Jak wzbudzić w niej jakies uczucia?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2009, 15:01

marcin11 pisze:Dobrych chłopców nikt nie kocha
Zgadza się :)
maro pisze:Dajcie spokój chyba żadna z was nie lubi jak ktoś sie dobiera na chama prawda?
Chyba kpisz. Dobra, żadna pewnie by nie chciała być zgwałcona tak naprawdę, ale dobieranie się na ostro jak najbardziej większość kocha :)
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 15 lis 2009, 15:05

księżycówka pisze:marcin11 napisał/a:
Dobrych chłopców nikt nie kocha
Zgadza się :)

czyli mam być rozbójnikiem? :P

księżycówka pisze:dobieranie się na ostro jak najbardziej większość kocha :)

dobrze wiedzieć ale widocznie nie ta, śmiem twierdzić, że ona jeszcze nigdy się z facetem nie całowała nawet (no poza mną) a o dobieraniu nie wspomnę.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2009, 15:06 przez maro, łącznie zmieniany 1 raz.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 lis 2009, 15:09

marcin11 pisze:Dobrych chłopców nikt nie kocha

Dobry chłopiec trzyma kobiecie nogi, żeby jej było wygodniej, jak ją zły chłopiec obsługuje. ;)

księżycówka pisze:ale dobieranie się na ostro jak najbardziej większość kocha

Lllllluuuuubią tooooooo... <diabel> <diabel> <diabel>

marcin11 pisze:Inna sprawa, że potem panie często zazdroszczą koleżankom mężów - jaki ten Janek, Marek
Zosi dobry - no ale same takiego Janka i Marka nie chciały, bo to ciepłe kluchy i nawet nie zwróciły na niego uwagi.

No bo taki jałowy, nijaki, bez smaku, nie wyróżnia się niczym szczególnym - jest taki sam dobry jak reszta. Ma być dobry - ale w zaprezentowaniu się z dobrej strony, ma mieć charakter.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2009, 15:25

maro pisze:czyli mam być rozbójnikiem?
Naprawdę 24latek o to pyta? Ja coraz mniej się dziewczynie dziwię, że poszedłeś w odstawkę.
maro pisze:dobrze wiedzieć ale widocznie nie ta
Bardzo niekoniecznie. Temperament często ujawnia się dopiero przy odpowiednim kochanku, a trudno nazwać nim w moim odczuciu z pozoru dorosłego faceta, który nawet się dobrać do 18stki nie umie. :|
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 15 lis 2009, 16:20

księżycówka pisze:Naprawdę 24latek o to pyta? Ja coraz mniej się dziewczynie dziwię, że poszedłeś w odstawkę.


tego jaki człowiek jest nie da się zmienić ja z natury jestem spokojny, wieć robie wszystko na spokojnie, może i źle że tak robie.

księżycówka pisze:trudno nazwać nim w moim odczuciu z pozoru dorosłego faceta, który nawet się dobrać do 18stki nie umie. :|

już miałem doświadczenia z 18stkami ale z tamtymi szło inaczej, może dlatego, że miały za sobą jakieś doświadczenia. Rozmawiałem z dobrą przyjaciółką i stwierdziła że przy tej byłem inny jak zwykle, całą historyjkę jej opowiedziałem aż sama się dziwiła :P.

Jestem z natury spokojny ale też jak stwierdziła umiem pokazać, że i czasem szurnięty, wygadany, często mówię co myślę, ale chyba moją wada jest to że lubie sobie spacerować i rozpuszczać osoby z którymi się spotykam. No cóż jakoś tak wyszło. A jak stwierdziła często też jestem dziecinny ale to wiem, staram się to eliminować.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 lis 2009, 10:15

maro pisze:nie powiedział bym, że byłem kiepski, ale przecież na silę nie będę się dobierał prawda? Ja mogę zacząć ale jeśli dziewczyna nie daje się dotykać tutaj lub tam to co mam na chama to robic?
Nie umiesz się bawić. Każda ci to powie.

maro pisze:tego jaki człowiek jest nie da się zmienić ja z natury jestem spokojny, wieć robie wszystko na spokojnie, może i źle że tak robie.
Ja też jestem spokojny. Tylko jak mam się kochać, to bywam dziki. Jestem też rozważny, ale jeśli chodzi o kobiety szalony i romantyczny. Jestem łagodny, ale w stosunku do pijanych dresów na wszelki wypadek agresywny. Jestem życzliwy, ale jeśli chodzi o interesy stanowczy i niezłomny. I ogólnie nieśmiały, ale jeśli chodzi o namiętności to życie na to za krótkie.

To mniej więcej różnica między szerokim ujęciem słów "spokojny" i "c1powaty".
maro pisze:często też jestem dziecinny ale to wiem, staram się to eliminować.
Tańczysz jak ci każą. Miej jaja być sobą.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 17 lis 2009, 17:57

no dobra problem tkwi we mnie, ale strasznie mnie korci żeby do Niej zadzwonić, ale zapewne nie powinienem tego robić bo to w końcu minął już tydzień od kiedy milczy, ale myślę, że bym wybrnął z tej głupiej sytuacji a odrazu lepiej by mi było na duchu :) co mam robic?
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lis 2009, 20:52

maro pisze:co mam robic?
U niej i tak jesteś spalony jak by nie patrzeć. Czego nie zrobisz tego już nie naprawisz. Dzwoń, nie dzwoń - jeden pies. Ona i tak ma Cię gdzieś.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 lis 2009, 13:04

maro pisze:strasznie mnie korci żeby do Niej zadzwonić, ale zapewne nie powinienem tego robić
Jak grochem o ścianę. Możesz dzwonić nawet co drugi dzień i wyzywać od słoneczek i cukiereczków. Jak będziesz robić to ze szczerej chęci, z pewnością siebie, z jajami - to to będzie widać. W drugą stronę - niepewności również nie da się ukryć.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 22 lis 2009, 21:03

Nie uwierzycie ale po tym czasie sama wczoraj naklepała do mnie smsa, doszyć dziwnego bo w reści było coś takiego że "jest jej bardzo źle i, że nie wie co robi", i "żebym nic sobie nie myślał"... potem jeszcze kilka napisalismy bo myślałem, że omyłkowo wysłała do mnie zamiast do kogoś innego ale jednak pisała do mnie. Ja potem zapytałem co się stało to odpisuje "że już nieważne"..., "że łez jej nie zabraknie" i że "jakoś przeżyje"... i "chciała by zniknąć", a w ostatnim pisała "żebym nic się nie martwił"... o co kaman? Sam nie wiem co mam o tym mysleć. Zadzwonił bym do Niej ale byłem wtedy w towarzystwie innej dziewczyny i tak mi było głupio, że klepałem smsy. Dziś napisałem smsa z zapytaniem czy złość jej przeszła bo pisała, też że jest zła, odpisała "nie byłam zła" i "udanego wieczoru" chociaż nigdy tak nie pisała tylko ja jej zawsze tak pisałem. Co Wy na to? "Chwytać byka za rogi"?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2009, 21:07 przez maro, łącznie zmieniany 1 raz.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2009, 21:06

maro pisze:Co Wy na to? "Chwytać byka za rogi"?
<hahaha> <hahaha> <hahaha> Zachowanie typowe dla histerycznej 14stki, która chce zwrócić na siebie uwagę. Nie, nadal nie masz żadnych szans. I tą inną dziewczynę przeproś za te smsy. :]
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 22 lis 2009, 21:09

księżycówka pisze:maro napisał/a:
Co Wy na to? "Chwytać byka za rogi"?


oj tak mi się napisało :P
księżycówka pisze:Zachowanie typowe dla histerycznej 14stki, która chce zwrócić na siebie uwagę.

raczej nie chce zwracać na siebie uwagi tylko wyszedłem z zapytaniem.

księżycówka pisze:Nie, nadal nie masz żadnych szans.

sprecyzuj

księżycówka pisze:I tą inną dziewczynę przeproś za te smsy. :]

tak właśnie zrobiłem.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2009, 21:59

maro pisze:raczej nie chce zwracać na siebie uwagi tylko wyszedłem z zapytaniem.
Ja mówię o niej, a nie o Tobie.
maro pisze:sprecyzuj
To, że takie rzeczy pisała nie oznacza, że Cię lubi.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 23 lis 2009, 08:36

To, że takie rzeczy pisała nie oznacza, że Cię lubi.

ale chyba tez nie oznacza, że nie lubi, w sumie to nie wiem co mają znaczyć takie smsy ale znajoma mi mówiła, że chyba w końcu zatęskniła...
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 lis 2009, 17:57

maro pisze:ale chyba tez nie oznacza, że nie lubi
Nie w takim sensie jakbyś chciał. Niedojrzałej 18stce może się podobać adoracja 24latka, ale raczej na zasadzie śmiechu czy rozrywki. Ona już pokazała, że poza tym nic do Ciebie nie ma.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 23 lis 2009, 22:29

aj dobra temat można zamknąć, odpuszczam.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 lis 2009, 12:35

maro pisze:aj dobra temat można zamknąć, odpuszczam.
Byq.

Jesteś jednym z najgorszych typów facetów. Dziewczyna przez Ciebie histeryzuje, a Ty czujesz dumę i lecisz na forum. Pogardy jedynie godne.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 26 lis 2009, 22:42

shaman pisze:Dziewczyna przez Ciebie histeryzuje, a Ty czujesz dumę i lecisz na forum. Pogardy jedynie godne.

dlaczego uważasz ze histeryzuje i to jeszcze przezemnie?

[ Dodano: 2009-12-12, 12:31 ]
Wiecie co, moje relacje z Ta właśnie osobą dosyć dziwnie się toczą pomimo to wszystko nadal piszemy do siebie na gg nie za dużo ale jakieś wiadomości rozmowy są. Przyznam się, że nie za bardzo lubię gadać z ludźmi na gg bo szybko robi się dziwna rozmowa wole w 4 oczy lub tel skype. Ostatnio z nią kilka razy rozmawiałem i przyznaje się, że uciekałem od tych rozmów, wykręcając się, że musze iść to tu to tam zazwyczaj wtedy rozmowa schodzi na zły tor lub jakieś narzekanie się zaczyna. Jakiś czas temu na uczelni miałem 2h wolnego pomiędzy zajęciami siadłem na gg dostałem od Niej wiadomość, ładnie podziękowałem i pożyczyłem miłego popołudnia. Po chwili odpisała jakieś przypadkowe literki, chyba po to żebym wiedział, że jest chociaż się ukrywała. Zaczęliśmy rozmawiać ale znów odniosłem wrażenie, że albo jest złą abo nie wiem. Zapytałem czy jest zła odpisała, że nie tylko nie wie co pisać i znów że nic jej się nic nie chce rozbić itp. itd., już nie pierwszy raz mi tak napisała. Kiedyś jak rozmawialiśmy godzinami przez telefon to było o czym mówić a teraz lipa. Napisałem, że muszę iść już na zajęcia i że przykro mi że nie ma o czym ze mną rozmawiać. Napisałem ładnie miłego popołudnia ponownie i paa. Chyba nic na to nie odpisała bo znów włączyłem gg na uczelni i mi komp zresetował a jakieś wiadomości były tylko nie wiem od kogo. Nie wiem o co chodzi czy jest jakaś na mnie zła czy co czemu się skończyły tematy do rozmowy. Od kilku dni nie miałem kompa więc się z nią nie kontaktowałem i Ona podobnie ze mną tez nie. Nie histeryzuje tutaj ale widać że coś ją trapi a ja jakoś hym nie wiem jak na to zareagować. Spróbuje coś jej dziś naklepać może mi coś odpisze ;)
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości