Dwie kobiety i zazdrość.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Dwie kobiety i zazdrość.

Postautor: hemoth » 27 lis 2010, 11:02

Moja historia (i problem) wygląda tak.

2 miesiące temu rozstałem się z dziewczyną (po 4 latach) po tym jak dowiedziałem się że kręci z innym chłopakiem. Była bardzo skruszona, przepraszała, żałowała. Niestety kiedy przeszła mi juz złość i powiedziałem że wszystko jej wybaczę i chcę znów z nią być, ona stwierdziła że dobrze jej jest samej, a do mnie nie czuje tego co dawniej.
Nie byłem natrętny, ale starałem się żebyśmy się zeszli - bezskutecznie.

I tak minęły 2 miesiące w których nic się nie działo.
Kilka dni temu poprosiła mnie o pewną przysługę, na co ja się zgodziłem. Była mi bardzo wdzięczna i zaproponowała żebyśmy się spotkali. Odmówiłem ponieważ kilka dni wcześniej poznałem pewną dziewczynę. Kiedy się o tym dowiedziała, zaczęło się...
Wypytywała kto to, skąd, jak wygląda, prześledziła móje profile na NK i Facebook'u, aż w końcu wyczaiła o którą dziewczynę chodzi.
Płakała, mówiła że jest o mnie zazdrosna, że nie wyobraża sobie mnie z inną dziewczyną, że chciała bym do mnie wrócić... ale kiedyś - nie wie kiedy, jak jej uczucia do mnie powrócą.

Pisze do mnie teraz jak jest jej ciężko itp.

Co ja mam robić? Kochałem ją z całego serca, nawet kiedy się rozstaliśmy, ale cały czas odmawiała próby zejścia się. Teraz kiedy poznałem kogoś innego, ona cały czas do mnie dzwoni pisze - mówi że jest zazdrosna i że boi się że jak zakocham się w tamtej dziewczynie to dla niej drzwi się zamkną.
mekeke79
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2012, 20:08
Skąd: Sopot
Płeć:

Postautor: mekeke79 » 17 lip 2012, 20:12

Człowieku zmykaj jak najprędzej od tego typu dziewczyn. Nie odzywaj się, nie reaguj na jej zaczepki. Wiem, że to może być trudne ale rada jest tylko jedna.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 371 gości