechac albo nie mamy juz o czym rozmawiac ostatnio pomogło moze teraz też pomoze

To Ty fajną masz dziewczynę, co ją trzeba końmi do Ciebie zaciągać :D
Faq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 02 sty 2005, 13:37
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Faq » 13 sie 2005, 21:49

A ja tam jestem ulegly ...jesli chodzi o jakies pierdoly (bo niektore rzeczy sa naprawde bez znaczenia), a jesli mi na czyms zalezy to moge byc stanowczy i postawic wszystko na jedna karte jak rokita ze 'swoim' "nicea albo smierc" =]]]

Wszystko zalezy od sytuacji, facet ktory nie potrafi sie postawic to po prostu ciota i na co kobieta ma sie z takim meczyc, chyba zadna przyjemnosc zawsze wygrywac? Nie mozna tez byc egoistycznym gburem bo kto nas wtedy bedzie kochal?

Po prostu facet musi miec POTENCJAL ..i jak jest trzeba to powinien postawic na swoim zeby kobieta czula ze ma przy boku mezczyzne ..a nie cieple kluchy ;)

Pozdrawiam

F.
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 14 sie 2005, 19:42

mrt pisze:
FlaY pisze:widze ze dzisiaj musze byc stanowczy i zadzwonic do niej i powiedziec ze ma czas do poniedziałku zeby przyjechac albo nie mamy juz o czym rozmawiac ostatnio pomogło moze teraz też pomoze

To Ty fajną masz dziewczynę, co ją trzeba końmi do Ciebie zaciągać :D


Hehe sęk w tym ze to nie jest moja dziewczyna tylko sie spotykamy ze sobą narazie
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sie 2005, 21:39

FlaY pisze:Hehe sęk w tym ze to nie jest moja dziewczyna tylko sie spotykamy ze sobą narazie

No to superperspektywy przed Tobą :)
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 15 sie 2005, 11:09

Od dziś to już jest moja dziewczyna :) Bardzo sie z tego ciesze bo wybrała mnie a byli też inni :) Oby tylko sie wszystko super układało
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 sie 2005, 11:28

Ale wiecie co mam wrazenie ze prawie kazda z was, gdyby miala byc w zwiazku i bardzo kochac swojego faceta, lub zaczynac go mocno kochac, wolalby twardego, czesto ja wkurzajacego, w ogóle nie ustepliwego i jakby to o nim powiedzilie inni pierdolnietego faceta, a nie takiego, co ulega :) ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sie 2005, 14:05

Hyhy pisze:gdyby miala byc w zwiazku i bardzo kochac swojego faceta, lub zaczynac go mocno kochac, wolalby twardego, czesto ja wkurzajacego, w ogóle nie ustepliwego i jakby to o nim powiedzilie inni p*** faceta, a nie takiego, co ulega

No generalnie o tym jest topic. Tak wolałabym stanowczego, ale na dłuższą metę gdyby był strasznie w tą stanowczośc przegięty tez by nie było za dobrze.
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 15 sie 2005, 19:09

Hyhy pisze:Ale wiecie co mam wrazenie ze prawie kazda z was, gdyby miala byc w zwiazku i bardzo kochac swojego faceta, lub zaczynac go mocno kochac, wolalby twardego


Jak dla mnie wszędzie są granice - i w uległości i w "twardości". Szczerze mówiąc ja lubię się trochę poprzekomarzać, lubię prowokować małe spiecia... ;) ale jakby taki "twardziel" ciągle miałby pretensje, albo miał zawsze inne zdanie niż ja - tylko dla zasady....
<boje_sie>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 sie 2005, 22:51

Ja nie mowie dla zasady, krotko na smycz i na spacer :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 sie 2005, 22:01

sophie pisze:A odnosnie tematu: jesli idzie o uleglych facetow - moj byly nalezy do takiej grupy. Na poczatku jest fajnie, gdy sie zgadza, ale po chwili, to staje sie nie do zniesienia. Potwierdzanie czegokolwiek powiedzialam, zgadzanie sie na kazdy pomysl, wyjscie, film. To robi sie irytujace. Nawet poklocic sie nie dalo Jezor

Sam unikam kłótni jak ognia po prostu nienawidze się kłócić a jeszcze z moja dziewczyną nieee...Ale też sophie uważaj na to czy on cie uważnie slucha bo są faceci ktorzy potrafią udawać że sięzgadzają ze wszystkim a w rzeczywistości nawet nie słuchaja,
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 17 sie 2005, 13:00

Hyhy pisze:Ja nie mowie dla zasady, krotko na smycz i na spacer

Taa to sie nazywa stanoczosc..Ale bez przesady;]]]
A moj facet lubi sie droczyc:P Ja jestem bardziej ulegla...Wiec kiedy nasze zdanie sie rozni czasem jedno musi ustapić...Ogolnie mowiac jest uparty...;];];] Ale czasem mi ustepuje, jesli wie ze mi na czyms zalezy:* <aniolek2>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości