Zazdrość czy uzasadniona ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Jaw163
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2012, 17:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Zazdrość czy uzasadniona ?

Postautor: Jaw163 » 13 lut 2012, 18:33

Witam, jestem ze swoją dziewczyna od 7 miesięcy, jest to bardzo krótki okres lecz mogę powiedzieć ze przez ten czas wiele rzeczy przeżyliśmy. Coś sie zaczęło psuć a raczej w moich oczach a mój problem jest dość trudny ponieważ nikt tak naprawdę nie potrafi mi pomoc. Zacznę od początku : jestem typem faceta, ktory jakiś czas temu potrafił zdziałać wiele przy kobietach, niestety ale działalem egoistycznie, zlewczo, zdradzalem, często sex bezzobowiazan. Niedawno poznałem kobietę swojego życia(tak mi sie wydaje) ja zimny i nie wytresowany dran nagle czuje iskierke w serduszku. Przebieg i fascynacja przebiegała całkowicie naturalnie. Wiele splotow jak z filmów, itp można uważać to za prawdziwa miłość. Dużo rozmawiamy lecz ja i tak swoje, przez to ze zdradzalem trochę jej nie wierze:( chodź czuje i wszystko na to wskazuje ze mówi prawdę. Mam wgląd na jej FB, telefon, podsluch, wiem to jest chore lecz staram sie żeby tego nie widziała. Nie robię jej scen ani awantur, lecz teraz coś mnie zaniepokoiło o toz nie boje sie ze mnie zdradza lecz pozna kogos i to jakiś czas może trwać a ja zmarnuje tylko swój czas tkwiac w tym. Przypominam ze jest to zwiazek na odległość lecz planujemy od października mieszkać razem(widujemy sie co tydzień, jestem u niej 1-3 dni w tyg.) Ona katoliczka, studiuje lekarski jest bardzo pożądna calkowity inny typ kobiety taki unikalny co budzi u mnie niepokój wydaje sie za porządna: szepcze ze chce żebym został jej mezusiem, planuje slub(sic!), mówi szczerze ze mnie kocha lecz sam nie wiem :( bo z jednej strony mówi ze trochę sie posulem, za bardzo dbam o nią jestem troszeczkę nadgorliwy lecz nie widzę w tym nic złego. Jak mam tego sie pozbyć z głowy lecz mogę mieć racje ? Czy myślicie ze taki typ kobiety może zdradzić Wybaczcie za tekst ale cieżko mi sie pisze tak długie teksty z iPada. Sadze ze za mało szczegółów opisałem
Speeder987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2012, 22:59
Skąd: woj. Śląskie
Płeć:

Postautor: Speeder987 » 13 lut 2012, 20:02

Tu niestety musisz miec 100% pewnosc, ze to jest naprawde ta osoba z ktora chcesz spedzic reszte calego swojego zycia.

Bo musisz wiedziec, ze jak powiesz ostatecznie TAK to pozniej juz za bardzo nie ma odwrotu
Nasze czyny względem innych pokazują jakimi naprawdę jesteśmy ludźmi. To one odzwierciedlają naszą wspaniałą osobowość ;)
Jaw163
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2012, 17:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Jaw163 » 13 lut 2012, 20:06

Do oswiadczyn to daleka droga ale nie o to sie martwię
Speeder987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2012, 22:59
Skąd: woj. Śląskie
Płeć:

Postautor: Speeder987 » 13 lut 2012, 20:11

Widze, ze nie jestes za bardzo pewien czy Ona jest z Toba do konca szczera ??

No z tym FB i sprawdzaniem telefonu to troche dziwne jest ;)
Wedlug mnie nie powinienes sie az tak strasznie zamartwiac

Dziewczyna chce po prostu niezapomnianych emocji od Cb ;)

Masz czas na glebsze przyjrzenie sie Jej. Tak wiec do dziela zglebiaj Ja
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 20:20 przez Speeder987, łącznie zmieniany 1 raz.
Nasze czyny względem innych pokazują jakimi naprawdę jesteśmy ludźmi. To one odzwierciedlają naszą wspaniałą osobowość ;)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 13 lut 2012, 20:19

Z tego co widzę, wszystkie poszlaki zdrady generuje Twoja głowa a nie dziewczyna, co sam zdiagnozowałeś jako efekt własnego wcześniejszego trybu życia.

Pytaniem nie jest czy "taki" typ kobiety może zdradzić, tylko czy będziecie potrafili dla siebie nawzajem być odpowiednimi partnerami gdy ze sobą zamieszkacie.

Na to pytanie nie odpowie Ci żadna teoria ani żaden podsłuch. Sugeruję odpuścić jedno i drugie.
Speeder987
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2012, 22:59
Skąd: woj. Śląskie
Płeć:

Postautor: Speeder987 » 13 lut 2012, 20:21

shaman pisze:Z tego co widzę, wszystkie poszlaki zdrady generuje Twoja głowa a nie dziewczyna, co sam zdiagnozowałeś jako efekt własnego wcześniejszego trybu życia.

Pytaniem nie jest czy "taki" typ kobiety może zdradzić, tylko czy będziecie potrafili dla siebie nawzajem być odpowiednimi partnerami gdy ze sobą zamieszkacie.

Na to pytanie nie odpowie Ci żadna teoria ani żaden podsłuch. Sugeruję odpuścić jedno i drugie.


Zgadzam sie tez z kolega ;)
Nasze czyny względem innych pokazują jakimi naprawdę jesteśmy ludźmi. To one odzwierciedlają naszą wspaniałą osobowość ;)
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 lut 2012, 21:26

Ja stawiam, że Wam nie wyjdzie. Z opisu wynika, że dotąd byłeś ułomny emocjonalnie, a Twoje starania i obawy świadczą, że dopiero uczysz się budować normalną relację w związku. Późno trochę. I w niewłaściwy sposób. Nie dorosłeś jeszcze, by być partnerem dla tej dziewczyny, bo w tym momencie nie przeskoczysz samego siebie i tylko marnujesz jej czas.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lut 2012, 21:48

Wspolczuje jej.
Jaw163
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2012, 17:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Jaw163 » 15 lut 2012, 13:37

Nemezis pisze:Ja stawiam, że Wam nie wyjdzie. Z opisu wynika, że dotąd byłeś ułomny emocjonalnie, a Twoje starania i obawy świadczą, że dopiero uczysz się budować normalną relację w związku. Późno trochę. I w niewłaściwy sposób. Nie dorosłeś jeszcze, by być partnerem dla tej dziewczyny, bo w tym momencie nie przeskoczysz samego siebie i tylko marnujesz jej czas.
co to znaczy "tym momencie nie przeskoczysz samego siebie i tylko marnujesz jej czas." ciekawa wypowiedz ale tego nie rozumiem ?

[ Dodano: 2012-02-15, 13:37 ]
Co mam zrobić żeby nam wyszło ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lut 2012, 13:57

Przestac ja szpiegowac i nie byc zazdrosnym.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 lut 2012, 14:49

Jaw163 pisze:co to znaczy "tym momencie nie przeskoczysz samego siebie i tylko marnujesz jej czas." ciekawa wypowiedz ale tego nie rozumiem ?

To znaczy dokładnie to co napisała nemezis. Marnujesz jej czas, nie zmienisz się w tym momencie. I wcale nie chodzi o to żeby zmieniać się dla kogoś, tylko dla siebie. A skoro nie widzisz najprostszego rozwiązania to nie jest to ten czas.

Maverick pisze:Przestac ja szpiegowac i nie byc zazdrosnym.

Ze szpiegowaniem będzie prościej. Z zazdrością ciężko sobie poradzić.
Jaw163
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2012, 17:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Jaw163 » 15 lut 2012, 15:08

Marissa pisze:
Jaw163 pisze:co to znaczy "tym momencie nie przeskoczysz samego siebie i tylko marnujesz jej czas." ciekawa wypowiedz ale tego nie rozumiem ?

To znaczy dokładnie to co napisała nemezis. Marnujesz jej czas, nie zmienisz się w tym momencie. I wcale nie chodzi o to żeby zmieniać się dla kogoś, tylko dla siebie. A skoro nie widzisz najprostszego rozwiązania to nie jest to ten czas.

Maverick pisze:Przestac ja szpiegowac i nie byc zazdrosnym.

Ze szpiegowaniem będzie prościej. Z zazdrością ciężko sobie poradzić.
jedno nie wyklucza drugiego,
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lut 2012, 17:14

jak by mi do głowy choc przyszło , z e musze sie uciec do szpiegowania , to zakonczył bym zawiazek , bo takie cos oznacza jedno - albo ze mna cos nie tak , albo z nią !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 lut 2012, 20:25

Wiesz, Jaw, Ty będziesz każdą kobietę podejrzewał, dlatego, że zdradzałeś. Tak już jest, że złodziej widzi wokół samych złodziei.
Z nią na pewno jest wszystko ok, ale Ty powinieneś popracować nad sobą, jeśli chcesz stworzyć związek, który opisałeś. Pewnie, że ona poznaje nowe osoby i będzie je poznawała nawet wtedy, gdy będzie już Twoją żoną (nawet mężczyzn). Ważne, abyś to Ty był zawsze ten najważniejszy, ale swoim obecnym zachowaniem nie osiągniesz tego statusu.
Andrew pisze:jak by mi do głowy choc przyszło , z e musze sie uciec do szpiegowania , to zakonczył bym zawiazek , bo takie cos oznacza jedno - albo ze mna cos nie tak , albo z nią !

Dokładnie :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Jaw163
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2012, 17:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Jaw163 » 22 wrz 2015, 02:33

proszę o usunięcie wątku przez moderatora.
RThycle
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2021, 05:47
Skąd: Slovenia
Płeć:

-

Postautor: RThycle » 24 wrz 2021, 18:26

Uważam, że zawsze dobrze jest wyśrodkować, znaleźć takie rozwiązanie które będzie satysfakcjonowało obie strony. Zawsze można spędzić święta z ukochaną osobą u jednych, a później drugich rodziców.
Dobrze to ustalić wspólnie by nikt nie czuł się poszkodowany, czy urażony. Wiem, że czasem się ma tego wszystkiego dość i najchętniej by się gdzieś wyjechało tylko we dwoje, ale chyba nie warto. Życie jest za krótkie i póki mamy rodziców to powinniśmy się starać spędzać święta z uwzględnieniem ich w planach.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości