Co robic???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Siepun
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:18
Skąd: Daleko
Płeć:

Co robic???

Postautor: Siepun » 12 paź 2012, 20:29

Zacznijmy od tego ze jestem jeszcze mlodym czlowiekiem bo mam dopiero 22 lata. Jestem w zwiazku od 7 lat, tak to dziwne mialem wtedy 15 lat hehe. od 2 lat jest zle w sumie to tylko ja sie staram. Nie dawno zblizylem sie do innej kobiety w sumie bardzo nie wiem czy sie zakochame ponownie ale gdy przy niej jestem czuje sie wyjatkowo, czegos takiego dawno nie odczowalem ale mniejsza. problem lezy w tym ze chyba chcialbym zaczac nowy zwiazek z ta nie dawno poznana kobieta, ale ona kocha jeszcze bylego i opowiada ze jak sie z nim widzi, a trudno zeby nie skoro z nim studiuje na jednej uczelni :/ to nadal lgnie do niego i ulega mu nie pozwala na wiele ale sam fakt sie z nim caluje. Ze mna jak sie spotyka to tez sie przytulamy i calujemy, wiem ze zdradzam ale nie o to chodzi w sumie tak o to tez chodzi bo nie wiem jak mam postepowac. Nie chce byc sam bo nienawidze i wiem jak zerwe ten dlugoletni zwiazek to nie jest pewne ze z ta "przyjaciolka" bede. Czy macie jakies rady bo w sumie nie wiem juz co robic czy siedziec tu gdzie jestem czy starac sie i walczyc o nowa znajoma <help>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 paź 2012, 00:37

I tak bedziesz sam, bo obie wyczuja ze z ciebie makowa panienka, a nie facet.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 paź 2012, 11:46

Siepun, jakbyś był fajny to bym Ci napisała co trzeba zrobić, żeby zdobyć nową znajomą.
Ale jesteś niefajnym egoistą, kierujesz się dziwnymi rzeczami, dziewczynę, z którą jesteś od lat masz za nic oraz masz problemy z ortografią i interpunkcją.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 paź 2012, 14:52

Nemezis, Twoje ostatnie zdanie też ma dosyć awangardową stylistykę.
Siepun, Ty sobie lepiej nową komórkę spraw. Sądząc po poziomie jaki tu zaprezentowałeś, zapomnisz o obu dziewczynach.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości