dobicjcie mnie no

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

dobicjcie mnie no

Postautor: maro » 12 lip 2009, 23:04

cze. normalnie sam nie potrafie wyjść z siebie z podziwu, poznałem wczoraj niesamowita dziewczynę na uczelni, juz nie opisze sytuacji ale była dosyć zakręcona, dziś się z nią widziałem kawał czasu rozmawialiśmy i wczoraj i dziś a ja jak debil nawet nie zapytałem o numer tel chociaż dziewczyna wykazała zainteresowanie moją osbą. Nie wiem, może przez to że powiedziała mi, że wyjeżdża na jakąś wymianę studencką za granice na pół roku a może nawet na dłużej i to mnie zniechęciło a tez bije sie w ciemie, że tego nie zrobiłem. Dziewczyna idelana zabawna, skromna, spokojna pomocna hehe i w życiu z żadną nie miałem takiego kontaktu wzrokowego (nawet z moimi byłymi nie przepadałem za patrzeniem im w oczy) co mnie totalnie zaintrygowało. Kurcze no dobicie mnie a ja się zastanawiam, jam mogłem być tak gupi hehe i teraz to za mną chodzi w cholere :/
Ostatnio zmieniony 12 lip 2009, 23:06 przez maro, łącznie zmieniany 1 raz.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lip 2009, 23:29

Jak poznałeś ja na uczelni to sa duże szanse na spotkanie jej jeszcze raz. wtedy możesz poprosić o ten numer.

Głowa do góry, nie wzięcie numeru po dwóch spotkaniach i to jeszcze takich to nie koniec świata. ale nie zwlekaj, bo jak taka fajna to inny może skorzystać z okazji
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2009, 00:10

Dzindzer pisze:Jak poznałeś ja na uczelni to sa duże szanse na spotkanie
jej jeszcze raz. wtedy możesz poprosić o ten numer.
Ale rok akademicki się już chyba wszędzie skończył...
maro pisze:wyjeżdża na jakąś wymianę studencką za granice na pół roku a może nawet na dłużej
E tez bym nie wzięła w takiej sytuacji ;P
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 lip 2009, 00:21

księżycówka pisze:Ale rok akademicki się już chyba wszędzie skończył...

Może załatwia tam jakieś sprawy, może nie załatwiła wszędzie.
Zawsze można popytać wśród znajomych, może ktos ja zna.

E tez bym nie wzięła w takiej sytuacji ;P

a ja bym tam brała. chyba, ze faktycznie na dniach jedzie bo jak nie, to zawsze można czas miło spędzić <diabel>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2009, 01:04

Dzindzer pisze:a ja bym tam brała. chyba, ze faktycznie na dniach jedzie bo jak nie, to zawsze można czas miło spędzić <diabel>
Pol roku to chwila. Raczej wszedzie jest internet. Mozna ja zakrecic przez te pol roku przez neta i miec gotowy material jak wroci, a w miedzyczasie zajmowac sie innymi. Idealny uklad.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2009, 01:11

Dzindzer pisze:a ja bym tam brała. chyba, ze faktycznie na dniach jedzie bo jak nie, to zawsze można czas miło spędzić <diabel>
Tylko, że jemu nie chodzi o miłe spędzenie czasu do wyjazdu tylko wpadnie, zakocha się i potem będzie tu biadolił, że ona tam kogoś poznała, a on umiera z miłości <pijak>
Maverick pisze:Idealny uklad.
Ale potrzeba odpowiedniego do realizacji, a autor nie wydaje się takim być.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2009, 01:11 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 lip 2009, 10:44

Dzindzer pisze:Kurcze no dobicie mnie a ja się zastanawiam, jam mogłem być tak gupi hehe i teraz to za mną chodzi w cholere :/

Czytając tego posta miałam wrażenie że to jakiś dzieciak z gimnazjum to pisze. Jak dla mnie za bardzo się w to wszystko niepotrzebnie wkręcasz. Nie dałeś numeru? Trudno, następnym razem będziesz mądrzejszy i poprosisz o niego, jak panna wyda Ci się równie interesująca jak ta z tego tematu.
Mówi się trudno i idzie dalej :)
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 13 lip 2009, 15:08

księżycówka pisze:Ale rok akademicki się już chyba wszędzie skończył...

no własnie mi tak w miniona niedziele a jej jeszcze nie

księżycówka pisze:
Maverick pisze:Idealny uklad.

Ale potrzeba odpowiedniego do realizacji, a autor nie wydaje się takim być.

dobre
Marissa pisze:Czytając tego posta miałam wrażenie że to jakiś dzieciak z gimnazjum to pisze. Jak dla mnie za bardzo się w to wszystko niepotrzebnie wkręcasz. Nie dałeś numeru? Trudno, następnym razem będziesz mądrzejszy i poprosisz o niego, jak panna wyda Ci się równie interesująca jak ta z tego tematu.
Mówi się trudno i idzie dalej :)

no mówi się, ale nie nalezę od jakiegoś czasu do tych co się poddają, więc coś pomęcze
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 13 lip 2009, 23:54

Przypomnialo mi sie jak kiedys dokladnie z rok temu spotkalem 2 razy w ciagu 2 tygodni zajebista szatynke o niebieskich oczach... Slowa z nia nie zamienilem bo nie mialem mozliwosci... oboje bylismy zabiegani. Ale to jej spojrzenie chodzilo za mna ze 3 miesiace i ten usmiech... niestety nie spotkalismy sie wiecej. Miala jeszcze cos w sobie takiego ze wydawalo mi sie ze juz jest moja... :) szkoda, ze nie mialem mozliwosci sprawdzenia tego :D

Tak wiec jak tylko ja zobaczysz od razu lec po numer:) Nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyc <aniolek>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 lip 2009, 00:03

Hyhy pisze:Tak wiec jak tylko ja zobaczysz od razu lec po numer:) Nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyc

O tak, trzeba znaleźć kontakt, bo potem może być za późno i na próżno ją szukać na każdej ulicy. :)

Mi kiedyś laska dała numer, ale potem jak dzwoniłem to nikt nie odpowiadał. Chciałem szukać jej nawet po jakichkolwiek śladach. Na szczęście się odezwała za 3 dni i się umówiliśmy. Komórka jej siadła i nie miała gdzie naładować. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 22 lip 2009, 23:00

ah dostałem do Niej namiar w postaci maila bo okazało się, że moja znajoma miała do niej ten adres, naskrobałem wiadomość i zobaczymy co z tego będzie ;)
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 22 lip 2009, 23:05

A co ma być? Eliminacje. :D
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 22 lip 2009, 23:12

PFC pisze:A co ma być? Eliminacje. :D


do tańca z gwiazdami ;)
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 lip 2009, 02:27

Eeee, kontakt d kolezanki... taie to troche zbyt ckliwe. No ale lepszy rydz niz nic.
Lepiej samemu wydobyc, poczekac ze dwa dni i zadzonic lub wyslac eske. Kobiety na prawde lubia seks. Trzeba tylko, a moze az, dac jej wyraznie odczuc ze jest sie tym ktory te melodie zagra bezblednie :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości