randka we czworo

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

jynx0
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2009, 00:34
Skąd: Poznań
Płeć:

randka we czworo

Postautor: jynx0 » 13 sie 2009, 00:47

hej hej, chcialem o cos zapytac, bo spotkalem sie z dosc dwuznaczna sytuacje

na imprezie poznalem dziewczyne, pogadalismy ze soba pol godziny, bo musiala isc do domu. Ale ze wydawala sie bardzo sympatyczna, wzialem od niej numer telefonu i sprobowalem sie umowic.

No i sie umowilismy, zaprosilem ja na piwo. Ale doslownie po pieciu minutach przyszly jej dwie kolezanki (ktorych ja wczesniej nigdy nie widzialem) i reszte wieczoru spedzilismy we czworke. Bylo bardzo sympatycznie, wprost niezwykle sympatycznie :) tak bardzo kolezensko -- jakbysmy sie wszyscy znali od pewnego czasu -- ale wiadomo, ze nie do konca o to mi chodzilo. :) A ze tamta dziewczyna teraz juz naprawde mi sie bardzo podoba, no to mam zagwozdke.

Bo teraz tak: Te kolezanki nie pojawily sie tam przypadkowo. Najwyrazniej ona po prostu umowila sie i ze mna i z nimi w tym samym miejscu o tej samej godzinie. Tzn. to nie tak ze przyszly z odsiecza, bo randka sie nie kleila, one pojawily sie doslownie po pieciu minutach.

I teraz zastanawiam sie, o co chodzi? Dziewczyna nie chciala sie ze mna w gruncie rzeczy "umawiac", ale nie miala nic przeciwko nawiazaniu znajomsci na gruncie tow.-kolezenskim, i postanowila w ten sposob wybrnac z sytuacji? Czy moze nie powinienem tego rozumiec w ten sposob?

I teraz, czy powinienem sie probowac z nia umowic raz jeszcze i podkreslic, ze tym razem wolalbym tylko we dwoje :)? czy dac sobie spokoj i ewen. czekac tylko na jej ruch?? nie chce wyjsc na natreta, w sumie jesli ona tylko sie chce "przyjaznic", no to trudno, zawsze jedna ciekawa znajomosc wiecej... :)

jak myslicie? dzieki za porade

(ja mam 24 ona 25)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 13 sie 2009, 00:51

jynx0 pisze:jak myslicie?

wiec:
jynx0 pisze:probowac z nia umowic raz jeszcze i podkreslic, ze tym razem wolalbym tylko we dwoje
.

Jak nie wyjdzie to bedziesz mial spokoj sumienia ,ze nie zmarnowales szansy plus wszystko "clear" :)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2009, 01:22

Powodów tu może być wiele.
Może 25latka nie umie się obyć bez zdania i asysty koleżanek.
Może nie jest zainteresowana i chciała tylko miło spędzić wieczór.
A może zaproszenie na piwo jako pierwszą randkę nie przyszło jej nawet do głowy? Mogła nawet nie pomyśleć, że o to Tobie chodzi.
Proponuję więcej kreatywności - zaproponuj jej coś żeby było jasne, że to dla dwóch osób, dla niej, a nie koleżanek.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 13 sie 2009, 02:04

Dziewczyna mogła miec po prostu obawy, czy wszystko dobrze pójdzie, czy rozmowa się będzie kleiła itp. Być może dlatego zawołała też koleżanki. Jeżeli jej się również podobało, to prawdopodobnie na nast. spotkanie stawi się bez koleżanek :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2009, 08:57

25 lat i taki numer ? <hahaha> zas Ty 24 i nie umiałes sobie z tym poradzic ? prosze Cie !
Zaprosiles ja na randke przyszła ! wiec to ty decydujesz co dalej ! jak ci dziewzyny nie pasowały trzeba było zrobic tak by sobie poszły , mozliwosci wiele !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sie 2009, 09:57

I teraz, czy powinienem sie probowac z nia umowic raz jeszcze i podkreslic, ze tym razem wolalbym tylko we dwoje :) ?

Ja bym tak zrobiła. Skoro by mi sie podobała to bym próbowała, bo nic przecież bym nie traciła na tym
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 13 sie 2009, 12:56

jynx0 pisze:dosc dwuznaczna sytuacje

Dokładnie. Następne spotkanie pewnie już wszystko wyjaśni.
Andrew pisze:25 lat i taki numer ?

Z tego co pamietam to mi kiedyś 16-tka tak zrobiła. Co tam - 9 lat w tą czy w tamtą <diabel>
jynx0 pisze:tak bardzo kolezensko -- jakbysmy sie wszyscy znali od pewnego czasu

Ech ta masówka <zalamka>
jynx0
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2009, 00:34
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: jynx0 » 13 sie 2009, 20:45

cóż...... odpisała że było bardzo miło i że chętnie ponownie ale tylko na grunciie koleżeńskim bo przez jakiś czas nie chce sie z nikim umawiać i musi skupić się na innych sprawach... czyli w możliwie najgrzeczniejszy sposob dostalem kosza, dobrze ze chociaz w ten sposob, ech życie :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 sie 2009, 21:14

cóż...... odpisała że było bardzo miło i że chętnie ponownie ale tylko na grunciie koleżeńskim bo przez jakiś czas nie chce sie z nikim umawiać i musi skupić się na innych sprawach... czyli w możliwie najgrzeczniejszy sposob dostalem kosza, dobrze ze chociaz w ten sposob, ech życie

No i git. Próbuj dalej. W końcu się uda z jakąś równie atrakcyjną albo i fajniejszą.
Najlepsze jest to, że może do siebie pasujecie, ale akurat poznaliście się w nieodpowiednim momencie.
Nie myśl o tym, tylko szukaj dalej. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2009, 01:50

Po prawdzie - tak, będzie się dalej umawiać nie tylko koleżeńsko... ale nie z Tobą.
Szukaj dalej...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości