Czy faceci lubia tylko kobiety o figurze modelki?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sie 2012, 17:16

Zaq, szkoda mi czasu i klawiatury na pisanie rzeczy oczywistych. Tak samo oczywistych jak to, ze gdy pisalem ze na nie sie nie odpowiada nie oznaczalo to tego ze odpowiedziec nie mozna, ale ze odpowiadanie na nie jest bez sensu (skrot myslowy).
Definicja poprawna. Naturalnie mocno skrocona, ale po grzyba mam sie na strone rozpisywac skoro wszyscy wiedza o co chodzi? (pytanie retoryczne, nie odpowiadaj)
Andrew pisze:kobieta ma miec dupę ! wiec i biodra .....
Ale zeby zaraz nogi jak tylne u swini?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2012, 17:17 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 sie 2012, 08:14

Mav - rozumiem masz inny gust ! pokaz swój zatem Typ , popiszemy sobie na jego temat .... [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sie 2012, 11:03

Obrazek

[ Dodano: 2012-08-02, 11:05 ]
Dla porownania:
http://img.interia.pl/koneser/nimg/m/Po ... 844490.jpg
Taka jest za chuda.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 sie 2012, 17:03

<hahaha> Daj sobie spokój , ale to twój wybór [:D] Dzieci omijam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 02 sie 2012, 18:32

Każdy niech ma co lubi. Ja też gustuję w jędrnych ciałkach. Z kolei znam takich, co muszą więcej krągłości poczuć. OT z tyłka.

Temat był ciekawy z dwóch względów:
1) autorka wiąże powodzenie wśród facetów z uznaniem dla własnej osoby - ciekawa dyskusja. Chodzi o ilość spojrzeń na ulicy, flirtów w barze, zaczepień w spożywczaku czy związków? Jak ważne dla kobiety jest otrzymywanie ciągłych zapewnień z otoczenia, jaka to atrakcyjna jest? Czy jest różnica w tych potrzebach kiedy kobieta jest w stałym związku?

2) autorka pisze, że faceci doceniają te "bez biustu i często puste" - bezbiuście nowym wyznacznikiem inteligencji? (nie tylko autorki?)

Ale nie, k&%$@a, lepiej zamieszczać nagie foty i oceniać ch&%#$@ść gustu tego drugiego. Forum dla dzieci k&@#%a.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sie 2012, 20:11

Andrew pisze:Dzieci omijam
Jak kobieta nie jest dojarnia to znaczy ze to dziecko?
shaman pisze:Jak ważne dla kobiety jest otrzymywanie ciągłych zapewnień z otoczenia, jaka to atrakcyjna jest? Czy jest różnica w tych potrzebach kiedy kobieta jest w stałym związku?
Wazne. Kobiety sa prozne. Wiele sobie zaklada profile na portalach randkowych tylko po to by dostawac dzienie 100 wiadomosci na temat ich wspanialej urody.
shaman pisze:2) autorka pisze, że faceci doceniają te "bez biustu i często puste"
A tak pisala? Ciekawe, raczej spodziewalbym sie odwrotniej opinii. Jak mozna lubic babki bez biustu? Jeden lubi dojarnie, drugi umiarkowane, ale jakie zboki lubia miseczke A??? Conajwyzej toleruja A.
shaman pisze:Ale nie, k&%$@a, lepiej zamieszczać nagie foty i oceniać ch&%#$@ść gustu tego drugiego. Forum dla dzieci k&@#%a.
Ja nagich fotek nie wrzucalem, a pisanie na konkretach jest lepsze. Poza tym watek jest o meskim punkcie widzenia wiec co w tym zlego ze kazdy facet napisze jakie kobiety mu sie podobaja?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 sie 2012, 21:33

jak Ty chcesz oceniach ch@#*&ść gustu - moze to Twój gust jest wlasnie taki [:D]

[ Dodano: 2012-08-02, 21:36 ]
Mav - kazda kobieta bez wad w postwie jest piekna , tylko kazdemu co innego sie podoba !! ja lubie szpinak - Ty juz nie musisz , ale czy ja jestem ten gorszy bo go lubię , albo ty bo - nie ? <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 sie 2012, 21:46

Tez lubie szpinak <piwko>
I nie pisalem ze ktos jest gorszy bo lubi cos innego. No... poza zboczeniami. bo dla mnie pociag do skrajnosci to zboczenie. Czyli do szkieletow lub spasionych macior.
Z tym ze kazda bez wady postawy jest piekna sie nie zgodze. Wady w postawie ma niewiele osob, a nie sprawia to ze kazdy kogo mijasz jest piekny. I nie czarujmy sie. to ze brzydki czlowiek na ulicy ma obraczke nie oznacza ze sie komus podoba. to nawet nie oznacza ze sie komus kiedys podobal. Rownie dobrze moze to oznaczac ze drugi wlasciciel obraczki nie mial do zaoferowania nic co byoby warte lepszego kandydata lub nie mial na to wystarczajaco duzo ambicji.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości