Nosił wilk razy kilka....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 21 lip 2009, 20:16

e398 pisze:Olejek do masażu to ponoć pozostałość z poprzednich związków

I nie dostało Ci się go ani trochę? <glaszcze>

e398 pisze:Porozmawiam jeszcze z nią przez tel.

Nie telefonicznie, tylko osobiście. Zrób jej niespodziankę swoim przyjazdem - jeżeli ma Cię gdzie przenocować to zwal się jej na sam wieczór :>
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 21 lip 2009, 22:15

Nemezis pisze:Zrób jej niespodziankę swoim przyjazdem - jeżeli ma Cię gdzie przenocować to zwal się jej na sam wieczór :>


Nie wiem czy to dobry pomysł... Nie wiadomo co by zastał na miejscu. Mogłoby dojść do demoralizacji. :]
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lip 2009, 22:27

Ja nie wiem czy bym chciała by po facet z którym jestem ot tak bez zapowiedzi przyjeżdżał.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2009, 22:36

a ja po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzam na podstawie tego co tu napisane , ze kolejna pierdoła na forum weszła. Ona to ...ona tamto ...itd. a oczywiscie sam autor na to wpływu nie ma KOMPLETNIE żadnego ! <hahaha> <hahaha> piszcie mu dalej, ja sobie poczytam .

[ Dodano: 2009-07-21, 22:39 ]
e398 pisze: do masażu to ponoć pozostałość z poprzednich związków(możliwe ale stał na półce i widać, że niedawno otwierany(głodna byla?).

nie ! po prostu sama zrobiła sobie dobrze, bo widocznie ty nie potrafisz - zajarzył.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2009, 22:40 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
e398
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 18:32
Skąd: FP
Płeć:

Postautor: e398 » 22 lip 2009, 00:09

OK wyjaśniłem pare spraw.
Olejek do masażu, pozostałość z przed paru miesięcy.
Kase miała bo rozliczyła się z szefem po skończeniu pracy.
Były związek za nią chodzi cały czas, nie może się od tego uwolnić. Jej były zrył psychikę np podczas kłótni mówi "..to idz sie powies, jak chcesz to pomoge ci zalezc odpowiednie drzewo" itd).
W domu ma problemy, rodzice traktują ją jak by nie była ich córką(raz słyszałem co do niej krzyczą i mi styknie)
Nie ma nikogo, nie miała żadnej przygody.

Jutro przyjedzie porozmawiać w 4 oczy, zrobiłem "podkład" do zakończenia związku.

Spoko loko, za bardzo sram żarem. Zawsze to ja zostawiałem laski. Jutro kumpel przyjedzie na mały sparing do mnie. Dostanę pare razy rękawicą w pysk to obudzi się we mnie prawdziwy mężczyzna <pejcz> censored

Temat wyczerpany. Pokorzystam trochę teraz z życia tj. wrócę do poprzedniego stanu kawalerskich przygód <diabel>

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi oraz zimny prysznic. Hej hoł!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lip 2009, 00:18

Zrywasz z nia bo ??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 00:28

Bo niestabilna emocjonalnie jest i więcej z tego szkody niż pożytku? :>
e398
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 18:32
Skąd: FP
Płeć:

Postautor: e398 » 22 lip 2009, 01:00

Bo ten związek nie ma przyszłości?
Będę nadal utrzymywał z nią kontakt. Postaram się namówić, aby znowu zaczęła odwiedzać psychologa(chciała iść nawet na 2-miesięczną terapię, ale brak kasy na oplacenie mieszkania i musi pracowac). A może zostanie moją FF(fuck friend)?

To ona pierwsza zaczęła mieć wątpliwości. To ona przestała mnie traktować jak na to zasługuję.

Ona zaczęła, ja dokończę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 22 lip 2009, 01:27

To teraz jakby popatrzeć z drugiej strony: panna ma problemy, sama się nad sobą użala, w melancholijne stany popada i chce być sama - a facet poznany dwa miesiące wcześniej i parę razy przeleciany wprasza się, spotkania wymusza i deklaracje. A kiedy deklaracje nie są po jego myśli i zamiast romantycznych uniesień pojawiają się problemy i te właśnie depresyjne stany - facet fochuje się i ucieka. Acha, po drodze robi awanturę o obecność olejku do masażu w domu u masażystki.

Mówiłam, żeby tego związkiem nie nazywać <diabel>
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 01:28 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lip 2009, 01:33

Bo ten związek nie ma przyszłości?

Zaraz, to jest pytanie ??
byłam ciekawa, chciałam odpowiedzi dostałam pytanie
pani_minister pisze:Mówiłam, żeby tego związkiem nie nazywać <diabel>

Mówiłaś, pewnie, ze mówiłaś. Miałaś rację.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 lip 2009, 08:33

e398 pisze:A może zostanie moją FF(fuck friend)?


No to wszystko jasne. :D Dzieci już z tego nie będzie, ale jeszcze chciałbyś <sex> W sumie praktyczne. <aniolek> Może nawet od początku głównie o to chodziło? Bo, że piękna i w łóżku super, to pisałaś wielokrotnie, ale, że mądra, wartościowa, itp. to już niekoniecznie. <pijak>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 22 lip 2009, 08:50

Kolejne pięknie zakończenie.

Chyba zacznę grać w plemiona.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2009, 09:03

A nie mówiłem !!
Z kobietami to jest tak jak z używanym samochodem , raz sie trafi swietnie innym razej gorzej , jesli gorzej mozna zawsze kopnac takiego grata w koło i sprzedac niech sie inny martwi. To najprostsze rozwiazanie !! ale mozna tez reanimowac dane auto jesli jest Piekne - tu odniesienie do urody kobiety, a w kwesti, ze sie nam takim swietnie jezdzi tylko sie ciagle psuje ... jak nam z nia jest w łózku [:D] tu jak pisal autor - dobrze. Wiec mozna wlozyc wiele pracy i auto bedzie jak nówka i takie jak chcemy , albo .... kopa i marudzenie <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 lip 2009, 12:06

Andrew pisze:Wiec mozna wlozyc wiele pracy
i auto bedzie jak nówka i takie jak chcemy , albo


Andrew, człowiek to nie maszyna. :D Maszynę można ustawić i będzie działać według logicznych zasad, kobietę - nie. :] ...Zresztą ludzie tak naprawdę zmieniają się niezmiernie rzadko. Ty widać swojej żony odpowiednio nie zmodernizowałeś. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2009, 12:41

PFC pisze:Maszynę można ustawić i będzie działać według logicznych zasad, kobietę - nie.
Kłóciłabym się. Fakt, że wymagało by to aktualizacji i przede wszystkim umiejętności, ale można.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lip 2009, 13:26

pewnie że można, ale po co? Jak od początku nie działa logicznie i w miarę przewidywalnie, lepiej kopnąć w dupę zawczasu i nie tracić czasu ani pieniędzy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lip 2009, 13:49

No tak czas i pieniądze.
Ale już nie tracić emocji, uczuć, nadziei czy innych mniej wymiernych i namacalnych to nie.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 lip 2009, 16:28

księżycówka pisze:Fakt, że wymagało by to aktualizacji i przede wszystkim umiejętności, ale można.


Nigdy nie byłoby wiadomo na jak długo. :D

Leśny Dziadek pisze:Jak od początku nie działa logicznie i w miarę przewidywalnie, lepiej kopnąć w dupę zawczasu i nie tracić czasu ani pieniędzy.


Albo się dostosować. <pijak> Zmienianie kogokolwiek na dłuższą metę najczęściej jest nieefektywne.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 523 gości