Jak zapomniec ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 08 maja 2006, 10:46

władzio pisze:Teraz niewiem co robić jak mam o niej zapomnieć chyba zostaje mi tylko wódka.

Nie sprzedadza Ci <hahaha>
Nie sadze, zebyscie byli ze soba na tyle dlugo, bys mogl teraz zapijac pale zeyb zapominac o gowniarze (bankowo przedzial wiekowy 13-17), ktora czesciej mysli o piaskownicy niz o ludzkich uczuciach.
Awatar użytkownika
lukasek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:45
Skąd: z netu:)
Płeć:

Nie mogę zapomnieć:/

Postautor: lukasek1983 » 31 paź 2006, 23:13

Hej!

Minelo juz pol roku od czasu gdy rozstalem sie z moja ex, jednak nadal nie moge przestac o niej myslec pomimo ze mam dziewczyne, cudowna dziewczyne, ktora kocham. Codziennie rzucam wzrokiem na jej podpisy na GG, wspominam chwile ktore razem spedzalismy. Nie wiem czemu tak robie, pomimo tego ze wiem ze nie jest tego warta :|
WORLD HOLD ON :)
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Postautor: Snowblind » 31 paź 2006, 23:52

1. Wyrzuć ją z listy GG.
2. Chcesz stracić aktualną ? To jesteś na dobrej drodze.
3. Przestań sobie tworzyć sztuczne problemy.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 01 lis 2006, 09:45

wspomnienia sa normalne...raz jest ich wiecej raz mniej.....niegdy nie zapomnisz tego tak naprawde bo przez to ze byliscie razem ona stała sie nieodłaczna czescia twojego zycia....jezeli masz miłe wspomnienia to nie warto ich wymazywac, najwazniejsze jednak by to twoje wposminanie nie raniło innych ludzi, a szczegolnie osoby z która jestes teraz
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 01 lis 2006, 15:02

Myślisz o niej i nie możesz o niej zapomnieć bo ciągle ''siedzi'' w Tobie uczucie do niej.Ale sam sobie coś wyjaśniasz:
lukasek1983 pisze:Codziennie rzucam wzrokiem na jej podpisy na GG, wspominam chwile ktore razem spedzalismy. Nie wiem czemu tak robie, pomimo tego ze wiem ze nie jest tego warta

ale to tkwi w Twojej podświadomośći.Wydaje mi sie że jak nie bedziesz szczery ze swoją aktualną partnerką to jestes na drodze do rozwalenia tego związku.Powiedz jej jak sie czujesz i co czujesz do niej i swojej ex.Może wtedy łatwiej temu coś zaradzcie.A to ze gapisz sie na jej opisy to Twoja ciekawość, może z czasem sie od tego odzwyczaisz! Badź szczery ze swoją aktualną dziewczyną.
Byłam kiedyś w tak chorej sytuacji że mój były myślał o swojej byłej i przez to prawie rozwalił sie nasz związek ;/
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
klaustrofobia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2006, 22:57
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: klaustrofobia » 01 lis 2006, 19:42

tak sie zachowujesz bo byles zakochany.. a nie latwo tak zapomniec tego co bylo piekne..
czas leczy rany..
"...są takie chwile, że w duszy deszcz pada...
jedyne co chciałoby się teraz to płakać...."
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 01 lis 2006, 20:09

lukasek1983 pisze:Minelo juz pol roku od czasu gdy rozstalem sie z moja ex, jednak nadal nie moge przestac o niej myslec pomimo ze mam dziewczyne, cudowna dziewczyne, ktora kocham. Codziennie rzucam wzrokiem na jej podpisy na GG, wspominam chwile ktore razem spedzalismy. Nie wiem czemu tak robie, pomimo tego ze wiem ze nie jest tego warta
Już kiedyś produkowałam się na podobny temat, ale co tam, napiszę jeszcze raz.

Wspomnienia będą i nic tego nie zmieni, co najwyżej ograniczy - jeśli wyrzucisz jej numer gg z listy, nie będziesz myślał o tym, co przeczytałeś w jej opisie, ale o tym, co ma napisane. Swoją drogą wyrzucić byś mógł, bo im szybciej powyrzucasz śmieci ze swojego życia, tym szybciej poukłada Ci się teraźniejszość i przyszłość. Za śmieci uważam tu nie to, co nieważne w ogóle, ale to, co nieistotne dla Twojego życia dziś. Wszystko, co nieistotne w Twoim życiu dziś, wyrzuć. Numer gg eks do szczęścia nijak Ci potrzebny nie jest.

Nowe przeżycia z nową dziewczyną stopniowo wyprą te stare, ale postaraj się oczyścić im pole, zrób im miejsce. Jeśli nie wyrzucisz zdjęcia eks, zdjęcie obecnej dziewczyny nie będzie miało gdzieś stanąć - to przenośnia, ale celowo tak właśnie użyta.

Moja rada jest jedna: naucz się zamiatać i zacznij to robić od dziś. Pozamiataj przeszłość ze śmieci. To, co ma w Tobie z tamtego czasu zostać, i tak zostanie, dlatego nie warto zbierać śmieci namacalnych.
MarcinekTata
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 27 wrz 2006, 10:04
Skąd: Kwidzyn
Płeć:

Postautor: MarcinekTata » 02 lis 2006, 01:06

lukasek1983 pisze:Hej!

Minelo juz pol roku od czasu gdy rozstalem sie z moja ex, jednak nadal nie moge przestac o niej myslec pomimo ze mam dziewczyne, cudowna dziewczyne, ktora kocham. Codziennie rzucam wzrokiem na jej podpisy na GG, wspominam chwile ktore razem spedzalismy. Nie wiem czemu tak robie, pomimo tego ze wiem ze nie jest tego warta
- Musisz dać sobie trochę czasu. Będzie dobrze, zapomnisz. Zwłaszcza, że nie jesteś sam... Uwierz mi. Ja też nie raz przeżywałem rozstania, ale dopiero tego z marca 2006 nigdy nie zapomnę, bo teraz musze walczyć o kontakty z Córeczką... Ale Ty zapomnisz. Czas leczy rany. A sam piszesz, że to dopiero pół roku...
Człowiek zniesie w życiu wszystko, z wyjątkiem jajka... A Rysiek śpiewał: "W życiu piękne są tylko chwile..."
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Jak zapomnieć...

Postautor: Bartek22 » 03 lis 2006, 16:58

Poradzcie mi prosze swoje sposoby sprawdzone na to by sie odkochać i przestać mysleć o drugiej osobie, która naprawdę głęboko siedzi w moim sercu...
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 03 lis 2006, 17:00

Inna osoba.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 03 lis 2006, 17:07

10001 tematów...
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 843#347308

np, tutaj najnowszy, dopisz się
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 03 lis 2006, 18:16

1. poczekac
2. wyjsc do ludzi
3. zrobic liste rzeczy ktore nam przeszkadzaly w tej osobie i za kazdym razem kiedy zbyt bardzo nachodza mysli dot. tej osoby - przeczytac sobie ta liste
4. wyplakac sie gronie najlepszych przyjaciol
itd itp
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 03 lis 2006, 18:36

mrt pisze:Wspomnienia będą i nic tego nie zmieni, co najwyżej ograniczy - jeśli wyrzucisz jej numer gg z listy, nie będziesz myślał o tym, co przeczytałeś w jej opisie, ale o tym, co ma napisane. Swoją drogą wyrzucić byś mógł, bo im szybciej powyrzucasz śmieci ze swojego życia, tym szybciej poukłada Ci się teraźniejszość i przyszłość. Za śmieci uważam tu nie to, co nieważne w ogóle, ale to, co nieistotne dla Twojego życia dziś. Wszystko, co nieistotne w Twoim życiu dziś, wyrzuć. Numer gg eks do szczęścia nijak Ci potrzebny nie jest.

to nie jest rozwiazanie, przynajmiej w moim przypadku nie bylo
ja chcialam zapomniec o pewnym chlopaku ( zakladalam nawet temat ) wyrzucialam jego numer z listy ale ciagle sie zastanawialam co robi i w ogole, tak ze w koncu znow numer przywrocilam. rowniez tak samo bylo z moim bylym
odkochac sie jest trudno ale nie jets to niemozliwe. im masz wiecej czasu tym wiecej myslisz o tej osobie przez co sie nakrecasz. nie widujesz jej wiec ja wyidealizowujesz. pamietamy to co chcemy pamietac wiec w tym wypadku tylko te najlepsze cechy, mile wspomnienia a przeciez nikt nie sjet idealny
najlepiej otworzyc sie na ludzi, przeciez moze sie znalezc ktos kto zastapi nasz obiekt westchnien
a najlepszym lekarstwem jest - czas
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 03 lis 2006, 18:52

Jeśli masz tą laske na początku listy, zmień jej nick tak by znalazła się na końcu. Mi to pomogło. Dzięki temu patrzyłam rzadziej a potem w ogóle.
larena ma rację - im więcej wolnego czasu tym więcej czasu na myslenie. Poczytaj jakąś książkę, pooglądaj jakies filmy, poodwiedzaj strach znajomych. Jeśli pracujesz weż dodatkowe godziny, pracę. Zapełnij sobie czymś czas. Wyjdź do ludzi, wypłacz się przyjacielowi i przede wszytskim żyj dalej :)
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
klaustrofobia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2006, 22:57
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: klaustrofobia » 03 lis 2006, 21:36

GNRose pisze:Inna osoba.

duzo osob wlasnie wychodzi z takie zalozenia.. z jednej milosci w druga..
z jednej strony to racja i swojego rodzaju dobre wyjscie.. :)
"...są takie chwile, że w duszy deszcz pada...

jedyne co chciałoby się teraz to płakać...."
Awatar użytkownika
sweet_cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2005, 23:06
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: sweet_cherry » 03 lis 2006, 22:58

tak tylko czasami można strasznie zranić drugą osobę nawet nie zdając sobie z tego sprawy...szukając w niej zapomnienia...Jeżeli ktoś siedzi głęboko w sercu to ktoś nowy tylko na chwile zapełni to puste miejsce...a i tak nie zabije uczucia beznadziejności i oszukiwania samego siebie i tej drugiej "nowej" osoby...moim zdaniem po prostu potrzeba czasu...
Tylko przykryj mnie szeptem na koniec dnia i powiedz, że kochasz...obniż lot i połykaj mój oddech...wejrzyj w me myśli...na mym łonie postaw posąg męskości...śnij...
MarcinekTata
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 27 wrz 2006, 10:04
Skąd: Kwidzyn
Płeć:

Postautor: MarcinekTata » 03 lis 2006, 23:38

anika pisze:Jeśli masz tą laske na początku listy, zmień jej nick tak by znalazła się na końcu. Mi to pomogło. Dzięki temu patrzyłam rzadziej a potem w ogóle.
larena ma rację - im więcej wolnego czasu tym więcej czasu na myslenie. Poczytaj jakąś książkę, pooglądaj jakies filmy, poodwiedzaj strach znajomych. Jeśli pracujesz weż dodatkowe godziny, pracę. Zapełnij sobie czymś czas. Wyjdź do ludzi, wypłacz się przyjacielowi i przede wszytskim żyj dalej
- Doskonała rada. Musisz starać się wymazać Ją z pamięci, jak radzi anika. Powoli wywalać Ją z listy kontaktów, a sobie fundować jak najwięcej działań, które będą powodowały, że nie będziesz myślał w kółko o byłej
Człowiek zniesie w życiu wszystko, z wyjątkiem jajka... A Rysiek śpiewał: "W życiu piękne są tylko chwile..."
Awatar użytkownika
opetana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 03 lip 2006, 23:57
Skąd: podkarpacie :D
Płeć:

Postautor: opetana » 04 lis 2006, 09:17

łatwo mowić trudniej zrobić... Ale jednak trzeba zyc dalej,jesli masz obecnie dziewczyne skup się na niej.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 04 lis 2006, 12:25

sweet_cherry pisze:tak tylko czasami można strasznie zranić drugą osobę nawet nie zdając sobie z tego sprawy...szukając w niej zapomnienia...Jeżeli ktoś siedzi głęboko w sercu to ktoś nowy tylko na chwile zapełni to puste miejsce...a i tak nie zabije uczucia beznadziejności i oszukiwania samego siebie i tej drugiej "nowej" osoby...moim zdaniem po prostu potrzeba czasu...


Zgadzam się, "leczenie się" kimś nowym może jest skuteczne, ale ranisz tego kogoś, bo on może się zaangażować, a ty szukasz tylko zapomnienia po dawnej miłości... to nie fair....
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 04 lis 2006, 12:27

Mialem na mysli zaangazowanie sie w znajomosc z nowa osoba- nie wykorzystywanie jej, myslac w tym czasie o oprzedniej.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 04 lis 2006, 12:28

Nic się nie zrobi.. trzeba przeczekać... nie tłumić w sobie emocjii...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2006, 12:28

GNRose pisze:Mialem na mysli zaangazowanie sie w znajomosc z nowa osoba-

najpierw sie zamykla jedna sprawe, potem pakuje w nowy zwiazek
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 04 lis 2006, 12:29

Sprawa jest zamknieta w momencie rozstania.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 04 lis 2006, 12:31

GNRose pisze:Sprawa jest zamknieta w momencie rozstania.


Ale trzeba troche poczekać, poukładac sobie to wszytsko, a nie na siłe szukac nowej osoby....
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2006, 12:33

GNRose pisze:Sprawa jest zamknieta w momencie rozstania.

nie nie jest. Związek moze i jest zamkniety. Trzeba jeszcze dojsc do siebie emocjonalnie, w głowie sobie poukładac, przestac cos czuc do byłego/byłej
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 04 lis 2006, 12:46

to ja to odwrócę, (jeśli można :)) Kumpela ma chłopaka ,który chce od niej odejść. W sumie nie wiadomo czy już jej nie kocha czy mu się znudziła. Byli ze sobą jakieś pół roku, no a teraz chce po prostu odejść. Nie że coś źle zrobiła, ale on sam chyba nie wie czemu. No i.. teraz ona by chciała żeby nie zapominał o niej, żeby wspomnienia przypominały mu kim dla niego była czy coś..
Może to pomoże autorowi topica unikać takich sytuacji jak:
"co zrobić żeby nie zapomniał o niej?"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lis 2006, 12:50

paddy mam dziwne wrazenie, ze piszesz o sobie :>
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 04 lis 2006, 12:55

Dzindzer pisze:paddy mam dziwne wrazenie, ze piszesz o sobie

heh, wiedziałam że ktoś tak pomyśli :]
ale nie, ja już zakończył swój związek tydzień temu i w sumie nie jest mi z tym źle. Teraz się regeneruję :P
ale serio.. potrzebna rada dla kumpeli. Moim zdaniem to trochę bez sensu, bo jak już z nią nie chce być, to pewnie wspomnienia nic nie dadzą. No ale jak macie pomysły to pisać ;)
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 04 lis 2006, 13:21

Jeżeli nie potrafiła mu zapaść w pamięć przez cały okres ich związku, to tym bradziej teraz jej się nie uda. No chyba, że chce, aby facet wiązał z nią złe wpomnienia, to zawsze da się zrobić ;)
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 04 lis 2006, 13:49

paula19 pisze:
GNRose pisze:Sprawa jest zamknieta w momencie rozstania.


Ale trzeba troche poczekać, poukładac sobie to wszytsko, a nie na siłe szukac nowej osoby....

Dzindzer pisze:nie nie jest. Związek moze i jest zamkniety. Trzeba jeszcze dojsc do siebie emocjonalnie, w głowie sobie poukładac, przestac cos czuc do byłego/byłej

Wkładacie mi w klawiature cos, czego nie napisalem. Nie mowie o szukaniu na sile nowej osoby, zakochiwaniu sie/rozkochiwaniu kogos na nowo. To prawda, ze trzeba przestac cos czuc do bylego/bylej, ALE...
...o wiele latwiej to osiagnac, kiedy nie zamykasz sie w sobie i w 4 scianach rozmyslajac o tym, co bylo, tylko po prostu otwierasz sie na ludzi- najzwyczajniej w swiecie poznajesz nowa jakas osobe, rozmawiasz z nia, poznajesz ja, odkrywasz, ze jest calkiem interesujaca, ze dobrze sie czujesz w jej towarzystwie i ze w jakis sposob pomaga Ci to wypelnic te pustke, ktora masz w sobie. Ktos tu wczoraj pisal, zeby zajac mysli czymkolwiek- praca, hobby itd. Ja mowie o zajeciu mysli nowa znajomoscia.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości