Co zrobić?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

kicia78
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:38
Skąd: Podlaskie
Płeć:

Co zrobić?

Postautor: kicia78 » 19 lis 2009, 12:17

Poznałam fajnego kumpla który zakochał się we mnie i ja w nim, często pisaliśmy na gg i emaila. Na początku pisałam mu, że najpierw zapoznamyy się, a potem wyznamy miłość i czy nadajemy się. Jak ostatnio mnie odzwiedził, to zmienił zdanie, powiedział że:"MIĘDZY NAMI NIĆ NIE BĘDZIE", byłam tym zaszkoczona i jak jeszcze był u mnie, to w tym czasie między nami było coś, pocałował mnie namiętnie, przytulał i czułam, napięcie seksualne, ale również przysiągałam Go seksualnie. ON mi to zrobił tzn, że pocałował bo chciał żebym wiedziała jak czuje się prawdziwa kobieta, ponieważ dowiedział się, że z zadnym facetem nie miałam seksu i uczucia. Po rozstaniu nadal jesteśmy przyjaciółmi, mimo to, że Go nadal kocham, on już mnie nie kocha. Czy mam lepiej zrezygnować z tej miłości, czy czekać??? :(
Ostatnio zmieniony 19 lis 2009, 12:20 przez kicia78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 19 lis 2009, 13:08

Czekac? Na co? Az mu sie MOOOZE odwidzi? Ile czasu sie znaliscie, co wiecej poza samymi mailami i GG bylo miedzy Wami? Opisz wszystko dokladniej, bo niewiele jestem w stanie wywnioskowac z Twojego posta.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 435 gości