tak nagle...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 10 cze 2012, 21:50

shaman troszke źle mnie zrozumiałeś... ,,jest bo jest" miałam na myśli, że skoro się poznaliśmy to mogę utrzymywać z nim kontakt a gdybyśmy się nie poznali to nie szukała bym kogoś specjalnie żeby mieć jednego znajomego więcej... a inni ludzie których mijam na ulicy sa dla mnie całkiem obcy... a jego już troche poznałam...krótko bo krótko...

[ Dodano: 2012-06-10, 21:52 ]
Olivia mój mężczyzna wie o nim a czy jego połówka wie hmmm... nie wiem nie pytałam...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 10 cze 2012, 22:02

karmen pisze:shaman troszke źle mnie zrozumiałeś... ,,jest bo jest" miałam na myśli, że skoro się poznaliśmy to mogę utrzymywać z nim kontakt a gdybyśmy się nie poznali to nie szukała bym kogoś specjalnie żeby mieć jednego znajomego więcej... a inni ludzie których mijam na ulicy sa dla mnie całkiem obcy... a jego już troche poznałam...krótko bo krótko...

karmen, to chyba Ty źle zrozumiałaś. Skoro ten facet jest tak obojętną osobą w Twoim życiu, to dlaczego zakładasz o Nim temat na forum i już drugą stronę ciągniemy ten wywód? :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 10 cze 2012, 22:50

oj oj... chodziło mi tylko o zrozumienie jego ponownej znajomości... czyli jak wy to widzicie.. męski i żeński punkt widzenia... a nie oto czy mam utrzymywać z nim kontakt czy pójść z nim do łóżka... Ok, moja wina bo troszkę źle się rozpisałam zakładając temat... :/ ale można uznać za zamknięty...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 cze 2012, 01:40

Gdybys go traktowala jak kolege nie pojawialyby sie w Twojej glowie takie pytania.
Jak juz pisalem: wszyscy klamia. Nudy.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 11 cze 2012, 13:48

w zadawaniu pytań nie widzę nic złego... nie mam jakiegoś rozstrojenia swojej ani jego osobą... ale OK nie będę znów na nowo tłumaczyła... w sumie temat można uznać za zamknięty :)
Wszystkim, którzy mieli chęć wypowiedzenia się Dziękuje :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości