zdobywanie kobiety

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sie 2009, 10:15

Żona brzydka i nie "daje" to sobie kochankę, koniecznie młodą i naiwną sprawiasz.

chyba cos przegapiłam w takim razie. Żyłam w przekonaniu, ze daje. ale mniejsza z tym to nie ładnie tak insynuować

eng pisze:ostatnim przykładem Kazio+Isabell ;)

Ale żeś niusa starego wyciagnął


Eng nieco naciagane jest to Twoje uogólnianie.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 31 sie 2009, 12:07

eng pisze:za kiepski jest żeby zaimponowac kobiecie w swoim wieku, bo one są zbyt mądre i doświadczone, a na lekki bajer to tylko 20latka poleci ... im starszy facet tym młodsza panienka, cienizna ...
W każdym większym mieście znajdziesz choć jeden klub, gdzie facet przed 30. ma branie warunkowanie jedynie swoją obecnością. A polują zdesperowane czterdziestki. Mądre, niedostępne, tak?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2009, 14:46

eng pisze:No to na co ci młodociana kochanka jak nie do bzykania ?

Nie no... Tym zapytaniem mnie rozwaliłeś <zalamka> skoro tak myslisz nie jestes w stanie zroumiec kogos takiego jak ja .Sex jest w koło za darmoche - dają go młode dziewczyny, wystarczy tylko po niego siegnać Tym tokiem twego rozumowania mogę miec codziennie conajmniej dwie kochanki , kazda inna... naprawde i wcale nie trzeba byc jakim tam "don juanem"
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 31 sie 2009, 21:43

Andrew pisze:Nie no... Tym zapytaniem mnie rozwaliłeś skoro tak myslisz nie jestes w stanie zroumiec kogos takiego jak ja

No nie zrozumiem, bo mam inne, mniej przedmiotowe podejście do sprawy, a dwa stosuję się w życiu do jakichś zasad - nie kradnij, nie oszukuj, nie naciągaj, nie wykorzystuj cudzej nie niewiedzy ...
Andrew pisze:Sex jest w koło za darmoche - dają go młode dziewczyny, wystarczy tylko po niego siegnać

i to jest żenujące stary, żenujące ... to że jest dostepne to znaczy że jest gówno warte bo jest dla każdego ...
Andrew pisze:Tym tokiem twego rozumowania mogę miec codziennie conajmniej dwie kochanki , kazda inna... naprawde i wcale nie trzeba byc jakim tam "don juanem"

To sobie miej.
Zawsze mi sie zdawało że liczy się jakość a nie ilość, ale widocznie tylko ja myślę głową a nie główką ...
<diabel>
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2009, 22:13

shaman pisze:Te dwa zdania się wykluczają. To pseudo-fakt i opinia. Co do pierwszego: to trochę jak z U2. Też powiem: nie podchodzą mi; ale nie orzeknę, że nie da się ich słuchać, bo z czysto muzycznego punktu widzenia to wirtuozi, więc naraziłbym się na śmieszność.
To chyba oczywiste ze piszac "tego sie nie da sluchac" mam na mysli swoja osobe.
shaman pisze:A dla 18-latki bycie żoną 50-latka nie jest tak przyszłościowe, jak w drugą stronę. Pytam zatem: gdzie tu owo uczucie wyższe u 50-latka?
Dla 50latka idealny wiek kobiety to 32 lata. 18 moze zdobyc dla zabawy. Sadze ze 50 latek dla 32 latki bedzie przyszlosciowy.
eng pisze:i to się właśnie kwalifikuje do lekarza ...
Nie wiem jak stoisz z matematyka ale 1000/52= 19,2 Jesli to ze 24 latkowi podobaja sie 19 latki kwalifikuje 24 latka do lekarza to nie mam wiecej pytan odnosnie Twojego cudacznego swiatopogladu.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 31 sie 2009, 22:51

Maverick pisze:Dla 50latka idealny wiek kobiety to 32 lata. 18 moze zdobyc dla zabawy. Sadze ze 50 latek dla 32 latki bedzie przyszlosciowy

Czy wyście wszyscy na głowy poupadli ??????
Maverick pisze:Nie wiem jak stoisz z matematyka ale 1000/52= 19,2 Jesli to ze 24 latkowi podobaja sie 19 latki kwalifikuje 24 latka do lekarza to nie mam wiecej pytan odnosnie Twojego cudacznego swiatopogladu.

chyba szkoda mojego czasu na tłumaczenie bo i tak nie przyjmujesz do wiadomości pewnych rzeczy. 19 latka nie jest rozwinięta emocjonalnie i życiowo ( nie mówię o fizycznie ) wystarczająco dla 24 latniego faceta, tak samo jak dla 30 czy 50 letniego, bo on się nią bawi jak lalką, jest bezbronną wobec niego i tak naprawdę nie umie się jeszcze bronić, kobieta 30 letnia w starciu z rówieśnikiem jest jak równy z równym ...
jak chcesz kogoś lepic na swoją modłę to sobie zrób córkę i ją wychowaj, manipulowanie słabszym dla własnej przyjemności jest mnie jest poniżej poziomu.
Jakiegokolwiek poziomu.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2009, 22:54 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2009, 22:57

O jaka manipulacje Ci chodzi? MAnipulowac ludzmi mozna bez wzgledu na wiek.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2009, 08:18

eng pisze:No nie zrozumiem, bo mam inne, mniej przedmiotowe podejście do sprawy, a dwa stosuję się w życiu do jakichś zasad - nie kradnij, nie oszukuj, nie naciągaj, nie wykorzystuj cudzej nie niewiedzy ...

Sorki ale to ty przedmiotowo tu bynajmniej piszesz jak i traktujesz ludzi , wczesniejsze wpisy o tym swiadczą , chcocby ten o bzykaniu młodej kochanki .
eng pisze: i to jest żenujące stary, żenujące ... to że jest dostepne to znaczy że jest gówno warte bo jest dla każdego ...

Nie kochany , dla kazdego to jest dziwka , a nie ta nacja kobiet która to ja mam tu na mysli .
eng pisze:
Zawsze mi sie zdawało że liczy się jakość a nie ilość, ale widocznie tylko ja myślę głową a nie główką ...

Kolejne bzdury , bo z tego co piszesz wynika jasno , ze wykształcona inteligentna kobieta bijaca Ciebie we wszystkim na głowe , ale lubiaca sex w z wiazku z tym majaca wielu partnerów sexualnych jest jest dla ciebie byle kim jak i myslaca cipą
Ty chcesz tu byc lepszy ode mnie np. ale ciagle Ci sie to nie udaje [:D]
<diabel> tylko Ty sam jestes o tym przekonany. A kto sie na Tobie nie poznaje ten jest nic nie wart , no bo jak mozna sie nie poznac na takim kims - w dodatku głową myslacym <browar>
A tak na marginesie do czego cie to myslenie głowa w zyciu zaprowadziło ? <hahaha> nawet kobiety cie wykozystały <hahaha> to gdzie tu twe myslenie głową <diabel>

[ Dodano: 2009-09-01, 08:23 ]
eng pisze:chyba szkoda mojego czasu na tłumaczenie bo i tak nie przyjmujesz do wiadomości pewnych rzeczy. 19 latka nie jest rozwinięta emocjonalnie i życiowo ( nie mówię o fizycznie ) wystarczająco dla 24 latniego

Bo co ? bo Eng tak twierdzi ? ja to sadze ze i ty rozwiniety jeszcze nie jestes emocjonalnie wiec ? a po drugie po co ma byc rozwinieta , co szkodzi jej rozwijac sie w trakcie
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 08:20 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 wrz 2009, 10:38

Andrew pisze:Sorki ale to ty przedmiotowo tu bynajmniej piszesz jak i traktujesz ludzi , wczesniejsze wpisy o tym swiadczą , chcocby ten o bzykaniu młodej kochanki .

A gdzie tu jest moje przedmiotowe traktowanie ludzi ? to nie ja mam kochankę ...
Andrew pisze:e kochany , dla kazdego to jest dziwka , a nie ta nacja kobiet która to ja mam tu na mysli
A jakaż to nacja kobiet ?
Andrew pisze:Kolejne bzdury , bo z tego co piszesz wynika jasno , ze wykształcona inteligentna kobieta bijaca Ciebie we wszystkim na głowe , ale lubiaca sex w z wiazku z tym majaca wielu partnerów sexualnych jest jest dla ciebie byle kim jak i myslaca cipą

To tylko ty wiciągasz mylne wnioski i wkładasz mi w usta słowa niewypowiedziane.
Wątpię żebyś zadawał się z kiedykolwiek kobietami na poziomie, bo one raczej nie umawiają się z byle kim ...
Andrew pisze:Ty chcesz tu byc lepszy ode mnie np. ale ciagle Ci sie to nie udaje
Ja nie chcę być, ja jestem i choćbyś oblał mnie każdą ilościa pomyj i bzdur to i tak takim pozostanę, twoje nerwowe i napastliwe reakcje o tym świadczą.
Andrew pisze: tak na marginesie do czego cie to myslenie głowa w zyciu zaprowadziło ? nawet kobiety cie wykozystały to gdzie tu twe myslenie głową

To o nich źle świadczy a nie o mnie, a oszust to oszust, kłamstwo kłamstem, najmądrzejszy może nie wiedzieć bo objawy są teatrem, a tylko cwaniak bazarowy z góry zakłada że go ktoś kiwa, bo sam by tak zrobił ... czujesz różnicę ? raczej nie, nie jesteś w stanie ...
Andrew pisze:Bo co ? bo Eng tak twierdzi ? ja to sadze ze i ty rozwiniety jeszcze nie jestes emocjonalnie wiec ? a po drugie po co ma byc rozwinieta , co szkodzi jej rozwijac sie w trakcie

Nie zasłaniaj się bzdurami, łatwo się małolatkę urabia i wykorzystuje, nie trzeba się wysilać, czemu nie weźmiesz się za upośledzone umysłowo bo jeszcze łątwiej poderwać i wykorzystać, a dla ciebie liczy się efekt przecież a nie skala trudności ...

Szkoda twojego czasu Andrew, ja nie będę pchwalał skłonności pedofilskich, ani wykorzystywania słabszych intelektualnie, a to że dla ciebie to powód do dumy i chełpienia się to już o tobie wyłącznie swiadczy i tobie podobnych egzemplarzach ...

A o mnie nic nie wiesz i się nie dowiesz, bo za krótki jesteś, za mało neuronów masz ...

Nie mam już nic do dodania.


[za powyższe - warn
p_m]
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 11:29 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 wrz 2009, 11:08

eng pisze:Wątpię żebyś zadawał się z kiedykolwiek kobietami na poziomie, bo one raczej nie umawiają się z byle kim ...

A czy to nie Ty marudziłeś, ze te ładne i na poziomie omijają Cie szerokim łukiem :> ??

eng pisze:Andrew napisał/a:
Ty chcesz tu byc lepszy ode mnie np. ale ciagle Ci sie to nie udaje
Ja nie chcę być, ja jestem i choćbyś oblał mnie każdą ilościa pomyj i bzdur to i tak takim pozostanę, twoje nerwowe i napastliwe reakcje o tym świadczą.

A na jakiej podstawie jeden z drugim stwierdza swą lepszość ??
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 01 wrz 2009, 12:51

Możecie mi wstawić 15 warnów i tak zdania nie zmienię.
Swoje wiem i wyraziłem, pozostaje ono bez zmian.

Ja temat i dyskusję z Andrew zakończyłem, jak dla mnie nie ma o czym i z kim gadać.
A całą reszta to nie jest mój problem.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 12:53 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2009, 13:02

Dzindzer pisze:A czy to nie Ty marudziłeś, ze te ładne i na poziomie omijają Cie szerokim łukiem :> ??


No własnie , nawet jesli tu nie marudził to dziwota wielka ze taki cud w postaci Enga jest z strony kobiet bez zainteresowania ! nie mozliwym jest tez jak dla mnie, ze wszystkie w koło to smieci i jak tylko tam Eng je zwie.
eng pisze:Andrew napisał/a:
Ty chcesz tu byc lepszy ode mnie np. ale ciagle Ci sie to nie udaje
Ja nie chcę być, ja jestem i choćbyś oblał mnie każdą ilościa pomyj i bzdur to i tak takim pozostanę, twoje nerwowe i napastliwe reakcje o tym świadczą.

Nerwowosc ma ? gdzie Ty ją widzisz ? poczyniłes jakies wlasne na swojej chyba podstawie myle załozenie .
Dzindzer pisze:A na jakiej podstawie jeden z drugim stwierdza swą lepszość ??

A na takiej Droga Dzindzer, ze ja problemu z kobietami nie mam, te co mnie znają mają o mnie zdanie dobre, jak i moje zdanie o kobietach jest jak najbardziej pozytywne.
Ideałem faceta nie jestem, mam wady, ale one pozwalają spokojnie mi życ dobrze w społeczenstwie . Celowo też w zyciu nikogo nie skrzywdziłem ni nie oszukałem , co w stosunku do mej osoby raczej powiedziec nie moge , jednak nie jecze z tego powodu jak i ludzi od złych nie wyzywam siebie uwazajac za lepszego - tu bije wlasnie Enga na głowę.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 wrz 2009, 13:02

Eng ale to właśnie Ty masz problem. Sugerowanie, że Andrew jest nikim, że jest bez zasad i tym podobne nic nie pomoże.
Andrew ma żonę, ma kochankę, ani jednej ani drugiej nie oszukuje, jest szczęśliwy, umie zatroszczyć sie o stronę emocjonalna, seksualna, materialną. Ma takie zasady a nie inne, ale jemu z tym do0brze. Ma takie życie jakie chce, Ty nie.

Możesz dalej łudzić się, ze jesteś niemal idealny a wszyscy inni maja problem, to Twoje życie


Ja zdecydowanie wole starszych od siebie. Jednak nie uważam, by tylko taki model sie sprawdzał
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 wrz 2009, 17:41

Część dyskusji przeniosłam. Tu proszę na temat :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości