Problem z dziewczyna.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Mufin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2009, 15:46
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Problem z dziewczyna.

Postautor: Mufin » 24 paź 2009, 16:13

Pewna dziewczyna świrowała do mnie i doszedłem do wniosku że nie jest zła więc niemal cały czas zaczęliśmy ze sobą flirtować. Wszystko było dobrze już chciałem jej zaproponować chodzenie , gdyby nie fakt, że nagle się do mnie nie odzywała, unikała mnie, jakby się obraziła. Nie wiedziałem kompletnie o co jej chodzi. W dodatku doprowadzała mnie do furii, kiedy zaczęła flirtować specjalnie na moich oczach z chłopakami (to nie był flirt, żeby poderwać bo to było widać, że chce żebym był zazdrosny). Z dnia na dzień sprawa się pogarszała. Pewnego dnia, kiedy już 2 raz się spytałem o co chodzi, powiedziała mi, że nie chce mnie znać, że ja doskonale wiem o co chodzi i w ogóle. Aż tu któregoś dnia dowiedziałem się od kogoś, że obraziła się,bo uważała, że flirtowałem jeszcze z koleżanką, której się podobam, ale juz dawno ustaliliśmy, że nic z tego nie będzie. Dodam, bo to jest ważne przed tym jak o tym się dowiedziałem zacząłem się śmiać z niej że chodzi obrażona itd. ale nie widziałem granic między żartem a dokuczaniem. Doprowadziłem ją do takiego stanu, że się podobno nieźle popłakała i jechała na proszkach uspokajających. Zmartwiłem się tym. I właśnie po tym jak sie dowiedziałem dlaczego się na mnie pogniewała chciałem z nią porozmawiać. Wtedy ona mi powiedziała, że ją bardzo zraniłem i nic z tego nie będzie oraz, że nie będzie się do mnie odzywała już nigdy i że mnie nienawidzi.
Najdziwniejsze jest to, że jak wszysto przemyślałem i przestałem się do niej odzywać to wtedy ona zaczęła mnie zagadywać. I zaraz późnej dowiedziałem się, że ma chłopaka, tylko nie wiem czy robi to też specjalnie żebym patrzył i był zazdrosny czy rzeczywiscie juz nic nie bedzie.
I dodam jeszcze coś (bo to mi zrobiło największy mętlik w głowie), że gdzieś w pierwszym dniu jak chodziła obrażona była pewna, że będziemy razem (tak słyszałem od jej koleżanek).
A właśnie - z tą dziewczyną której się podobam nie świrowałem, żeby nie było, że flirtowałem z dwoma na raz. Błagam wytłumaczcie mi tą babską grę, bo już nie wiem co mam robić...
Czy ona to robi po to, żeby odegrać się za to co jej zrobiłem i niedługo wszystko sie może ułożyć, czy muszę sobie dać spokój? Co o tej sytuacji sądzicie?


Wiem, że to może cała historia wygląda megadziecinnie itd ale niestety nie jestem jeszcze doświadczony w tych sprawach :D Bo kurcze pomimo mojego słabego doświadczenia wiem, że dziewczyny czasem mówią o czymś a robią co innego :D. Więc już nie wiem co robić. Jakby ktoś spróbował rozwiązać tą "łamigłówkę" byłbym niezmiernie wdzięczny :)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, 16:56 przez Mufin, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 paź 2009, 14:48

Ja bym się nie przejmował ani nie interesował dziewczynami, które mają problem z własną osobowością. Jeśli ona bezpodstawnie lub łatwo serwuje sobie takie jazdy - co będzie, gdy związek stanie się faktem? Nie pchaj się w to. Znajdź sobie mądrzejszą.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 paź 2009, 14:55

Shaman, nie przesadzaj - 13 latkowie tam maja <hahaha> to o co Ci chodzi ! <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 25 paź 2009, 15:02

Mufin pisze:Najdziwniejsze jest to, że jak wszysto przemyślałem i przestałem się do niej odzywać to wtedy ona zaczęła mnie zagadywać. I zaraz późnej dowiedziałem się, że ma chłopaka, tylko nie wiem czy robi to też specjalnie żebym patrzył i był zazdrosny czy rzeczywiscie juz nic nie bedzie.
tak się nie robi a raczej nie powinno.

Zgodzę się z Shaman'em choć wiem, że nie jest to łatwe kiedy wiesz, że coś do niej czujesz.
Znalazła innego? - w ten sposób niczego nie udowodni po za głupotą ;)
Z czasem się zapomina. Stać Cię na kogoś lepszego tym bardziej, że jeszcze wiele przed Tobą :)

Mufin pisze:Wiem, że to może cała historia wygląda megadziecinnie itd ale niestety nie jestem jeszcze doświadczony w tych sprawach :D Bo kurcze pomimo mojego słabego doświadczenia wiem, że dziewczyny czasem mówią o czymś a robią co innego :D
Każdy był kiedyś w Twoim wieku ;)
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 paź 2009, 15:04

Andrew pisze:13 latkowie tam maja <hahaha>

No przepraszam, ale Oni mają 16 lat. :)

Mufin, daj sobie z Nią spokój. Prowadzi z Tobą dziwną grę, sam nazwałeś to dziecinadą. Wydaje mi się, że w ten sposób chce zwrócić Twoją uwagę i zainteresować sobą. Ale robi to źle.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 25 paź 2009, 15:09

Olivia pisze:Wydaje mi się, że w ten sposób chce zwrócić Twoją uwagę i zainteresować sobą. Ale robi to źle.
mało tego, robi bardzo źle! Bo przepraszam bardzo... co udowodni tym, że zaczęła się spotykać z innym? Być może zwróciła uwagę ale raczej z negatywnymi skutkami.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 25 paź 2009, 15:46

slash pisze:
Olivia pisze:Wydaje mi się, że w ten sposób chce zwrócić Twoją uwagę i zainteresować sobą. Ale robi to źle.
mało tego, robi bardzo źle! Bo przepraszam bardzo... co udowodni tym, że zaczęła się spotykać z innym? Być może zwróciła uwagę ale raczej z negatywnymi skutkami.


Prawda jest taka, że na pewnym etapie dojrzałości ludzie zachowują się w ten sposób. Może autor jest bardziej dojrzały, może owa dziewczyna mniej... Ja nie zawracałbym sobie głowy.
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 25 paź 2009, 17:40

Eee tam odradzacie.
Dziewczyna dałaby mu niezłą szkołę życia :) Po takich doświadczeniach nie pytałby następnym razem, co robić. 16 lat to najlepszy czas na błędy. W miarę szybko i najlepsze, że sam, dojdzie do tego, o co chodzi <winko> (piję sama, bo nieletni, a soczków już tu nie serwujemy)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 paź 2009, 22:14

Olivia pisze:
Andrew pisze:13 latkowie tam maja <hahaha>

No przepraszam, ale Oni mają 16 lat. :)

Czy aby na pewno ? [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
rrrr

Postautor: rrrr » 18 lis 2009, 11:15

Mufin pisze:Doprowadziłem ją do takiego stanu, że się podobno nieźle popłakała i jechała na proszkach uspokajających
<hahaha>
Ja w wieku 16 lat zbieralem pokemony i wymienialem sie z kolegami z podworka, a dzis mlodziez prochami uspokajajacymi sie faszeruje <hahaha>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 461 gości